Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Dodatek k výměně: Bill Guerin míří do Pittsburghu. Opačným směrem míří čtvrtý výběr v draftu. Pokud se Penguins dostanou do play-off, tak se z něj stane třetí výběr v draftu a pokud přejdou první kolo, tak se z něj stane druhý výběr v draftu.
lubo-86 píše:
kanter píše:
ako vtip :good: :good: :good:
Ty mi povedz čo je na tom Guerinovi tak úžasné. To je skôr do plaču jeho príchod.
lubenko mlč :frajer2:
kanter píše: lubenko mlč :frajer2:
Došli argumenty? Sa ani nečudujem.
lubo-86 píše:
kanter píše: lubenko mlč :frajer2:
Došli argumenty? Sa ani nečudujem.
nie nedošli, ja tiež nechápem, prečo Shero zobral Guerina (asi kvôli jeho platu :lol2: :lol2: :lol2: ). Podľa mňa je šatan, podotýkam Šatan lepší ako Guerin !!! A stále nechápem načo sme dali Mira na waiver, žeby kvôli Guerinovi. Nuž čo, treba veriť, že kúpime Antropova :lol2: :lol2: :lol2:
kanter píše: nie nedošli, ja tiež nechápem, prečo Shero zobral Guerina (asi kvôli jeho platu :lol2: :lol2: :lol2: ). Podľa mňa je šatan, podotýkam Šatan lepší ako Guerin !!! A stále nechápem načo sme dali Mira na waiver, žeby kvôli Guerinovi. Nuž čo, treba veriť, že kúpime Antropova :lol2: :lol2: :lol2:
Mira preto, lebo je to drevo drevené. Nechápeš a raduješ sa.
lubo-86 píše:
kanter píše: nie nedošli, ja tiež nechápem, prečo Shero zobral Guerina (asi kvôli jeho platu :lol2: :lol2: :lol2: ). Podľa mňa je šatan, podotýkam Šatan lepší ako Guerin !!! A stále nechápem načo sme dali Mira na waiver, žeby kvôli Guerinovi. Nuž čo, treba veriť, že kúpime Antropova :lol2: :lol2: :lol2:
Mira preto, lebo je to drevo drevené. Nechápeš a raduješ sa.
lubenko si vlastne fanúšik PENS :?:
Do Trade Deadline zostáva:
00 DNÍ 00 HOD. 38 MIN. 40 SEK.
:)
lubo-86 píše:
kanter píše: nie nedošli, ja tiež nechápem, prečo Shero zobral Guerina (asi kvôli jeho platu :lol2: :lol2: :lol2: ). Podľa mňa je šatan, podotýkam Šatan lepší ako Guerin !!! A stále nechápem načo sme dali Mira na waiver, žeby kvôli Guerinovi. Nuž čo, treba veriť, že kúpime Antropova :lol2: :lol2: :lol2:
Mira preto, lebo je to drevo drevené. Nechápeš a raduješ sa.
Guerin je dobrý v hre pri mantineli a vie zahrať tvrdo, čo Pens potrebujú. Mirov podpis bol pre mňa absolútnym prekvapením, na prvé dva útoky už nemá a v treťom je zo svojou hrou neúčinný.
kanter píše: lubenko si vlastne fanúšik PENS :?:
Asi štvornásobok doby, čo sa na neho ty hráš. :)
mt-svk píše: Guerin je dobrý v hre pri mantineli, čo Pens potrebujú.
Pre hru pri mantineli mohli zobrať niekoho mladšieho, lacnejšieho, flexibilnejšieho s vyšším potenciálom ...
lubo-86 píše:
kanter píše: lubenko si vlastne fanúšik PENS :?:
Asi štvornásobok doby, čo sa na neho ty hráš. :)
:D
- ty si asi prvy fanusik Pens, co sa mi lubi
podrobnejšie info k prestupu Billa Guerina k "Tučniakom"
nhlpro.cz píše:Bill Guerin míří do Pittsburghu. Opačným směrem míří pátý výběr v draftu. Pokud se Penguins dostanou do play-off, tak se z něj stane čtvrtý výběr v draftu a pokud přejdou první kolo, tak se z něj stane třetí výběr v draftu.
Chris Neil To The Panthers!
lubo-86 píše:
mt-svk píše: Guerin je dobrý v hre pri mantineli, čo Pens potrebujú.
Pre hru pri mantineli mohli zobrať niekoho mladšieho, lacnejšieho, flexibilnejšieho s vyšším potenciálom ...
Hodnotila som Guerina a Šatana. Na druhú stranu Pens bojujú o play-off a potrebujú skúsenosti
Islanders pustili Guerina strašně levně....
primaprema píše:Chris Neil To The Panthers!
to máš odkiaľ :lol2: :lol2: , žeby tvoj výmysel :?:
No poslední minuty přicházejí, měla by přijít pomalu poslední velká vlna přestupů....napadá mě, že Toronto vlastně zatím nikoho nevyměnilo....
mt-svk píše: Hodnotila som Guerina a Šatana. Na druhú stranu Pens bojujú o play-off a potrebujú skúsenosti
Potom tam bol ešte Tkachuk s polozvlhnutým pušným prachom. Guerinovi už asi nepomôže ani svätená voda.
MartinFC píše:No poslední minuty přicházejí, měla by přijít pomalu poslední velká vlna přestupů....napadá mě, že Toronto vlastně zatím nikoho nevyměnilo....
Antropova by mohli, ale nie do Bostonu :bitka3:

Lubenko: Čo ak angažuje Shero aj Tkachuka :lol2:
Tak je to tady..... musim do prace :bitka3:
Kdyby jeste Anaheim nekoho vymenil, napiste mi to pls do topicu Ducks, ale staci jednou, netreba 10x :D Abych pak rano mel rychly prehled a nemusel to hledat tady, chvilkama by se tu ani prase nevyznalo :lol2: Stejne si nakonec prectu vsechno, kdo, kam, za koho, a kym atd, ale rad bych vedel co nejdriv jak tredovali Kaceri.
Diky moc a vsem prijemnou zabavu pri sledovani TDL
Chris Neil OTT :arrow: FLA
Tkachuk podla mna zostane u Blues
Toronto bude urcite menit
Tkachuk zatiaľ zostáva, jedine že by na posl. chvíľku zmenil GM svoje rozhodnutie, čo veľmi nepredpokladám, lebo šanca STL na PO je ešte stále reálna...
nhlpro.cz píše:Odchod Dominica Moora do Chicaga se nepotvrdil.
:roll:

necelých 20 minút do konca TDL
Bouwmeester ma namířeno pravděpodobně do Vancouveru... :thumbsdown:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS