Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

MartinFC píše:Jordan Leopold do Calgary :!: prospect and draft pick :smile03: :eek2: figuruje tam Lawrence Nycholat, kterýho si Flames vzali z waiveru :lol2:
Takže Nycholat opúšťa Calgary, zahral si za nich až 0 zápasov :lol2: :lol2: :lol2:

Škoda, ja ho chcel v Pittsburghu :verysad:
Podle mě teda určitě mohlo Colorado vytěžit víc , než jen 2.draft :roll:
V Coloradu jsou opravdu blázni srovnatelní s tampou...tak hloupy trade jsem dlouho neviděl. Proč si Nycholata nestáhli z waiveru sami ???? :shock: Ještě CGY koupí Jokinena a jsou můj favorit na západě...
cepi píše::arrow: Leopold (COL to CGY) Obrázek Nycholat + Wilson +draftovy vyber (CGY to COL)
OPRAVA OPRAVA :lol2: Žádný Lawrence + Nycholat
______
opravene :lol: ale aspon je zabava :lol:
dostat za Leopolda toto :eek2: no neviem, pride mi to trochen scestne...ale neviem, mozno ide o neskutocno_skutocne nadeje :D Calgary bez akejkolvek debatky :pleaseantry: vitaz :pleaseantry: tohto trejdu :yes:
Andy Wozniewski :arrow: Pittsburgh
Danny Richmond :arrow: St. Louis
:!: Danny Richmond (PIT) Obrázek (STL) Andy Wozniewski
Colorado teda moc nezískalo, to je pravda...docela mizérie, uvidíme, jestli Flames zbyly chcechtáky na Jokinena
MartinFC píše:Andy Wozniewski :arrow: Pittsburgh
Danny Richmond :arrow: St. Louis
:lol2: :lol2: :lol2:
Sem rychlejší, můžete hned můj příspěvek smazat :lol2:
Keby ten Wozniewski nemal take blbe meno. Kym som to napisal ubehli 3 minuty :D
MartinFC píše:Andy Wozniewski :arrow: Pittsburgh
Danny Richmond :arrow: St. Louis
toto su take menej zaujimave trejdy uz by mohlo byt nieco vacsie :D
Podle všeho by ten Ryan Wilson neměl bejt nic moc, 22 let, na HF hodnocení 6.0 C, hraje na farmě za 60 zápasů 4+16....jen tajk pro informaci
no viac sa bavim na nasich prispevkoch typu Lawrence + Nycholat :lol3: ako na tych trejdoch :D ak by tych trejdikov bolo viac, bola by ina zabava :cool: tak pome mackovia :sleep: trejdujeme :)
dostalo sa mi naoci nieco take
Rangers a Martin St.Louis?
bola by sranda nemyslite :D
nerobte si prdel z jokinenom. jedine za aucoina alebo za vrece krumpel inak nie!
:!: Tellqvist :arrow: Buffalo za 4. výběr v draftu :!:

Kojoti pustili kvalitní dvojku poměrně levně... :eek2:
Brendan Morrison :arrow: Dallas
Erik Reitz, Martin Gerber :arrow: Toronto
Craig adams :arrow: Pittsburgh

Tolik pohyby z waiveru :!: Miro Šatana si například nikdo nevzal...
MartinFC píše:Craig adams :arrow: Pittsburgh
aspoň niečo :D
NO pockaaat! My mame naspet Leopolda z colorada za nejake drobne a draft. To je vcelku slusne!!
NHLfanAVS píše:Niektori Avs fanusikovia si nas trejd chvalia... Ja radsej nemam nazor.

Co si na tom chválí? Nycolata jste mohli mít z waiweru a druhý draft od calgary bude o ničem...a nějaký no name prospect ?? Hloupost hloupost a zase hloupost !
debil píše:NO pockaaat! My mame naspet Leopolda z colorada za nejake drobne a draft. To je vcelku slusne!!
toto je viac ako slusne :!: :!: :!:
Phoenix ziskal za Telquista 4. kolo draftu Sabres
Skorpion píše:Phoenix ziskal za Telquista 4. kolo draftu Sabres
Pozdě, pozdě, pozdě :lol2: Píšu vysoko nahoře
už se to rozjíždí :clap:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES