Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Dlouho jsem to v sobě dusil, ale teď už to nevydržím. Proti Philadelphii nic nemám,¨ale řeknite mi kolik milionů je nad platovým stropem?????? Asi pouhých deset :? a dál nakupuje..... Ok, Prospal je kvalitní hráč a určitě Vám moc pomůže (je sice asi už trochu za zenitem a na příští sezónu už bude hrát stejně opět někde jinde), ale proč si pomalu z toho platového stropu děljaí srandu???? Já nevím ,ale můj názor je (a stále ho mám), že bych ěl nápad jak nepřekročovat platové stropy. Zkrátka a jednoduše, když by nějaký tým byl támhle 1 000 000 nad platovým stropem, tak se mu pro příští sezónu místo toho milionu bude jako trest započítávat třeba trojnásobek (klidně i víc :!: ), tedy 3 000 000. Zdá se mi, že Philadephia si z toho dělá pomalu legraci. :evil:
Philadelphia nemoze byt nad platovym stropom. Toto vsetko kontroluje vedenie ligy predtym, nez odklepne vymenu. Nie som si isty, ale mam pocit, ze sa do platoveho stropu zaratava len cast hracovho platu ak bol vymeneny - ekvivalent doby odohranej za novy klub.
:?: Z Dallasu Mike Smith, center Jeff Halpern a obranca Mark Fistric za Brad Richardsa z Tampa Bay
:?: ocakava sa, ze Montreal preplati ponuku Ottawy za Mariana HOSSU. Montreal by mal ponuknut Michaela Rydera
:?: Montreal udajne ponuka za Mariana HOSSU aj Chris Higginsa a Ottawa aj Vermetta
:?: Sharks mali rozhovory ohladne Mariana HOSSU
:?: ak by sa Rob Blake predsalen rozhodol akceptovat vymenu, zrejme by to bolo do Colorada.
:?: Blackhawks su ochotny vymenit tychto hracov: Nikolai Khabibulin, Martin Havlat, Robert Lang, Tuomo Ruutu, Martin Lapointe, Yanic Perreault, Andrei Zyuzin a Rene Bourque
:?: Sharks sa zaujimaju o buffalskeho obrancu Campbella a torontskeho Pavla Kubinu
:?: Foote sa snazi podpisat s Blue Jackets, ale mozno by akceptoval aj vymenu do Colorada
:?: po tom co Boyles predlzil s Tampou obratia Flyers pozornost zrejme na Campbella
:?: Minnesota sa zaujima o "lacnejsich" centrov ako su Bobby Holik, Sergei Fedorov, alebo Michael Peca

:!: :arrow: Comrie podpisal s Isles 1 rocu zmluvu za 4 mil. dolarov
tak ak by sa Tampa zbavila preplateneho Richardsa a ziskala v balicku brankara Smitha, tak to by pre blesky znamenalo svitanie na lepsie casy..
colorado se rozhodlo vratit se do starych casu?vcera Foppa..dnes se nejvice sklonuji jmena Blake a Foote.... :) ...podle me by se meli zamerit spise na hrace typu Campell nebo McCabe nebo Kaberle...takovy obranci u avs chybí....
Už nám to začalo :clap: vynikající pořad, kterej sleduji na nhl.com. TSN TRADE CENTER
a to je jako live tv? nebo jen stranka?jak bude nekdo neco vedet hned to tu pisnete?nejake vymeny nebo spekulejšn... :thumbsup:
Ne, je to live. Na hlavní stránce hned v v okně novinek zmáčkni tam na odkaz (je modře napsanej) a otevře se ti video s aktuálním přenosem.
:arrow: Nikde to neříkali, ale můj názor je, že pokud Montrealu nevyjde Hossa mohli by jít po Fjodorovovi. Kanadský klub nabízí k výměně Chrise Higginse, Michaile Grabovskiho a Michaela Rydera (to už je podložené z TSN)
:!: LIVE TRADECENTRE´08 :arrow: Sopcast -) VP4/The Game (Channel - 22668) :arrow: VLC -) http://127.0.0.1:8902/
:arrow: Na TSN hlasí první výměnu, podle toho co jsem slyšel. Cam Janssen odchází do St. Louis za Bryce Salvadora, nevím to ale jistě. Pokud to tak je, jasným vítězem trejdu je New Jersey.
:arrow: Ve studiu opět zvoní telefon, že by další výměna???? :?:
MartinFC píše::arrow: Ve studiu opět zvoní telefon, že by další výměna???? :?:
potvrdene, ma tel. linke bol uz bluesman Janssen :)

:arrow: Cam Janssen (z NJD do STL) -> <- Bryce Salvador (z NJD do STL)
:arrow: Útočník Toronta Kyle Wellwood prý požádal o výměnu.
:arrow: Podle informací na oficiálních stránkách TSN prý Bryan McCabe zrušil svoji klauzuli o nevyměnitelnosti
Obrázek

Novinky z prenosu na TSN Tradecenter 08:
1. Marianova ATLtka vystroj sa nachadza v kabine :!:
2. Marian nesiel na ranne rozkorculovanie (trening) :|
3. Marian sedi v hoteli v Montreale a caka :lol2:
:arrow: Wade Belak (TOR to FLA) -> <- 5 kolo dratu´08 (FLA to TOR)
tak jak McCabe zrusil klauzuli tak šup šup do colorada :thumbsup: :good:
:arrow: Co nás čeká dále? Hovoří se, že Los Angeles chtějí vyměnit Nagyho, Stuarta a Thorntona, v úvahu připadá i Rob Blake.
:arrow: Tornto může dále vyměnit hráče jako Stajan, Kaberle, Kubina nebo Jason Blake
Brian Campbell trejdnuty :!: do SAN JOSE ..cakame za koho..
:!: :!: :!: :arrow: Brian Campbell (BUF to SJS) -> <- Steve Bernier + 1 volba draftu (SJS to BUF)
cambella jsem si pral do avs... :oops: ...ale co uz ...brecet nebudem....go Francois Giguere go
:!: :!: Richards v Dallase
:!: :!: :!: :arrow: Brad Richards, Johan Holmqvist (TB to DAL) -> <- Jussi Jokinen, Jeff Halpern, Mike Smith (DAL to TB)

Fuuuha hodně hráčů odešlo do Tampy.
pekne sa to rozbehlo... :)
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS