Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Brankář Corey Crawford prodloužil smlouvu se Chicagem o rok.
Obránce Peter Harrold prodloužil o 3 roky smlouvu s Los Angeles.
Bouchard sa vyhol atbitrazi a podpisal novy kontrakt s Wild :arrow: na 5 rokov za 20,4 mil.
5 rokov?! :o
No ale aspoň niekto zostal... :)
Tak nech sa mu darí :)
:arrow: Glenna Murraya sme vykupili spod zmluvy a môze si tak hladat nove pôsobisko

:arrow: Shaone Morrisonn uzavrel po arbitrazi s Caps rocnu zmluvu, ktora mu vynesie 1.975 mil.

:arrow: ostrovania podpisali na 3 roky obrancu Bruna Gervaisa..rocny prijem cini 2.200 mil.
Myslíte že Murray bude pokračovať v NHL? Alebo bude ďalší ktorého zláka KHL. :?:
Lukas33: určitě my - Tampa :lol2: Berem všecko a staříky obzvlášť.
Lukas33 píše:Myslíte že Murray bude pokračovať v NHL? Alebo bude ďalší ktorého zláka KHL. :?:
Co takhle Ottawa, od Bostonu nepříliš vzdálená a s velkými ambicemi :!:
Minnesota dala na waiwer list Mika Parisha.
Valtteri Filppula (24) si na kridelkach zalieta dalsich 5 rokov..v kazdej sezone si pride na 3.000mil.
Pascal Leclaire (B, 25, Columbus Blue Jackets)

:arrow: 08/09 :arrow: $3.000
:arrow: 09/10 :arrow: $3.600
:arrow: 10/11 :arrow: $4.800

Obrázek :yahoo:
add Filppula: Dobrý podpis. Teď sem zvědav, jak bude pak podepisovat Hudler - ten tím pádem musí dostat minimálně stejně hodnotnou smlouvu
Potom A.Vermette podepsal se Sens na dva roky za 5.525mil. To je podle mě ještě lepší podpis, za tuhle cenu nekupte to.
Tak zaprvé...

Gomez i Drury mají "no-movement" klauzule, takže je Sather bez jejich svolení nemůže vyměnit. Pochybuji, že by Scott Gomez chtěl do Phoenixu nebo Edmontonu. Rangers jsou zase Druryho oblíbený klub už od dětsví, takže z jeho dobrovolným odchodem se taky nemůže počítat, v sezóně mu chvíli trvalo, než si zvyknul na jiné prostředí a spoluhráče. Přesto si splnil své -- vyhrával buly, dobře bránil a vstřelil nejvíce vítězných gólů v týmu. V dalších sezónách se snad zlepší i bodově, přesto je podle mého názoru jeho maximum 70 bodů.

Navíc, proč by se Blueshirts zbavovali 28-letého popř. 31-letého hráče k získání 37-letého.

Sundin půjde k Rangers jedině pokud podepíše VÝRAZNĚ pod cenou a na farmu poputuje nějaký postradatelný hráč s vyšším caphitem -- Průcha.
Lacike Nagya k predatorom..?.. :hmm: nad tym spekuluju zamorski novinari, kedze predator Radulov by si to mal namierit do KHLky
Už i on???To snád nemyslia vážne...
aspon nieco co by sa mi na predators pacilo :D
Tento článok má už tri 3,newa
http://www.topky.sk/cl/12/295675/Crosby ... m-sokovany
Tak Teppo Numminen se po roce vraci do kolotoce NHL. Podepsal 1-rocni smlouvu s Buffalem za 1.1 mil USD.
:arrow: Útočník Jeff O´Neill se po roce může opět vrátit do NHL, nezávazně si v září vyzkouší kemp Caroliny a poté může eventuálně podepsat smlouvu.
:arrow: Trevor Letowski (naposledy Carolina)do KHL (HC Astana)
:arrow: McCabeova priorita je zůstat v Torontu a nemíní rušit svoji klauzuli o zákazu výměny, ačkoliv ho generální manažer Cliff Fletcher požádal o seznam týmů, kde by si svoji budoicnost představil.
Hm, "kauza" McCabe je hodně podobná záležitosti s Danny Boylem - také byl požádán o zrušení no-trade, také prvně odmítl, ale nátlak byl tak silný, že ho nakonec "vystrnadili"...tak sem zvědav jak dopadne tohle.
To je zaujímave, McCabeho nechcú, ale napriek tomu nechce odísť. Tomu sa hovorí sebec, ktorý nemyslí na kolektív, ale na seba.
:) Děvče slovo,,sobec" nebude nejsprávnější výraz!!
Musíš se koukat na to z více stránek.Hokejisté,krom toho že hrají hokej, jsou také lidé.Se svými závazky a povinnostmi vůči klubu,ale i vůči svým blízkým.
Mají své rodiny - jejich děti ve městě chodí do školy, mají tam své známé,ale i místa kam rádi chodí,svoje domy.
Nevšiml jsem si že by McCabe byl nespokojený se svými spoluhráči v kabině.Jedině s kým si přestal rozumět s vedením,které po něm požaduje zrušit klauzuli o nevyměnitelnosti bez jeho souhlasu.Jejich hloupost,že mu něco takového do smlouvy vůbec kdy napsali.
Hráč je v tom podle mně nevině!!!Brian v Torontu může mít své kamarády,kteří mu plně vyhovují a s kterými se mimo hokej dobře odreaguje a zřejmě nemá důvod něco na svém životě měnit.
Některý hráč má také ke městu citový vztah,to ovšem nevím jestli je zrovna McCabeho případ,protože se narodil v St. Catharines.
Nakonec Toronto je velmi bohaté kanadské město a co jsem měl možnost sledovat v televizi,tak lidé v něm rádi spokojeně žijí a určitě se město neopouští lehce.
A jestliže McCabe a jeho rodině prostředí v Torontu jinak vyhovuje,nemůžeš se divit,že se mu z Toronta vůbec nechce.
Asi by jsi se nezachovala jinak!!!!
podpis pod montreal plus dodatek, že pokud se s nějakým hráčem podepíše takováto dlouholetá a peněžně vyšší smlouva,tak tím se hráči jasně naznačuje, že má vaši důvěru a že máte opravdu zájem, aby zde hrál dlouho. Potom otočit o 180stupňů je "divné".
Na druhou stranu - hrát pod vedením, kde mi jasně řekli, že mě tam nechtějí a dívají se na mě skrz prsty? To se potom těžko zůstává. Nakonec přijdou "triky" jako v přídapě Boyla, kde zpochybní hráčův přístup ke hře atd. a to už fakt jenom na odchod.
Obránce Bryan McCabe podle serveru kanadské televizní společnosti TSN neopustí Toronto, dokud mu Maple Leafs nevyplatí dva miliony dolarů, které mu dluží na podpisovém bonusu. Jakmile přijdou peníze na hráčův účet, mělo by podle TSN údajně dojít k výměně třiatřicetiletého zadák na Floridu k tamním Panterům.
:shock: Tak že by opravdu přestoupil?! Myslel jsem si, že to zas tak horké nebude, že je to jen další z řad spekulací, ale vypadá to, že tohle by mohlo být pravdě mnohem více blíže než jsem si myslel.

MCCABE WILLING TO GO TO FLORIDA ONCE HE COLLECTS HIS DUE
A další zpráva, podle které by McCabe měl putovat na Floridu za Mikea Vana Ryna

Almost done: McCabe for Van Ryn
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS