Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Popradcan píše:Zigomanis will not return to Penguins:

Zigomanis sa uz do Pens nevrati :!:
Možno by v Pittsburghu aj ostal, ale počas sezóny sa zranil.
Antropov je docela slusny hracik, ale tak 5,25 :doh: to si môze podat ruky s Komisarek_om :serus:
ako supol maro do chatu, zaujimavy to hracikovia na volnom trhu :roll:

Marián Hossa, Marián Gáborík, Miroslav Šatan, Tomáš Kopecký, Martin Havlat, Jay Bouwmeester, Henrik Sedin, Daniel Sedin, Mike Komisarek, Nikolaj Chabibulin, Rob Scuderi, Mattias Öhlund, Mike Cammalleri, Francois Beuchemin, Scott Niedermayer, Alexej Kovaljov, Nikolaj Antropov, Saku Koivu, Brian Gionta, Erik Cole, Steve Sullivan, Mikael Samuelsson, Alex Tanguay, Chad LaRose, Mike Knuble, Mathieu Schneider, Adrien Aucoin, Mike Grier, Martin Biron, Jordan Leopold, Joe Sakic, Mark Recchi, PJ Axelson, Manny Fernandez, Maxim Afinogenov, Teppo Numminen, Nick Boynton, Ville Peltonen, Karlis Skrastins, Patrice Brisebois, Mike Comrie, Antero Niittymäki, Ruslan Fedotěnko, Hal Gill, Martin Gerber, Olaf Kölzig, Curtis Joseph, Rob Niedermayer, Tyler Arnason, Christian Bäckman, Michael Peca, Jere Lehtinen, Sergej Zubov, Chris Chelios, Dwayne Roloson, Kyle Calder, Dmitrij Kalinin, Mats Sundin
Bruins GM Peter Chiarelli free agency conference call:


http://www.boston.com/sports/hockey/bru ... wit:bruins

Chiarelli neocakava ziadny trejd dnes..
ivan23 píše:u nás je to teraz živé...

http://blues.nhl.com/team/app/?service= ... eid=432240
Podobne ako u nas,uz sa nemozem dockat kedy podpiseme Martina,sledujem to kazdu minutu a stale nic,to cakanie ma zabija... :bitka3:
Popradcan píše:Chiarelli neocakava ziadny trejd dnes..
cepi píše:u nas v brlôzku ziadna prestupovo_nakupna horucka nehrozi, jedine ten Kessy je :?:
tak je, platovy strop proste nepusti..som zvedavy ako to dopadne hlavne s Kessym :sad2: a nasimi UFA borcami

P. J. Axelsson (C)
Stephan Yelle (C)
Mark Recchi (R) - na 99% by mal zostat
Martin St. Pierre (R)
Shane Hnidy (O)
Steve Montador (O)
Manny Fernandez (B) - na 126% out
Popradcan píše:Vyzera to,ze Huet bude trejdovany do Colorada
:hmm: zaujimave, zaujimave..byt fandom lavin, urcite by sa mi jeho prichod ratal :yes: bol som dost prekvapeny, ze to Huetovi v CHI moc neslo, ale ja osobne ho aj napriek tomuto jastrabiemu nepodarku radim dost vysoko..s Buddym by mohli vytvorit slusnu 2jicu
Erik Cole,Chad LaRose a Dennis Seidenberg idu skusit trh...

P.J. Axelsson, Mark Recchi and Stephane Yelle idu tiez skusit volny trh.. :!:

Chiarelli said. "There are some players that we would like to have back at the right number, and if it's not the right number, then we'll move by them."

Chicarelli nevylucuje,ze niekoho z nich este nepodpise,ale cisla sa musia zhodovat z jeho...
________
veru tak cisla nepustia :D
cepi píše:zaujimave, zaujimave..byt fandom lavin, urcite by sa mi jeho prichod ratal :yes: bol som dost prekvapeny, ze to Huetovi v CHI moc neslo, ale ja osobne ho aj napriek tomuto jastrabiemu nepodarku radim dost vysoko..s Buddym by mohli vytvorit slusnu 2jicu
presne tak to vidím aj ja, táto dvojica vyzerá veľmi dobre :yes:
Huet,Biron,Anderson,Clemensen,Niittymaki,Gustavsson...a další...těch jmen co se týká podpisu smlouvy do Colorada je hodně...je ale velice pravděpodobné že jeden z těchto jmenovaných v Coloradu zakotví... :wink: .Už jen proto,že Budaj včera podepsal smlouvu na rok a počítá se s ním jako druhým brankářem...Bude ale hodně záležet na tom kolik budou jednotlivý brankáři chtít milionů a kolik bude vedení Avs schopné nabídnout...já myslím že jsme schopni nabídnout něco kolem 3,5 až 4 milionů dollarů více nee...od toho se bude situace odvíjet...
Mě něco řiká, že v Coloradu nakonec skončí Biron, ale necháme se překvapit :thumbsup:
Nezabudajme,ze je tu etse Edmonton,ktory ma problemy podpisat brankara a potom Washington,kde nie su moc spokojny z Theom...Mne sa paci,Clemmensen,Anderson,zameral by som sa najprv na nich.. :-P
ako fanda lavin :) by som si vyberal z nasledovnej ponuky: Huet, Biron, Niitty.."Gustaf" ktory si vybera z x,y timov mi teda nepride ako hotova brankarska 1tka..ta vyssie zmienovana 3jica, ta je aspon podla mna uz o niecom inom
tu je jeden zaujímavý link pre záujemcov a pomerne aktuálne novinky :

http://www.crawler.com/rss.aspx?cat=139&id=2247

:arrow: prípadne ak máte niečo zaujímavejšie, tak to posuňte, vďaka.
:arrow: Mike Komisarek ide skusat volny trh
Aj tento link je velmi dobry,LeBrun ma super kontakty priamo na NHL GMs a agentov...





http://sports.espn.go.com/espn/blog/ind ... run_pierre
Popradcan píše:Aj tento link je velmi dobry,LeBrun ma super kontakty priamo na NHL GMs a agentov...





http://sports.espn.go.com/espn/blog/ind ... run_pierre
tento nepoznám, veľká vďaka :good:
cepi píše::arrow: Mike Komisarek ide na skusy v ramci volneho trhu
:arrow: Ducks sa dohodli s RFA Troy Bodie (R;24)
cepi píše:ako fanda lavin :) by som si vyberal z nasledovnej ponuky: Huet, Biron, Niitty.."Gustaf" ktory si vybera z x,y timov mi teda nepride ako hotova brankarska 1tka..ta vyssie zmienovana 3jica, ta je aspon podla mna uz o niecom inom
Moje pořadí kdybych si mohl vybírat by bylo takové:
1. Niittymäki
2. Huet
3. Biron
primaprema píše:
cepi píše:ako fanda lavin :) by som si vyberal z nasledovnej ponuky: Huet, Biron, Niitty.."Gustaf" ktory si vybera z x,y timov mi teda nepride ako hotova brankarska 1tka..ta vyssie zmienovana 3jica, ta je aspon podla mna uz o niecom inom
Moje pořadí kdybych si mohl vybírat by bylo takové:
1. Niittymäki
2. Huet
3. Biron

Manny Fernandez sa ti nepozdáva..?
ivan23 píše:
primaprema píše:
cepi píše:ako fanda lavin :) by som si vyberal z nasledovnej ponuky: Huet, Biron, Niitty.."Gustaf" ktory si vybera z x,y timov mi teda nepride ako hotova brankarska 1tka..ta vyssie zmienovana 3jica, ta je aspon podla mna uz o niecom inom
Moje pořadí kdybych si mohl vybírat by bylo takové:
1. Niittymäki
2. Huet
3. Biron

Manny Fernandez sa ti nepozdáva..?
Ne.
ja bych to videl spis na Andersona :)
:) Možná vás bude zajímat,jak jsou na tom jednotlivé týmy s podepsanými hráči a také kolik chybí každému týmu do výše platového stropu.Pokud byl samozřejmě někdo již podepsán,nebo vyměněn částka se už změnila.Proto mě neberte za slovo.Toto je výchozí stav,který se oběvil na webu HABS :

http://canadiens.nhl.com/team/app/?serv ... eid=432123

Atlanta 13 h - 27,8mil, Anahaim 14h -21mil
Boston 15 h- 8,4mil , Calgary 16 h - 9,4 mil
Buffallo 15 h - 10,5mil, Chicago 11 h - 24,4mil
Carolina 15 h - 14,4mil, Columbus 18 h - 17,2mil
Florida 14 h - 20,4mil , Colorado14 h -12mil
Montreal 11 h - 34,9mil, Dallas 17 h - 16,1 mil
Nashville 14 h - 23,2, Detroit 16 h - 5,6mil
New Jersey 14 h - 16,4mil , Edmonton 18 h - 10,9mil
Islanders 17 h - 25,8mil , Los Angels 20 h - 17mil
Rangers 10 h - 18mil, Minnesota 17h - 14mil
Ottawa 21h - 5,7mil, Phoenix 15 h - 28,1mil
Philadelphia 19 h - 4,2mil, San Jose 13 - 10,5mil
Pittsburgh 15 h - 8,3mil , St.Louis 20 h -12,5 mil
Tampa 14 h - 21,2mil Vancouver 13h - 23 mil
Toronto 16 h - 16,9mil Washington 14 h - 12mil
pozn. h = podepsaný hráč,mil = kolik zbývá do platového stropu 56,8 milionu na podpis hráčů RFA ,případně UFA vlastních hráčů a samozřejmě případných posil!!!!!!!!! :yes:

Z uvedeného vyplývá,že nejvíc peněz ve vzduchu na utrácení má :
:thumbsup: Montreal,Atlanta,Islanders,Chicago,Vancouver - přičemž není povinností klubu vyčerpat všechny peníze do celé výšky platového stropu.Především chudší kluby zřejmě o tom ani neuvažují!!!!

:thumbsdown: Na opačném pólu je Philadelphia,Detroit,Ottawa,Pittsburgh a Boston,kterým pokud někoho nevymění zbývá malá částka do dosažení plné výšky platového stropu!!!
Craig Anderson je brankar,ktory uz je zrely na post jednotky,ale este nemal sancu to dokazat..

PLAT....2008 575 000$
VEK 28.

Scott Clemmensen Ako Anderson,ocakava ovela vyssi plat,kedze je tiez pripraveny na post jednotky...

Plat 2008...500 000 $
Vek 31.


Antero Niittymaki Ma uz toho dost odchytane v NHL a je relativne lacny...

PLAT 2008 1.375 mil.
VEK 28.

Isteze prvy dvaja ocakavaju navysenie platu,ale stale to bude menej ako Huet,alebo Biron...
montreal píše::) Možná vás bude zajímat,jak jsou na tom jednotlivé týmy s podepsanými hráči a také kolik chybí každému týmu do výše platového stropu.Pokud byl samozřejmě někdo již podepsán,nebo vyměněn částka se už změnila.Proto mě neberte za slovo.Toto je výchozí stav,který se oběvil na webu HABS :

http://canadiens.nhl.com/team/app/?serv ... eid=432123

Atlanta 13 h - 27,8mil, Anahaim 14h -21mil
Boston 15 h- 8,4mil , Calgary 16 h - 9,4 mil
Buffallo 15 h - 10,5mil, Chicago 11 h - 24,4mil
Carolina 15 h - 14,4mil, Columbus 18 h - 17,2mil
Florida 14 h - 20,4mil , Colorado14 h -12mil
Montreal 11 h - 34,9mil, Dallas 17 h - 16,1 mil
Nashville 14 h - 23,2, Detroit 16 h - 5,6mil
New Jersey 14 h - 16,4mil , Edmonton 18 h - 10,9mil
Islanders 17 h - 25,8mil , Los Angels 20 h - 17mil
Rangers 10 h - 18mil, Minnesota 17h - 14mil
Ottawa 21h - 5,7mil, Phoenix 15 h - 28,1mil
Philadelphia 19 h - 4,2mil, San Jose 13 - 10,5mil
Pittsburgh 15 h - 8,3mil , St.Louis 20 h -12,5 mil
Tampa 14 h - 21,2mil Vancouver 13h - 23 mil
Toronto 16 h - 16,9mil Washington 14 h - 12mil
pozn. h = podepsaný hráč,mil = kolik zbývá do platového stropu 56,8 milionu na podpis hráčů RFA ,případně UFA vlastních hráčů a samozřejmě případných posil!!!!!!!!! :yes:

Z uvedeného vyplývá,že nejvíc peněz ve vzduchu na utrácení má :
:thumbsup: Montreal,Atlanta,Islanders,Chicago,Vancouver - přičemž není povinností klubu vyčerpat všechny peníze do celé výšky platového stropu.Především chudší kluby zřejmě o tom ani neuvažují!!!!

:thumbsdown: Na opačném pólu je Philadelphia,Detroit,Ottawa,Pittsburgh a Boston,kterým pokud někoho nevymění zbývá malá částka do dosažení plné výšky platového stropu!!!

Z uvedeného vyplývá,že nejvíc peněz ve vzduchu na utrácení má :
:thumbsup: Montreal,Atlanta,Islanders,Chicago,Vancouver - přičemž není povinností klubu vyčerpat všechny peníze do celé výšky platového stropu.Především chudší kluby zřejmě o tom ani neuvažují!!!!




Khaby ma podpisat na 3 roky po maximalne 4 mil na sezonu,mozno aj menej,hovori sa medzi 3 az 4...,potom este ostava Havlat,Versteeg z tych drahsich hracov..
montreal píše:Boston 15 h - 8,4mil
no jo, tu je pejsek zakopany :) co sa da robit, musime varit z toho (na)co mame..zaklad vsak mame uz de facto v kapse, takze pohodka lesna :) len ten Kessy jeden :x
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG