Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Michael Vernace :plus: Brett Sterling (ATL) :arrow: San Jose Sharks :!:
Colin Fraser (CHI) :arrow: Edmonton Oilers :!:
6th round pick (EDM) :arrow: Chicago Blackhawks :!:


Hodně špatná zpráva pro fandy Tampy. Canucks udájně za Versteega nabízejí 1st + prospect :-(
Teď už je to s Chicagem blbé. Bota už je zase tolik netlačí a nemusí už měnit za každou cenu. Cannuck mají až nějaký 25. pick, to by ještě šlo, ale náš 6th overall v žádném případě. 2nd rounder nemáme, takže jestli chce Chicago jenom pick+prospect, nemáme moc co nabídnout.
Teda ja bych se radsi zbavil treba Hossy nebo Campbella.
SJ resign:
Patrick Marleau: 4 years, 6.9M/y
Joe Pavelski: 4 years, 4M/y
Maple Leafs maju 5 serioznych ponuk na vymenu Kaberleho. Trade vyzera byt na spadnutie. Burke chce strelca.
Bruins si vypoculi moznosti na vymenu Savarda.
Wojtek Wolski (PHX) :arrow: prodloužil smlouvu :!: 2 roky - 7,6 mil.
Johny Boychuk (BOS) :arrow: prodloužil smlouvu :!: 2 roky - 3,75 mil.
PainKiller píše:Wojtek Wolski (PHX) :arrow: prodloužil smlouvu :!: 2 roky - 7,6 mil.
Johny Boychuk (BOS) :arrow: prodloužil smlouvu :!: 2 roky - 3,75 mil.
Tú zmluvu s Wolskim bude Phoenix ešte trpko ľutovať.
Thomas, Savard - spominalo sa nieco s Philkou...spomenuty bol Carter, ale zatim len sumy sumy :)
Tú zmluvu s Wolskim bude Phoenix ešte trpko ľutovať.
why?

Phoenix potřebuje střílet góly... a Wolski má určitě kvalitu na to jich dát víc než Pyatt, Korpikovski, Bissonn nebo kdokoliv z farmy kdo by hrál na jeho místě.....

mno a že jsme mu dali 3,8... myslim, že budem mít co dělat, abysme vůbec splnili cap floor... takže podle mě hodně vydařenej podpis... a i kdyby nehrál nic... máme ho jenom na dva roky.... a i kdyby novej majitel povolil plnej cap hit... pochybuju, že ho Maloney stihne zaplácat za ty dva roky do maxima, aby nám dělal potíže.....

a navíc se mi docela líbil od doby co k nám přestoupil... sice nevyniká zrovna neustálým bruslením, ale výběr pozice a udržet puk v útočnym pásmu umí... :ja_neviem:
Mark Recchi (BOS) :arrow: prodloužil smlouvu :!: 1 rok - 1 mil.
Oilers udajne ponukli Bostonu Hemskeho a Eberleho za #2 draft tak aby vzali obe prve dve volby v drafte. Podla mna rozumna ponuka ale boston to nezoberie.
To ťažko. Hemský je náchylný na zranenia (teda aspoň v poslednej dobe).
Keith Ballard (FLA) :arrow: Vancouver Canucks :!:
Steve Bernier :plus: 25th overall pick (VAN) :arrow: Florida Panthers :!:
PainKiller píše:Keith Ballard (FLA) :arrow: Vancouver Canucks :!:
Steve Bernier :plus: 25th overall pick (VAN) :arrow: Florida Panthers :!:
Spolu s Ballardom sme získali aj mladého Oreskovicha ale na druhú stranu sme poslali ešte Grabnera čo ma trochu hnevá, ale potrebujeme posilniť hlavne obranu tak hádam to pomôže.
Len nech nám Ballard nezabije Luonga, Vokounovi dal vtedy riadnu šupu... ale inak je to dobrý obranca a stále má zmluvu na neaké 4 roky. Ja osobne som si najviac želal príchod Tallindera do obrany, ale som spokojný.
No tak Hamhuis se ve Philadelphii dlouho neohřál - už má jeho práva Pittsburgh... :) .
Tak to pochybuju, že chtěl jenom 4mega...Nevadí, raději bych stejně Michálka =)
Dan Hamhuis (PHI) :arrow: Pittsburgh Penguins :!:
3rd round pick (PIT) :arrow: Philadelphia Flyers :!:
David Rundblad (STL) :arrow: Ottawa Senators :!:
Skoda doufal jsem ze Hamhuise podepisou ale pokud chtel vic jak 4 mega tak to bych mu asi taky nedal na trhu budou porovnatelni obranci za lepsi cenu napr ten Michalek.
Michálek zostane v Yotes.. Neviem, čo si robíte nádeje.
Vladimit Sobotka (BOS) :arrow: STL Obrázek David Warsofsky (STL) :arrow: BOS
SHARKS resign
Scott Nicholl
Niclas Wallin
---
Andrew Desjardins (worcester)
Čauec.V kolik hodin selč se otevře ve čtvrtek trh s volnými hrači?Díkes
podla CSNPhilly.com sa Flyers uz ustne dohodli so Sharks na ziskani prav na Nabokova. Ak sa im ho podari podpisat do 1.7., Sharks by mali ziskat volbu draftu v 7. kole 2011. GM Sharks spravu nepotvrdil, ale povedal, ze su rozbehnute urcite rokovania, ktore by mali byt v priebehu par dni dotiahnute do konca. O Nabokova sa budu pravdepodobne zaujimat aj kluby KHL.
yzy19 píše:Michálek zostane v Yotes.. Neviem, čo si robíte nádeje.
Coyotes mají ostré termíny
GM Don Maloney musí do 1. července podepsat útočníky Matthew Lombardiho a Lee Stempniaka a obránce Dereka Morrise a Zbyňka Michálka. Prioritou je podle jeho vyjádření Michálek, avšak k sebemenší shodě zatím nedošlo a čas se krátí. „Musím říct, že před měsícem jsem byl více optimistický než dnes,“ řekl Maloney. „Stále to není beznadějné. Chceme, aby všichni zůstali, ale pouze za určitou cenu. Nemůžeme jim dát takovou částku, jakou by dostali na trhu s volnými hráči. Oni to vědí a pokud tu chtějí zůstat, tak to musí přijmout.“ Kromě toho by se nemělo zapomínat na to, že rozpočet Coyotes bude výrazně nižší, než je povolený platový strop. nhlproti.cz

Nemyslím si, že by měl někdo speciální motivaci zůstávat v týmu, podle mě rádi vyzkouší trh s volnými hráči, přece nebudou hrát v týmu jako Phoenix pod cenou.. Podle mě Michálek nepodepíše..
neis píše:Nemyslím si, že by měl někdo speciální motivaci zůstávat v týmu, podle mě rádi vyzkouší trh s volnými hráči, přece nebudou hrát v týmu jako Phoenix pod cenou.. Podle mě Michálek nepodepíše..
Taky bych se divil kdyby Michálek podepsal :yes:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES