Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

:?: Schneider z ANA za Murray z BOS
Skorpion píše::?: Schneider z ANA za Murray z BOS
tato vymena by ma nejako neprekvapila..suskalo sa o nej uz pocas dead line..ale co ja viem, ak by bol Schneider mladasek, pohodka, ale slo by o akusi vymenu "veteranov"..Schneider ma 39 a plat 5.750..Murray 35 a 4.150..Muzz je v BOS na "odstrel", to je jasne, Shneider je sice dostatocne skuseny, ale keby mal tych 35 aspon..tych 5.750 je podla mna dost vysoka cena za skusenost..
Schneider je super obranca ale ako dlho este bude? Na jeden rok bez vahania beriem.
už to začíná? Kde to sledujete?
Tak 18:00 hod je tady...Který volný hokejista bude první podepsaný?
:!: :!: Campbell v Rangers..?!!..vraj sa jedna o 5 rocny kontrakt..ale to si este overime 8)

:!: Torres (EDM to CLB) Obrázek Brule. (CLB to EDM)

:arrow: New Jersey si poistilo dlasich hracov David Calrkson (RFA), Jay Pandolfo, Barry Tallackson + Bryce Salvador vsetci UFA; Salvador riesi 4 rocny kontrakt o hodnote 11.6mill.$ (na sezonu 2,9mil$)

:arrow: Pascal Dupuis ostava v Pens
:!: Cole (CAR to EDM) Obrázek Pitkanen (EDM to CAR)

:arrow: Rene Bourque (CHI to CGY) Obrázek 2.kolo draftoveho vyber (CGY to CHI) skoda Ta chorche, mohol si sa vyjadrit :|

:arrow: Detroit si poistil Brada Stuarta -) 4 rocny kontrakt, za sezonu 3.750

:arrow: Corey Perry v ANA na 5 rokov..hodnota kontraktu 26.625, za sezonu 5.325
cepi píše:Pascal Dupuis ostava v Pens
kontrakt znie na 3 roky, za 1 sezonu zinkasuje 1.400
Brankář Cristobal Huet a útočník Brian Rolston definitivně zkusí trh s volnými hráči.

Ať jde Rolston do Tampy :modlenie:
A Huet do COLORADA... :modlenie:
S tym Huetom to nevyzera moc ruzovo. Ak nam plachne, tak to bude doost nepochopitelne od vedenia. By ma zaujimalo, koho budu chciet postavit..
Chlapi odkud berete informace o přestupech a podpisech?
cepi píše::!: :!: Campbell v Rangers..?!!..vraj sa jedna o 5 rocny kontrakt..ale to si este overime 8
cepi to si kde zobral?Je to už isté?
primaprema píše:Chlapi odkud berete informace o přestupech a podpisech?
UTFG
debil píše:
primaprema píše:Chlapi odkud berete informace o přestupech a podpisech?
UTFG
co to je? :shock:
pokud se nepletu, tak ta zkratka znamená "use the fu*king google" - cili si to mas najit sam...
milos76 píše:
cepi píše::!: :!: Campbell v Rangers..?!!..vraj sa jedna o 5 rocny kontrakt..ale to si este overime 8
cepi to si kde zobral?Je to už isté?
zatial len akesi sumy fanusikov, aj ked uvideli nejaky zdroj, ktory som vsak moc nenasiel :roll: preto som tam dal otazniky...uvidime..

zatial riesime najmä podpisy Stuart, Perry, Dupuis, trejdiky Cole (exCAR) / Pitkanen (exEDM); Torres (exEDM) / Brule (exCBL)

:arrow: Babchuk hurikanom na dalsiu sezonu za 1.000
aha....tak v tom případě díky debil....
primaprema píše:aha....tak v tom případě díky debil....
ale ved mas net nie?......tsn.ca, sportsnet.ca, thefourthperiod.com
Stuarta sme si udrzali :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
jo však mam....ja to myslel spíše tak že pokud někdo znate nějakej link ktery ja neznam....ale tak dobre...tu se to nějak dovíme všeci ne? :thumbsup: :wink:
primaprema píše:jo však mam....ja to myslel spíše tak že pokud někdo znate nějakej link ktery ja neznam....ale tak dobre...tu se to nějak dovíme všeci ne? :thumbsup: :wink:
jasne, od toho tu predsa sme :frajer2: ked to ako tak dnes skonci, resp. pred tym nez zalahnem to skusim vsetko nejako pospajat dokopy :)
ticho před bouří... :frajer2:
áááá BUM.
Radim Vrbata - Tampa Bay
:!: Vrbata v Tampe
Tampa Bay se zajímá o brankáře Olafa Kölziga a českého útočníka Radima Vrbatu.

Že máme o Vrbatu zájem jsem věděl, ale Kolzig :?:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS