Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

:arrow: Matt Cookie (VAN to WAS) -> <- Matt Pettinger (WAS to VAN)
Phill Kessel sa zrejme bude stahovat :?
arek píše:
Tak se to rozjelo :cool: NHL pro zkolaboval server :o http://www.nhlpro.cz/ :D
nhlpro.cz mi nechcelo naskocit ani pocas dna :D. Ti su mimo hry, sme asi najrychlejsi :cool:
Ale kluci, my kolabujeme, protože k nám jde šíleně hodně lidí, to se Vám tady o tom může akorát zdát :clap: :yahoo:
debil píše:
petrik píše: eklund spomina havlata za kessela (neinfarktuj cepi, je to zatial iba spekulacia, nie hotovy trejd) :D
eklund je retardovana stranka co robi milion predpovedi a ani jedna nevyjde.

Prave teraz jak to pisem hlasili na TSN live vysielani ze Kessel nejde nikam na 100%. :!:
eklund je uplne spolahlivy - ak nieco zahlasi tak si mozes byt 100% isty ze sa to nestane... :D :D :D

a kedze stale pletol o forsbergovom navrate do philadelphie pricom o avs v suvislosti s nim hovoril minimalne, bol som velky optimista (a ako sa ukazalo - pravom :D )
Pavel - NHLpro.cz píše:
arek píše:
Tak se to rozjelo :cool: NHL pro zkolaboval server :o http://www.nhlpro.cz/ :D
nhlpro.cz mi nechcelo naskocit ani pocas dna :D. Ti su mimo hry, sme asi najrychlejsi :cool:
Ale kluci, my kolabujeme, protože k nám jde šíleně hodně lidí, to se Vám tady o tom může akorát zdát :clap: :yahoo:
:clap: :clap: :clap: vitaj Pavle, my sme radi, ze sa drzime :yes: za taky napor dakujem pekne :) snad sa rozbehnete :thumbsup: po trade dead line urcite :D :wink:
debil píše:Prave teraz jak to pisem hlasili na TSN live vysielani ze Kessel nejde nikam na 100%. :!:
uff, uff, uff, to mi odlahlo :roll: :good:
Pavlovi:nechápu,jak se můžeš těšit,že kopec fandů co navštěvují server pravidelně se tam nemůže dostat a už vůbec ne komunikovat v diskuzi.Je to dost frustrující a na nervy!!!Sto krát kliknu,jednou jsem tam,ale už neotevřu článek a jsem zas v prdeli. Vážně povzbuzující a veselé! :|
1 HODINA do konca :!:
tak co bude s Lilesem? vymeni ho nevymeni ho? :eek2:
Tak už kleknul i server TSN :o :o
odpadavaju jeden po druhom

uz aj spolahlivy eklund je v haji...

s problemamy este ide spectors, niektore trejdy som tam videl skor ako na tsn...
tez to mate tak jak ja???? mi strasne dlouho najizdi jak Hockeybuzz,nhlpro vubec.forums coloradoavalanche.com strasne dlouho.....thefourtperiod.com taky strasne dlouho...mam to nejaky bloklý...jsem sam nebo to mate taky tak? :evil:
je to děs, nikde se nedá dostat
excelent píše:Tak už kleknul i server TSN :o :o
Mne ale audio stream ich live vysielania stale funguje co je asi najaktualnejsi zdroj, stranka je ale dole to je pravda.
excelent píše:Tak už kleknul i server TSN :o :o
Jen to naše HFko drží jako přibité!! :lol2: :frajer2: :ejha: :oslava: :super:
no, uz keby padlo aj HF :doh: ja ostatne stranky neriesim..riesim jeidne live_ko tradecenter, sem tam padne, ale rychlo refresujem a je to ok, vsetci v studiu su netrpezlivi, ze ako to dopadne s Hossom :cool:
petrik píše:odpadavaju jeden po druhom

uz aj spolahlivy eklund je v haji...

s problemamy este ide spectors, niektore trejdy som tam videl skor ako na tsn...
tak to neverim, neni mozne aby mal hockeybuzz a podobne shity skorej trejdy.
cepi a mluvili tam na tradecenter o nejake vymene u avs jeste?mam porad tuseni ze to porad neni vse....... :)
primaprema píše:cepi a mluvili tam na tradecenter o nejake vymene u avs jeste?mam porad tuseni ze to porad neni vse....... :)
ticho pred zaverecnou burkou :) ohladom AVS som nezaregistroval nic, tetkom maju na tel. linke uz senatora Lapointa :)
tak k Smithovi, Hartnelovi a Jokinenovi jsme dostali ještě 4.volbu v draftu 2009
gogo píše:Pavlovi:nechápu,jak se můžeš těšit,že kopec fandů co navštěvují server pravidelně se tam nemůže dostat a už vůbec ne komunikovat v diskuzi.Je to dost frustrující a na nervy!!!Sto krát kliknu,jednou jsem tam,ale už neotevřu článek a jsem zas v prdeli. Vážně povzbuzující a veselé! :|
Musíš to brát s rezervou, upozorňoval jsem na to v posledních dnech, že se to může stát, ale z mé pozice s tím nic nenadělám. Navíc kleklo i TSN. Ale jen co přejde nápor, počítám tak ve 21:00, tak to bude zase snad lepší. Jistě, že mě to netěší, ale s tím nic teď neuděláme, tak to beru tak, jak to je gogo.

Radši si dejme :oslava: :clap: A věřme, že ten deadline přežijeme :wink: :cool:
cepi píše:no, uz keby padlo aj HF :doh: ja ostatne stranky neriesim..riesim jeidne live_ko tradecenter, sem tam padne, ale rychlo refresujem a je to ok, vsetci v studiu su netrpezlivi, ze ako to dopadne s Hossom :cool:
cepi a hovorili tam niečo o Rangers?Bude nejaká výmena, či Sather išiel na golf? :wink:
Ať tak, či tak, letos se nám to nakonec dobře rozejlo :cool:
Kings sú blízko k výmene Ladislava Nagya. Panthers chcú vymeniť Branislava Mezeia.
Pavel- ) tak je, bude este dost casu sa k tomu vratit ked ten osial opadne :thumbsup:

milos -) Sutter uz zrejme riesi golficek, ale nikdy nevies, ze sa z neho o par minut nevrati :D ale zatial som nezachytil ani trejd ohladom Rangers..moment. prebiehaju rozhovory, na linke uz washingtonsky Matt Cooke
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS