Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

m.a.bergeron z NYI do anaheimu za tretie kolo...
Cathy píše:skade mate eyste bleskovejsie info? kukace priamo tv? lebo na stranke to este nie je
ja osobne pocuvam tv, konkretne TSN. :)
Bude ještě CMB měnit? Díky.
primaprema píše:Al Montoya byl v hledacku avs.....skoda ze jsme ho neziskali....o nem jeste uslysíme...o tom nepochybuju :thumbsup:

Hej je ho škoda.AL je veľmi talentovaný golman a verím tomu, že má pred sebou, veľkú budúcnosť.Akurát škoda, že odchádza vlastne zadarmo.Tak mu prajem nech sa mu darí :wink:
tento rok to bude vse?
primaprema píše:tento rok to bude vse?
vyzera to tak, ze :yes: no, ani som si nemyslel ze to bude nakoniec take huste :cool:

v prvom rade ma sokoval Montreal Canadiens..sokojucim trejdnutim Hueta + neziskanim Maja :doh: Atlanta vsak poriesila genialnu vymenu smerom do buducnosti a bude ma velmi, velmi zaujimat, ci v lete Majo s PIT podpise...platovy strop v PIT bude totiz riadne nadupany..
vyzera to tak ze uz nic nove nevyskoci :)
zaujimavy den, ale mnoho slubnych hracov vymenenych nebolo - jokinen, liles, blake, holik, nagy, satan, atd atd
cepi píše:
primaprema píše:tento rok to bude vse?
vyzera to tak, ze :yes: no, ani som si nemyslel ze to bude nakoniec take huste :cool:

v prvom rade ma sokoval Montreal Canadiens..sokojucim trejdnutim Hueta + nesziskanim Marcela :doh:
No ziskom Marcela, by si moc nepomohla. :D
presne tak cepi...quartet crosby,malkin,hossa,gončar...jen ti 4 slupnou....takovych 26 milionu...plus-minus...
milos76 píše:No ziskom Marcela, by si moc nepomohla. :D
vidim ze mas rychlejsie palecky ako ja tie pri uprave :D som rad, ze ten trade dead line trva len par hodin, dost to lezie na hlavu :eek2: :lol2:
Zaujimave trejdy! Skoda, ze som ich vsetky prespal - casovy posun :bitka3:
primaprema píše:presne tak cepi...quartet crosby,malkin,hossa,gončar...jen ti 4 slupnou....takovych 26 milionu...plus-minus...
30 je presnejsi odhad podla mna :)

good luck to you pens, neviem neviem ci sa im podari hossu udrzat a ci vobec bude mudre sa o to pokusit...
ze by vsadili vsetko na 1 sezonu..?..uff, tak ti maju teda gule..podla mna moc velky risk za zisk..
To ANAHEIM J.S.Aubin - To LA 7.volba draftu 2008
To WASHINGTON Alex Giroux - To ATLANTA Joe Motzko
tak predsa este nieco vyskocilo:

brankar aubin z LA do anaheimu za 7. kolo
a hlavac z tampy do nashville tiez za 7. kolo
no bude to zajimave v lete pro pens..ale urco to nejak vyresi....co se tyce posileni avs...tak jsem opravdu stastny ze zustal Marek Svatos :clap: ..toho co nejdrive podepsat alespon 3 nebo 4 lety kontrakt...a dnesni posileni defezivy jen chvalim....jako foote je schopnej hrat 25 az 28 minut za zapas a salei na tom neni o nic hure a je celkem spolehlivej...takze skvalitneni defezivy tu urcite je ...jak rikam jsem s posilenim spokojen :yahoo:
Obrázek hehe, tak mozno takto nejako to dnes vyzeralo aj u Vas :lol2:

mame to za sebou, ale pocas leta tento topic opät pekne oprasime Obrázek

vdaka za spolupracu pani :good:
tesilo me :thumbsup:
"Snazili sme sa ziskat 2 hracov alebo skupiny hracov a dali sme slusne ponuky." "Ale tiez sme spokojni s tym co mame v sucasnosti" Bruins GM Chiarelli
noo... kua,az teraz som domov dosiel,toto cele mi uslo,zato som poctivo vsetko precital :D ...do canes len ruutu...no... ale hossa dobre spravil,vzdy lepsie pittsburgh,ako montreal,akoze nic nemam proti montrealu,ale pittsburgh ma mlady tim,do 3 rokov by mal byt vazny kandidat na titul... a navyse,kto v sucasnej NHL by nechcel hrat v utoku s crosbym popripade malkinom :good:
som sklamany vymenou campbella za berniera, omg to je kto, ach jaj :( keby radsej kalinina poslali uz do ri*e
Z mojho pohladu to bolo celkom kludne aj ked to vyzeralo miestami zaujimavo.Sok bol pre mna trejd Hueta,resp. skor by som povedal,ze darcek pre WSH a odchod Maja do PIT.Podla mna Majo s Pens nepodpise zmluvu a v lete si vyberie nieco lepsie(ine)....A aj Mauceuko odchadza do arizony....Tam sa slovenskym hracom moc nedari(Suchy,Nagy,Radivojevic)
Majov prestup k tucniakom bol teda miernym shockom, nic ale v porovnani
s rosadami v Montreale.
Price je sice talentovany, no bol uz tuto sezonu kvoli vykonom poslany na farmu ...
Spoliehat sa na dvoch mladych brankarov smerom do playoff... :?: hmm

Ale aspon Jaro dostane moznost zabojovat o post jednotky ...

ozaj dakujem Cepimu za spolupracu pri TSN TRADE prenose
no nevadi..stratili sme hueta , ale prisiel knam jaro halak a grabovski,ktory za 12 zapasov v hamiltone 12 golov...omladili sme..a prinesie to ovocie..
na moje prekvapenie Marcel Hossa z NYR do PHX to je síce pre neoho dobre lebo ma sancu stravit viac casu na lade ale z hladiska PO moznosti to nie je bohvieco no uvidime inak s prestupom Maja som spokojný ja som chcel aby siel do DET abo PIT takze je to OK
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS