Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

na povrch vyplaval dalsi spekulativny trejdik :arrow: Alex Tanguay (CGY) -) (- Michael Ryder (MTL)
Spekulacie, ktore sa siria internetom:
:?: Mathieu Schneider (ANA) -> <- Phill Kessel (BOS)
:?: Olli Jokinen (FLO) a Jacques Martin (GM FLO) spolu udajne dobre nevychadzaju, ale majitelia sa vyjadrili, ze Jokinena pustit nechcu.
:?: John-Michael Liles (CBJ), alebo Alex Tanguay (CLG) do PIT
:?: Jokinen (FLO) -> <- Alex Tanguay (CLG)
:?: Tomas Kaberle (TOR), Dan Boyle (TB) alebo Brian Campbell (BUF) -> <- Cam Barker (CHI) +
:?: Blake (LAK) do Red Wings
:?: Glen Murray (BOS) do Dallasu
:!: Canucks a Flames scoutovali pravdepodobne Matsa Sundina v zapasoch s Hurricanes a Bruins
:hmm: moc zaujimave infosky..takze za Shneidera ponukany Kessel :?: ...Mathieu je iny defenzivny borecek, ale nie najmladsi!..ma 38 rokov a ponukat ho za Kessyho?, ehm, radsej neriesim a pockam si ja radsej, podobne ako v pripade Murraya..odchod Kessyho by ma vsak mrzel viac

ak byJokinen zamaval panterom, Florida môze na PO zabudnut aj v ostatnych sezonach..nerad by som prirovnaval, ale Oli je u mna na tom asi tak, ako Mats v Toronte

Alex Tanguay je uz jednou nohou zda sa v inom klube, len v ktorom :ja_neviem:

fuuha a s tym Kaberlem to snad v Toronte nemyslia vazne, Frantik patri medzi tie svetlejsie zjavy co sa v Toronte pohybuju, tak nerozumiem tak trochen

tak sup, sup, useri, podsuvajte nam dalsie spekulativne trejdiky :yes:
Nieco sa asi fakt deje. Cez prenos zapasu s la v tsn zanelo ze tanguay uvolnil ntccko. t.j. bude moct byt trejdovany. a to je super sprava, ja ho nechcem. a uvidime co sa podari gm za neho vymenit pretoze tanguay je dost dobry material na vymenu. nechcem ho z toho dovodu ze podla mna je to hossoidny hrac, vobec neprispieva v dolezitych momentoch a iba zbieral body s iginlom nahravky ale vobec k tomu golu neprispeje.
GM bude na dnesnom zapase montrealu. trejd s montrelom je velmi blizko podla mna.
:?: Kluby, ktore by mohli mat o Hossu zaujem: Canadiens, Sharks, Flyers, Canucks, Rangers, Red Wings, Senators, Penguins.
:?: Sundin nakloneny trejdu ku kosatkam z Vancouveru
:?: Khabibulin zrejme opusti Chicago
:!: Campbell odsunul jednania o novej zmluve so Sabres na leto, kedy bude UFA. Tym sa vynaraju spekulacie o jeho dalsom osude v Buffale.
:!: Demitra, Rolston and Schultz (vsetci MIN) budu po sezone UFA a spekulacie o ich osude nemaju konca-kraja. Do toho sa este montuje moznost ziskania Mariana Hossu. Formacia G+D+H je vsak velmi nepravdepodobne, pretoze GM Wild sa vyjadril, ze nechce napodobnit Tampu Bay v tom, ze prva lajna zoberie 40% zo salary cap.
Khabi opustí Chicago? jestli jo, rádi jej uvidíme zpět.
No tak Hossovi by vyhovoval klub bojujúci o Stanley Cup.
Som zvedavý kam pôjde Khabibulin a čo bude z Demitrom
Montreal a Calgary sa navzajom scoutovali, co je zname. Ale Sutter odmietol, ze by sa Tanguay vzdal no-trade klauzuly a ze chce ist z Calgary prec..ak ho vymenia, tak za nejakeho dobreho hraca, pretoze Alex patri medzi top lave kridla.

V pripade Toronta a vymeny Sundina sa tiez ocakava nejaka adekvatna nahrada, nakolko CGY poskuluje prave po Matsovi..mozno tym chceli povedat, ze trade Tanguay-Sundin by sa tiez mohol udiat..skorpion
leci píše:Khabi opustí Chicago? jestli jo, rádi jej uvidíme zpět.
To by bolo...Richards a Khabibulin, ak nepočítame Vaneka, 2 najpreplatenejší hráči NHL :D Možno v lete a naviac, Holmqvist teraz 2x shutout 8)
až na toho Khabiho on nie je preplatený je to velke meno v Chicagu...bol velkým zdrojcom tých velkých víťazstiev na začiatku roka..je síce teraz na tom mizuerne ako cele chcago ale pravda rad by som ho v takej Tampe videl znova...
spekulacie na pokracovanie :)

na medvedej muske

Marian Hossa
Patrick Marleau
Alex Tanguay
John-Michael Liles


skvely vyber a ja osobne to vidim celkom realne v pripade zralaka Marleau..dôvod? San Jose ma zaujem o Glena Murraya niekdajsiu neoddelitelnu sucast Joea Thorntona..samozrejme, ani ostatnymi ponukami by som nepohrdol nech sa z tejto ponuky do timu dokotula ktorykolev hrac, ale nepredbiehajme a pockajme si na realitu :frajer2:

do bliziaceho sa prestupoveho sialenstva by rado zasiahlo aj Chicago, ktore sa zaujima o defenzivnych hracikov: Campbella z Buffala a Boylea z Tampy..ohladom Tampy este jedna kacicka, Dallas zamieril svoj pohlad na Martina St.Louisa..

v St.Louis nie su spokojni so sluzbami Christiana Backmana, ktory by mohol byt taky tak zaujimavym predajnym artiklom

v topicu TOP 25 AVAILABLE PLAYERS FOR TRADE som aktualizoval dalsie timy, ktore maju zaujem o vyobrazenych hracov, k uz pred tym spomenutym timom pribudli nasledovne:

Jokinen -) Montreal, Toronto
Blake -) Detroit
Marleau -) Florida, NY Rangers, Boston
Campbell - ) Detroit, NY Islanders
Prospal -) Dallas, Detroit, Vancouver
Tanguay -) Toronto
Ryder -) Calgary

:arrow: tu najdete kompletny zoznam TOP 25tky http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=6 ... 068#p92068
novy GM TOR Fletcher ne je prilis nakloneny myslienke prestupu Sundina do ineho timu, realnejsie sa javia vymeny tychto TOR hracov -) Jason Blake, Nik Antropov a Pavel Kubina
no to se mi nelíbí, Prospal ať zůstane, Marty taky, Boyla by jsme možná vyměnit mohli, když se mu u nás nelíbí, tak co s tím...prý byl nespokojený s tím jak se k němu klub choval během zranění...lepe ať odejde, než aby nám to tady nějak sral nebo něco, navíc v létě mu končí smlouva a odešel by bez náhrady. Za Boyle by jsme mohli získat nějakého golmana, je to kvalitní bek, snad jeho cena během zranění příliš neklesla. A když ne golmana, tak dobrého obránce Boylových kvalit.
O zájmu Dallasu o St.Louise se mluvilo i předtím, prý nám za něj dají Turca. Nevím, v poslední době hraje Marty skvěle a navíc má celkem dobrý plat.
buffalo zase nic neplanuje? oni budu hrat s jednym mancaftom asi 1000 sezon omg :?
:!: Dallas, v zastupeni Brett Hull and a Taylor, skautoval hracov Tampy Bay Lightning a Atlanty Thrashers. :?: Hossa, St.Louis, Prospal
:!: este byvaly GM Toronta dal na trh hracov McCabe, Tucker, and Sundin za ucelom zistenia ich trhovej ceny. Tri tymy prejavili zaujem o McCabe, ale neuvadza sa ktore.
:!: vystroj Mareka Malika nie je v satni Rangers ( :?: Chicago, Carolina)
:!: Jay Bouwmeester sa neponahla s podpisom novej zmluvy s Panthers. Po sezone bude RFA a v roku 2009 UFA
:!: Forsberg je coraz blizsie k navratu do NHL. Ale uviedol tiez, ze ak by sa opat zranil a vypadol z hry na dlhsiu dobu, uz s najvacsou pravdepodobnostou ukonci karieru
:!: Medzi GM Wild a Panthers prebehli nejake telefonicke rozhovory. Vedenie Panthers vsak stale trva na tom, ze Jokinen nikam nepojde
Jak už zde bylo zmíněno, Marek Malík bude v nejbližší době vyměněn :!:

http://www.newyorkrangers.cz/view.php?c ... 2008012502
Len dúfam, že nie do Columbusu. Som zvedavá, ako to dopadne u nás. Ak nebudeme mať šancu na play-off, predpokladám výmenu Fjodorova, Footeho, Malhotru, Výborného, Pecu a možno aj Chimeru, prípadne Fritscheho (s výmenami posledne menovaných by som nebola nadšená). Ak budeme, tak odíde niekto z trojice Brulé, Fritsche, Tollefsen + nejaké drafty.
:!: odchod Roba Blakea z LAK je coraz realnejsi a on sam sa trejdu v podstate nebrani. Asi zostava uz len otazka "Kam?"
:!: agent Petra Forsberga bol na zapase Colorada
:!: Marek Malik bol suspendovany za to, ze po zapase odmietol podat ruku trenerovi Rangers Renneymu. Malikov trejd je vraj len otazka hodin, maximalne dni
:!: zapas Blackhwaks s Blue Jackets sa hemzil skautami z klubov: New Jersey, Tampa Bay, Detroit, Florida, Colorado a Philadelphia (dvaja)
:?: navrat Selanneho buduci tyzden
:?: Eric Cole (CAR) -><- Antoine Vermette, alebo Joe Corvo (obaja OTT). GM Hurricanes vsak nechce, aby Coles hral vychodnu konferenciu a do uvahy preto pripadaju kluby Vancouver, Calgary, Nashville a Dallas
Hm, to jsou zajímavé novinky.
-Ohledně Blakea, už na to nemá, divil bych se kdyby se o něj "strhla rvačka", já bych ho v týmu nechtěl, už jen zabírá místo, je konec!
-Návrat Foppy do Avs, by byl skvělý, rozhodně bych ho znovu v jejich dresu rád viděl.
-Vítej Teemu zpátky v NHL. :)
:?: do dvoch tyzdnov ma byt buducnost Mariana Hossu vyriesena
:?: Marty Turco k Lightnings
:!: Alfredsson by velmi rad privital Sundina v Ottawe. BTW. tymto si este viac pohneval fanusikov Toronta :D
:!: Kaberle sa nemieni vzdat no-trade klauzuli ani ked ho klub o to poziada
ja to vidim na jednoznacny Hossa trade..kiezby zabludil do.. :wink:

no ale tak leci, toto by urcite potesilo, ak by ste ziskali Turca, kapanek by som Vas musel brat oovela serioznejsie ako doteraz..ze by davnejsie suskandovy trade St.Louis - Turco predsa len klapol.. :idea:

Toronto bez Kaberleho to môze zabalit se vsim vsudy..
nooo je to těžké. Mít golmana, který nás podrží (doufejme) a budeme se na něj moct spolehnout, ale přijít o Martyho St.Louise, skvělého útočníka, výrazné zhoršení ofenzivy a navíc zničení super dvojčky Lecavaliera a St.Louise :sad2:
Turco má momentálně plat 5.600, v přísší sezoně 5.400 a pak mu končí smlouva. St.Louis má v této sezoně plat 5.000, v příštích dvou 4,000, pak mu končí smlouva. Zhlediska smlouvu by to pro nás byla nevýhoda, z hlediska výkonů :?:

Obrázek :arrow: Obrázek :ja_neviem: :32:
samozrejme, Martin je Martin, skvele utocne, energicke tykadielko, ale kvalitnych utocnikov zozenies casom urcite, no vy musite v prvom rade bez podmienecne poriesit tak dlhotrvajuci brank. problem..co z toho ked supnete superovi 4 goly a inkasujete 5..
bez Martyho ale bude problém s ofenzivou, budeme mít Lecavaliera s Prospalem v první lajně k nim nevím koho, Darche? To není hráč do první lajny. Ve druhé bude Richards. A kdo dál? Brad se bude muset rozběhnout k lepším výkonům. Prostě bude muset sbírat body, bohužel mu k tomu nebudou hráči v lajně moc pomáhat. Hlaváč nic nehraje a Ward taky není hráč do druhé lajny. Pokud navíc odejde Boyle, nebudou goly padat ani z obraných řad. Bude to zajiambvé jestli se tenhle trade uskuteční. Mohli by udělat se Stars rozáhlejší výměnu a přihodit jim někoho, za to dostat nějké křídlo-Jokinena třeba :)
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS