Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

montreal píše:
Freddie92 píše:Nieje niekde napísané za koľko prestúpil Radivojevič???
:) Radivojevič byl po sezóně 2007-08 UFA/volný hráč bez omezení/tzn.že Minnesota už na něho neměla žádná majetnická práva a Branko se mohl svobodně rozhodnout podle předložených nabídek jednotlivých klubů!!!
Zřejmě v NHL pro něj nabízené kontrakty nebyly dostatečně zajímavé/možná se jednalo o dvoucestné kontrakty - co já vím?/ a tak podepsal pro něj tu nejvýhodnější smlouvu - v Rusku!!! :?
Nabídka ze Spartaku Moskva je zřejmě pro něj natolik výhodná a lukrativní ,že ji podepsal na plné dva roky!!!Její výše dosud nebyla zveřejněna,ale budou to prachy,které by v NHL určitě nedostal!!!!
Hmmm....ruble :D
Freddie92 píše:
montreal píše:
Freddie92 píše:Nieje niekde napísané za koľko prestúpil Radivojevič???
:) Radivojevič byl po sezóně 2007-08 UFA/volný hráč bez omezení/tzn.že Minnesota už na něho neměla žádná majetnická práva a Branko se mohl svobodně rozhodnout podle předložených nabídek jednotlivých klubů!!!
Zřejmě v NHL pro něj nabízené kontrakty nebyly dostatečně zajímavé/možná se jednalo o dvoucestné kontrakty - co já vím?/ a tak podepsal pro něj tu nejvýhodnější smlouvu - v Rusku!!! :?
Nabídka ze Spartaku Moskva je zřejmě pro něj natolik výhodná a lukrativní ,že ji podepsal na plné dva roky!!!Její výše dosud nebyla zveřejněna,ale budou to prachy,které by v NHL určitě nedostal!!!!
Hmmm....ruble :D
Zahraničným hráčom platia buď v dolároch, alebo eurách.
Ryan Hollweg ide z NYR do TOR za 5 kolo draftu v 2009.
Montreal a Minnesota menili hráčov pre farmu: Belle do MON a Locke do Min.
Ani jedno meno mi nič nehovorí. Teda okrem Hollwega.
Lindstrom (CBJ) do Anaheimu za bližšie nešpecifikované miesto v drafte v r. 2009 (podľa počtu zápasov, najhoršie v 7. kole, najlepšie v 4. kole). Akosi radi obchodujeme s Edmontonom a Anaheimom :D .
Docela pěkný rozbor současného dění na trhu volných hráčů a všech výměn(trochu dole):
:arrow: http://www.dispatch.com/live/content/sp ... ml?sid=101
S Coloradom podpísal Willsie 1-roč. kontrakt. Posledné 3 sezóny hral v LA.

Na teletexte JoJky som čítal že v Toronto Sun sa objavil článok o chystanom veľkom trejde medzi Ottawou, LA a Chicagom.
Meszároš a Gerber by mali ísť do LA. (keď som to čítal potiaľto hovorím si super, šok prišiel o kúsok nižšie :x ) LA by malo poslať Kopitara :!: :!: :!: do Chicaga a Chicago by malo poslať do Ottawy Chabibulina a buď Barkera alebo SeaBrooka.
Meszároš v týme to by bolo super :cool: ale poslať preč Kopitara :x :sad2: Čo je idiot :?: :?:
To by ma fakt... :bitka3: :bitka3: :bitka3:
Kopitar pryc :o :lol: Tak jestli se tenhle trade potvrdi to asi budou mit fanousci kralu radost :lol: Ne vazne ja bych ho zabil toho lombardiho byt fandou LA, uz poslal pryc visnu, camalleriho a blakea ( toho bych pochopil roky jsou roky ) a ted jeste uvazuje o jednom z mala top hracu v tymu. Ale pro nas dobry aspon budeme mit farmu hned za rohem :lol:
Peter Olvecky vraj podpisal novu jednorocnu zmluvu s Wild

a prilejem tiez trochu oleja do ohna :D niekde som sa docital, ze by sa Patrick O'Sullivan mohol vratit z LA do Minnesoty :roll:
Stephane Veilleux z Minnesoty bol vraj umiestneny na waiver, to snad nie :ee:

Walz, Rolston a teraz aj on :?: ach jaj :(
Kopitar???? Ten jsem myslel, že je nedotknutelný ... dobří blázní :D
Šance, že bude Kopitar vyměněn za Chabibulina je asi 0,3%. Lombardi by msel bejt úplnej blázen, kdyby takový trejd opravdu učinil.
ale ak naozaj chcu toho Tavaresa...
No tak prej Gereber a Meszároš půjdou do LA Kings, a Kopitar do Blackhawks. A nakonec Khabibulin do Ottawy. No myslim si že si Kings brankáře aspon trošku vylepšili :D
Tak som našiel že by to mohlo vyzerať aj takto. Určite prijateľnejšie pre mňa.
Sens get: Khabibulin,Barker and Sharp
Kings get: Gerber, Seabrook and Neil or Vermette
Hawks get: Ersberg,Preissing ,O'Sullivan and Vermette or Neil
Keďže neverím (aspoň dúfam) že Lombardi nie je až tak blbý aby poslal preč Kopitara.Tak to vyzerá reálnejšie. Keď už chce poslať niekoho preč, môže hocikoho len nie Kopitara alebo Frolova.

Ešte pred pár týždňami som sa tešil na skvelý útok Frolov-Kopitar-Cammaleri podporovaný Višňovským.A teraz sú 2 zo 4 mojich najobľúbenejších hráčov preč. :( Keď odíde aj Kopitar... :cry:
To snad ne... LA = Anže Kopitar ... ještě když je Cammaleri pryč, tak si takhle rozbrbat první lajnu, to bych nedělal. Je sice pravda, že Hawks mají v bráně 12mil, těm by se to šiklo, Kopitar za Chabibulina, ale pro Sens nic moc - starého a drahého golmana za Gerbera, který navíc chytal loni dobře a za top beka....
Lukas33 píše:Tak som našiel že by to mohlo vyzerať aj takto. Určite prijateľnejšie pre mňa.
Sens get: Khabibulin,Barker and Sharp
Kings get: Gerber, Seabrook and Neil or Vermette
Hawks get: Ersberg,Preissing ,O'Sullivan and Vermette or Neil
Keďže neverím (aspoň dúfam) že Lombardi nie je až tak blbý aby poslal preč Kopitara.Tak to vyzerá reálnejšie. Keď už chce poslať niekoho preč, môže hocikoho len nie Kopitara alebo Frolova.

Ešte pred pár týždňami som sa tešil na skvelý útok Frolov-Kopitar-Cammaleri podporovaný Višňovským.A teraz sú 2 zo 4 mojich najobľúbenejších hráčov preč. :( Keď odíde aj Kopitar... :cry:
:shock: Četl jsem tu spekulaci na NHL.cz,kde je publikována malinko odlišně,ale ve své podstatě je jak píšeš.Kopitara by se měla ta výměna údajně dotknout :
Zajímavá výměna se podle deníku Ottawa Sun chystá mezi Senátory, Chicagem a Los Angeles. Z kanadské metropole by měli ke Kings zamířit brankář Martin Gerber s obráncem Andrejem Meszárošem, naopak z Kalifornie by se do Chicaga měl stěhovat útočník Anže Kopitar. Blackhawks by pak Ottawě přepustili brankáře Nikolaje Chabibulina a jednoho z dvojice obránců Brent Seabrook či Cam BarkerNHL.cz

:( Jak to přesně bude je předčasné říkat.Určitě je něco ve vzduchu,zvláště to,co má svoji logiku.Šťouraví kanadští novináři mají svoje zaručené zdroje a občas nějakou tu výměnu dopředu předběhnou.Má to ale jeden háček - občas se zjistí,že to nebyla vůbec pravda,nebo jenom částečná!!!!!!

Osobně se domnívám,že je nejpravděpodobnější výměna golmana Nikolaje Chabibulina.Není přece možné,aby s platem 6.750 mil. dělal v Chicagu dvojku Huetovi 5.625 mil.,nebo obráceně.Pochybuju,že by si Hawks mohli něco takového dovolit!!

Z logiky věci by na přechodnou dobu mohli také králové angažovat jednoho zkušeného golmana.O tom není pochyb.Ale není důvod aby Lombardi kvůli tomu měnil nejlepšího hráče svého mužstva - Kopitara.Tomu vůbec nevěřím!!!
Kopitar v Chicagu :oslava: To by byl výborný kauf :yahoo: Jestli je na tom něco pravdy, tak se v LA fakt pomátli :cool:
Kopitar je naprosto fantastický hráč, bylo by mým snem ho vidět v dresu Flyers! Hodně mi připomíná Jágra za mlada, síla v rukách,myšlení i pohybově je dost podobný, bude radost tento klenost NHL sledovat ve vývoji a kdyby to bylo v super talentovaném Chicagu náádhera !
Sundin do Vancouveru?
Nenašiel som to zatial na žiadnej dôveryhodnej stránke ale rovnako aj pred oficiálnym príchodom Demitru sa objavil článok z JoJ-ky tak sa aj v Sundinovom prípade objavilo na švédskej stránke toto :
Sundin klar för Vancouver(link)
Obrázek
na našom fore sa pokúsili o preklad a dostali :

” Vancouver is hot”

Mats Sundin, 37, has decided itself. According to today's news the Swedish star will continue to play in NHL and then becomes it Vancouver.

- I spoke with Vancouver at the end yesterday (Friday) but that he would be clear is more than I know in that case, the agent says Claes Elefalk to DN.

Several klubbar has shown big interest for Mats Sundin that all the time has said that he has not decided himself pursue about the career even will continue. But according to a source to DN has he now certain itself in order to it becomes NHL and Vancouver next season.

- his agent in North america thanked no to KHL with the justification that he is entirely clear for Vancouver. That he has typed on, why would he say so otherwise. He sheep of course a big sum money at a possible overgång here, the source says.
The agent denies

the agent Claes Elefalk confirms for DN that Sundin has spoken with Vancouver, but denies that something would last clearly.

- I knew not even that he had taken beslutet to continue to play ice hockey, he continues.

How hot is Vancouver?

- they are extremely hot. They want to have him.


Dúfam že sú to neni len špekulácie a že Matsa v dalšej sezone uvidím hrať v našom drese. Bolo by to super mať znovu 2 velmi produktívne útoky.
Sundin by mohol podpísať zmluvu s Torontom a následne byť vymeneý do iného tímu (v prípade, že by Toronto oň nemalo záujem). Pretože jeho moralizovanie na konci sezóny (nechcel byť žoldnierom, ale SC vybojovať s tímom od začiatku sezóny) by sa Torontu mohlo vypomstiť. V tom prípade by Mats u mňa klesol.
mt-svk píše:Sundin by mohol podpísať zmluvu s Torontom a následne byť vymeneý do iného tímu (v prípade, že by Toronto oň nemalo záujem). Pretože jeho moralizovanie na konci sezóny (nechcel byť žoldnierom, ale SC vybojovať s tímom od začiatku sezóny) by sa Torontu mohlo vypomstiť. V tom prípade by Mats u mňa klesol.
:) Ano,i to je jedna z možností!!Osobně nepředpokládám,že by Sundin znovu podepsal s Torontem,když po skončení sezóny vedení javorových listů umožnilo Sundinovi vyjednávat s Montrealem!!To by nedávalo logiku a jsou indicie,že Toronto se Sundinem už moc nepočítá.Lépe řečeno Sundin by radši do klubu,kde by mohl dosáhnout na SC!!Ale možnost to je!To je pravda.
Z tohoto pohledu se mi zdá reálný Sundinův přestup do Montrealu!!!Také Gainey škudlil na penízích pro nepodepsané RFA Haláka,O´Byrneho a Gorgese,aby ušetřil těch 7,5 milionu do platového stropu ,za které by mohl reálně Sundin za nás ještě hrát.Jenže jednání jsou na mrtvém bodě,alespoň jsem nezaznamenal větší pohyb a zdá se mi,že nakonec o všem rozhodnou, jako vždy,nabízené peníze!!!!!Alespoň obvykle to tak bývá!!!!!!
Nabídce Vancouveru 10 mil za sezónu, na dva roky se nemůžeme ani v nejmenším rovnat a můj osobní tip je,že dokonce prázdnin podepíše Sundin nakonec kosatkám!!!!!
:arrow: Sundin a Canuck?

:( Pokud půjde Sundin opravdu do Vancouveru, velmi mě zklame. Příchod do Montrealu by byl z důvodu největší šance na stanley Cup, v Torontu už zase hraje několik let, takže by zůstal věrný tomuto klubu i nadále, ale Vancouver? Pokud s ním opravdu podepíše, hodně mě zklame, asi bude stejný jako většina hokejistů ,kteří jdou jen po penězích :(
Tak Montreal by bol prenho hned po Ottawe druhou najhoršou volbou, po tolkých rokoch v Toronte odísť k takému rivalovi..
A neviem prečo by bol Vancouver zlý, Gillis mu ponúkal 2 ročnú zmluvu a teda možnosť že na OH 2010 by mohol viesť Švédsko na turnaji v meste ktorom pôsobí..a tak sa definitívne rozlúčiť s kariérou. Ten plat sa nepáči ani mne ale ked na lade ukáže že si to zaslúži tak nemám nič proti tomu.
Ohlund píše:Tak Montreal by bol prenho hned po Ottawe druhou najhoršou volbou, po tolkých rokoch v Toronte odísť k takému rivalovi..
A neviem prečo by bol Vancouver zlý, Gillis mu ponúkal 2 ročnú zmluvu a teda možnosť že na OH 2010 by mohol viesť Švédsko na turnaji v meste ktorom pôsobí..a tak sa definitívne rozlúčiť s kariérou. Ten plat sa nepáči ani mne ale ked na lade ukáže že si to zaslúži tak nemám nič proti tomu.
Vancouver není zlý, o tom sem nic neřekl, ale sundin by mě zklamal, pokud by opravdu odešel do Vancouveru, do této doby jsem si myslel, že mu nezáleží jenom na penězích, ale asi jsem se mýlil :(
Ohlund píše:Tak Montreal by bol prenho hned po Ottawe druhou najhoršou volbou, po tolkých rokoch v Toronte odísť k takému rivalovi
:( Tak ač nerad,musim ti Ohlunde dát částečně za pravdu!!!!!Dneska se sice nehraje na věrnost klubové příslušnosti,či rivalitu klubů, ale držet palce dva roky věčnému sokovi z Toronta se mi vůbec nechce!!! :beee:
Kvality Sundina nezpochybňuju,ale nám by jeho příchod pomohl maximálně na dva roky, za cenu přeházení celé sestavy mužstva.
A co potom?Budeme tmelit mužstvo znovu?Necháme si mezitím utéct mladé perspektivní hráče a začneme znovu od začátku?Plekancovi nebo někomu jinému vememe sebevědomí,prskneme ho do checking line a zkazíme mu formu? :sad2: NE v žádném případě!!!! :thumbsdown:

Ať si Sundin zůstane,kde je ,a nebo ať peláší za penězma ke kosátkám!!!Vůbec o jeho příchod nestojim!!!!! :evil: :thumbsdown:
Gainey podle mne dal,, slib zisk útočníka " a nepochopitelně se bezmyšlenkovitě na Sundina zaměřil ještě před začátkem trhu volných hráčů.Chápu,že sliby se mají plnit,ale cena je pro náš tým příliš vysoká a to nejen v penězích!!!! :thumbsdown:
Když slib nesplní,nebudu se zlobit!!!!!! :thumbsup: Koneckonců koupil nám Tanquye a Laraque a můžeme to brát pro letošek, jako splněný slib!!! :thumbsup:
Perspektivní útočníky, kteří by nás dlouhodobě posílili si nechal Bob bohužel utéci mezi prsty na začátku července /Hossa,Huselius nebo Rolston/.S tím už teď nic nenadělá!!!!!!!
Budu rád,když Sundin k nám nepřijde!!!!!!! :thumbsdown:
LAK vymenili Lauriho Tukonena do Dallasu za Richarda Cluneho.
Aký zmysel mal tento trejd? :?:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS