Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Skorpion píše:MartinFC, mna z teba j..ne :D Ako tak rychlo pises? :D
A ještě stačím svůj příspěvek úhledně upravit :yes: :cinka: :lol2:

Zatím není známo za co :!:
cepi píše:
leci píše:za koho :?:
toto ma zaujima :dup:
Predpokladam, ze za draft :?:
A co da BOS Tampe ?
Že by druhý draft??? Zatím můj odhad
Skorpion píše:
petrik píše:recchi do bostonu ?

co vy nato cepi, skorpion?
:good: Dobra kupa. Teda este je otazka za koho...
za TBA :D
Skorpion píše:
petrik píše:recchi do bostonu ?

co vy nato cepi, skorpion?
:good: Dobra kupa. Teda este je otazka za koho...
podla mna jedine nejake draftove vybery, neboli hracikovia z AHL :)
ale suhlasim Recchi do PO :good: :good: :good:
take 2.kolo draftu + nejaky mladik podla mna
Mark Recchi + 2. výběr v draftu za Matta Lashoffa a Martina Karsumse.... fuu, tak ten Lashoff není špatný :yes:
MartinFC píše:mark Recchi za Matta Lashoffa a Martina Karsumse.... fuu, tak ten Lashoff není špatný :yes:
+2 druhy draft do Bostonu
painkiller píše:
Selly8 píše:Tak ja jsem nesmirne zvedavy kdo z nasich obrancu nakonec odejde :?: Ted si pujdu pekne schrupnout a vecer se dozvim co manazeri ukuchtili :) Jen skoda ze posledni pulhodinku TDL uz nestihnu, budu to muset nejak checknout v praci :hmm:
To sme na tom stejně :? v osm jedu na kámošovu oslavu, takže neuvidim závěrečnou hodinku :verysad:
Ja Ti dam ze stejne :bitka3: :D Zatim co Ty se budes nalivat na oslave :oslava: , ja budu trcet v praci :(
Tak spolehlivy Montador odesel, to jsem zvedavy co mam ocekavat od toho Nokelainena :hmm:
cepi píše:
Skorpion píše:
petrik píše:recchi do bostonu ?

co vy nato cepi, skorpion?
:good: Dobra kupa. Teda este je otazka za koho...
podla mna jedine nejake draftove vybery, neboli hracikovia z AHL :)
ale suhlasim Recchi do PO :good: :good: :good:
tak teraz Vas prekvapim :cool:
Obrázek
Skorpion píše:
MartinFC píše:mark Recchi za Matta Lashoffa a Martina Karsumse.... fuu, tak ten Lashoff není špatný :yes:
+2 druhy draft do Bostonu
tento trejd im vysiel vsetka cest :good:
No prisli sme dnes o troch mladikov :?
1 hodina a 24 minut do konce trade deadline a Colorado zatím nic moc...nerozprodalo...kuva jedem...šup šup
k tomu trejdu leopolda:

nycholata vazne nechapem - ak sme ho chceli mohli sme ho mat zadarmo z waiveru :hmm: jedine ze by bol uz v zakulisi dohodnuty trejd dalsieho nasho obrancu a potrebovali sme nejaku "zaplatu" do konca sezony... inak si to neviem vysvetlit

wilson - hmmm, mlady hrac ktory ma urcity potencial, mozno bude o 2 roky stabilnym hracom NHL, mozno si v NHL nikdy nezahra... teraz tazko odhadnut, rad sa necham prijemne prekvapit.

a 2. kolo - no prve by bolo samozrejme lepsie, ale aj v druhom sa daju najst vyborny hraci (naposledy ked sme od calgary vytrejdovali vyber v 2. kole draftu - zhodou okolnosti pri trade ktory k nam leopolda priviedol - tak sa z toho vyberu "urodil" paul stastny :thumbsup: mohla by sa historia zopakovat :-P )

suma sumarum - momentalne vyhralo trejd bez debaty calgary, o 2-3 roky mozno budeme vyzerat ako vitaz tohto trejdu my. uvidime

pozitivne ale je ze sme sa asi definitivne vydali cestou "rebuildingu" :thumbsup:
uz len tucker, arnason a aspon jeden z dvojice clark - salei. ides FG :!: :povzbudzovanie:
primaprema píše:1 hodina a 24 minut do konce trade deadline a Colorado zatím nic moc...nerozprodalo...kuva jedem...šup šup
Neboj sa, nejakých "odrastencov" vám GM dotiahne. :D
iba jeden trejd :?: tak to som moc nezmeškal :D
Skorpion píše:No prisli sme dnes o troch mladikov :?
Lashoff sa ukazoval sympaticky, to bez debatky, ale o nom sa vedelo, ze zbali svestky..k tym mladikom, mas skorpy pocit, ze ich mame v time malo..? :wink: ja som s poriesenymi trejdami spokojny :yes: :yes: :yes: neprisli sme o inych mladikov, Kessela a pod. a ziskali slusneho borecka do obrany a viac ako slusnu skusenost do utoku :thumbsup:
Obrázek :clap:
cepi píše:
Skorpion píše:No prisli sme dnes o troch mladikov :?
Lashoff sa ukazoval sympaticky, to bez debatky, ale o nom sa vedelo, ze zbali svestky..k tym mladikom, mas skorpy pocit, ze ich mame v time malo..? :wink: ja som s poriesenymi trejdami spokojny :yes: :yes: :yes: neprisli sme o inych mladikov, Kessela a pod. a ziskali slusneho borecka do obrany a viac ako slusnu skusenost do utoku :thumbsup:
Mame ich dost, ale Wheeler, Kessel, Krejci Bergeron, Lucic pokope dlho nevydrzia kvoli platovemu stropu. Treba mat lacnejsiu talentovanu zalohu.
mt-svk píše:
primaprema píše:1 hodina a 24 minut do konce trade deadline a Colorado zatím nic moc...nerozprodalo...kuva jedem...šup šup
Neboj sa, nejakých "odrastencov" vám GM dotiahne. :D
Nemusí nikoho přivest...hlavní ukol do 21 hodiny je někomu vnutit Tuckera s Arnasonem...a klidně zadarmíko... :wink:
Skorpion píše:Mame ich dost, ale Wheeler, Kessel, Krejci Bergeron, Lucic pokope dlho nevydrzia kvoli platovemu stropu. Treba mat lacnejsiu talentovanu zalohu.
namiesto Lashoffa mame predsa Hunwicka :frajer2: a namiesto Karsumsa Sobotku napr. :frajer2:
Skorpion píše:
cepi píše:
Skorpion píše:No prisli sme dnes o troch mladikov :?
Lashoff sa ukazoval sympaticky, to bez debatky, ale o nom sa vedelo, ze zbali svestky..k tym mladikom, mas skorpy pocit, ze ich mame v time malo..? :wink: ja som s poriesenymi trejdami spokojny :yes: :yes: :yes: neprisli sme o inych mladikov, Kessela a pod. a ziskali slusneho borecka do obrany a viac ako slusnu skusenost do utoku :thumbsup:
Mame ich dost, ale Wheeler, Kessel, Krejci Bergeron, Lucic pokope dlho nevydrzia kvoli platovemu stropu. Treba mat lacnejsiu talentovanu zalohu.
Ako víťaz trejdu mi vychádza Bergeron.
cepi píše:
Skorpion píše:Mame ich dost, ale Wheeler, Kessel, Krejci Bergeron, Lucic pokope dlho nevydrzia kvoli platovemu stropu. Treba mat lacnejsiu talentovanu zalohu.
namiesto Lashoffa mame predsa Hunwicka :frajer2: a namiesto Karsumsa Sobotku napr. :frajer2:
No uvidime ake zmluvy podpise Chia v lete.
NHLfanAVS píše:Obrázek

Tuckeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, Arnasooooooooooooooooooon, specialne posledne kusky zadarmo. Akciaaaaaa, Tuckeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, Arnasooooooooooooooooon...................
:lol2: :lol2: :lol2: Keď je akcia, treba to využiť :smile03:
Montréal povolal z farmy brankáře Denise...že by se připravoval trejd Haláka? :wink:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO