Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

marek: Najlepsi center je momentalne asi Thornton, Koivu ma vynikajucu volu hrat hokej, charakter a sikovnost, ale nie je to az taky borec, nemoze si dovolit hrat silovo, nema na to parametre a navyse je tam vecne riziko zranenia.

O'Brien + 3.volba v drafte 2008 ANA -> TB
Coleman (G) + 1.volba v drafte 2007 TB -> ANA

Z Philadelphie prestupuje Alexei Zhitnik do Atlanty a opacnym smerom ide Braydon Coburn

udělali jsme dost blbý trade :cry:

Blbost, vyhodili ste nimanda a ziskali sikovneho hraca, lenze jeho sikovnost sa neda merat prvym kolom draftu, to sa dava za vacsich hracov, nemyslim zrovna Nagyho....

TRADE:

Keith Tkachuk do Atlanty
a
Glen Metropolit do St. Louis

tieto 2trejdy Atlanty sa mi moc nepacia.sice ziskali 2skusenych hracov,ale predsa len ich vek hovori za vsetko.ale ako posily do play off su to celkom dobre

Trade Deadline: 01days - 21hrs - 12min - 13sec :)

Craig Rivet, volba v draftu 2007 MTL:arrow: SJS Josh Georges, 5.volba v draftu 2008 SJS :arrow: MTL

Uz je to tu deadline sa blizi. Bude este velky trejd? Bertuzzi, Hejduk??

debil píše:Uz je to tu deadline sa blizi. Bude este velky trejd? Bertuzzi, Hejduk??
Zednik, Stumpel, Svatos :?:

dnesna noc bude mimoriadne rusna = zaujimava..Trade Deadline: 01days - 4hrs - 32min - 32sec :roll:

debil píše:Uz je to tu deadline sa blizi. Bude este velky trejd? Bertuzzi, Hejduk??
Já mám dojem, že Hejdukovi v den jeho 31. narozenin začala platit no-trade klauzule :!:

Pau píše:
debil píše:Uz je to tu deadline sa blizi. Bude este velky trejd? Bertuzzi, Hejduk??
Já mám dojem, že Hejdukovi v den jeho 31. narozenin začala platit no-trade klauzule :!:
O Bertuzziho je záujem, z viacerých klubov.Bertuzzi patrí k mojim najobľúbenejším hokejistom a prial by som mu , aby si ho vybral klub, ako napr.Detroit,Buffalo, ... kde by mal veľkú šancu, vyhrať Stanley Cup.Ale ako to vyzerá, tak ho GM Panthers Martin, nikam nepustí. :cry:

Hejduka by nejaká ponuka musela veÄľmi zaujaĹĄ ,aby dal sĂşhlas k prestupu.PodÄľa mĹ

Vazeni, ocakavam zmenu tak u 20 - 30 hracov, mozno budu aj bomby, ale urcito nebude take masove, ako pred casom, poziadavka prevysuje ponuku....

Petr Čajánek byl umístěn na waivers listinu.
Útočníci Denis Hamel a Niko Kapanen byli posláni vedením Atlanty na waivers listinu.
brankář Brian Boucher, patří mezi další hráče, kteří byli posláni na waivers listinu.
Překvapivě i obránce Bryan Berard se ocitl na waivers listině.

Lecavalier-number4 píše:Petr ÄŚajánek byl umĂ­stÄ›n na waivers listinu.
Útočníci Denis Hamel a Niko Kapanen byli posláni vedením Atlanty na waivers listinu.
brankář Brian Boucher, patří mezi další hráče, kteří byli posláni na waivers listinu.
Překvapivě i obránce Bryan Berard se ocitl na waivers listině.
:o uz sa nam to zacina :roll: noo tak dnes budem jednym ockom sledovat medvede (ak sa budu vĂ´bec vysielat) a druhym masove to trejdy :)

no som zvedavy co z toho bude, urcite rano budu zaujmave veci na internete ohladom prestupov, som zvedavy ci zamutia prestupove vody aj manazeri Buffala alebo nie, skor tipujem, ze asi nie, ale keby predsa ano tak vymenia Martyho Birona :(

:!: :!: :!: RICHARD ZEDNIK WAS :arrow: NYI 2 kolo draftu NYI :arrow: WAS

cepi: snad z WAS nie z MTL : :D

Fortune píše:cepi: snad z WAS nie z MTL : :D
aa what :?: :D
:oops: no akurat som pisal nieco o MTL, tak z tolkeho to rozrusenia sa mi to (ne)podarilo :roll: ale uz je to OK

waivers list:

Michael Leighton - Philadelphia
Jason Krog - Rangers
Marc Chouinard - Vancouver
Aaron Downey - Montreal

Bryan Smolinski CHI :arrow: VAN 2 pozicia na drafte VAN :arrow: CHI

cepi: hod po mne link z kadial to beries :) thx

z FLA do PIT LW Gary Roberts
z PIT do FLA D Noah Welch
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS