Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Tak nakonec Niel do Floridy nejde...ale psali to i na RDS...sešlo z toho asi....
Já osobně jsem od Burka čekal mnohem víc, jen dva výběry ve druhým kole draftu je podle mě málo... :wink: odívejte se co dostal za jednoho UFÁka Phoenix :!:
Prekvapko Bostonu bude väčšie zviera ako Satan :D
Bluesman píše:Prekvapko Bostonu bude väčšie zviera ako Satan :D
my uz nechceme nikoho :beee: z mojej strany spokojnost :yes:
excelent píše:Kojoti určitě vydělali :yes: Morris není zase takový borec,ale Dawes a Průcha určitě velká posila do útoku
to si nemyslím.Prúcha ani Dawes nič moc nehrali a Prúcha navyše by po sezone aj tak odišiel.A Kalinin robil jeden prúser v obrane za druhým .Dobrá výmena skôr mi hlava nebere na čo nám bude Antropov.
Martine do ANA jde z Atlanty Colby Armstrong co ???
cepi píše:
Bluesman píše:Prekvapko Bostonu bude väčšie zviera ako Satan :D
my uz nechceme nikoho :beee: z mojej strany spokojnost :yes:
Počkaj počkaj cepi, ešte chvíľu a budeš ešte spokojnejší :D a ...
Jsem spokojen... Nečekal jsem, že bychom získali podobně dobrého hráče jako je Vermette, který nám nějakou dobu vydrží :thumbsup: Takového hráče potřebujeme, v bráně by pro Pazzyho nezbylo moc místa. Jednička je Mason, dvojka zatím Dubielewicz, ale pomalu se tlačí ambiciózní Dan LaCosta :thumbsup: Nějaký brankář by se ale před novou sezónou hodil, aby jich nebylo příliš málo, kdyby přišla neočekávaná marodka :yes: :)
Ešte Bouwmeester a koniec, že :?:
Christensen :arrow: ANAHEIM
O´Dell :arrow: ATL
ja som hovoril, ze toto bude str. nudny trade-dedline. Kto bol najvacsou rybou? Jokinen? Ani Pronger, ani JBO, Gabo :( nuda
T.Kopecky píše:Christensen :arrow: ANAHEIM
O´Dell :arrow: ATL
Pekná výman. O´Dell je mladý prospekt, má 18, vlani mal v OHL vyše bod za zápas. Za tú mizériu, ktorú predvádzal Christensen tento rok je to super trejd.
Zrovna jsem se podíval na Vermetta v nedávném zápase proti Torontu a jedna taková perlička, 14 vyhraných vhazováních za celý zápas ani jediná "porážka" :shock: :thumbsup: :)
MartinFC píše:T. J. Hensick, 1. výběr v draftu :arrow: Los Angeles
Alexander Frolov :arrow: Colorado
Ma skoro šlak trafil keď som to videl. :lol: Už som išiel hľadať reakcie na LGK a potom pozrem druhú stranu, že si si to vymyslel. :lol3:

Nejaké reakcie na trejdy asi až zajtra keď sa to upokojí lebo dostať sa teraz na nejaký nhl server je umenie. :roll: Ale v každom prípade PHX získal zaujímavé posily rozumnými trejdami. :thumbsup:
NHLfanAVS píše:co mate s tym bouwmeesterom? na tsn minutu pred koncom povedali, ze nikam nejde...
zbavit sa ho, ak ma FLA naslapnute do PO, to by bolo docela krute..protihodnoty boli malo zaujimave
NHLfanAVS píše:co mate s tym bouwmeesterom? na tsn minutu pred koncom povedali, ze nikam nejde...
Bylo to na spadnutí...Měl jít do vancouveru za 1.kolo draftu,Raymonda a Bieksu...nakonec z toho asi sešlo... :)
ak uz to je vsetko tak to bol dost obycajne koniec prestup aj ked sa nasli zaujimave prestupy nic bombove sa nestalo
T.Kopecky píše:ak uz to je vsetko tak to bol dost obycajne koniec prestup aj ked sa nasli zaujimave prestupy nic bombove sa nestalo
minulu sezonu to bolo zaujimavejsie :) ale vtedy nepadol rekord v pocte userov tu :D
inak este raz opakujem a urcite nie naposled :D mne sa trade z nasho, medvedieho pohladu moc pozdava(l) :yes:
Giguere nepředevdl z hola nic...Než ho odsoudím úplně,dám mu ještě dvě příležitosti na nápravu...
A to Draft a 1.červenec... :wink:
primaprema píše:Giguere nepředevdl z hola nic...Než ho odsoudím úplně,dám mu ještě dvě příležitosti na nápravu...
A to Draft a 1.červenec... :wink:
To už tam nebude ... :yes:
Eminger (TBL) -> <- (FLA) Welch + 3.kolo draftu
Jako fanoušek Habs jsem opět hrozně zklamaný, očekával jsem v jubilejní sezóně od Gaineyho rozhodně větší snahu o posílení mužstva... Smutně musím konstatovat, že s tímhle mužstvem letos díru do světa rozhodně neuděláme :thumbsdown: !
tak dost blbý trade pro Tampu bych řekl
Skorpion píše:Eminger (TBL) -> <- (FLA) Welch + 3.kolo draftu
dalsi z trejdov ktore maju zmysel viac menej pre jeden klub
habs píše:Jako fanoušek Habs jsem opět hrozně zklamaný, očekával jsem v jubilejní sezóně od Gaineyho rozhodně větší snahu o posílení mužstva... Smutně musím konstatovat, že s tímhle mužstvem letos díru do světa rozhodně neuděláme :thumbsdown: !
Proč :-O obrana je skvělá a brankáři taky.....
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS