Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

na nasej blog stranke som nadabil na taky historicky sumar nasich trejdov, niektore su docela zaujimave (priklad Versteeg..) a nasledne aj ohodnotene :plus: :minus: vyberam:

In from Calgary: Andrew Ference, Chuck Kobasew.
Out: Brad Stuart, Wayne Primeau, 2008 fourth-round pick (T.J. Brodie).
Verdict: :plus: Chiarelli's best trade. Downright theft.

In from the Rangers: Aaron Ward.
Out: Paul Mara.
Verdict: :plus: Mara was a poor fit under Dave Lewis, while Ward has been a steady in-your-face D-man.

In from St. Louis: Dennis Wideman.
Out: Brad Boyes.
Verdict: :plus: Wideman has given Boston the tough, puck-moving defenseman it desperately needed.

In from Minnesota: Manny Fernandez.
Out: Petr Kalus, 2009 fourth-round pick.
Verdict: :plus: His knee injury made 2007-08 a wash, but Fernandez has been sharp this season. Fernandez and Thomas have been best duo in the league. Kalus doesn't look a future everyday NHLer.

In from Chicago: Brandon Bochenski.
Out: Kris Versteeg.
Verdict: :minus: Chiarelli's worst trade. Versteeg looks like a fixture in Chicago's top-six.

In from Washington: 2008 fourth-round pick, later traded to Calgary.
Out: Milan Jurcina.
Verdict: :minus: Never like seeing a defenseman get shipped out for nothing.

In from Ottawa: Peter Schaefer.
Out: Shean Donovan.
Verdict: :minus: Schaefer was a bust. Due to make his full NHL salary (though off the cap books) again next season.

In from the Islanders: Petteri Nokelainen.
Out: Ben Walter, 2009 second-round pick.
Verdict: :minus: Nokelainen played well last season, but has had tough luck with injuries this year. The Islanders are loving that second-round pick.
bouwemeester vraj stavia dom v calgary a samozrejme uz tu mame 22 stranovu diskusiu ci ano alebo nie, za koho, kto bude kde hrat. :lol2: Teda tieto trejd dedlajny su lepsie ako samotne zapasy. :)
Uzivatel Janik bol trejdovany do Montrealu. Za neho ide do dallasu Batman Bégin.
debil píše:Uzivatel Janik bol trejdovany do Montrealu. Za neho ide do dallasu Batman Bégin.
a to preto uzivatel janik rezignoval :lol2: :wink:
z Habs sa bude naisto stahovat D Mathieu Dandenault
Obrázek
:arrow: "Komunikácia s ostatnými generálnymi manažérmi naberá na obrátkach.."

Niektoré tímy sa priklonia k dravému prístupu, iné plánujú vyčkávať a do trhu zasiahnu len v prípade vycítenia šance. Medzi také kluby patrí Boston Bruins, ktorý rozbehol sezónu fantasticky a nemá dôvod na radikálne zásahy do tímu.
"Platový strop vám otvára istý priestor, ktorý musíte vnímať citlivo. Ak mám povedať pravdu, tak my máme veľmi silný základ založený na mladosti. Samozrejme, pozorne zvážime možnosti, ktoré trh ponúkne. Budem však veľmi trpezlivý," avizuje generálny manažér Bostonu Peter Chiarelli. "Môže sa stať, že sa naskytne šanca na zisk hráča, ktorý by mal okamžitý vplyv na našu hru. Podstatné je nájsť správny balans. Uvedomujeme si, že máme talentovaných mladých hráčov, ktorí si miesto v tíme vybojovali a zaslúžia si ho."
Nie každá výmena sa podarí a svoje skúsenosti má i Chiarelli, ktorý bol v minulosti manažérom Ottawa Senators. "Pamätám si na jednu takú výmenu, ktorá ale nesúvisela bezprostredne s prestupovou uzávierkou. Keď sme vymenili Mariána Hossu za Dannyho Heatlyho, tak nešlo až tak o platový strop a rozpočet, ako skôr o chémiu. Vymenili sme jedného výborného hokejistu za druhého. Z istých príčin to napokon v Ottawe nevyšlo. Ďalší príklad, ktorý mi prichádza na um je prípad Petra Bondru. Jednoducho sme mu nevedeli nájsť správne miesto v zostave. Práve preto musíte byť v prípade zisku mimoriadne kvalitných hráčov veľmi opatrní," uviedol Chiarelli.

:hmm: ako som bol byval spominal v nasom topicu, v zostave lavin absentoval Marek Svatos, v nasej Aaron Ward :hmm: jasnee, u oboch môze ist o opodstatnenu absenciu, no s bliziacim sa TDL si to clovek automaticky dava do suvisloti :D i tak som presvedceny o tom, ze s Coloradom budeme trejdovat :yes:
cepi píše::hmm: ako som bol byval spominal v nasom topicu, v zostave lavin absentoval Marek Svatos, v nasej Aaron Ward :hmm: jasnee, u oboch môze ist o opodstatnenu absenciu, no s bliziacim sa TDL si to clovek automaticky dava do suvisloti :D i tak som presvedceny o tom, ze s Coloradom budeme trejdovat :yes:
Za laviny nehral ani J.M. Liles (zranenie zapastia). Aaron Ward nenastupil pre chorobu. Tolko oficialne. Preco nehral Svatos som zatial nenasiel.
Dalsia zbierka spekulacii :roll: :
:?: Jokinena by radi videli vo Flames, Sabres a Huricanes. Oli sa bude stahovat VELMI skoro
:?: Frolov by mohol opustit LA a zamierit do Buffala, alebo Ottawy
:?: Sens rozmyslaju co so Spezzom. Kings, Oilers, Stars Blue Jackets, Avalanch a Predators maju urcite navrhy, kam by mohol byt vymneny
:?: Capitals hladaju brankarsku dvojku so skusenostami v play-off
:?: Bruins maju zaujem o Antropova. Canucks tiez
:?: Kaberle do Sabres?
:?: Gomez na odchode
:?: Cole do Devils
:!: Ohlund bude po sezone testovat trh s volnymi hracmi
no pane jo, dalsi hracik v nasom hladaciku :roll: Antropov sa rozbehol, bral by som ho :!:
inak na supiske lavin sa neobjavil mimo Svatosa, ani Arnason..netusim z akeho dôvodu, ale podla mna jasna predzvest vymeny :)
dufam ze aj buffalo daco ulovi, ale nedavam tomu velku nadej, opat to bude ako obvykle prilis konzervativne...
Že vraj :pleaseantry: o Ersberga a Frolova máte záujem.
Steve Begin z Montrealu do Dallasu za Douga Janika :-P
______
citat aj prispevky hore :roll: c;
chtělo by to nějakou dobrou 2ku ke Kiprusoffovi :roll:
ja si myslim ze dvojka mcelhinney je ok. akurat dostava malo prilezitosti, co je chyba.

kaberle ma ist do picburgu. vraj.
debil píše:ja si myslim ze dvojka mcelhinney je ok. akurat dostava malo prilezitosti, co je chyba.

kaberle ma ist do picburgu. vraj.
načo nám bude Kaberle :?:
______
lool :D tak ja by som v pripade Kaberleho nevahal ani na sekundu!; c.
debil píše:ja si myslim ze dvojka mcelhinney je ok. akurat dostava malo prilezitosti, co je chyba.

kaberle ma ist do picburgu. vraj.
no nevím jestli je schopná 2ka pro boje o Stanley Cup :?

a Kaberle? proč ne?rád bych ho u nás viděl :roll:
kanter píše:
debil píše:ja si myslim ze dvojka mcelhinney je ok. akurat dostava malo prilezitosti, co je chyba.

kaberle ma ist do picburgu. vraj.
načo nám bude Kaberle :?:
______
lool :D tak ja by som v pripade Kaberleho nevahal ani na sekundu!; c.
cepi lenže mi musíme kúpiť útočníkov, ak by sme cheli Kaberleho tak by sme museli zaňho dať Staala a draft.
to beriem , ale ked sa mrknem na Vasu obranu po odchode Whitneyho, no neviem..ktovie ako bude nam tom po zraneni Gonchar, ta Vasa obrana sa mi teda moc nepozdava..Kaberle je zaruka obrannej kvality :yes:
cepi píše:to beriem , ale ked sa mrknem na Vasu obranu po odchode Whitneyho, no neviem..ktovie ako bude nam tom po zraneni Gonchar, ta Vasa obrana sa mi teda moc nepozdava..Kaberle je zaruka obrannej kvality :yes:
nechajme sa prekvapiť :yes:
15:02 Spekulace: Kolik bude stát Jay Bouwmeester? GM Jacques Martin během pondělní tiskové konference řekl, že Panthers nebudou požadovat balíček kvalitních výběrů a talentů. Klub by rád získal velmi kvalitního hráče, nejlépe centra.

(nhlpro.cz)

Florida chce centra :) , takže Jordan Staal by mohol prestúpiť k "panterom" a zaňho by mohol ísť k nám (Tučniakom) Jay Bouwmeester :good: :good: :good:
tusim som tam zahliadol slovne spojenie "velmi kvalitneho" hmmm?
Věřím, že by se to Pens líbilo, ale Staal za Bouwmeestera je zatraceně málo.
Přesně tak, jenom za Staala by Panthers pěkně prodělali :? to by museli přiložit ještě třeba Satana :roll:
Tuto sezonu bude prestupove obdobie narocne pre manazerov. Zrejme prilis mnoho vymien ani nebude. Velmi vela tymov ma totiz sancu postupit do play-off. Mimo su s urcitostou iba 4 tymy. Skrtam Islanders (Wieght, Guerin, Witt), Thrashers (Kozlov), Lightnings (Lecavalier, St.Louis, Recchi, Prospal) a Senators (Kuba, Neil, Spezza). Vykricnik si davam k Maple Leafs (Antropov, Kaberle) a Avalanche (Smyth, Svatos, Liles, Leopold). Aj ked oba tymy to asi uz pomaly balia (aspon podla spekulacii o predaji ich hracov). Ostatne kluby maju max. 6 bodovu stratu na postup. Aj podla konania manazerov bude zrejme, kto si na play-off trufa a kto zvoli prebudovanie kadra.
Skorpion píše:Avalanche (Smyth, Svatos, Liles, Leopold)
Určite si pamätáte mohutný finiš z minulého roka. Dúfam, že taký predvedie aj Pittsburgh :yes:
Skorpion píše:Zrejme prilis mnoho vymien ani nebude
Hovorí sa, že to najlepšie na koniec a ten sa blíži rýchlosťou svetla :frajer2:
19:02 Spekulace: Podle Courier-Post hovořil GM Flyers Paul Holmgren se svým protějškem GM Panthers Jacquesem Martinem o možné výměně Jaye Bouwmeestera. Martin prý za obránce požadoval Joffreye Lupula a Matta Carlea, což je pro Philadelphii příliš. (nhlpro.cz)

toto ma pobavilo :lol2: :lol2: , nechce Martin za Bowmeestera ešte Richardsa a Cartera :?:

EDIT:
nhlpro.cz píše:19:02 PŘESTUP:Vancouver Canucks si z listiny nechráněných hráčů Flyers stáhli obránce Ossi Vaanenana, zatímco Montreal Canadiens si vzali Glena Metropolita. Oba hráči byli na listinu nechráněných hráčů umístěni proto, že Philadelphia potřebovala udělat místo pro plat Daniela Briera.
mna by zaujimalo ohladom Ottawy, o ktore posty ma zaujem pri pripadnej vymene, kto vie
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS