Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Kolzig, Heward, Rogers, 4. výběr v draftu :arrow: Toronto
Petiot :arrow: Tampa Bay

:lol2: :lol2: :lol2: Nevím, co si o tom mám myslet....měl jsem vždy pocit, že Petiot není příliš dobrý a do dneška jsem myslel, že hraje v LAK :lol2:

Jinak hráče jako Kotalíka EDM potřebuje, kvalitní střelec na křídle, podle mě by ho měli dát ke Gagnerovi, toho teď hodně sleduju, možná by jim to mohlo sedět. S colem si gagner moc nesedl
[quote="MartinFC"]No to je nářez :D těma si to tedy Toronto vyzdobilo :lol2: :lol2:
Pre Toronto to bolo velmi dobre obchodovanie myslim
tak tuhle výměnu nechápu :shock:

Petiot zatím odehrál 2 zápasy v NHL a ještě k tomu není ani mladý a perpsektivní a my ho dáme za Kolziga (ten už si sice asi nezachytá), Hewarda, který nehrál na svůj věk nejhůř, Rogerse který měl být nadějným obráncem Tampy, což nikdy nedokázal a 4.kolo v draftu. Kdyby odešel jen za tu volbu v draftu tak by mi to přišlo jako špatný trade. A takhle :shock:
Tak Kings snad k O´Sullivanovi přibalili ještě druhou volbu v draftu :( To vše za hráče, u kterého hrozí velice reálné nebezpečí, že 2/3 sezóny stráví na marodce... Ale prošel Philly, což je pro Lombardiho to nejlepší doporučení, pokud by navíc prošel i Sharks, přibalil by asi ještě další pick...
ufff, tak to bol zlaty klinec :D
tampa je tuto sezonu dost zabavnym klubom co sa hracskych transakcii a podpisov tyka :lol: :lol: :lol:
:lol2: mehehe, tak Bolts nam to ukoncili fakt :cool: :roll:
no nic, vitajte v Bolts cirkuse :lol: :lol:
Obrázek
hlavna atrakcia Petiooot :haha:
tak tampa je ozaj dobra :lol2:
Dal jsem si práci a všechny výměny při trade deadline jsem sepsal:
http://www.nhlday.estranky.cz/clanky/vy ... h-prestupu
MartinFC píše:Dal jsem si práci a všechny výměny při trade deadline jsem sepsal:
http://www.nhlday.estranky.cz/clanky/vy ... h-prestupu
ja Ta Martin doplnim video ukazkou, aj ked ta nie je mojou pracou :D
<object width="480" height="295"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/uLVKnz8VvOE&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/uLVKnz8VvOE&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>[/youtube]
Pittsburgh urobil v tomto TDL bohovské výmeny. Stále neviem načo nám budú "štarčekovia" Adams a Guerin. :hmm:
Slovenský hokejový útočník Miroslav Šatan byl poslaný na farmu Pittsburghu do celku Wilkes-Barre/Scranton z nižší AHL. Pittsburgh tak získal místo pro posilu z New Yorku Islanders Billa Guerina, který má příjem 4,5 milionu dolarů.
Bobby píše:Slovenský hokejový útočník Miroslav Šatan byl poslaný na farmu Pittsburghu do celku Wilkes-Barre/Scranton z nižší AHL. Pittsburgh tak získal místo pro posilu z New Yorku Islanders Billa Guerina, který má příjem 4,5 milionu dolarů.
to vieme :lol2: aj tak si myslím, že Guerinová kúpa je .... ( :hmm:)
Tampa zkrátka opět nezklamala a jakou každou chvíli pobavila celou nhl. Akorát na nás fandy to cosi nefunguje :-/
Ještě očekávám resign Malíka na 6 let za 30 mega....
este jedna povsimnutia hodna zalezitost: tie pred TDL spekulacie su typicke pre jedna baba povedala :) samozrejme sem tam sa nieco potvrdi (Jokinen - Calgary) ale priklad Habs, ci Bruins (2 mena, ktora sa v ramci TDL absolutne nespominali) davaju za pravdu "klebetam" :D
čo dodať, pekne nakúpilo CGY (Jokinen a Leopold sú v pohode),
- zaujímavo kupoval CBJ (získali z OTT Vermetta za brankára Leclairea)
- aj BOS (získal Montadora z ANA a hlavne Recchiho z TB, no nestratili dá sa povedať nič :thumbsup: )
- vo veľkom nakupoval a vymieňal PHX (najmä Carcillo - Upshall je :thumbsup: ale aj výmena Jokinena dobrá, taktiež obchod s NYR nie je zlý, no Tellqvist za 4.výber v drafte 2010 s BUF, no neviem...)
- ANA má finančné problémy a tak sa najmä výmeny Moena a Pahlsona čakali, ja som čakal aj výmenu Niedermayera, v lete by boli UFA. Celkovo myslím nezískali veľa, skôr stratili, ale možno Wisniewski, Kantiola, Christensen, Bonin či Pelmeira prekvapia :sad2:
- Naopak katastrofálne obchodovala Tampa, COL a podľa mňa aj PIt :thumbsdown:
- zaujal obchod LA - CAR - EDM
- ostatné výmeny veľmi nestoja za zmienku (aspoň pre mňa)
Celkovo tento TD hodnotím, ako málo živý a slabý, že by tou krízou... :hmm:

Celkom by ma zaujímali aj názory iných, ak má niekto chuť a záujem o tom troška podiskutovať...
ivan23 píše:- Naopak katastrofálne obchodovala Tampa, COL a podľa mňa aj PIt :thumbsdown:
stačí len jedno slovo:

*
*
*
*
*
*
*
*
( :censored: )
ivan23 píše:- Naopak katastrofálne obchodovala Tampa, COL a podľa mňa aj PIt :thumbsdown:
s tampou aj pittsburghom suhlasim (aj ked za guerina toho zase az tak vela nedali), ale na obranu GM colorada (ani sa mi nechce verit ze ho idem branit :D ) musim povedat ze nemal vela moznosti urobit toho viac. na trejd treba vzdy dvoch - nestaci ze niekto chce niekoho predat, niekto iny musi dotycneho chciet aj kupit a tento druhy clanok potencialnych obchodov bohuzial tuto sezonu coloradu chybal :)

niet sa co cudovat, okrem leopolda ktoreho sme podla mna celkom uspesne vymenili sme mohli potencialne predat koho?

arnasona? - kto by uz len toho chcel? :D :eek2: :(
tuckera, clarka, saleia? - u tychto "borcov" je jeden velky problem - su podpisany aj na dalsiu sezonu za nemale prachy, pricom ich vykony ich platom vobec nezodpovedaju. kto si uviaze takeho hraca na krk najma ked je viac-menej ze platovy strop pre buducu sezonu klesne ale nikto este nevie o kolko presne? zjavne nikto o taky risk nemal zaujem
lappyho? - ten je sice UFA a verim tomu ze onho bol aj zaujem, ale fans by Giguera pravdepodobne ukamenovali a ked uvidel kolko dostali isles za Guerina tak si FG asi povedal ze mu to za to nestoji :D (chvalabohu)
smytha, hejduka, lilesa? - vsetci maju no trade klauzulu a ziadny zaujem sa jej vzdat. a nastastie ich o to nikto ani neziadal

jednoducho sme nemali okrem leopolda ziadne atraktivne "komodity" na predaj.

ovela vacsia sanca na vymenu tuckera a spol bude pri drafte ked uz bude znamy novy platovy strop a zaroven uz teamy budu viac-menej vediet ktori hraci sa im na jesen do teamov nevratia a budu za nich zhanat nahrady. a este vacsia sanca na ich vymenu bude pri buducorocnej trade deadline ked budu na konci svojich zmluv a teamy hladajuce posily pre PO nebude odradzat "mastna" zmluva na dalsiu sezonu ;)
rebuilding v podani avs bude holt trvat dlhsie, ale verim vo svetlo na konci tunela :thumbsup:
Leopolda za výber v drafte...o.k. , ale ja mám pocit, že vy potrebujete káder troška oživiť, to hráčmi z draftu pôjde až o také 3-4 roky, naviac ak je GM šikovný a vie čo potrebuje, určite nájde adekvátnu náhradu za každého hráča. Prebehlo kopec výmien, kde sa to potvrdzuje. Nuž ja tu nechcem COL niečo vyčítať, to nebolo účelom, skôr som chcel poukázať na to, že práve od vedenia COL som očakával väčšiu aktivitu. Ja som osobne nemal pocit, že boli veľmi aktívni, no objektívne to posúdiť naozaj neviem, to vedia iba oni sami... :smile03:
Se asi ani není čemu divit... :roll:
až tak zlé to predsa nebude, COL robilo dobré výsledky a vo svojom tíme má skvelých hokejistov. To že sa im ako mužstvu v poslednej dobe až tak nedarí, ešte neznamená, že v tých hráčoch nie je potenciál, alebo že zabudli hrať. Ja osobne by som siahol po viacerých, ak by na to prišlo (samozrejme za rozumných podmienok)
Naplnila sa vobec nejaka spekulacia? Takto narychlo si nespominam, ze by nieco, o com sa spekulovalo, nakoniec bola pravda. V Bostone sme urcite nemali ani tusenia o prichode Recchiho a Montadora. Skor sa sklonovali mena ako Tkachuk, Pronger, Kaberle a Leopold.
Skutočnosť, že tam nešiel Tkachuk bola daná tým, že sa nám vydarili posledné zápasy a žijeme bojom o Play Off (nezvyk) tak také oslabenie neprichádzalo do úvahy. Aj prezident klubu sa tak vyjadril. Čo sa týka Pronger :arrow: BOS, tak to by sa mi nepáčilo ani trochu ... :beee:
ja som skôr očakával Kaberle do MTL a odchod Niedermayera z ANA
ivan23 píše:ja som skôr očakával Kaberle do MTL a odchod Niedermayera z ANA
Ja som očakával niečo podobné, že Kaberle pôjde do Montrealu a že z COL odíde Leopold, tam to aj končilo.
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO