Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

primaprema píše:
Kubat píše:
painkiller píše:Jay Bouwmeester (FLA) :arrow: Calgary Flames
Jordan Leopold (CGY) :arrow: Florida Panthers
Takže Colorado vlastně za Leopolda mohlo mít předkupní právo na Bouwmeestera. Hmm, na to, že šel za 2. kolo a beka, tak je to škoda
Tak to nemůžeš brát... :roll:
Na druhou stranu mít dalšího mega drahého beka v týmu, který vlastně ani není nějak prověřen v PO je taky blbost
Takže Colorado vlastně za Leopolda mohlo mít předkupní právo na Bouwmeestera. Hmm, na to, že šel za 2. kolo a beka, tak je to škoda[/quote]
Tak to nemůžeš brát... :roll:[/quote]
Na druhou stranu mít dalšího mega drahého beka v týmu, který vlastně ani není nějak prověřen v PO je taky blbost[/quote]
Možná se chystají Phaneufa vyměnit...Ale pozor...je to jen předkupní právo...nikde není napsáno že v Calgary musí podepsat.Je ale jasné že Jay bude chtít víceletý kontrakt na více jak 6 nebo 7 milionů na sezonu...a to není málo...Navíc když se podívame na tyto hráče...
Phaneuf=6 millionů
Kiprusoff=7 millionů
Iginla=7 millionů
Regehr=3,5 millionů
Sarich=3,7 millionů
Langow= 4,2 millionů...dlouhodobé smlouvy=Jen těchto 6 hokejistů spolkne z platového stropu 31,4 millionů dollarů...plus Bouwmeester nějakých 6,5 millionů je 38 millionů za 7 hráčů každý rok!!!
To znamená že dlouhodobě bude mít vedení Calgary na zbytek týmu něco kolem 18 millionů dolarů na rok...a to je hodně málo...tohle se podle mě nedá ukočírovat a budou muset některé hráče s velkým platem a dlouhodobým kontraktem vyměnit...Můj názor...
Havlat do Montrealu-zatim spekulace
z článku : "Najúspešnejší americký tím v histórii profiligy DETROIT má už na nasledujúcu sezónu istých 19 hráčov, ktorých platy dávajú dohromady sumu 53,5 milióna dolárov. Platový strop pre v poradí 92. ročník bojov o prestížny Stanleyho pohár je 56,8 miliónov, takže manažér Red Wings už nemá veľa priestoru na manévrovanie. Tím Mika Babcocka by ešte potreboval získať troch útočníkov. Zámorské zdroje hovoria, že Detroit ponúka Hossovi viacročnú zmluvu, ktorá by mu ročne zaistila príjem 4 milióny dolárov, Winter však požaduje kontrakt s ohodnotením minimálne 6 miliónov. Rozhovory by mali v úvode budúceho týždňa pokračovať. Ak sa do 1. júla nezrodí dohoda, Hossa sa stane voľným hráčom a môže prípadne zmeniť klubovú príslušnosť.
Podľa zdroja Edmonton Sun by mohol byť o Slovákove služby v zámorí ešte veľký záujem. Boston už údajne skúša vymeniť Marca Savarda alebo Phila Kessela, aby si vytvoril priestor na podpis zmluvy s Hossom, ktorý sa pred rokom dohodol s Detroitom na ročnej zmluve na 7,4 milióna dolárov. "Ak sa Ritchovi bude naša ponuka máliť, potom musíme ísť s hráčom na trh," dodal Holland, ktorý by mal v najbližších dňoch rozhodnúť aj o tom, či ponúknuť novú zmluvu krídelníkovi Mikaelovi Samuelssonovi. Ten sa tiež stane voľným hráčom. V prípade, že rodák zo Starej Ľubovne sa s vedením mužstva z mesta automobilov nedohodne, Švéd pravdepodobne v tíme Detriotu zostane."

tak toto mi príde, ako celkom pravdepodobný scénar. Majo Hossa je skvelý hráč a má predsa len svoju cenu, preto neverím, že bude veľkodušne súhlasiť so zmluvou na 4 mil. USD (to by šiel skutočne veľmi pod cenu) Ak by došlo k tomu, že príde do BOS, tak je znova v klube, ktorý aj v budúcej sezóne bude na špici celej súťaže a bude mať veľké šance hrať o SC. Aj preto si myslím, že do takého tímu by Majo celkom rád prestúpil. Plat mu určite ponúknu vyšší, ako mu dávajú teraz v DET. Hrať v klube pre dobrý pocit a prudko pod svoju cenu, je predsa len troška od veci :ee: .
Budem teda čakať, ako to celé dopadne, ale takáto špekulácia sa mi veľmi pozdáva a beriem ju veľmi vážne. Osobne by som bol celkom rád, ak by sa takéto niečo nakoniec uskutočnilo :yes:
Bol by to podľa mňa prestup leta. :good:
:arrow: Detroit pravdepodobne vymení práva na Hossu

Takže v najbližších dňoch by sme sa mohli dočkať prestupu leta :good:.

:arrow: Kopecký vyskúša trh s voľnými hráčmi

Som zvedavý kde nakoniec prestúpi :hmm:.
ivan23 píše:Bol by to podľa mňa prestup leta. :good:
asi taky, ako prestup Zeeho k nam :cool: svoj nazor na to som supol v nasom topicu, ale napisal si to hezky Ivane :) urcite by mu tento sedik sekol
Obrázek :moj:

ale ak by malo ist o Savvyho...to hadam nie..idealnejsiu spolupracu Savard - Hossa si neviem predstavit...to skôr nech riesime Bergyho, ci Rydera...
zaujimave nazory na nasich 2 elit hracov supol Andrej -) http://www.hokejportal.sk/?q=clanok/21440
:!: Práva na Hossu Detroit posúva do LA, očakáva sa megaponuka.
Možno očakávať, že ortodoxný krídelník Hossa sa tesne pred polnocou 1. júla stane spoluhráčom ortodoxného centra Michala Handzuša. Zámorskí analytici upriamujú pozornosť jasne smerom do Kalifornie. Tamojší "králi" potrebujú ofenzívny kaliber, majú zmluvne podchytených takmer všetkých kľúčových hráčov a dostatok priestoru v platovom strope. A tak keď budú mať práva rokovať a Hossa vzhľadom na nižšie ambície klubu odmietne ponuku jeho všeobecných predstáv, Kings môžu prihodiť dáke dva milióny ročne. A 5-ročná zmluva na cca 40 miliónov sa odmieta ťažko...(denniksport)
No, jenom jestli se bude mistru Hossovi zdát, že v LA má dostatečně velkou šanci vyhrát SC....
Jaká je protihodnota toho práva, co dostali Wings, nikde jsem to zatím nenašel?
(a deniksport jako věrohodné medium jsem od jisté doby přestal uznávat)
No nevim no, Hossovi by LAK prospěli, ale je moc náročnej, jak na plat, tak na místo, ve kterym bude hrát.
Btw, v poslední době se hodně mluví o přestupu Sedinovců (LAK, TOR, EDM).
painkiller píše:No nevim no, Hossovi by LAK prospěli, ale je moc náročnej, jak na plat, tak na místo, ve kterym bude hrát.
Btw, v poslední době se hodně mluví o přestupu Sedinovců (LAK, TOR, EDM).
ja to vidim na to Toronto :?
len aby to nakoniec nebola rošáda, ala trojvýmena. Ak by prišli Sedinovci do LA , Hossa do VAN a DET by zobral nejaký výber v drafte 2010 a povedzme dvoch mladých hráčov z LA (Purcell, Jack Johnson)... :hmm: :?:
Za takýchto podmienok by mal byť každý spokojný, aspoň mne sa to tak javí, aj keď je to iba moja špekulácia :smile03:
ivan23 píše:len aby to nakoniec nebola rošáda, ala trojvýmena. Ak by prišli Sedinovci do LA , Hossa do VAN a DET by zobral nejaký výber v drafte 2010 a povedzme dvoch mladých hráčov z LA (Purcell, Jack Johnson)... :hmm: :?:
Za takýchto podmienok by mal byť každý spokojný, aspoň mne sa to tak javí, aj keď je to iba moja špekulácia :smile03:
Jacka Johnsona nevymění...to by byli hlupáci...
V kolik hodin selč se ve středu otevírá trh s volnými hráči?
primaprema píše:V kolik hodin selč se ve středu otevírá trh s volnými hráči?
Pravdepodobne o 18.00 :).
St. Louis BLUES vykúpilo Jaya McKeeho spod zmluvy (4 mil.)

Pre mňa veľmi nepríjemný krok. Je pravda, že o jeho príjme sa toho už mnoho narozprávalo, ale v poslednej dobe sa opäť dostával do dobre a ešte lepšej forme, predvádzal tvrdú hru a dobrú pozičnú hru, no, ak je to tak, teším sa na Ďalšie špekulácie a aktivitu na trhu s voľnými hráčmi.
Tak dneska to vypukne :!: :!: Jsem zvědav jaké budou změny v týmech.Večer jsem tady. :yes:
excelent píše:Tak dneska to vypukne :!: :!: Jsem zvědav jaké budou změny v týmech.Večer jsem tady. :yes:
Zajtra je 1. júla 2009 :) .
co keby si napisal nejake vlastne orginalne postrehy a teraz nemyslim take vseobecne zname kecy ze "ano hossa prisiel z picburgu do detroitu a vie hrat hokej", namiesto tohoto prepisovania vseobecne znamych faktov, ktore najdes na 3 milion weboch. myslim to dobre, urcite by si nasiel viac citatelov.
debil píše:
co keby si napisal nejake vlastne orginalne postrehy a teraz nemyslim take vseobecne zname kecy ze "ano hossa prisiel z picburgu do detroitu a vie hrat hokej", namiesto tohoto prepisovania vseobecne znamych faktov, ktore najdes na 3 milion weboch. myslim to dobre, urcite by si nasiel viac citatelov.
Plánoval som napísať o tom dlhší článok, kde by boli spomenutí všetci hráči, ale zobudil som sa neskoro :-( (o 9.00 :D).
Zigomanis will not return to Penguins:

Zigomanis sa uz do Pens nevrati :!:

12:28 p.m. ET: Agent, Sedin twins still in closed-door meeting.

Sedinovci stale jednaju zo svojim agentom vo Svedsku...

"nothing happening" on the Marian Hossa front.

Nic sa nedeje ohladom Hossu,nejednaju.. :!:

Nik Antropov konci v NYR,nedovoli im to platovy strop,pozaduje 5.25 mil na sezonu ... :lol: ....."He's definitely going to hit the market because the Rangers have no space to sign him,"
Omg, nemám rád hráče co požadujou takhle vysoký ceny (viz. Bouwmeester), podle mě nakonec skončí u Islanders :D
painkiller píše:Omg, nemám rád hráče co požadujou takhle vysoký ceny (viz. Bouwmeester), podle mě nakonec skončí u Islanders :D
No ono to chlapik trochu presvihol,neverim,ze mu niekto tie peniaze da...ANTROPOV WHO???? :D
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS