Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

debil píše:1.3m v priemera za Stuarta na dva roky je dost decentna suma pre Boston. Podpisy kvalitnych minoritnych hracov za lacny peniaz su dolezite.
hmm, zaujimava novinecka :thumbsup: Mark bol RFA a pozdava sa mi tato sumicka..este viac sa mi pozdava, ze si takto v predstihu poistujeme dost dôlezitych hracov ako Ward, Kobasew, dufam, ze coskoro pribudnu Metropolit, Wideman, ci Auld a pak uz len nejake to elitne esicko do utoku :wink: a bude :good:
cepi píše:..este viac sa mi pozdava, ze si takto v predstihu poistujeme dost dôlezitych hracov ako Ward, Kobasew, dufam, ze coskoro pribudnu Metropolit, Wideman, ci Auld a pak uz len nejake to elitne esicko do utoku :wink: a bude :good:
u widemana fanuskovia ocakavaju vecsinou sumu okolo 3-3.5m co je podla mna dost malo a aby neboli prekvapeny.
Vancouver prejavil zaujem o Mariana Hossu + Ryana Malonea

Pittsburgh -) by mal v najblizsich dnoch oznamit uzavretie zmluvy s UFA obrancom Brooks Orpikom

Montreal a Sundin -) coraz intenzivnejsie suskandy :)
cepi píše:Vancouver prejavil zaujem o Mariana Hossu + Ryana Malone
:evil:
Je ho škoda do Vancouveru,to nieje podľa mňa neviem aký tím.
Tampa hledá útočníká do druhé řady ke Stamkosovi. Spekuluje se o těchto hráčích:

Ryan Malone
Brian Rolston
Marcus Naslund
Radim Vrbata
Marián Hossa


na tampabay.com robíhá anketa, koho by si fanoušci Tampy přáli...

http://www.tampabay.com/sports/hockey/lightning/

Marian Hossa- 41%
Ryan Malone- 20%
Brian Rolston- 19%
Markus Naslund - 10%
Radim Vrbata - 10%


Samozřejmě , že přivést Mariána by bylo skvělé, ale myslím, že to nepřichází v úvahu, platit dalšího útočníka, který by navíc měl hrát až druhou lajnu, jelikož do první se asi moc sahat nebude. Hodně se mluví o tom, že by měl přijít Vrbata a já osobně bych ho hnedka bral, myslím, že by byl skvělý. Malonova je dobrý, ale ty čísla má hlavně kvůli tomu, že hrál v lajně s Crosbÿm, Rolston zřejmě zůstane v Minnesotě a Naslund už není to, co to bylo.
Jasné,že by chceli Hossu :lol2: Kto by ho nechcel. :D
chciet je pekna vec, ale dovolit si druha...ee Tampa a Hossa nehrozi..pripravuje sa lukrativny, dlhodoby kontrakt pre Vinnyho s rocnou gazou na urovni mozno az 10m, cize tam sa musi vedenie poobzerat po inom sniperovi s prijatelnejsiou ciastkou; Hossu si snad prevezmu mackovia :modlenie:
:arrow: Jozef Stümpel z Foridy umístěn na waiver list, hmm, myslím, že se nějací zájemci najdou.
:arrow: Lecavalier je připraven podepsat novou smlouvu na 9 let za $77 milionů :roll:
:arrow: Kyle Wellwood byl z listiny volných hráčů zabrán Vancouverem (no, podle poslední sezóny a navíc kvůli jeho zraněním a snad i špatnou morálkou to podle mě navíc jak na třetí útok nebude, tedy pokud s ním Vancouver vůbec podepíše novou smlouvu)
Už o necelý týždeň nás čaká to, na čo sa počas leta najviac tešíme. Čaká na 1. júl, dátum, ktorý každoročne otvára trh s voľnými hráčmi. O služby Hossu, Demitru či Šatana prejavilo záujem už viacero mužstiev.

Tento rok sa môže stať 5 slovenských hráčov neobmedzeným voľnými hráčmi. Už teraz sa špekuluje o budúcom zamestnávateľovi u väčšiny z nich. Najväčšie ticho je u obrancu Branislava Mezeia, ktorý nemá za sebou práva najvydarenejšiu sezónu v drese Floridy, ktorá už dopredu avizovala, že sa so slovenským obrancom zrejme na kontrakte nedohodne.

Útočník Ladislav Nagy podpísal počas minulého leta, ako neobmedzený voľný hráč, zmluvu s Los Angeles Kings. Sezóna mu nevyšla podľa predstáv a nedokázal ukázať svoj potenciál naplno. Tento talentovaný krídelník zrejme nedostane taký plat, aký poberal v minulom roku, ale záujem o jeho služby v NHL pravdepodobne bude. Nedávno sa hovorilo, že by sa hodil do zostavy Pittsburghu a možno by mohol skončiť v Edmontone. Každopádne, ak získa plat 3,75 milióna USD, tak má skvelého agenta.

Marián Hossa je hráčom, ktorý by mal byť tým najžiadanejším počas tohto leta. Slovenský útočník, ktorý sa s Pittsburghom dostal až do finále Stanley Cupu, už pred pár dňami oznámil, že vyskúša trh s voľnými hráčmi. Nie je však vylúčene, že by sa nemohol vrátiť späť do Pittsburghu. Záujem o jeho služby prejavil Boston, no je viac mužstiev, v ktorých by mohol napokon skončiť – Montreal, San Jose, Chicago, NY Rangers či Edmonton. Bruins, Rangers a Blackhawks už avizovali, že Hossovi ponúknu zmluvu.

Dnes v noci sa v zámorí objavila správa, že o jeho služby má vážny záujem aj Vancouver. Canucks by boli ochotní ponúknuť 5-ročný kontrakt, ktorý by Hossovi zabezpečil ročný príjem vo výške 8 miliónov USD. Radia sa tak medzi TOP favoritov v „boji“ o Mariána Hossu.

Keď Miroslav Šatan prišiel do NHL, veľa ľudí s rešpektom sledovalo jeho meno na drese. Bez interpunkcie dostaneme slovo „Satan“, ktoré má v zámorí rovnaký význam ako v našich zemepisných šírkach. Keď si pri ňom predstavíme chvostík, rohy a vidly už nám chýba len dres New Jersey. A práve Devils už prejavili záujem o jeho služby. Ak by si ich Šatan vybral, nemal by problém ani so sťahovaním... Ďalším tímom, o ktorom sa už hovorilo, je Dallas. Aj pri Miroslavovi však platí, že by jeho plat mal klesnúť.

Pavol Demitra patrí rovnako medzi tých žiadanejších hráčov na trhu. V Minnesote nemal dosť priestoru na svoje ofenzívne zručnosti, ktoré prezentoval najmä v Los Angeles či St. Louis. Minnesota už avizovala, že sa zrejme rozhodne pre Rolstona a tým pádom sa dvere pre Slováka zatvoria. Demitra už pokukuje po iných alternatívach aj za tú cenu, že opusti svojho kamaráta Mariána Gáboríka. V hre sú Vancouver, Tampa Bay, Dallas či Florida. Cnucks sa v doterajšom priebehu javia ako najväčší adept na zisk Pavla Demitru.

Slovenský útočník Marián Hossa je najžiadanejším neobmedzeným voľným hráčom. Trenčiansky odchovanec je väčšinou médií či odborníkov pasovaný za najväčšiu rybu na trhu. Medzi špičkou sa zo Slovákov objavili aj Pavol Demitra, Miroslav Šatan a Ladislav Nagy. Z ostatných hráčov kanadsko-americkej NHL patria k elite Mats Sundin, Joe Sakic, Brian Campbell, Jaromír Jágr, Kristian Hhuselius, Cristobal Huet, Jose Theodore, Markus Naslund, Peter Forsberg, Brendan Shanahan, Olaf Kolzig, Wade Redden a Brian Rolston.
tak v Toronte riesia inu obmenu kadra :roll: listky sa budu snazit trejdnut Pavla Kubinu (D; 31; 5.000; UFA po sezone 08/09)

som inak moc zvedavy, koho co pozhanajau pocas leta.. :roll:
Poslední spekulace o přestupech a podpisech smluv zde:
:arrow: http://www.nhlday.estranky.cz/clanky/sp ... -je-k-mani_
Dúfam,že ste to tu ešte nedali:
Slovenský útočník Jozef Stümpel pravdepodobne končí svoje pôsobenie v tíme NHL Florida Panthers, keďže vedenie ho ponúklo iným klubom v rámci waiver listiny. Je to prvý krok k rozviazaniu spolupráce so skúseným tridsaťpäťročným centrom.
Ak si Stümpela v priebehu nasledujúcich 48 hodín nevyberie niektorý z klubov, Panthers ho môžu vyplatiť zo zmluvy. Nitriansky rodák podpísal pred rokom dvojročný kontrakt na 4,5 milióna dolárov.
Ak ho bude chcieť Florida vyplatiť, bude mu musieť zaplatiť v nasledujúcich dvoch rokoch po 1,485 milióna dolárov, čo sú dve tretiny jeho príjmu v novej sezóne. Pred rokom dostal Stümpel zmluvu aj preto, aby bol mentorom útočníka Rostislava Olesza.
Podľa denníka Sun-Sentinel generálny manažér Panthers Jacques Martin už rokoval s viacerými tímami o prípadnej výmene slovenského útočníka. Prípadní záujemcovia však chcú počkať na budúcotýždňové otvorenie prestupového trhu. Stümpel pôsobí na Floride od ročníka 2005/2006, v uplynulej sezóne odohral 52 zápasov s bilanciou 7 gólov a 13 asistencií.
na waiver :beee: listine plamenne trio Rhett Warrener, Anders Eriksson (obaja obrancovia) Marcus Nilson (utocnik)

Rhett Warrener (32) 2.500; UFA po sezone 08/09
Anders Eriksson (33) 1.500; UFA po sezone 08/09
Marcus Nilson (30) 1.000; UFA po sezone 08/09
MartinFC píše:Jozef Stümpel z Foridy umístěn na waiver list, hmm, myslím, že se nějací zájemci najdou
o Stumpyho neprejavil zaujem ziaden klub :|
škoda,ale je už starý,už mu to tak nehrá... :cry:

Sunrise - Slovenský hokejový útočník Jozef Stümpel pravdepodobne končí svoje pôsobenie v tíme NHL Florida Panthers. Vedenie klubu sa do pondelka musí rozhodnúť, či ho vyplatí a rozviaže s ním zmluvu alebo si ho v klube ponechá.

V prípade predčasného konca kontraktu na 2,25 milióna dolárov dostane center odstupné vo výške takmer 1,5 milióna dolárov. Panthers ponúkli Stümpela prostredníctvom waiver listiny ostatným klubom, no ani jeden si ho za 48 hodín nevybral.

Nitriansky rodák podpísal pred rokom dvojročný kontrakt na 4,5 milióna dolárov. Stümpel pôsobí na Floride od ročníka 2005/2006, v uplynulej sezóne odohral 52 zápasov s bilanciou 7 gólov a 13 asistencií.
Velmi zaujimave špekulácie sú aj tu.

Našiel som tam informácie že Auld by sa mohol vrátit k nám, Sanfordovi vypršala zmluva a treba zohnat kvalitnú 2-jku za Luonga. Cepi nevieš o tom viac?

Aj Demitrov osud v Minnesote spečatený byť nemusí, Wild chcú uprednostniť Rolstona ale nemôžu sa s ním dohodnúť, jeho agent Steve Bartlett neodpovedal na hovory minnesotského asistenta GM Tom-a Lynn-a.
Podla mna stratit oboch naraz by bola pre nich škoda..

Čiernym konom v súboji o Matsa Sundina môžu byť panteri, stratili centra prvého útoku Jokinena, zrejme odíde aj Stumpel tak centra potrebujú,k príchodu by mohli pomôcť aj Wade Belak a Chad Kilger ktorý vo februári prišli na Floridu práve z Toronta.
ja ti neviem, dnes som cital ze s Rolstonom sa nedohodli a ide na trh alebo nieco take.

Jozka si nik nevyberie takze pojde do ruska podla mna, tam pokvasi rok, potom rok v koline a potom pojde do nasej ligy.
http://www.sport.aktuality.sk/hokej/nhl ... v-anaheime

Aj ja si myslím,že skončí u nás.Je to škoda,ale je pravda,že už nieje to,čo bol.
Ohlund -) hm, netusim..neviem co nasi zamyslaju s Alexom, ale ja by som bol najradsej aby zostal u nas a porucal sa Manny..

Jardo Jagr dostal oficialnu ponuku z Omska - 3 rocna zmluva na 35mil. co cini 11,6 za rok..

môj nazor, Jardo este vydrzi rok, dva v NHL (v Rangers) a az pak zbali svestky smer Europa..
neverim tomu, ze by Demitra podpisal v Minnesote, podla toho co som videl nedavno v sporte, ako sa vyjadroval, tie rokovania s Rolstonom ma dost mrzia, co uz, ma asi skveleho agenta, keby nepodpisu ani jedneho z nich, nevidim to zase az tak biedne, tak zbezne co som pozrel, maju k dispozicii 22 mil. do platoveho stropu, brankarsku otazku vyriesenu, 5 obrancov a 6 utocnikov, ktory by mali patrit do prveho timu maju podpisanych, budu sa moct cinit na trhu s volnymi hracmi a dat sancu mladym v buducej sezone, trosku viac :roll:
A já mám dotaz.V kolik hodin našeho času začne 1.července podepisování volných hráčů?V kolik hodin našeho času se uskutečnil první podpis v loni???Nevíte někdo?
A druhý dotaz.Když je hráč RFA a dostane kvalifikační nabídku kontraktu,tak jak to probíhá dál?Do kdy se musí rozhodnout zda to příjmá a když to nechce příjmout tak se pak děje co?
dikes
primaprema píše:A já mám dotaz.V kolik hodin našeho času začne 1.července podepisování volných hráčů?V kolik hodin našeho času se uskutečnil první podpis v loni???Nevíte někdo?
Martin spominal, ze minuly rok sa to zacalo okolo 18:00 SEC, ale to bez zaruky..osobne by som bol najradsej keby sa to spustilo skôr, to este budem doma, takze rad by som sa na to mrkol detailnejsie :yes:
primaprema píše:Když je hráč RFA a dostane kvalifikační nabídku kontraktu,tak jak to probíhá dál?Do kdy se musí rozhodnout zda to příjmá a když to nechce příjmout tak se pak děje co?
RFA = obmedzení voľní hráči sú tí hokejisti, ktorým už vypršalo obdobie nováčikovského zmluvného štatútu a ešte nedosiahli vek ani podmienky na titul neobmedzený voľný hráč. Môžu sa tak stať automaticky, ak im kluby v príslušnom termíne nepredložia tzv. kvalifikované ponuky. Ak sa však tak stane, zaviažu si ich na rokovania o nových zmluvách. Ak nedôjde k dohode, svoje prípady môžu dať na arbitráž už nielen hráči, ale podľa povýlukovej kolektívnej dohody aj kluby, prvýkrát do 15. júna a potom ešte 6. júla, keď deň predtým je uzávierka hráčskych podaní. Medzitým sa 1. júla otvoria brány trhu s úplne voľnými hráčmi NHL (A.Cicman-hokejportal)
cepi píše:Ohlund -) hm, netusim..neviem co nasi zamyslaju s Alexom, ale ja by som bol najradsej aby zostal u nas a porucal sa Manny..

Jardo Jagr dostal oficialnu ponuku z Omska - 3 rocna zmluva na 35mil. co cini 11,6 za rok..

môj nazor, Jardo este vydrzi rok, dva v NHL (v Rangers) a az pak zbali svestky smer Europa..
On do Europy nepatri-on je podľa mňa taký tip hráča,ako napr.Šatan,z tej éry myslím,že on jednoducho patrí do NHL.
cepi píše:
primaprema píše:A já mám dotaz.V kolik hodin našeho času začne 1.července podepisování volných hráčů?V kolik hodin našeho času se uskutečnil první podpis v loni???Nevíte někdo?
Martin spominal, ze minuly rok sa to zacalo okolo 18:00 SEC, ale to bez zaruky..osobne by som bol najradsej keby sa to spustilo skôr, to este budem doma, takze rad by som sa na to mrkol detailnejsie :yes:
primaprema píše:Když je hráč RFA a dostane kvalifikační nabídku kontraktu,tak jak to probíhá dál?Do kdy se musí rozhodnout zda to příjmá a když to nechce příjmout tak se pak děje co?
RFA = obmedzení voľní hráči sú tí hokejisti, ktorým už vypršalo obdobie nováčikovského zmluvného štatútu a ešte nedosiahli vek ani podmienky na titul neobmedzený voľný hráč. Môžu sa tak stať automaticky, ak im kluby v príslušnom termíne nepredložia tzv. kvalifikované ponuky. Ak sa však tak stane, zaviažu si ich na rokovania o nových zmluvách. Ak nedôjde k dohode, svoje prípady môžu dať na arbitráž už nielen hráči, ale podľa povýlukovej kolektívnej dohody aj kluby, prvýkrát do 15. júna a potom ešte 6. júla, keď deň predtým je uzávierka hráčskych podaní. Medzitým sa 1. júla otvoria brány trhu s úplne voľnými hráčmi NHL (A.Cicman-hokejportal)
takze môze to vsetko vypuknut podstatne skôr, takze treba byt ostrazity a v pohotovosti :cinka:
Diky za odpověd...
Jinak ty spekulace kdo má o koho zájem už začnou určitě dříve....uvidíme....
Jsem zvědavý kdo uvízne v Coloradských sítích... :) ...Colorado má velikou rezervu pod platovým stropem...Ted je to prozatím něco kolem 30 000 000 dolarů!!!Zas na druhou stranu máme mnoho nepodepsaných UFA hráču...Ale i tak přesto věřím že se budeme činit... :wink:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS