Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Pavel - NHLpro.cz píše:
Radši si dejme :oslava: :clap: A věřme, že ten deadline přežijeme :wink: :cool:
Jojo,už si otvírám meruňkovici :oslava: ,ale jen opatrně,ve 3h začíná Detroit,takže musím být READY :good: :lol2:
Sportsnet is reporting that Marian Hossa may be traded to the Pittsburgh Penguins.

edit: However, Pittsburgh Asst. GM Chuck Fletcher is saying that it's not true. :D :D :D
a okolo Obrázek taktiez nic :ciga:
Baffy píše:
Pavel - NHLpro.cz píše:
Radši si dejme :oslava: :clap: A věřme, že ten deadline přežijeme :wink: :cool:
Jojo,už si otvírám meruňkovici :oslava: ,ale jen opatrně,ve 3h začíná Detroit,takže musím být READY :good: :lol2:
Nene Baffy, rádo před prací se jde zase plavat, takže ráno vstávám před pátou, pěkně před půlnocí chrnět :lol2:
Nieeeee Cooke bol jeden z mojich najoblúbenejších hráčov Nucks :cry: .
Pettinger bude musieť hrať super aby som si ho oblúbil ako Cookieho. :(

U nás sa ešte píše že sa pokúšame o Havláta, ale nechcem stratit dalšieho hráča ktorý tu pôsobil dlhé roky...
akurat riesia spojenie s redaktorom, ktory sa nachadza v Montrealskom Bell Center, zatim nic ohladom Hossu, skôr su tam ludia sokovani z trejdu Hueta..
:( Jestli mi neseženou toho brankáře,tak budu smutný.Huetova ztráta mě šokuje!!!! :o :angel: :dole: S Hossou se to taky neúměrně natahuje,mám tušení že v Canadiens to bude blamáž!!!!!!! :cry:
pri Majovi uz dlhsi cas svieti STILL AVAILABLE
Ohlund píše:Nieeeee Cooke bol jeden z mojich najoblúbenejších hráčov Nucks :cry: .
Pettinger bude musieť hrať super aby som si ho oblúbil ako Cookieho. :(

U nás sa ešte píše že sa pokúšame o Havláta, ale nechcem stratit dalšieho hráča ktorý tu pôsobil dlhé roky...
mozno aj nucks zacnu zbierat naspat hviezdy starych cias ako avs a vrati sa bertuzzi :D :D :D
cepi píše:akurat riesia spojenie s redaktorom, ktory sa nachadza v Montrealskom Bell Center, zatim nic ohladom Hossu, skôr su tam ludia sokovani z trejdu Hueta..
Myslím, že to ešte budú trpko ľutovať.Asi tak ako svôjho času Boston,výmenu Thortona. :wink:
Pavel - NHLpro.cz píše:
gogo píše:Pavlovi:nechápu,jak se můžeš těšit,že kopec fandů co navštěvují server pravidelně se tam nemůže dostat a už vůbec ne komunikovat v diskuzi.Je to dost frustrující a na nervy!!!Sto krát kliknu,jednou jsem tam,ale už neotevřu článek a jsem zas v prdeli. Vážně povzbuzující a veselé! :|
Musíš to brát s rezervou, upozorňoval jsem na to v posledních dnech, že se to může stát, ale z mé pozice s tím nic nenadělám. Navíc kleklo i TSN. Ale jen co přejde nápor, počítám tak ve 21:00, tak to bude zase snad lepší. Jistě, že mě to netěší, ale s tím nic teď neuděláme, tak to beru tak, jak to je gogo.

Radši si dejme :oslava: :clap: A věřme, že ten deadline přežijeme :wink: :cool:
:oslava: OK
milos76 píše:Myslím, že to ešte budú trpko ľutovať.Asi tak ako svôjho času Boston,výmenu Thortona. :wink:
dost mozne :|
Kower píše:cital som ze GM Bruins mal vcera velky trade rozpracovany (zrejme Hossu) ale podmienkou bolo predlzenie kontraktu, na com sa vsak s dotycnym hracom nedohodol... tatiez sa aj vyjadril, ze sa citi spokojny aj so sucasnym kadrom
Bruins maju stale jednu rozpracovanu vec, a uvidi sa ako to dopadne. - povedal Jim Benning (Bruins Assistant GM) pred 40 minutami.
No neviem.Začínam mať pocit, že Marián ostane do konca sezony v Atlante.Ale podľa mňa by to bola chyba zo strany GM Atlanty.Teraz za neho môžu niečo získať, v lete dostanú ...
kowi -) tak uz len 10 :roll:

milosi -) tak je, Atlanta jednoducho musi trejdovat :!:
Hossa urcite niekde pojde, otazka je kto bude mat to stastie v poslednej minute... Dnes ostal cely den na hoteli a netrenoval s timom.
hal gill do pitsburghu
cepi píše:kowi -) tak uz len 10 :roll:

milosi -) tak je, Atlanta jednoducho musi trejdovat :!:
Berieme ho k nám, výmenou za Marcela. :D
Niektore vymeny sa mozu oznamit aj po 3pm, ale do 3pm musia byt vsetky chystane vymeny nahlasene na centralu NHL.
Christian Backman do Rangers :!:
Backman z St.Louis do Rangers za 4.kolo.
tak ted uz to vypada tak ze avs uz obchodovat nebudou....cekal jsem obrance do presilovky ale i tak s Ruslanem,Adamem a Foppou jsem spokojen.... :good:
Hossa do PIttsburghu?
Hossa >>> Pittsburgh
Hossa do Pens :!: Za neho idu Esposito, Armstrong, Christensen.
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS