Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Simon Gagne útočník týmu Philadelphie Flyers podepsal novou smlouvu na pět let a vydělá si 26 miliónů dolarů.

Trenér Letců Ken Hitchcock "Odehrál nejvíce minut ze vąech, je nasazován proti nejlepąím hráčům soupeře, je pouľitelný na více pozicích. Má vąe, co je potřebné k vítězství," vypočítává bělovlasý kouč. Gagneho by rád postavil znovu do řady s Forsbergem a Knublem a doufá, ľe takový útok bude pro obrany soupeře smrtícím.

Vcera sa stala v NHL velka vymena medi Stars a Canadiens.Do Montrealu
letel Ninnima a opacnym smerom ma namierene Mike Ribeiro.V trejde boli aj nejake tie drafty :)

New York Islanders vymenili obrancu Alexeia Zhitnika do Philadelphie Flyers za Freddyho Meyera a tretiu voÄľbu v drafte.

Zhitnik bere dost velký prachy a svoje nejlepší léta už má za sebou,takže mi tento trejd připadá vyhodnější pro Islanders.

excelent píše:New York Islanders vymenili obrancu Alexeia Zhitnika do Philadelphie Flyers za Freddyho Meyera a tretiu voÄľbu v drafte.

Zhitnik bere dost velký prachy a svoje nejlepší léta už má za sebou,takže mi tento trejd připadá vyhodnější pro Islanders.
Aj podla mna je tento trejd o nieco lepsi pre ostrovanov.Ale ani Phila moc nepredelala so Zhitnikom.Vcelku rovnocenny trejd......

Zde je odkaz na Zhitnikové statistiky http://sports.yahoo.com/nhl/players/611 ... nLlRRivLYF

Letos má zatím +13 kladných bodů.Mezi hráči Flyers se bude určitě vyjímat tam jsou všichni silně v mínusu :D :lol: :lol: :lol: :D

a za ÄŤas bude i on v mĂ­nusu.

A co tak vsimnut si aj "malych" hracov? Biron zo San Jose do Montrealu za Traverseho.... :idea:

TOP 25 available players !!!

http://thefourthperiod.com/trade_deadline/topnames.html

Vyberajte z regalu.

dik za zaujimavy link, veelmi zaujimavy "trade regal" :thumbsup:
ako tak pozeram. medvede si brusia zubky jedine na defenzivneho bluesmana Erica Brewera, nie spatny hracik, ale ci by pomohol vytiahnut Boston z jamy levovej, to sice pochybujem, ale nova krv, dokaze niekedy muztstvo spravne nastartovat;
je mi uz prakticky jedno, kto nas posilni ("out"ovy Brad Stuart je viac menej jasny) len aby sa tak udialo cim skĂ´r, kym este nie je PO definitivne stratene..

samozrejme, som zvedavy aj na zvysnych hracikov o to viac, ze v ponuke su aj slovenski hraci...uvidime..

:?:

Chicago Smolinskeho nevymeni, ak som dobre porozumel niektorym naznakom, tak Havlat a Ruutu nemaju na lade pre seba az take pochopenie, hoci logicky by mali hrat spolu. Ked chyba Handzus, tak Hawks Smokeho potrebuju ako centra pre Havlyho. Ak som dostal zle indicie, nevadi, Smoke je momentalne pre Chicago nepostradatelny, navyse taky typ hraca nerastie na strome ani sa neda zobrat hocikde na ulici. Chicago sa zaujima aj o Riveta, mozno o Boyesa, k dispozicii ale bude pomerne siroka paleta hracov Hawks, najviac sa hovori o Holmqvistovi a Rangers....

Atlanta Thrashers vymenila utocnikov Kylea Wanviga and Stephena Babyho do Tampy Bay za obrancu Andyho Delmora and utocnika Andrea Deveauxa.

Delmore and Deveaux isli hned na farmu Atlanty Chicago Wolves v AHL.

zajimavé, ani jsem o tom nevěděl, takže dík za informai debile :cool:

TRADE LA - RANGERS: Avery + Seymour <=> Ward + Cliche + Marek

Trade znamena ze center Sean Avery a mlada nadej John Seymour idu do New York Rangers naopak prave kridlo Jason Ward a mlade nadeje Marc Andre Cliche and Jan Marek idu do LA Kings.

Avery ma reputaciu hraca co sa vela hada, provokuje a ma vela trestnych minut. Teraz ma najproduktivnejsiu sezonu 10g + 28a v 55 zapasoch. 116 trestnych minut a -10 v +/-. Minulu sezonu vyhral sutaz o najtrestanejsieho hraca 257 trestnych minut.
Po skonceni sezony sa stane RFA obmedzeny volny agent.

Bochenski vymeneny za nejakeho Versteeda, ci ineho holandskeho tretoligistu. OMG, Tallon je nadobro pod zlym vplyvom Pulforda, toto bol vyslovene zly trade!

TRADE: Josef Vasicek NSH => CAR, Eric Belanger CAR => NSH

Vasicek, 26 rokov, 13 bodov v 38 zapasoch, ma nejake zdravotne problemy. Vracia sa do Caroliny po tom co bol vymeneny za Scotta Walkera v juli 2006. V Caroline odohral 316 zapasov v rokoch 2001-2006.

Belanger zaznamenal svoje karierne maximum 45 bodov v caroline v sezone 2003-2004, a chybal velku cast sezony 2005-2006 kvoli zraneniu kolena.

"Velmi dobre pozname Joeho and typ hry ktory je schopny produkovat pre Carolinu" povedal GM Jim Rutherford. "Ak sa vrati na svoju prirodzenu poziciu centra, spolu s jeho velkostou a silou, urcite pomoze nasmu timu."

TSN

Trade : Adam Hall NYR -> MIN, Pascal Dupuis MIN -> NYR

Z Minnesoty se stěhuje do New Yorku Pascal Dupuis. K „Divočákům“ míří útočník Adam Hall.

Adam Hall odehrál letos v dresu „Blueshirts“ 49 utkání zaznamenal 12 kanadských bodů (čtyři góly a osm přihrávek). Za zmínku také stojí bilance plus/minus, kde má minus 13 bodů.

Pascal Dupuis nemá své statistiky o nic oslnivější. Ve 48 utkáních nasbíral 13 bodů (deset branek a tři nahrávky). V hodnocení (+/-) má minus sedm bodů. Mohl by být platný zejména při oslabeních.

Trade: Eric Belanger NSH => ATL, Vitalij Visnevski ATL => NSH

Visnevski, 26 rokov, 3g + 9a v 52 zapasoch za Atlantu s platom 1.55 miliona.

Belanger druhy trejd za dva dni.

Trade: Ference + Kobasew CGY => BOS, Stuart + Primeau BOS => CGY

Vsetci, co sa zaujimali o Stuarta, maju vypaleny rybnik - doslova. A zaujimaev, ze spolu s nim sa stahuje Primeau, tak to bolo aj pri presune DO Bostonu. :roll:

Tu su hodnotenia trejdov podla expertov kanadskeho magazinu TFP.

http://thefourthperiod.com/trade_deadline/trades.html

Vyrazne nesuhlasim pri Conroyovi, Dupuisovi a Visinievskom!

:!: Ladislav Nagy PHO :arrow: DAL, Mathias Tjärnqvist (+ 1 kolo draftu) DAL :arrow: PHO

Treba dodat ze je to prve kolo draftu.

Ze by Laco isiel do Dalasu, tak nad tim som neuvazoval ani sa o tom vela nehovorilo.Spajali ho vacsinou s Detroitom, Montrelalom,Torontom.Podla mna si nepohorsi.Dalas ma urcite vacsiu sancu na play off ako Phoenix. amohol by patrit mezdi elitu v time.Drzim mu palce v novom time.

WASHINGTON (CP) - Washington Capitals podpísali zmluvu s veteránom Donaldom Brashearom na jednu sezónu.

35 ročné ľavé krídlo si zarobí o jeden milión USD. V 52 zápasoch tejto sezóny má zatiaľ na svojom konte 2 góly, 5 asistencií a 125 trestných minút.

Donald Brashear odštartoval svoju kariéru v roku 1992 v Montreale Canadiens a nastupoval ešte za Vancouver Canucks a Philadelphiu Flyers. V 821 zápasoch kariéry nazbieral 77 gólov, 109 asistencií a 2 290 trestných minút.
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS