Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Crab píše:montreal: Ja bych zase ale nedelal z GM bohy, kteri vzdycky vi nejlip, koho a za kolik podepsat, jelikoz v takovem Torontu GM nevi, ktera bije. :D

Takhle mrvit tym, ktery ma temer po vsech strankach idealni podminky, to je umeni. :P
:) Jo kamaráde kolotoče dělají všichni GM!!!!Včetně toho našeho.Bob nám slíbil dlouho před začátkem trhu volnýho ofenzívního útočníka a sehnal dva obránce a bitkaře!?!?!
Domlouvá se a čeká od začátku na Sundina,který neví jestli,,bude pokračovat,a nebo NE", a NÁM na volném trhu volných hráčů, utíká jeden schopný útočník za druhým.S Bobem to nehlo,,tak stále čekáme!!!" :D
Nedávno jsme nevěděli,kterého z brankářů /Huet,Price,Halák /do brány postavit a teď stojíme v situaci,že asi Price bude muset odchytat všechny zápasy,,a to i kdyby byl na smrtelný posteli!!!" :D
Zkrátka svět není ideální a některá rozhodnutí GM jsou mírně řečeno,,udivující!!!"
Majo Hossa na niekoĺko spôsobov: :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
[quote="mt-svk"]Majo Hossa na niekoĺko spôsobov: :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek[/quote
co na to říct asi jediný: :lol3: :lol2:
Tím zámorskej hokejovej NHL Pittsburgh Penguins podnikol rýchle kroky na vykompenzovanie straty Mariána Hossu a dohodol sa na spolupráci s duom ľavých krídelníkov, ktorí v ostatnej sezóne 2007/2008 obliekali dres konkurenčného New York Islanders - Slovákom Miroslavom Šatanom a Ukrajincom Ruslanom Fedotenkom.
Oba kontrakty by mali trvať jeden rok. Tridsaťtriročný dlhoročný kapitán slovenskej reprezentácie Šatan zarobí 3,5 milióna dolárov, o štyri roky mladší Fedotenko 2,5 milióna.

V ročníku 2007/2008 zaznamenal Šatan v 80 zápasoch v drese "ostrovanov" 16 gólov a 25 asistencií. Rodák z Jacoviec v najprestížnejšej hokejovej lige postupne hrával v Edmonton Oilers, Buffalo Sabres a New York Islanders a v 947 zápasoch dosiahol 685 bodov. Fedotenko v 67 zápasoch uplynulej sezóny vsietil 16 gólov a pridal 17 asistencií, jeho výkon však zabrzdilo zranenie kolena.

Marián Hossa sa po polročnej anabáze v drese "tučniakov" dohodol na ročnej zmluve s Detroit Red Wings, na základe ktorej zarobí 7,4 milióna dolárov a stane sa druhým najlepšie plateným hráčom tímu po kapitánovi Nicklasovi Lidströmovi. Šatan a Fedotenko by mali Pittsburghu podľa názoru generálneho manažéra Raya Shera nadviazať na svoje úspešné roky z predchádzajúcich sezón.

"Verím, že zmena dresu ich povzbudí. Sú to hráči s dostatkom skúseností, akých sme v tíme potrebovali," povedal generálny manažér Penguins a pre klubovú internetovú stránku pokračoval: "Šatan by mohol hrať v prvých dvoch útokoch, mohol by opäť strieľať góly. Je to dobrý hráč na presilovky. Má skvelú prácu s hokejkou. Rozprávali sme sa spolu už pred rokom. Šatan mal teraz záujem hrať za Pittsburgh." Finalista Stanleyho pohára 2007/08 bude štvrtou zastávkou Šatana v NHL. S ročným kontraktom je spokojný.

"Pôvodne som rozmýšľal o dlhodobejšom kontrakte, ale napokon som rád, že idem do takého tímu, ako je Pittsburgh. Záujem bol aj z iných klubov, ale teraz je už zbytočné ich menovať. Pittsburgh má skvelý tím, hral finále Stanleyho pohára a pre mňa bol skutočne lákavý. Je tam veľa kvalitných hráčov, čo bolo pre mňa dôležitejšie ako peniaze. Budem sa snažiť v Pittsburghu presvedčiť, že Slováci majú skutočne viacero dobrých hráčov," povedal Miroslav Šatan. V tíme Penguins už majú kompletne vyriešenú defenzívu, teraz ešte skúšajú nájsť dvoch nových hráčov do ofenzívy.


No ja verím,že bude v top 3 naj hráčov mužstva :wink: :roll:
Marty.B ) píše:
Freddie92 píše:
cepi píše:Fedor Fedorov v Devils
:shock:
v devils?to si nemohol vybrat nič lepšie???
ja ho mám celkom rada ale devils moc nie... :(
Nespletla sis náhodou Sergeje Fedorova? :D
Nie. :)
:!: Buffalo Sabres Obrázek Vancouver Canuks

:arrow: Steve Bernier (BUF to VAN) Obrázek 2 a 3 miesto na drafte (VAN to BUF)
cepi píše::!: Buffalo Sabres Obrázek Vancouver Canuks

:arrow: Steve Bernier (BUF to VAN) Obrázek 2 a 3 miesto na drafte (VAN to BUF)
No tak vůbec nevim co Regier stimhle trejdem zamýšlí :o
:arrow: Paul Mara v Rangers na 1 rok za 1.95mil.

:arrow: Janne Pesonen v Pens

:arrow: David LeNeveu v Anaheime
v devils?to si nemohol vybrat nič lepšie???
ja ho mám celkom rada ale devils moc nie... :([/quote]
Nespletla sis náhodou Sergeje Fedorova? :D[/quote]
Nie. :)[/quote]
Tak to je škody :D
cepi píše: :!: Buffalo Sabres Obrázek Vancouver Canuks

:arrow: Steve Bernier (BUF to VAN) Obrázek 2 a 3 miesto na drafte (VAN to BUF)
cepi píše: :arrow: Paul Mara v Rangers na 1 rok za 1.95mil.

:arrow: Janne Pesonen v Pens

:arrow: David LeNeveu v Anaheime
:arrow: Tomas Mojzis v Minnesote

spekuluje sa, ze by v MIN mohol skoncit aj Brendan Morrison

:arrow: Matt Walker v Chicagu na 1 rok

:arrow: Mikhail Grabovski v Toronte na 1 rok

:arrow: obranca Craig Rivet opusta San Jose a mieri do Buffala...Rivet mal u zralokov zmluvu az do sezony 2010/2011 a riesil 3.500
Buffalu asi fakt hráblo :D
doplnam

:!: San Jose Obrázek Buffalo Sabres

:arrow: Craig Rivet + 7.draftovy vyber (SJS to BUF) Obrázek 2 druhe volby na drafte (BUF to SJS)
Podle mě dobrý trejd pro Buffalo!Rivet je dobrej obránce...
Tretí týždeň sa Pavol Demitra pripravuje na Slovensku na novú sezónu v NHL. Tréningy si spestril futbalom, ktorý patrí medzi jeho najobľúbenejšie športy. Bolo to vidieť na konci školského roku, keď v benefičnom zápase strelil futbalistom banskobystrickej Dukly tri góly! „Futbal je pre mňa dobrou prípravou. Samozrejme nechýba posilňovňa a beh. Ide mi o dobrú kondíciu a hlavne by som chcel schudnúť,“ prezradil nám Pavol Demitra, ktorý s uplynulými dvoma sezónami v Minnesote nebol vôbec spokojný: „Našim cieľom bolo postúpiť do play-off, čo sa nám podarilo. Mali sme však určite aj na viac. Viedli sme i proti Coloradu, ale iba jedným zápasom. Minnesota hrá veľmi špeciálny hokej. Niekedy ten ich obranný systém nie je taký víťazný, ako si všetci predstavujú.“ Pavol Demitra netají, že v Minnesote mu herný štýl mužstva absolútne nevyhovoval. Teraz si však nové pôsobisko vyberá a teší sa, že pôjde do tímu, ktorý bude hrať aj podľa jeho predstáv. „Čakám čo bude, uvidí sa. Nechcem nič zakríknuť, no mám nejaké predstavy. Nie som v neistote. Dobre viem, kam chcem ísť. Mám predsa na výber. Teraz som v situácii, do ktorej som sa chcel dostať, pretože tam, kde som doteraz hral dva roky, mi hokej vôbec nevyhovoval. Veľmi sa teším na nové pôsobisko. Chcem hrať hokej ešte tri roky a hrať ho aj v mužstve, ktoré si vyberiem a bude mi hokej tohto tímu vyhovovať. To sú moje plány. Dúfam, že sa aj naplnia,“ ozrejmil nám prestupové ambície útočník Pavol Demitra. Neopomenul ani súčasnú situáciu v národnom tíme a zmenu pri reprezentačnom kormidle. „Nikdy som nemal s trénermi Slovenska problémy. Dobre si rozumiem s Filcom, so Šuplerom i s Hossom. To čo sa stalo slovenskému tímu na tohtoročných majstrovstvách sveta nebola chyba Šuplera. Všetko sa to tak nejako zomlelo, vyšlo to tak, ako to vyšlo. Potrebovali sme však na trénerskom mieste zmenu. Dúfam, že ďalšie roky už budú vyzerať trošku inak.“ Aj Pavol Demitra spája Jána Filca s najväčšími úspechmi slovenského hokeja. Tréner však nemôže byť ešte jedinou zárukou, že vráti tímu úspechy, ktoré s ním žal v minulosti. „Záleží hlavne na tom, akí sa na majstrovstvách sveta zíde zostava. Je to všetko o hráčoch, či nebudú tí najkvalitnejší zranení a kto príde vôbec reprezentovať. Pokiaľ tam bude taký výber, aký sa zišiel teraz v Kanade na MS, tak na medailu môžeme zabudnúť. Dúfam, že v budúcich rokoch príde už na šampionát silná zostava,“ predostrel svoj pohľad Pavol Demitra.
Edmonton prejavil zaujem o Teemu Selanne_ho..nehrozi, Teemu sa uz z ineho klubu ako hydinka stahovat nebude
Vancouver podpísal Marka Cullena, podmienky zmluvy zostali znovu nezverejnené..
Link
cepi píše:Edmonton prejavil zaujem o Teemu Selanne_ho..nehrozi, Teemu sa uz z ineho klubu ako hydinka stahovat nebude
kdbys to věděl před rokem tak mi nemusíš kupovat tričko :D :thumbsup:
cepi píše:Edmonton prejavil zaujem o Teemu Selanne_ho..nehrozi, Teemu sa uz z ineho klubu ako hydinka stahovat nebude
Tak to som si myslel aj ja o Näslundovi a nakoniec odišiel... :cry:
Skončila sa dlhá éra u nás, od roku 98/99 tu bolo jadro tímu stále rovnaké a postupne ťahali tím z dna hore až medzi špičku NHL v rokoch 02/03 a 03/04. Po výluke sa to začalo pomaly rozpadať.. a ked sa nestane zázrak a odíde aj Morrison, tak jediným hráčom ktorý tu pôsobí odkedy som začal fandiť kosatkám bude Mattias Öhlund :) .Neviem ako to bude vyzerať s tímom v najbližších rokoch ale na našom fore všetci negatívne, nechápu Gillisove rozhodnutia a Canucks považujú za obdobu Vancouveru Grizzlies z NBA alebo novú Floridu na západe.. dúfam že Mike to neakým dobrým podpisom alebo trejdom utíši.
leci píše:
cepi píše:Edmonton prejavil zaujem o Teemu Selanne_ho..nehrozi, Teemu sa uz z ineho klubu ako hydinka stahovat nebude
kdbys to věděl před rokem tak mi nemusíš kupovat tričko :D :thumbsup:
:x :x :x :lol2: no dufam, ze si ho mal aspon raz na sebe :buchac: :D

:backtotopic:

"S agentmi oboch hráčov som rozprával, na uzatvorení zmlúv sme sa ešte nedohodli. Dúfam, že sme na správnej ceste k dohode, ktorá udrží Vermetta i Meszároša v zostave Senators aj naďalej," povedal v telefonickom rozhovore pre zámorských novinárov GM klubu z kanadskej metropoly Bryan Murray.

Meszároš v poslednej sezóne zarábal na základe pôvodného nováčikovského kontraktu 984-tisíc dolárov, teraz jeho príjem môže stúpnuť aj trojnásobne. V Ottawe majú ešte dostatok priestoru, v budúcej sezóne zatiaľ vyplatia hráčom 42 miliónov dolárov, platový strop bude 56,7 milióna.

O Meszároša už podľa denníkov združených pod hlavičkou Sun Media prejavili záujem Vancouver, Atlanta či Columbus, predtým sa spomínala aj Philadelphia(pravda)
center Zenon Konopka sa na 2 roky upisal Tampe..naposledy riesil modrokabatnikov, aj ked v 1 time odohral len 3 stretnutia, zvysok farma Syracuse Crunch (62Z - 24G - 31A)

Tampa si sklada utocnikov do nejakeho zalozneho utocne ladeneho timu..?.. :eek2: :roll:
hergot pokaždé když sem příjdu, tak se naštvu další kravinou Tampy...výborné, SEDMÝ center do týmu! Nejsem expert, ale není standardní počet 4? ale asi tomu rozumím - příští rok je útok na titul, ale v AHL! Všecko to pošlem tam, a že toho není málo, a je to :) S takovou bude naše 4.lajna každý zápas jiná, budou se točit tak po čtyřech zápasech.
Když tak posilujem ten útok, kdo bude další? Cristiano Ronaldo? :frajer2:
mountain píše:Když tak posilujem ten útok, kdo bude další? Cristiano Ronaldo? :frajer2:
:lol2: klidek ten riesi operaciu clenka :D kazdopadne mam z Vasho utocneho timu dost :cool: tesim sa na dalsieho hraca vo Vasom kadri... :lol2: :angel:
cepi píše:
mountain píše:Když tak posilujem ten útok, kdo bude další? Cristiano Ronaldo? :frajer2:
:lol2: klidek ten riesi operaciu clenka :D kazdopadne mam z Vasho utocneho timu dost :cool: tesim sa na dalsieho hraca vo Vasom kadri... :lol2: :angel:
Prostě musíme si přiznat ,když neseženete ňákýho dobrýho obranca,tak budou padat hodně gólů. :) Že bych vám pak fandil? :D
no už z nás mají srandu všude, i na zahraničních forech...fakt tohle nepamatuju během přestupů takové pi....tomé akce :bitka3:
cepi píše:
mountain píše:Když tak posilujem ten útok, kdo bude další? Cristiano Ronaldo? :frajer2:
:lol2: klidek ten riesi operaciu clenka :D kazdopadne mam z Vasho utocneho timu dost :cool: tesim sa na dalsieho hraca vo Vasom kadri... :lol2: :angel:
Že by tím dalším hráčem byl opět útočík??? :lol2:
Petrik-měl si pravdu s tím O´Sullivanem...Opravdu se spekuluje o tom že By mohl být vyměněn...Největší zájem ma Montreal ale i další kluby v čele s Atlantou ...že by mezi ně patřily i Laviny z Coloréda??? :wink:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG