Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

:) Můj názor je,že se Sundin v Los Angels bude spíš opalovat,než poctivě trénovat.Podle mne už v NHL sotva nastoupí!!!Pro mě je to uzavřená kapitola - zklamal mě!!!
:hmm: A golman Emery??Přikláněl bych se k názoru kolegy Josefa1975.Vztahy mezi NHL a KHL jsou napnuté jako struna a Emery má v ruské Mytišči platnou smlouvu.Nový případ podle vzoru Radolov nebo Krog v této napnuté době by nebyl dobré řešení!!!
Obě strany,jak NHL,tak KHL,ačko-li si dělali v minulosti naschvály mají podle mne společný zajem podepsat vzájemnou smlouvu o odchodu hráčů a jejich vzájemné finančních vyrovnání.A to i NHL.Nenechte se mýlit posledním nezdarem!!!!I NHL si jistě uvědomuje,že pokud by jí utíkali hráči s platnou smlouvou do Evropy nebylo by to pro ně dobré!!Poškodilo by to jejich dobré jméno,ale i marketingové předpoklady,což by se mohlo promítnout v zájmu fanoušků a snížením zájmu sponzorů a televize.O to v Americe určitě nestojí!!!
To že se zatim nemůžou s rusy dohodnout,je již o něčem jiném!!!Spíš jde o to vyjednat pro sebe co možná nejvýhodnější podmínky tak,aby to bylo přijatelné pro obě strany a právně ošetřené!!!!Ani NHL totiž nemůže mít zájem,aby hráči s platnou smlouvou začali utíkat do Evropy,tak jako to štve rusy, kterým mimo jiné vadí,že mladí hráči odcházejí ven za hubičky.Člověk se ani nemůže divit!!!! :yes: Všichni přece víme co dá za práci vychovat mladého hokejistu.Je to plno času a nemálo finančních prostředků!!!!!Tak se nedivme,že tyto náklady chtějí částečně zpátky!!!! :yes:
Proto podle mě Emery v Rusku zůstane!!!!!!!!! :yes:
Při situaci jaká momentálně panuje mezi NHL a KHL si myslím že případný příchod Emeryho do Colorada můžeme považovat za nemožný...
Také si myslím že tak brzo Colorado k výměně brankáře sahat nebude...Myslím že dají současným brankářům čas na to aby se pořádně ukázali...pak se dá teprve uvažovat o změně na brankářském postu...a možných variant je mnoho...Halák,Niittymaki atd...tak uvidíme...
Sundin by sa už mohol rozhodnúť. Momentálne je v LA kde možno aj trénuje okrem nič nerobenia. Už by naozaj bolo na čase, rozhodnúť sa čo ďalej niekedy v polke sezóny by bolo trapné. :roll:
Jsem zvědavý kdo půjde do rizika Sundina angažovat. Trénink v žádném případě nenahradí zápasovou zátěž. "Matsi ukonči kariéru v NHL a bude po spekulacích". :D
Vedení Philadelphie uvažuje podle informací deníku Ottawa Sun o výměně brankářů. Flyers údajně přemýšlejí o tom, že by s konkurencí směnili Martina Birona nebo Antera Niittymäkiho. Philadelphia má prý zájem buď o služby slovenského brankáře Jaroslava Haláka (Montreal), anebo o českého gólmana Ondřeje Pavelce, jenž se zatím nedostal do kádru Atlanty a chytá AHL za tým Chicago Wolves.
Alex píše:Vedení Philadelphie uvažuje podle informací deníku Ottawa Sun o výměně brankářů. Flyers údajně přemýšlejí o tom, že by s konkurencí směnili Martina Birona nebo Antera Niittymäkiho. Philadelphia má prý zájem buď o služby slovenského brankáře Jaroslava Haláka (Montreal), anebo o českého gólmana Ondřeje Pavelce, jenž se zatím nedostal do kádru Atlanty a chytá AHL za tým Chicago Wolves.
:(Řeknu vám,že ten Jarda Halák je v mediích populárnější než samotná Madonna!!!! :lol2:
Nato, kolik toho skutečně odchytal v NHL, je nejčastěji zmiňovaný na přestupových spekulací,než kdoko-li jiný!!!
Nechápu,proč by ho měl Montreal měnit ,zase za golmana!!!Co to pro nás řeší?Vůbec NIC!!!!Nesmysl!!!
Že je to hloupost dokážu lehce!!!Biron bere 3,500 mil. a to by jsme se nevešli do platového stropu ani při odečtení Halákových 0,750 mil letos.Angažováním lacinějšího Niittymäkiho/1,075 mil./ by jsme se sice do platového stropu vešli,ale po sportovní stránce jsou na tom oba zhruba stejně,tak nevidim nějaký přínos pro naše mužstvo!!!!!Pouze by jsme platili dražšího druhého golmana za Pricem!!!!
Nesmysl!!!Novináři mají bujnou fantazii!!!!
To už bych raději uvítal nějakého,toho pravidelného střelce gólů za rozumný peníz!!!!!!!
Paveleca Atlanta nepustí. Atlanta vška nemala na výber. Musela dať Paveleca na farmu. Ak by nepdopísala s Hedergom, tak by Waddella fanúšikovia ukameňovali. Moose je veľmi populárny v Atlante. Vo Philips Arene sú transparenty s jeho menom, resp. prezývkou. Neraz vidieť jeho meno na drese... Ale ako jednotka by nebol schopný. Pavelec detto. Preto podpísal Waddell Lehtonena. To že len na rok, niečo znamená. Ale neverím, že by ho trejdoval. Navyše po sezóne je "len" RFA. Ak by však náhodou Lehtonena pustil, tak by spravil obrovskú chybu. Za zenitom chytajúci Hedberg a mladučký Pavelec by nebola dobrá kombinácia. Hedberg má však zmluvu na jeden rok ešte. Pavelec si na svoju šancu ešte počká. Navyše Waddell ho má vcelku ako obľúbeného brankára, takže podľa mňa s ním počíta. A keď k tomu pripočítame početné Lehtonenove zranenia, tak si aj zachytá.

Noo, to som sa dostal príliš k Pavelecovi. Čo sa trejdu týka, tak sa mi nechce veriť, že by to prijal. Mať trojku Lehtonen - Hedberg - Niittymäki/Biron je scestné. Všetci štyria majú jednocestné zmluvy (teda predpokladám), a tak na farmu by bola blbosť ich dať. Navyše ak by ich ešte niekto zobral z waivers listiny, na ktorú musia ísť, ak chce ich tím dať na farmu, tak by sme len zbytočne platili časť jeho platu, keď nič neodchytal. Jednoducho Atlanta, resp. Pavelec na tento trejd nie je správny partner.
Daniel Alfredsson Obrázek (RW; 35)

08/09 :arrow: 3.800
09/10 :arrow: 3.800
10/11 :arrow: 3.800
11/12 :arrow: 3.800
12/13 :arrow: UFA

08/09 -) 5.465

Obrázek
"Stále nejasná je situace v případě dalšího angažmá Brendana Shanahana. Kanadský útočník vybírá z nabídek, podle listu La Presse se zdá, že váhá mezi Montrealem a St. Louis. Oba týmy jsou prý připraveny nabídnout Shanahanovi roční plat ve výši 2,5 miliónů dolarů. Devětatřicetiletý hráč na jaře dával góly za New York Rangers, ovšem poté o něj Jezdci ztratili zájem."

Mám pocit, že tohle protahování hraní nebo nehraní jsme u Jezdců už jednou zažili. :D Nevím, jestli GM Jezdců není schopen říci, sorry tvoříme jiný tým, nepočítáme s Tebou, Vážíme si co jsi pro naši organizaci udělal, ale je čas se pohnout dále. A proto si hledej místo jinde. Shanny doufal, že se z vedení Rangers někdo ozve s nějakou nabídkou a už ho to čekání přestalo bavit. Ani se mu nedivím. A jestli Montreal nebo St.Louis? Vzhledem ke konsolidovanému kádru Habs, to vidím na St. Louis.
:arrow: http://www.hokejportal.sk/?q=clanok/17690
Alex: Čo sa týka tej výmeny záujmu Philadelphii o Haláka vieš niečo o tom nové,alebo je to, len taký výmysel? Vieš mi dať o tom nejaký link? Díki.
Podle zámořských zdrojů probíhají jednání mezi Los Angeles a Minnesotou o výměně Mariána Gáboríka. Kings údajně nabízejí Wild útočníky Patricka O´Sullivana a Alexandera Frolova, šestadvacetiletý slovenský hokejista měl dostat návrh smlouvy, jež by mu ročně zajistila 8,5 miliónů dolarů.


Další zprávička do moře spekulací a úvah. :good:
Rovno tam pridajte všetky tímy... :?
Josef1975 píše:Podle zámořských zdrojů probíhají jednání mezi Los Angeles a Minnesotou o výměně Mariána Gáboríka. Kings údajně nabízejí Wild útočníky Patricka O´Sullivana a Alexandera Frolova, šestadvacetiletý slovenský hokejista měl dostat návrh smlouvy, jež by mu ročně zajistila 8,5 miliónů dolarů.


Další zprávička do moře spekulací a úvah. :good:
Gaborik za O'Sullivana a Frolova :shock: no tak to uz hej :D to by bol teda obchod, to je teda riadny kacer :roll:

btw uz ma aj prezyvku ako hrac Montrealu :arrow: Gab the Hab :D
WildCelt: Teraz ja ti neviem, ako to myslíš. Ale keby som na mieste Risebrougha tak neváham ani sekundu. V LA sa asi naozaj zbláznili keď takýchto hráčov ponúkajú. Navyše by týmto by naozaj "vyriešili" trejd Demitru. Získali za neho O´Sullivana, ktorého by teraz Wild získali naspäť. Kotrmelce logiky...
Zajímalo by mě, jak se na tuto úvahu tváří Frolov. Nejprve z něj chtějí udělat jednu z hlavních tváří Kings a pak se k němu dostane "zaručená zpráva", že by se mohl stát obětí trejdu. Podle mě je trejd v téhle podobě špatným krokem.
Tak kosatky sa po Hansenovom zranení pokúšajú povolať z farmy Michela Ouelleta, len musí prejsť re-entry waiverom takže si ho môžu iné tímy podobne ako TB Pettingera zobrať za polovičnú cenu.
Je velmi pravdepodobné že ho niekto zoberie, a náš trejd Krajíček,Simek-Ouellete,O'Brien bude dalšia hlúposť z našej strany.
ak by sa suskandovy trejd zrealizoval :roll: byt fandom Wild berieeeeeeeeem :thumbsup: byt fandom kralov nakopem GM tak do prdele, ze by sa z toho nespamätal :thumbsdown: po skonceni sezony by Gabby LA zamaval na :coucou: a vyberal si z inej timovej ponuky..ach jaj tie spekulacie :roll:
Josef1975 píše:Zajímalo by mě, jak se na tuto úvahu tváří Frolov. Nejprve z něj chtějí udělat jednu z hlavních tváří Kings a pak se k němu dostane "zaručená zpráva", že by se mohl stát obětí trejdu. Podle mě je trejd v téhle podobě špatným krokem.
To by si teda Kralici moc nepomohli, tech 40 zapasu co Gaborik za sezonu odehraje by se jim to urcite vyplatilo :lol2: A zbavit se Frolova = pekna pitomost, jeste by mohli prihodit Kopitara a bylo by
Mats Sundin pokračuje v hledání zaměstnání, na dnešek nebo středu má naplánovanou schůzku s generálním manažerem Anaheimu Brianem Burkem. Je nutné připomenout, že Ducks jsou nyní na úrovni platového stropu. Ottawa, s jejímiž představiteli jednal švédský útočník minulý týden, má asi třímiliónovou rezervu. Z dalších zájemců o Sundinovy služby mají jednoznačně nejlepší bilanci Canucks (+ 8,8 mil. dolarů).
zdroj: nhl.cz
Josef1975 píše:Mats Sundin pokračuje v hledání zaměstnání, na dnešek nebo středu má naplánovanou schůzku s generálním manažerem Anaheimu Brianem Burkem. Je nutné připomenout, že Ducks jsou nyní na úrovni platového stropu. Ottawa, s jejímiž představiteli jednal švédský útočník minulý týden, má asi třímiliónovou rezervu. Z dalších zájemců o Sundinovy služby mají jednoznačně nejlepší bilanci Canucks (+ 8,8 mil. dolarů).
zdroj: nhl.cz
Pepo, nechtej aby me hned po ranu klepla pepka... Proti Sundinovi jako hokejistovi nemuzu rict ani slovo, ale kdo by se mel od nas pakovat :sad2: Vetsi kontrakty maji Jiggy, Pronger, Scottie, Getzlaf a Perry tak nevim koho by vymenil... Jiggy neprichazi v uvahu, Prongera bych jeste zkousnul, ale kdyby mel skoncit nekdo z 1.lajny nebo Teemu tak asi Burka navstivim s bejsbolkou v ruce :evil: :bitka3:
Jinak doufam ze je to jenom kachna jako s Gabbym, ja jsem se soucasnym kadrem spokojeny, teda az na toho Morissona, 0+1 na 2.centra je ubohe :thumbsdown:
No, já si taky myslím, že je to jenom show pro lidi, aby měli o čem spekulovat. Netuším, kdo z manažerů udělá obchod, ať už se Sundinem nebo Gabym. Oba to jsou hráči s hodně velkým platem. Řešení? Sundin by měl skončit a vrátit se do Švédska, kde bude modlou. A Gaby by měl podepsat s Wild. A potom se může kolem něj budovat tým s ambicemi na SC.
Josef1975 píše:Podle zámořských zdrojů probíhají jednání mezi Los Angeles a Minnesotou o výměně Mariána Gáboríka. Kings údajně nabízejí Wild útočníky Patricka O´Sullivana a Alexandera Frolova, šestadvacetiletý slovenský hokejista měl dostat návrh smlouvy, jež by mu ročně zajistila 8,5 miliónů dolarů.


Další zprávička do moře spekulací a úvah. :good:
Heh, koukám, že Kings jsou připraveni rozmetat celé svoje jádro. Brown má být údajně vyměněn do Islanders, za koho, to nebylo dosud "vyspekulováno". Už tu chybí jen Kopitar za Gerbera či Chabibulina :lol2:
Flyers potřebují vylepšit defenzivu a pomoct by jim v tomto směru měl Brendan Shanahan. Jeden z nejlepších útočníků v historii NHL platí na sklonku kariéry za oboustranného hráče, podle informace serveru philly.com jednají klub i hokejista o možné spolupráci.
zdroj: nhl.cz, philly.com

Doufám, že Shanny nedopadne jako Jagr, aby nekončil kariéru bez fanfár a mimo oficiální zápas. Proto mu přeju, aby dostal v některém týmu místo.
Zámořská NHL by mohla podle deníku Aftobladet začít příští rok v Malmö, kde má být otevřena nová aréna pro 12 500 diváků. Švédský list informuje o tom, že mezi provozovatelem haly a představiteli slavné soutěže již údajně proběhlo první kolo jednání. V novém stánku by se mělo konat mistrovství světa 2013, které severská země pořádá.
nhl.cz
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS