Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Je to fajn klub,ale on mi doňho nesedí...
Freddie92 píše:Montreal...čo ja viem...neee niečo iné nech si vyberie :)
No jestli bude furt zadat takove nehorazne sumy tak nevim nevim :?: Btw by me zajimalo, ktery klub by byl podle Tebe pro Majka dost dobry :?:
Ja jsem v klidu, my jsme se tak tak vlezli pod platovy strop, k nam nepujde urcite :D
..zaujem okrem Montrealu prejavil Pittsburgh, New York Rangers, Vancouver, Toronto..
cepi píše:..zaujem okrem Montrealu prejavil Pittsburgh, New York Rangers, Vancouver, Toronto..
Bych se divil kdyby tam nebyli jezdci :D Ale v jeho pripade by bylo lepsi se domluvit tak nejak predem na smlouve, aby se pripadnemu zajemci vymena vyplatila. Ale ikdyby to bylo jen na 1 sezonu a Majo by pomohl vyhrat SC tak by se to urcite oplatilo :good: Preci jen je lepsi vyhrat 1x za 10-15 let SC nez hrat furt play-off a vyhrat kulove ( treba me napadaji bluesmani v 90-tych letech )
No to som zvedavy, kto mu ponukne cez 8 milionov :roll: alebo to len od Minnesoty ziada viac, od inych timov mu staci menej :sad2: predsa sam sa vyjadril, ze chce hrat za Minnesotu, tak som zvedavy kde podpise za viac ako mu nukaju Wild. A ak podpise za to co mu nukali Wild, nebodaj za menej, bude to pekna spinavost voci Minnesote :!: Pochybujem, ze mu da trebars Pittsburgh viac ako Crosbymu alebo, ze mu nehoraznu sumu ponukne Vancouver, atd atd

Momentalne to najviac vyzera na prestup do Montrealu a ked, tak podla mna by to malo byt za hotoveho hraca, nie ziadne prospekty. Trebars ten Higgins a Koivu, to by bolo zaujimave, este nejaky hrac a draft k tomu a s Gabbym by sa pakoval este nejaky hrac :|

A NAJVACSIA HALUUUZ BUDE, KED GABBY ODIDE A WILD VYHRAJU SC :lol3:
cepi píše:..zaujem okrem Montrealu prejavil Pittsburgh, New York Rangers, Vancouver, Toronto..
z tych timov by som ho najradsej videl prave v Montreale. Ale Higgins je slaba protihodnota, este by bolo dobre k nemu pridat nejakeho hraca. Ale velmi zaujimave by to mohlo byt aj v Pittsburghu po boku Crosbyho.
A NAJVACSIA HALUUUZ BUDE, KED GABBY ODIDE A WILD VYHRAJU SC
to sa nestane... :lol3:
arek píše:
cepi píše:..zaujem okrem Montrealu prejavil Pittsburgh, New York Rangers, Vancouver, Toronto..
z tych timov by som ho najradsej videl prave v Montreale. Ale Higgins je slaba protihodnota, este by bolo dobre k nemu pridat nejakeho hraca. Ale velmi zaujimave by to mohlo byt aj v Pittsburghu po boku Crosbyho.
A NAJVACSIA HALUUUZ BUDE, KED GABBY ODIDE A WILD VYHRAJU SC
to sa nestane... :lol3:
Neviem, či by hneď na začiatku riskoval Michel Therrien vyhodiť 1.voľbu v drafte, lebo to by bola jediná adekvátna hodnota za Gabbyho a ešte k tomu aj nejakého útočníka. Myslím si, že Gabbyho predajú nja konci prestupového trehu pred play-off sa budú chcieť niektoré tímy posilniť a nebudú váhať dať aj 1.voľbu v drafte, Napr. V LA by potom začali budovať káder okolo neho. Ale čas ukáže.
No zrovna LA bych vyloučil. To by Gaby popřel to co řekl, že chce vyhrát SC. A při vší úctě k LA, nemají tým na to, aby během pěti let vyhráli SC. To by museli přivézt pořádné hráče do obrany a kvalitního brankáře.
1.volba je 1 volba, ale zavisi pri akom time sa objavi..Habs pôjdu v sezone daleko, cize ten ich vyber nebude bohvieaky, na rozdiel od LA, ale ako spominal Dodo, krali nehrozia, navyse, aku hracsku protihodnotu by mohli Wild ponuknut.. :eek2:
Josef1975 píše:No zrovna LA bych vyloučil. To by Gaby popřel to co řekl, že chce vyhrát SC. A při vší úctě k LA, nemají tým na to, aby během pěti let vyhráli SC. To by museli přivézt pořádné hráče do obrany a kvalitního brankáře.
No to pozor, ja počas najbližšých 5 rokov SC očakávam. :D Ale príchod Gáboríka k nám tiež nevidím reálne. Teoreticky by sme mohli ponúknuť Browna, Frolova, OSullivana alebo Kopitara ale bolo by to nelogické. Už len preto, že sme s nimi podpísali viacročné kontrakty len nedávno. A mužštvo by sme okolo neho nestavali lebo si myslím, že už staváme okolo Koptara a spol. :)

Ešte som zabudol doplniť, že sa unás udiali nejaké zmeny tento týžden. Prišiel Quincey /z waiver listiny, od DET/, podpísali sme Andrewa Campbella a predlžili sme s Greenom o 5 rokov, za 15 mil. alebo tak nejak.
strateny syn Patrick O'Sullivan, to by bolo fajn :thumbsup:

a este prvy vyber v drafte, LA skoncia posledni a Wild si vyberu Tavaresa :D no fantazia

ale vyzera to na ten Montreal, mozno uz tento vikend :ja_neviem:

osobne dufam, ze sa budu snazit ziskat uz nejakeho hraca, ktory co to odohral, draft by mala mat Minnesota svoj a dost draftovanych hracov z 1. kola ma i teraz v muzstve, za Gabbyho to chce hotoveho hraca, nie prospekty, ale zase ked sa vytrejdovavaju takyto hraci, ta protihodnota vacsinou byva taka nijaka, trebars v pripade Minnesoty ked siel Fernandez do Bostonu, ci Jagr z Pittsburghu do Washingtonu alebo Thornton z Bostonu do San Jose...
Po francuzsky vobec neviem,ale sa mi zda,ze v ponuke MTL za Gabbyho figuruje okrem Higginsa aj Jaro Halak :?:
ano je to klebeta zo zdroja RDS ma ist o ponuku Higgins + Halak + 1.kolo.
no neviem, Backstrom to v pohode isti, ale pre Jara by to nebolo spatne, urcite by si zachytal smerom do buducna podstatne viac ako v Habs..ale to 1.kolo je v pripade Habs take nemastne, neslane, kazdopadne, pocitam, s tym, ze tak, ako sme poriesili my Thorntona za 3 hracov (presadil sa jedine Sturmy) nieco podobneho by sa mohlo poriesit aj v pripade Gabbyho..
Ale tu je ten problem,ze MTL by ziskal Gabbyho len na jednu sezonu a preto nechce tolko ponukat.To je logicke.A MIN nech ani necaka,ze bohvie co dostane.Keby mal este viecrocnu zmluvu,to by sme boli svedkami senzacnych spekulacii
:arrow: David Koci bluesmanom
:arrow: Tampa ziskala z waiver listiny Canuks Mika Pettingera. Canucks budu platit polovicu z jeho gaze, aby sa vosiel do platoveho stropu bleskov.
No tak teraz s odstupom času je premna trejd Matt Cooke-Matt Pettinger úplna katastrofa, Nonis sa odvolával nato že Cooke bude po sezona UFA a Petti ma zmluvu ešte na jeden rok, ale čo sem z toho mali? neodohral v tejto sezone ani zápas a 0,5 mil. budeme dávať hráčovi lightnings, a od nás odišiel jeden z mojich najoblúbenejších hráčov v tíme... ale načo im je další útočník?
Ohlund píše:No tak teraz s odstupom času je premna trejd Matt Cooke-Matt Pettinger úplna katastrofa, Nonis sa odvolával nato že Cooke bude po sezona UFA a Petti ma zmluvu ešte na jeden rok, ale čo sem z toho mali? neodohral v tejto sezone ani zápas a 0,5 mil. budeme dávať hráčovi lightnings, a od nás odišiel jeden z mojich najoblúbenejších hráčov v tíme... ale načo im je další útočník?
Kľud. Aj mne z niektorých trejdov v Columbuse brní hlava...., dosť ma naštval trade Torresa za Bruleho a Backmana za Fritscheho.
Mark Parrish, ktory bol vykupeny Wild zo zmluvy sa zrejme vracia do New Yorku k Islanders, zatial vsak len na 25 zapasovu skusku na farme v Bridgeporte (AHL) :eek2:
mt-svk píše:
Ohlund píše:No tak teraz s odstupom času je premna trejd Matt Cooke-Matt Pettinger úplna katastrofa, Nonis sa odvolával nato že Cooke bude po sezona UFA a Petti ma zmluvu ešte na jeden rok, ale čo sem z toho mali? neodohral v tejto sezone ani zápas a 0,5 mil. budeme dávať hráčovi lightnings, a od nás odišiel jeden z mojich najoblúbenejších hráčov v tíme... ale načo im je další útočník?
Kľud. Aj mne z niektorých trejdov v Columbuse brní hlava...., dosť ma naštval trade Torresa za Bruleho a Backmana za Fritscheho.
Každý má svůj názor.... :smile03:
:!: :o Ray Emery sa dostal do hladacika Colorado Avalanche
cepi píše::!: :o Ray Emery sa dostal do hladacika Colorado Avalanche
Asi ich nepresvedčili výkony Peťa Budaja zo začiatku sezóny.
No jo, ale Emery má smlouvu s Atlantom Mytišči, a víme jaké jsou vztahy mezi NHL a KHL. Pochybuji, že jej Atlant pustí.

A ještě jedna zajímavá zpráva:
Mats Sundin údajně učinil první krok k tomu, aby pokračoval v kariéře v NHL. Sedmatřicetiletý dlouholetý kapitán Toronta, který je po skončení smlouvy s Maple Leafs nechráněným volným hráčem, se podle deníku The Globe and Mail ve středu podrobil fyzickým testům v nemocnici v Torontu. Teď by se měl přesunout do Los Angeles, kde se prý bude připravovat individuálně dva týdny na ledě.
k Matsovi, ak by nevysla tato sprava, ani neviem ze este funguje..nepozdava sa mi ako vsetko natahuje.. :beee:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS