Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

leci píše:Tampa Bay se zajímá o brankáře Olafa Kölziga a českého útočníka Radima Vrbatu.

Že máme o Vrbatu zájem jsem věděl, ale Kolzig :?:
Vrabata je uz podpisany za tri melony.
teda vítám ho u nás, jsem za něj rád, ale další útočník :?: myslím že asi Rolston s námi nepodepíše :!:
Vítej Radime :!:

Je podepsaný na tři roky za 9 milionů.
leci píše:Tampa Bay se zajímá o brankáře Olafa Kölziga a českého útočníka Radima Vrbatu.

Že máme o Vrbatu zájem jsem věděl, ale Kolzig :?:
Kolzig je stale forma..minulu sezonu mal nezhody s nasim novym trenerom a aj zmenou stylu, preto mal slabsie cisla. Ale on je borec aj teraz. Ja by som ho bral spat do WSH vsetkymi desiatimi :povzbudzovanie:
hm leci, mountain, vy nam asi vykupite vsetko :lol2:
Ty kokso..Vrbata sa mi v minulej sezone velmi pacil. Pozor na Tampu :!:
Vrbata výborný, za 3M akorát bych řek, záleží ještě na délce...ale už STAČÍ ten útok, ještě jeden obránce a spokojenost.
cepi: klid :) četl jsem spekulaci, že Bruins nabídnou Hossovi 100mil na 12 let
(tady sem to četl: http://sportsnet.ca/thewire/hockey/2008 ... d_to_make/ )
cepi píše:hm leci, mountain, vy nam asi vykupite vsetko :lol2:
:lol2:
Uvidíme, jestli budeme chtít ještě vyřešit brankářský post. Pookud jo, tak proč Kolziga na rok nezkusit :?:
Podle neoficiálních příspěvků na jednom foru je Radim podepsaný na 3 roky za 9mil
edit: předběhli ste mě :)
Rolston do Detroitu :?:
mountain -) no tych 100melka, co ja viem..12 rokov sa mi zda viac ako dost..tak 6 max...ale samozrejme, ze by som ho rad u nas privital, aj ked neviem, ci sa rozhodne pre nas :ja_neviem:

leci -) XruC ma pravdu, na taku 1,2 sezony Kolzig este v pohode...so Smithom celkom v poho 2jka a Ramo ma vsetko este len pred sebou

kazdopadne, uz by to chcelo podpisy do obrany

no a co my..?..mackovia..?.. :roll:
Boston Bruins uzavřeli smlouvu s útočníkem Blakem Wheelerem.
Je už domluva i s Kolzigem a Radim je náhrada za Rolstona - což sa mi velmi páčí, těch "veteránů" už máme přece jen dost :)
ale taky jak se tam píše, není to oficiální
Jenom jak to tak od boku počítám, tak už nám moc místa pod stropem nezbylo, resp. prakticky žádné, tuším tak 1.5mil....
jj škoda, že jsme za Rolstona obětovali volbu v draftu :(
Kolzig bude snad dobrý. Věřím že jej tedy podepíšeme. Byl by to levný golman :thumbsup:
:!: Curtis Joseph v Toronte na 1 rok
Vyzerá to tak,že Buddy bude n1. :) Aktuality.sk :good:
Tak Vas zdravim z Italia :D sem rad, ze tu budu aspon do 21:00, zejtra se snad zase objevim, bohuzel nebudu psat diakritikou
MartinFC píše:Tak Vas zdravim z Italia :D sem rad, ze tu budu aspon do 21:00, zejtra se snad zase objevim, bohuzel nebudu psat diakritikou
vitaj spagetos :cool: vidim, ze tu NHL fakt zeries, ked si sa vykaslal na talianky :lol2: Brule mate v tahu inak...mate za neho Torresa..ale to uz mozno vies :)
Ponuka:

Bryan McCabe <-> Christian Backman, Petr Prucha a 2. kolo draft 2009

Vysvetlivky:
TOR
NYR
je to tak Olaf bleskom.. :roll:
ThrashersFan píše:Ponuka:

Bryan McCabe <-> Christian Backman, Petr Prucha a 2. kolo draft 2009

Vysvetlivky:
TOR
NYR
:o no ty vole...bolo jasne, ze Bryan sa chu v TOR "zbavit" urcite by ziskali...ale nehrozi, pustit Backmana..?..hehe, ani nahodou
ThrashersFan píše:Ponuka:

Bryan McCabe <-> Christian Backman, Petr Prucha a 2. kolo draft 2009

Vysvetlivky:
TOR
NYR
...
Nemůže to projít!!!Bryan McCabe jasně řekl že NTC nezruší...a s ní to pujde těžko....nevěřím že by McCabe změnil názor...
doriti minnesota ma vraj zidlickeho v nejakom trejde. toto sa mi prestava lubit.
Andrew Brunette sa upísal Minnesote - podmienky nezverejnené
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS