Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

[li]New Jersey Devils nevymenil prava na Ilju Kovalcuka, o ktore mali eminentny zaujem Los Angeles Kings[/li]
neis píše:Nemyslím si, že by měl někdo speciální motivaci zůstávat v týmu, podle mě rádi vyzkouší trh s volnými hráči, přece nebudou hrát v týmu jako Phoenix pod cenou.. Podle mě Michálek nepodepíše..
Mno nejhorší na tom je, že těch hráčů je dost a to ještě na klíčovích postech... a jestli tu nezůstanou alespoň dva z nich, hodně se bojim, aby Phoenix měl pro příští rok kvalitu na to bojovat alespoň znova o to play off....

Maloney říkal, že Michálek je priorita.... ale slavně jeho podpis nevidim...

zaměřil bych se alespoň na udržení dvojice Lombardi - Morris... jnk. může být zle (a to by byla škoda, po tak vydařené sezóně.. se zase vrátit v evoluci o rok zpátky..)...
Však to. Však to.
Myslel som, že Lombardi bude mať motiváciu u nás hrať za akúkoľvek cenu. U Yotes sa chytil najviac ako sa len dalo a dokonca si aj s Upshallom úplne sadol.
Neviem si predstaviť však, za čo chcú Stempniak a Morris toľko peňazí, čo chcú (to neviem, koľko chcú), že s nimi Maloney nevie hneď podpísať..
Stempniak môže byť rád, že sa u nás chytil a Morris tiež za to, že dostal zas šancu. Lebo posledné roky hral ho*no..
A Micháleka som si myslel, že podpíšeme hneď. Myslím si, že sa mu u nás hrá fakt dobre a inde by možno nedostával toľko priestoru, v lepšom klube..

Ako povedal Wanic, ak nepodpíšeme s aspoň dvoma hráčmi, tak sme zas v riti, ako pominulé sezóny..
Podle deníku Toronto Sun by Ray Whitney mohl podepsat s Lightning dvouletý kontrakt na 3,5 mil. dolarů. nhlpro.cz
yzy19 píše:Však to. Však to.
Myslel som, že Lombardi bude mať motiváciu u nás hrať za akúkoľvek cenu. U Yotes sa chytil najviac ako sa len dalo a dokonca si aj s Upshallom úplne sadol.
Neviem si predstaviť však, za čo chcú Stempniak a Morris toľko peňazí, čo chcú (to neviem, koľko chcú), že s nimi Maloney nevie hneď podpísať..
Stempniak môže byť rád, že sa u nás chytil a Morris tiež za to, že dostal zas šancu. Lebo posledné roky hral ho*no..
A Micháleka som si myslel, že podpíšeme hneď. Myslím si, že sa mu u nás hrá fakt dobre a inde by možno nedostával toľko priestoru, v lepšom klube..

Ako povedal Wanic, ak nepodpíšeme s aspoň dvoma hráčmi, tak sme zas v riti, ako pominulé sezóny..
Zatím to tak vypadá, že slibný tým prokaučujete, nebo chtějí tito hráči spíše pryč, jinak by podepsali už během sezony. Ale pod cenou u vás nikdo hrát nebude, to jsem si jistý...
neis píše:
yzy19 píše:Však to. Však to.
Myslel som, že Lombardi bude mať motiváciu u nás hrať za akúkoľvek cenu. U Yotes sa chytil najviac ako sa len dalo a dokonca si aj s Upshallom úplne sadol.
Neviem si predstaviť však, za čo chcú Stempniak a Morris toľko peňazí, čo chcú (to neviem, koľko chcú), že s nimi Maloney nevie hneď podpísať..
Stempniak môže byť rád, že sa u nás chytil a Morris tiež za to, že dostal zas šancu. Lebo posledné roky hral ho*no..
A Micháleka som si myslel, že podpíšeme hneď. Myslím si, že sa mu u nás hrá fakt dobre a inde by možno nedostával toľko priestoru, v lepšom klube..

Ako povedal Wanic, ak nepodpíšeme s aspoň dvoma hráčmi, tak sme zas v riti, ako pominulé sezóny..
Zatím to tak vypadá, že slibný tým prokaučujete, nebo chtějí tito hráči spíše pryč, jinak by podepsali už během sezony. Ale pod cenou u vás nikdo hrát nebude, to jsem si jistý...
Doan hej... Ale ten má zmluvu..
Waived: Cheechoo, Nokelainen, Vandermeer, Koistinen, Kotalik

Rumor: Sharks interested in signing Leighton
Rumor: Sharks, Malhotra talking extension; Ortmeyer likely gone

Confirmed: Turco's rights to Philly
Jenom Turca nééé, to je nejpřeceňovanější golman celé NHL :hroza:
neis píše:Jenom Turca nééé, to je nejpřeceňovanější golman celé NHL :hroza:
:D :D jojo já to říkám pořád... já bych ho nechtěl ani jako dvojku pro mě to je hodně podprůměrný golman navíc není nejmladší
No tak Good Luck
Zase tak marný není, ale ocenil bych ho max 2 mil :D
Turca prosim ne a kdyz tak 3 m na iednu sezonu at tu neni nejaky zabijacky kontrakt ktery by musel skoncit vyplacenim
Turco byl špičkový golman, ale poslední dvě sezony patří spíš do slabšího průměru.

Benoit Pouliot (MTL) :arrow: prodloužil smlouvu :!: 1 rok - 1,35 mil.
kotalik na vejvers, super.
Ak sa zbavíte Kotalíka, kto vám to zostane z výmeny za Phaneufa?
Daniel Winnik (PHX) :arrow: Colorado Avalanche :!:
4th round pick (COL) :arrow: Phoenix Coyotes :!:

Kris Barch (DAL) :arrow: prodloužil smlouvu :!: 2 roky - 1,6 mil.
mt-svk píše:Ak sa zbavíte Kotalíka, kto vám to zostane z výmeny za Phaneufa?
A proč spojuješ Kotalíka s výměnou Phaneufa...?
habs píše:
mt-svk píše:Ak sa zbavíte Kotalíka, kto vám to zostane z výmeny za Phaneufa?
A proč spojuješ Kotalíka s výměnou Phaneufa...?
Ach, Kotalík prišiel z Rangers. "Trošku" som to splietla. ;)
Waived: Oystrick, Moreau, Nilsson, O'Sullivan, Fedoruk, Brashear, Rissmiller, Voros.

Rumor: Lightning want Nabokov.

Fedoruk na waiveru :clap: Asi bych vzal Moreaua :)
Sergei Kostitsyn (MTL) :arrow: Nashville Predators :!:
Dan Ellis :plus: Dustin Boyd (NSH) :arrow: Montreal Canadiens :!:
PainKiller píše:Sergei Kostitsyn (MTL) :arrow: Nashville Predators :!:
Dan Ellis :plus: Dustin Boyd (NSH) :arrow: Montreal Canadiens :!:
Pro Habs velice dobrá výměna, ovšem zatím bez podpisů, takže uvidíme... Moc nerozumím tomu, co tak zázračného Predators na mladším Kosticynovi viděli, když za něj nabídli dva solidní hráče... :) .
Tak Ellis je zítra UFA, takže cena prakticky nulová a Dustin Boyd to je asi cca to samé co Kostík, aspoň podle čísel, jinak je to pro mě nonamer;) Doufám, že Ellise nestihnete podepsat, bo ho chci ve Phille :D:D
neis píše:Tak Ellis je zítra UFA, takže cena prakticky nulová a Dustin Boyd to je asi cca to samé co Kostík, aspoň podle čísel, jinak je to pro mě nonamer;) Doufám, že Ellise nestihnete podepsat, bo ho chci ve Phille :D:D
A já doufám, že ho tedy aspoň do zítřka stačíme poslat k vám za nějakou menší protihodnotu... :D :D :D . Boyd určitě nebude tak náladový jako mladší Kosticyn, to jsem si naprosto jistý! Kosticyn není špatný hokejista, ale je to "zlobivé dítě", které dost často u nás trucovalo...
Dustin Boyd bude na vychode hviezda ako to obvykle byva.
Ethan Moreau (EDM) :arrow: Columbus Blue Jackets :!: z waiveru
Patrick O'Sullivan (EDM) :arrow: Phoenix Coyotes :!:
Jim Vandermeer (EDM) :arrow: Edmonton Oilers :!:

Waived: Preissing (COL), Pandolfo, Peters (NJ), Nokelainen (PHX) and Dawes (CGY).
debil píše:Dustin Boyd bude na vychode hviezda ako to obvykle byva.
Jen pro zajímavost jmenuj hráče, co byli na západě noname a na východu váli ;)
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS