Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Heatley by mohol byt nahradou za Gaborika, ak by ho Wild nepodpisali
Fletcher pod GM Ottawy posobil ako asistent dlhe roky, takze su si blizki...

btw, ja by som menil Backstroma za Heatleyho :D Leclaire predsa nie je No. 1 :-P
mt-svk píše:
Dawe4 píše:V Ottawe by fanúšikovia plesali. :angel: :D
No asi by byli nadšeni :D On ještě ten Gomez ujde, ale Drury to je kapitán za všechny peníze :D
heatley si moze vyberat kam ho trejduju lebo ma ntc a ked sa mu nebude lubit tak povie ze nie. udajne by do edmontonu uvolnil. len neviem ci ma edmonton nieco na vymenu. v kazdom pripade by bol heatley pre edmonton velka posila. danny je schopny sniper a vie dobre aj pri mantineloch.
Dallas vraj vyhodil trenera Tippeta
WildCelt píše:Dallas vraj vyhodil trenera Tippeta
to potesi urcite fandy stars :wink:
Tippet nie je vobec zly trener, prave naopak, niekto ho moze zobrat a asi aj zoberie. Mne osobne by asi nevadil.
debil píše:Tippet nie je vobec zly trener, prave naopak, niekto ho moze zobrat a asi aj zoberie. Mne osobne by asi nevadil.
vidis to treba skonci u vas :wink:
Dallas údajně požádal Kings o svolení vést rozhovory s bývalým koučem Králů Marcem Crawfordem (stále je u Kings pod kontraktem). Crawford už dříve prohlásil, že by se rád vrátil ke koučování.
Wild podpisu Gaborika a vymenia ho za Heatleyho :hmm: nepripomina vam to nieco :roll: :D
Hviezdy útočník Ottawy Senators Dany Heatley podľa televízie ESPN a TSN dal vedeniu Ottawy Senators na známosť, že chce odísť. Podľa jeho agenta to nebolo rozhodnutie urobené zo dňa na deň, ale o tom vraj už uvažoval niekoľko mesiacov. No až teraz sa tieto informácie dostali na svetlo sveta. Okamžite to tak rozprúdilo diskusiu, kde napokon tento strelec môže skončiť. Počet potencionálnych záujemcov je však určite obmedzený. A to minimálne z troch dôvodov :

1. Heatley bude chcieť ísť určite do tímu, ktorý má šancu zabojovať o Stanley Cup. Kedže má v zmluve bod o tom, že s výmenou musí súhlasiť, má určitú šancu toto ovplyvniť.

2. Heatleyho plat. Na nasledujúcich 5 rokov zaťaží platový strop nového klubu čiastkou 7,5 milióna dolárov. To je veru viac ako dosť.

3. Generálny manažér Ottawy asi nebude chcieť takýmto hráčom posilniť divíznych rivalov.


Heatley sa údajne vyjadril, že by sa rád presťahoval do Západnej konferencie. Ak si to teda zhrnieme, tak môžeme už teraz vylúčiť tímy ako Columbus, Atlantu, Floridu, New York Islanders, Nashville a im podobné tímy. Výkonnostne zatiaľ nie sú na tom tak ďaleko, aby tomuto kanadskému útočníkovi poskytli šancu na pohár. A v blízkej budúcnosti asi ani nebudú. Toronto, Buffalo, Montreal a Boston hrajú v rovnakej divízii. Washington, Detroit a napríklad aj Anaheim by sa mu možno aj páčili, no tam majú značne naplnený klubový rozpočet. Aj keď napríklad v prípade Anaheimu sa čaká ešte na rozhodnutie Scotta Niedermayera, čo by v prípade odchoodu do dôchodku uvoľnilo dostatočný priestor. No sú tu kluby, ktoré sa dajú považovať za potencionálnych kandidátov.

San Jose Sharks – Žraloky sa márne snažia vážnejšie zabojovať o pohár už niekoľko sezón. Káder tohto tímu je však nabitý kvalitnými hráčmi, čo by sa príchodom Heatleyho ešte viac zvýraznilo. A navyše, po tohtoročnom neúspechu sa hovorí, že buď Joe Thornton, Cheechoo alebo Patrick Marleau budú vymenení. To sa ukazuje ako veľký vymeniteľný potenciál. No kedže Ottawa má už dvoch kvalitných centrov Spezzu a Fischera, príchod Thorntona a Marleaua by asi toho veľa nevyriešil. Cheehoo by mohol byť dobrou voľbou, aj keď v posledných dvoch sezónach sklamal.

New York Rangers – tento klub sľubuje svojim fanúšikom úplne inú sezónu, ako bola táto. Tým chcú asi ospravedlniť zvýšenie vstupného, no pravdepodobne sa niečo bude diať. Majú síce značne napätý rozpočet, no hovorí sa o tom, že Näslund končí (- 4 milióny) a Reddena už vraj v tomto tíme nechcú (- 6,5 milióna). Otázne je, koho by ponúkli ako protihodnotu. Drury a Gomez pre Ottawu neprichádza do úvahy, skôr taký Žerdev, Voros alebo Rozsíval. V tomto klube budú určite hľadať nejaké možnosti.

Edmonton Oilers – Olejári potrebujú kvalitného útočníka ako soľ. A ešte viac asi potrebujú v tíme nejakú skutočnú hviezdu, ktorá by vyvolala mediálny a fanúšikovský záujem. Heatley sa teda javí ako skvelá príležitosť, otázne je, koho by za neho ponúkli Ottawe. Višňovského? Prečo nie? Slovenský obranca by zo zmluvou takisto musel najskôr súhlasiť, no možno by sa rád presunul do tímu, ktorý nie je tak na severe. A ktorý to nemá za svojimi súpermi tak ďaleko.

Los Angeles Kings – Králi skrývajú vo svojom tíme hráčov s obrovským talentom. Práve v tomto klube je najviac hráčov, ktorí by sa Ottawe mohli páčiť. Takmer všetko sú mladé talenty, ktorých ešte len čaká vrchol kariéry. Navyše majú v rukách výber z 5. pozície tohtoročného draftu, čo určite nie je na zahodenie.

Vancouver Canucks – Sundin tu končí a Sedinovci sa ešte rozhodujú. Ak však manažment chce, aby sa o rok nepobral preč aj Luongo, musí do tímu prilákať kvalitných hráčov. Heatley by bol tým pravým.

Calgary Flames – Iginla, Jokinen, Heatley. To by bol útok, z ktorého by fanúšikovia omdlievali. Opäť sa však musí vyriešiť platový strop, lebo napríklad aj taký Mike Cammalleri potrebuje novú zmluvu.

Colorado Avalanche – ak sa Sakic rozhodne definitívne zavesiť korčule na klinec, potom by to prichádzalo do úvahy. Veď čo sa týka strieľania gólov, tento tím bol v sezóne 2008/2009 najhorším (199 gólov). Problémom je, že tento tím tlačí topánka aj na brankárskom poste. Taký Svatoš plus draftový výber plus nejaký obranca by mohlo stačiť. (hokejportal.sk)

Už to začína :) :) :) .
Mne osobne sa z tých spomenutých najviac pozdáva možnosť výmeny s LAK. A tiež si myslím, že je celkovo najpravdepodobnejšia :) Ale ani tá lajna v CGY neznie zle, Cammalleriho by sme mohli stiahnúť my. :roll:
pokud heatley odejde z ottawy tak zustane v kanade to si myslim ja....mozna toronto :?
na foru kosatek uz probiha debata o jeho vymene za luonga :lol2:
leo píše:pokud heatley odejde z ottawy tak zustane v kanade to si myslim ja....mozna toronto :?
Si sa zbláznil :?: Však Heatley nepôjde k divíznemu súperovi :).
Sranda, v každej špekulácii sme mi zahrnutý. Gáborík, Heatley, Lecavalier, Briere, Gomez... Som zvedavý či vôbec niekto príde. :roll:
Alebo si Deano povedal: "Tak, a teď si vás koupím všechny." :D
Sleduju tyhle spekulace, až se mi z těch jmen začíná točit hlava :) Ale je to jasné, Kings mají především hodně prostoru pod platovým stropem, takže je to logické, že figurují v každé možné spekulaci. Stejně tomu bylo i v průběhu sezóny.

No, připravuju se na to, že také nikdo z TOP hráčů přijít nemusí, podobné spekulace a téměř jisté příchody jsou každý rok a nakonec to vždy skončilo u Calderů, Nagyů, Preissingů, Gauthierů...

Lombardi sice už několikrát prohlásil, že je jeho prioritou přivést prověřeného střelce, ale také vždy neopomněl dodat, že hráč musí týmu po všech stránkách sedět (což asi především znamená hodně let za málo peněz a ochota bránit) a nepůjde do LA kvůli počasí a životnímu stylu. Což jsou poměrně vysoké nároky vzhledem k tomu, kde se Kings nachází a co mohou kromě peněž nabídnout (šance na SC).
Taktiež sa mi nezdá reálny jeho prestup do Columbusu. Po následujúcej sezóne sú Nash a Klesla UFA, Brassard a Russell RFA, Nash a Vermette UFA. V sezóne 2011/12 sú RFA Filatov, Voráček a Mason RFA a v 12/12 Ťjutin, Huselius a Umberger UFA. Voráček, Brassard a Mason nebudú za fazuľky, ak sa presadí Nikita, platí to isté. Plat Krisa Russella závisí na budúcej sezóne. O plate Nasha sa netreba zmieňovať, ak sa Vermettemu vydarí sezóna, mohol by si vyžiadať okolo 5 miliónov. Nemoźno zabúdať na kvalitného obrancu (Bože, daj aby to nebol ani jeden z dvojice Kubina a najmä Kaberle :poklona: )
mam otazku, odkedy sa mozu zase vymienat hraci? hned po playoff, ci ako to je?
___________
od 1.7. nie? oficialne otvorenei hrackseho trhu..pred nim sa riesi este vstupny draft novacikov kde tiez môzu prebehnut iste hracsske cachre machre, ale tak ten datum 1.7. je taky ze stratujemeee? :) c.
Hokejový útočník Ian Laperriere možno zmení dres. Tridsaťpäťročný krídelník odmietol ponuku Colorada Avalanche na nový kontrakt. Podľa denníka Denver Post mu lavíny ponúkali ročnú zmluvu na menej ako 1,15 milióna dolárov, ktoré zarobil doteraz.
"Verím, že Avalanche si ho budú chcieť udržať a dajú mu novú ponuku. Ak sa tak nestane, 1. júla pôjde na trh a záujem môžu prejaviť aj iné tímy," povedal pre Denver Post agent Laperriereho Pat Brisson (hokejportalsk)
petrik píše:mam otazku, odkedy sa mozu zase vymienat hraci? hned po playoff, ci ako to je?
___________
od 1.7. nie? oficialne otvorenei hrackseho trhu..pred nim sa riesi este vstupny draft novacikov kde tiez môzu prebehnut iste hracsske cachre machre, ale tak ten datum 1.7. je taky ze stratujemeee? :) c.
eee - 1.7. sa otvara trh s volnymi hracmi, ale ja som myslel odkedy sa mozu robit vymeny medzi klubmi, ktore boli zmrazene od trade deadline... ak sa dobre pamatam na davne casy ked som frcal na nhl pocitacovych hrach tak to tusim bolo nejak tesne po skonceni playoff, ale neni som isty. cez draft sa uz vymeny urcite robit mozu, takze do 1.7. sa cakat urcite nemusi...
Lukas33 píše:Sranda, v každej špekulácii sme mi zahrnutý. Gáborík, Heatley, Lecavalier, Briere, Gomez... Som zvedavý či vôbec niekto príde. :roll:
Alebo si Deano povedal: "Tak, a teď si vás koupím všechny." :D
dnes som cital, ze by ku Kings mohol ist aj Pronger, opacnym smerom JJ, asi Jack Johnson :D
petrik píše:
petrik píše:mam otazku, odkedy sa mozu zase vymienat hraci? hned po playoff, ci ako to je?
___________
od 1.7. nie? oficialne otvorenei hrackseho trhu..pred nim sa riesi este vstupny draft novacikov kde tiez môzu prebehnut iste hracsske cachre machre, ale tak ten datum 1.7. je taky ze stratujemeee? :) c.
eee - 1.7. sa otvara trh s volnymi hracmi, ale ja som myslel odkedy sa mozu robit vymeny medzi klubmi, ktore boli zmrazene od trade deadline... ak sa dobre pamatam na davne casy ked som frcal na nhl pocitacovych hrach tak to tusim bolo nejak tesne po skonceni playoff, ale neni som isty. cez draft sa uz vymeny urcite robit mozu, takze do 1.7. sa cakat urcite nemusi...
Dneska jsem hodně nepozorně četl něco o 40 dnech od TDL, ale jistě to říct nemůžu... V každém případě se ale kvůli publicitě a nenarušování má čekat do skončení finále SC...
WildCelt píše:
Lukas33 píše:Sranda, v každej špekulácii sme mi zahrnutý. Gáborík, Heatley, Lecavalier, Briere, Gomez... Som zvedavý či vôbec niekto príde. :roll:
Alebo si Deano povedal: "Tak, a teď si vás koupím všechny." :D
dnes som cital, ze by ku Kings mohol ist aj Pronger, opacnym smerom JJ, asi Jack Johnson :D
GM Kings i Anaheimu to už včera shodně dementovali, ale kdo ví... V každém případě je to blbost, kromě JJ se za Prongera měla do Anaheimu stěhovat i letošní 5. volba v draftu, Pronger má smlouvu jen na příští rok, nic výhodného pro Kings v tom nevidím...
Phil Kessel byl měl být podle jedné spekulace vyměněn do Colorada za celkovou trojku v letošním draftu. Je dosti možné, že by z tého pozice mohl být k dispozici ještě Victor Hedman.

Podle Ottawa Citizen bude chtít Dany Heatley odejít do těchto klubů Západní konference: San Jose Sharks, Dallas Stars, Los Angeles Kings, Chicago Blackhawks, St. Louis Blues, Edmonton Oilers, Vancouver Canucks a Calgary Flames.

Velmi zajímavá spekulace která se objevila na netu, Petr Sýkora (Penguins) do Metallurg Magnitogorsk.
painkiller píše:Phil Kessel byl měl být podle jedné spekulace vyměněn do Colorada za celkovou trojku v letošním draftu. Je dosti možné, že by z tého pozice mohl být k dispozici ještě Victor Hedman.

Podle Ottawa Citizen bude chtít Dany Heatley odejít do těchto klubů Západní konference: San Jose Sharks, Dallas Stars, Los Angeles Kings, Chicago Blackhawks, St. Louis Blues, Edmonton Oilers, Vancouver Canucks a Calgary Flames.

Velmi zajímavá spekulace která se objevila na netu, Petr Sýkora (Penguins) do Metallurg Magnitogorsk.
:giggle: :?
to hadam len nie :thumbsdown: ale nepokladam tuto spekulaciu za velmi realnu. avs maju toto leto minimum priestoru pod platovym stropom a kessel potrebuje podpisat novu zmluvu ktora nebude lacna. nie nie, fans bostonu si na nas vyber v drafte muzou nechat zajit chut :-P
petrik píše:
painkiller píše:Phil Kessel byl měl být podle jedné spekulace vyměněn do Colorada za celkovou trojku v letošním draftu. Je dosti možné, že by z tého pozice mohl být k dispozici ještě Victor Hedman.
:giggle: :?
to hadam len nie :thumbsdown: ale nepokladam tuto spekulaciu za velmi realnu. avs maju toto leto minimum priestoru pod platovym stropom a kessel potrebuje podpisat novu zmluvu ktora nebude lacna. nie nie, fans bostonu si na nas vyber v drafte muzou nechat zajit chut :-P
jj znama to, uz niekolko tyzdnova vec..uz som sa o nej aj niekde vyjadril, ale nechce sa mi to tetkom hadat :) urcite som spomenul, ze je to tzv. kacicka, takze to viac menej neriesim..ak by sa nam Kessyho predsa len nepodarilo podpisat, netvrdim, ze to miesto na drafte by nebolo zaujimave, ale v nasich Bruins strukturach sa na nedostatok talentu stazovat nemusime :-P takze Kessyho mile rad privitam v nasom drese aj v dalsich sezonach :yes: a inak osobne pochybujem, ze Hedman bude rieseny "az" ako c.3..

Anaheim prejavil vazny zaujem o Saka Koiva, ktory podla vsetkeho z Habs zbali svestky
cepi píše:
petrik píše:
painkiller píše:Phil Kessel byl měl být podle jedné spekulace vyměněn do Colorada za celkovou trojku v letošním draftu. Je dosti možné, že by z tého pozice mohl být k dispozici ještě Victor Hedman.
:giggle: :?
to hadam len nie :thumbsdown: ale nepokladam tuto spekulaciu za velmi realnu. avs maju toto leto minimum priestoru pod platovym stropom a kessel potrebuje podpisat novu zmluvu ktora nebude lacna. nie nie, fans bostonu si na nas vyber v drafte muzou nechat zajit chut :-P
jj znama to, uz niekolko tyzdnova vec..uz som sa o nej aj niekde vyjadril, ale nechce sa mi to tetkom hadat :) urcite som spomenul, ze je to tzv. kacicka, takze to viac menej neriesim..ak by sa nam Kessyho predsa len nepodarilo podpisat, netvrdim, ze to miesto na drafte by nebolo zaujimave, ale v nasich Bruins strukturach sa na nedostatok talentu stazovat nemusime :-P takze Kessyho mile rad privitam v nasom drese aj v dalsich sezonach :yes: a inak osobne pochybujem, ze Hedman bude rieseny "az" ako c.3..

Anaheim prejavil vazny zaujem o Saka Koiva, ktory podla vsetkeho z Habs zbali svestky
No ja pevně doufám že Hedman půjde nejpozději jako druhý na draftu...a nám se podaří Ze třetí pozice získat Matta Duchenea...Neříkám že Hedman by byl špatný,to ne.Ale mi potřebujem top centra do budoucna...A tim by se bezpochyby Duchene mohl stát...Navíc mi máme velmi dobré mladé obránce kteří co nevidět zasáhnou do NHL...viz. Shattenkirk,Cohen nebo Gaunce... :wink:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS