Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Som zvedavá, kde pôjde Torres a čo zaň prípadne dostaneme. I keď ja by som uprednostnila odchod Commodoreho.

Údajne sa hovorí o výmene Brassarda. Dericka by bola škoda, kvôli jednej nie veľmi vydarenej sezóne by som ho neodpisovala.
Ináč o Jurčinu má záujem Calgary a znovu aj Washington. Je to ako telenovela.
:arrow: tohto sezonny TDL sa nam na HF odohrava dole na chate :)
yzy19 píše:Ináč o Jurčinu má záujem Calgary a znovu aj Washington. Je to ako telenovela.
Miesto toho, aby sa Howson snažil Milana podpísať, on uvažuje o jeho výmene. Pritom by sa mal zbaviť Kleslu a najmä Commodoreho. A ani Fjodor Ťjutin nie je taká opora, akou by mal byť.
Ale ak sa mu podarí nielen získať, ale aj podpísať Antona Volčenkova tak, aby nemusel vymeniť nikoho z trojice Nikita Filatov, Jakub Voráček, alebo John Moore, má u mňa absolutórium. :thumbsup:
Viem, źe sa opakujem, ale Anton je mojím obľúbeným obrancom a ak by hral zároveň v mojom obľúbenom tíme, bola by to fantázia.

Caps, buď došlo, o koho prišli, alebo je Milan východisko z neradostnej situácie v radách defenzívnych obrancoch pred play-off .
špekulácia...
Halak :arrow: Versteeg
:hmm:
kde sa to da pozerat live, zvykne byt nejaky program...ale tak aby sa to dalo aj zo Slovenska pozerat hm?
Tak Wolski opravdu vyměněn za Mullera a Portera!!! :shock:
primaprema píše:Tak Wolski opravdu vyměněn za Mullera a Portera!!! :shock:
Teda ti poviem. Ste prerobili (prodelali) :D. Pokiaľ Mueller nechytí teraz, alebo v budúcej sezóne formu, tak ste to fakt zle poriešieli. Porter je hráč hoden na farmu. Hral 4 zápasy a bol dosť často pri góle, čo sme dostali. Tak nech sa vám darí, ešte nám dajte Stastneho, či Ducheneho :D
primaprema píše:Tak Wolski opravdu vyměněn za Mullera a Portera!!! :shock:
:cool:
Nevím co k tomu dodat...Wolski sice neměl kdoví jakou formu teď....ale měl zaděláno na nejlepší sezonu v kariéře...kým zalepíme díru v prvních dvou útocích,to jsem teda fakt zvědavý...
primaprema píše:Nevím co k tomu dodat...Wolski sice neměl kdoví jakou formu teď....ale měl zaděláno na nejlepší sezonu v kariéře...kým zalepíme díru v prvních dvou útocích,to jsem teda fakt zvědavý...
Takýmto prístupom asi nikdy. Buď sa vám chytí Mueller medzi mladíkmi, alebo ste fakt v kaši. Je to risk.
yzy19 píše:
primaprema píše:Nevím co k tomu dodat...Wolski sice neměl kdoví jakou formu teď....ale měl zaděláno na nejlepší sezonu v kariéře...kým zalepíme díru v prvních dvou útocích,to jsem teda fakt zvědavý...
Takýmto prístupom asi nikdy. Buď sa vám chytí Mueller medzi mladíkmi, alebo ste fakt v kaši. Je to risk.
Bude muset.Stastny,Duchene,Stewart zapasy sami nevyhrajou.Ne ze by mi to teda vadilo :)
hmmmmmmmm
ten mueller nech radsej rychlo zacne bodovat ako v novacikovskej sezone, inak...

ale zmiesane pocity som mal najskor aj zo smythovho trejdu a nakoniec som s nim spokojny, tak snad aj tento trejd tak dopadne :)
Jeff Halpern (TBL) :arrow: Los Angeles Kings :!:
Tedy Purcell, 3rd round pick (LAK) :arrow: Tampa Bay Lightnings :!:
Fredrik Modin (CBJ) :arrow: Los Angeles Kings
conditional 7th round pick(LAK) :arrow: Columbus Blue Jackets
Ze Visnovsky do Anaheimu?
jj za Whitneyho + 6th round pick
Selly8 píše:jj za Whitneyho + 6th round pick
to mi prijde tak narovnako stzm ze visnovsky je viac dopredu.
Derrek Morris :arrow: Phoenix
Draft Pick :arrow: Boston

Mathieu Schnider :arrow: Phoenix
Draft Pick :plus: Sean Zimmerman :arrow: Vancouver

Lee Stempniak :arrow: Phoenix
Matt Jones :arrow: Toronto

trejd Wolskiho už byl zmiňován.....
Pre Phoenix môžem tieto trady nazvať len La Bomba. Pri ničom sme neprerobili a ja som nesmierne šťastný, pretože to myslia s PO asi fakt vážne. Paráda!
Dosť ma potešil aj trade Višňu, prospeje to jemu, aj Anaheimu, no na druhej strane ma sklamalo zaobchádzanie s Jurčinom. Pokiaľ boli dohodnutý, že so do WSH vratí za tak krátku dobu, tak to berem, no pokiaľ nie, dosť by mi to na jeho mieste vadilo.
Ešte škoda, že s Jarom Halákom sa nič neudialo, no asi to vyzerá, že sa vybojoval post 1. Teda dúfam.
Myslím si že ide o dobrý krok.Bola by škoda keby ukončil kariéru.
Freddie92 píše:Myslím si že ide o dobrý krok.Bola by škoda keby ukončil kariéru.
O tom len vravel, že nemá chuť ani pokračovať, že by to najradšej zabalil. Ale tak Edmonton je teraz beznádejný, ja by som sa tomu nečudoval. V podstate ho Ducks zachránili.
Jurčina s5 vo Washingtone?
Ryan Kesler (VAN) :arrow: prodloužil smlouvu :!: 6 let - 30 mil.
PainKiller píše:Ryan Kesler (VAN) :arrow: prodloužil smlouvu :!: 6 let - 30 mil.
Kesler ako podpisový bonus údajne dostal poníka.
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS