Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Český útočník Radek Dvořák podepsal dvouletý kontrakt na 1,7 mil. za sezonu.
Popradcan píše:
mountain píše:Hossa to Chicago is close-TSN
WHAT?????????????????????????????????????????????
miesto pod platovym stropom by sa naslo, navyse Majo ma uz zapad obkukany, tak preco nie..v ramci sympatickej perspektivy je Chicago zaujimavou destinaciou pre ktorehokolvek top hokejistu

Havlatovi sa necudujem, ze sa mu ta zmluva na 1 rok moc nepozdava...pri pripadnom podpise by musel pocitat s tym, ze v Chicagu dlho nepobudne..
Alexei Kovalev prodloužil s Canadiens o další dva roky (4,4 mil za sezonu).
No jestli je ten Hossa pravda, tak to nechápu. Havlátovi nabízeli jenom rok, protože příští rok tam bude živo. A Hossovi dají víceletou a určitě tučnou a příští rok nechají jít někoho mladého? Nebo zase půjde Hossa na rok? Nvm, nezdá se mi to.
mountain píše:No jestli je ten Hossa pravda, tak to nechápu. Havlátovi nabízeli jenom rok, protože příští rok tam bude živo. A Hossovi dají víceletou a určitě tučnou a příští rok nechají jít někoho mladého? Nebo zase půjde Hossa na rok? Nvm, nezdá se mi to.
No,ked mu ponukli zmluvu okolo 6 mil na rok,niekto musi odist od nas,Khabi 6.7,Havlat 6 mil,Barker 2.5,Sopel ???,Versteeg? WOW.....Treba este pockat,Bowman je genius,vie co robi ...


Mne sa zda,ze v pripade zohralo aj velku ulohu jeho zranenia + hit v PO,moze mat stale problemy ...
mountain píše:No jestli je ten Hossa pravda, tak to nechápu. Havlátovi nabízeli jenom rok, protože příští rok tam bude živo. A Hossovi dají víceletou a určitě tučnou a příští rok nechají jít někoho mladého? Nebo zase půjde Hossa na rok? Nvm, nezdá se mi to.
a rok budu RFA Kane, Toews, Ladd, Keith a UFA Burrish :hmm:
v hladaciku Rangers Brad Richards
v hladaciku Oilers Biron
cepi píše:v hladaciku Rangers Brad Richards
v hladaciku Oilers Biron
There's some interest in Atlanta for Nik Antropov.

Kovalev gets 2-year, $8.8M deal... Habs also extend offers to Hossa, Gaborik and Havlat.


Toronto signs Colton Orr.

Khabibulin stale jedna zo Chicagom .... :good:
Andy Greene sa stava dablikom
Nic se neděje kurnik, 80minut pryč a kromě Ohlunda nic zajímavého. To vypadá na mrtě nabídek a hodně vyrovnaných....
mountain píše:Nic se neděje kurnik, 80minut pryč a kromě Ohlunda nic zajímavého. To vypadá na mrtě nabídek a hodně vyrovnaných....
80 minut pryč a Colorado ani jedinná spekulace,zmínka či náznak nějakého jednání... :!:
mountain píše:Nic se neděje kurnik, 80minut pryč a kromě Ohlunda nic zajímavého. To vypadá na mrtě nabídek a hodně vyrovnaných....
Este ani ten Kovalev stale neni podpisany,podla jeho genta :D
Docela nuda no, někde zase píšou že Habs jednají s Gáboríkem a Hossou :D
hehe,tu znamy MartinFC z Ciech mi akurat zaslal smsku ci ho nepoinformujem o nejakych tych trejdikoch, kedze mu na potvoru nefachci net :) pytal sa hlavne na modrokobatnikov, Majo ty si nieco spominal s Nashom :idea:
cepi píše:hehe,tu znamy MartinFC z Ciech mi akurat zaslal smsku ci ho nepoinformujem o nejakych tych trejdikoch, kedze mu na potvoru nefachci net :) pytal sa hlavne na modrokobatnikov, Majo ty si nieco spominal s Nashom :idea:
JJ Nash ma zmluvu na stole a zevraj velmi blizko pred podpisom...zatial tolko...a jednaju z Havlatom..


Colorado talking to goalie Craig Anderson :!: :good:
:arrow: Craig Anderson do Colorada na 2 roky :?:
http://blogs.denverpost.com/avs/2009/07 ... son-an-av/
Craigovi se asi splnil sen o postu jedničky :roll:
Craig Anderson podepsal s Coloradem!!!Na dva roky...potvrdily to dva zdroje...Za chvíli více... :thumbsup:
David Booth six years in Florida


Kovalev oficialne podpisany v MTL
Pokud se to potvrdí doufám že to bude za slušné peníze... :wink:
Pokud ano,budu spokojený s tímto podpisem... :wink:
Booth podepsal s Panthers na 6 let. Z pohledu divizního rivala se mi to vůbec nelíbí. Ale z jiného je to ok podpis, tenhle hráč už se mi "líbil" tuhle sezonu, má budoucnost.
6 years, 25.5 million - good deal
Zevraj Kubina do Atlanty ,este to neni oficialne :!:
primaprema píše:Pokud se to potvrdí doufám že to bude za slušné peníze... :wink:
Pokud ano,budu spokojený s tímto podpisem... :wink:
Na 2 roky 1.8 mil... :good:
Kubina to ATL :arrow: už je to ověřené :thumbsup:
HOSAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DO CHICAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS


CAKA SA NA OFICIALNE VYHLASENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! omg!!!!!


HOSSA HAWKS!!!!!!!!!!!!
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES