Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

cepi píše:ja som sa na TDL taky tak vytesoval, ved hned po skonecnei TDL sa uz neviem dockat toho dalsieho :lol:
Ja sa strašne teším na posledné minúty TDL, dúfam, že Shero niekoho kúpi :modlenie:
:?: NY Rangers mají zájem o Martina St. Louise, avšak Lightning ho nechtějí vyměnit. Bolts naopak Blueshirts nabídli Ryana Malona a požadovali za něj obránce Marca Staala, avšak klub z Broadwaye nabídku odmítl. Rangers mohou mít také zájem o Marka Recchiho, který je momentálně na listině nechráněných hráčů. (nhlpro.cz)

:?: GM Flames Darryl Sutter obyčejně bývá během uzávěrky přestupů neaktivní, avšak jeho tým potřebuje vytvořit druhý útok a získat záložního brankáře, který by snížil zátěž Miikka Kiprusoff. (nhlpro.cz)
Uvidíme co se dneska bude dít, ale moc nevěřím, že by to bylo nějaké akční. Všichni chtějí posílit, ale nic nechtějí obětovat a nabízejí jen "odpad". Nejsrandovnější nabídka Malone za Marca Staala :D někdo je v Tampě hodně naivní.

Výměna Leclair za Vermetta mě přijde výhodná pro obě strany. Tak trošku jsem doufal, že by se Leclair mohl objevit v dresu Flyers =(
:?: Chris Neil do Detroitu
:?: Brendan Bell do Detroitu

nepodpísal Neil s Ottawou novú zmluvu :?:
ja to tak, senatori urgentne potrebovali brankara c.1 a ak sa budu Pazzymu vyhybat zranenia, v OTT brankarsky problem porieseny
jsem rád, že Martina St.Louise Tampa nechce pustit...nerad bych o něj přišel...zatím to sleduju jen tak jedním okem a mimo výměny mezi Columbusem a Ottawou zatím nic moc
kanter píše: :?: Chris Neil do Detroitu
:?: Brendan Bell do Detroitu

nepodpísal Neil s Ottawou novú zmluvu :?:
Neil nepodpisal. Kuba ano
Skorpion píše:Nejaky trade sa kuchti v kuchyni Bruins a mohol by prist coskoro!
sup sup :)
Coyotes nabízejí brankáře Ilja Bryzgalova a obránce Dereka Morrise Philadelphii a naopak požadují Lupula, Birona a Scottie Upshalla.

Myslim si, ze philla to nebude chciet ;)
Bryzgalov, nádherná dvojka Smitha v Tampě :D
DIDI píše:Coyotes nabízejí brankáře Ilja Bryzgalova a obránce Dereka Morrise Philadelphii a naopak požadují Lupula, Birona a Scottie Upshalla.

Myslim si, ze philla to nebude chciet ;)
ale zaujímavé je, že to ponúka Phoenix a nie Philla

P.S. Ja by som to zobral, ale podľa mňa musí dať Phoenix nejaký draft, aby sa tento trejd stal skutočnosťou.

painkiller: Bryzgalov je lepší ako Smith :wink:

Skorpion: :shock: :shock: :shock: zatiaľ je to neoficiálne
Vyjednava sa o prestupe Jokinena do Calgary!
Flames prý právě hovoří o výměně s Phoenixem....mají zájem o Olli Jokinena, podle odborníka ve studiu TSN dojde k dohodě.... :)
leci píše:jsem rád, že Martina St.Louise Tampa nechce pustit...nerad bych o něj přišel...zatím to sleduju jen tak jedním okem a mimo výměny mezi Columbusem a Ottawou zatím nic moc
Tak Márty může být v klidu , i kdyby ho Bolts chtěli měnit , má no-trade klauzuli.Můj názor je , že od nás odejde jen Recchi . Dnes byl zdravým náhradníkem . Dallas je prý další zájemce :!: maximálně si veme někdo Garyho z waiveru , ale k tomu se taky nikdo zatím moc nemá ...
Nhlpro:

Nepotvrzená výměna: Olli Jokinen z Phoenixu míří do Calgary.
:arrow: Flames zameriavaju svoju pozornost na Oliho Jokinena
Tak sa nám to tu dobre rozbieha.

DIDI: pozri Skorpionov príspevok. :wink:
nooo Bjukenen Oliho moc riesit nechel, ale podla mna :thumbsup: uvidime, aka bude protihodnota :)
Ten Vermette je ale ukecany :D Uz ma 3 minuty monolog :D
Skorpion píše:Ten Vermette je ale ukecany :D Uz ma 3 minuty monolog :D
Co povídal zajímavýho? :) Mně to na chvíli vypadlo.... :thumbsdown:
MartinFC píše:
Skorpion píše:Ten Vermette je ale ukecany :D Uz ma 3 minuty monolog :D
Co povídal zajímavýho? :) Mně to na chvíli vypadlo.... :thumbsdown:
Bol sklamany z odchodu. V klube sa mu pacilo, ma tam priatelov. Vraj sa trocha tazsie lucil so spoluhracmi, ale vraj taky je zivot. V CBJ bude mat sancu bojovat o play-off.

Tolko zhrnutie jeho prejavu
:!: Leopold (COL) Obrázek (CLG) nadeje a drafty
Jordan Leopold do Calgary :!: UPDATE: prospect and draft pick :smile03: :eek2: UPDATE: figuruje tam Lawrence Nycholat, kterýho si Flames vzali z waiveru :lol2: UPDATE: Tak už to upřesněte :lol:
Jaka ozvena :D
___
looool :lol2: vsetci sme za zmestili do par sekund :D no nic, potom to zredukujem :)
:hmm: tak nam Jordan padol :( skoda, uz som si ho predstavoval v nasom drese...no nic, cakame dale :roll:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS