Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Kower píše:Penguins vraj ponukli zmluvu Jagrovi... to by bol zaujimavy navrat pre neho
Vedenie Pens už to poprelo.Je to len kachna.
milos76 píše:Hm Tampa posiluje.Bude fakt silná, v budúcej sezóne.Mňa zatiaľ dosť prekvapil Sather, že okrem bitkára Vorosa z Minnesoty, zatiaľ nič iné nepodpísal.
no ja s Thrashers fandom si ohryzame nechty, kedy uz kua dôjde aj na nas :x
Kower píše:Penguins vraj ponukli zmluvu Jagrovi... to by bol zaujimavy navrat pre neho
Len mi vekom nepasuje k lídrom pens... :|
Wade Redden je v hľadáčiku lístkov. Od nich zas odíde Bryan McCabe.
cepi píše:
milos76 píše:Hm Tampa posiluje.Bude fakt silná, v budúcej sezóne.Mňa zatiaľ dosť prekvapil Sather, že okrem bitkára Vorosa z Minnesoty, zatiaľ nič iné nepodpísal.
no ja s Thrashers fandom si ohryzame nechty, kedy uz kua dôjde aj na nas :x
Na vas možná dojde ale bojim se že na NJD se vůbec nedostane :(
Hokejový útočník Marián Hossa sa môže už v priebehu utorka dozvedieť meno svojho nového zamestnávateľa.
Od 1. júla je otvorený trh a voľní hráči môžu podpisovať nové zmluvy. Podľa denníka Pittsburgh Post-Gazette do hry o Hossu vstúpi hneď v prvých hodinách viacero záujemcov, nie je vylúčené ani jeho zotrvanie v tíme Penguins. Vedenie doterajšieho zamestnávateľa trenčianskeho odchovanca mu plánuje aj napriek pozastaveniu doterajších rozhovorov podľa Post-Gazette ponúknuť 35 miliónov dolárov na päť rokov. O Hossu sa však už zaujímajú aj Vancouver Canucks, Boston Bruins a Montreal Canadiens a všetci mu chcú dať osem miliónov ročne.

Už nech to budeeeeeeeeeeee....brat pozerá Mafstory :D
Freddie92 píše:
Kower píše:Penguins vraj ponukli zmluvu Jagrovi... to by bol zaujimavy navrat pre neho
Len mi vekom nepasuje k lídrom pens... :|
Prečo? Práve, že by dobre podľa mňa zapad.Priniesol by veľké skúsenosti.
cepi> ja toho vela necakam dokial sa nerozhodne o Hossovi a Campbellovi...
petrik píše:tucker :?: 2,25 mil/rok :?: :?:
hmmm, nejak mam z tych nasich podpisov zmiesane pocity...
Tak to jsme dva Petrik...Tucker je kvalitní hráč a bojovník ale podle mě je to hráč do 3.útoku...Fakt mám z těch našich dnešních podpisů smíšené pocity...vůbec nepoznávám co vedení AVS zamýšlí...
Kower píše:cepi> ja toho vela necakam dokial sa nerozhodne o Hossovi a Campbellovi...
tak je, pre nas len zaujimave tieto 2 mena a snad Ryder...ale prvi 2ja menovani su (aj) nasou pioritou..
[quote="Marty.B :o)
Na vas možná dojde ale bojim se že na NJD se vůbec nedostane :([/quote]

Ja som čítal ,vraj máte veľký záujem o Shanahana.
:D
Marty.B ) píše:
cepi píše:
milos76 píše:Hm Tampa posiluje.Bude fakt silná, v budúcej sezóne.Mňa zatiaľ dosť prekvapil Sather, že okrem bitkára Vorosa z Minnesoty, zatiaľ nič iné nepodpísal.
no ja s Thrashers fandom si ohryzame nechty, kedy uz kua dôjde aj na nas :x
Na vas možná dojde ale bojim se že na NJD se vůbec nedostane :(
Nic sa neboj... Devils tiez nieco spravia... najlepsie ak by podpisali nejakeho Slovaka ked uz ich mam tu nedaleko :)
já jsem s Tampou zatím nadmíru spokojen. Těšte se v příští sezoně na hodně nebezpečný tým :!: :twisted: Ještě jednoho obránce. Třeba i tradem. Máme tolik útočníků, že ti co minulou sezonu hráli druhou lajnu se nyní ani nemusí dostat do sestavy :!:
milos76 píše:
Freddie92 píše:
Kower píše:Penguins vraj ponukli zmluvu Jagrovi... to by bol zaujimavy navrat pre neho
Len mi vekom nepasuje k lídrom pens... :|
Prečo? Práve, že by dobre podľa mňa zapad.Priniesol by veľké skúsenosti.
Vím.ale slyšel jsem že je to naspadnutí byla by to škoda no
Nic sa neboj... Devils tiez nieco spravia... najlepsie ak by podpisali nejakeho Slovaka ked uz ich mam tu nedaleko :)[/
šatana :frajer2:
Freddie92 píše:
Nic sa neboj... Devils tiez nieco spravia... najlepsie ak by podpisali nejakeho Slovaka ked uz ich mam tu nedaleko :)[/
šatana :frajer2:
Jo ten by se mi pačil :)
Marty.B ) píše:
Freddie92 píše:
Nic sa neboj... Devils tiez nieco spravia... najlepsie ak by podpisali nejakeho Slovaka ked uz ich mam tu nedaleko :)[/
šatana :frajer2:
Jo ten by se mi pačil :)
Aj meno tam pasuje :D
Freddie92 píše:
Nic sa neboj... Devils tiez nieco spravia... najlepsie ak by podpisali nejakeho Slovaka ked uz ich mam tu nedaleko :)[/
šatana :frajer2:
To by nebolo zle, ale Hossa by bol este lepsi.... no samozrejme viac by ma potesil v drese Bruins :)
Kower píše:
Freddie92 píše:
Nic sa neboj... Devils tiez nieco spravia... najlepsie ak by podpisali nejakeho Slovaka ked uz ich mam tu nedaleko :)[/
šatana :frajer2:
To by nebolo zle, ale Hossa by bol este lepsi.... no samozrejme viac by ma potesil v drese Bruins :)
Mňa tam,kde je :(
Kower píše:
Freddie92 píše:
Nic sa neboj... Devils tiez nieco spravia... najlepsie ak by podpisali nejakeho Slovaka ked uz ich mam tu nedaleko :)[/
šatana :frajer2:
To by nebolo zle, ale Hossa by bol este lepsi.... no samozrejme viac by ma potesil v drese Bruins :)
Tak o tom mi vubec nehovor to by byla u mě euforie :D
Alex Auld >>> Ottawa
:!: Alex Auld do Ottawy..zbohom macko :coucou:
leci píše:já jsem s Tampou zatím nadmíru spokojen. Těšte se v příští sezoně na hodně nebezpečný tým :!: :twisted: Ještě jednoho obránce. Třeba i tradem. Máme tolik útočníků, že ti co minulou sezonu hráli druhou lajnu se nyní ani nemusí dostat do sestavy :!:
tebe sa to nejak plni. Hall z picburgu za velmi lacny peniaz. Hall je dobry, trocha pomalsi ale mne sa paci.
Auld ide do Ottawy, kde bude dva roky, za ktoré si zarobí miliónik.
Dufam, ze Thomas-Fernandez budu zdravi a vo forme lebo Alex nam v minulej sezone naozaj dobre posluzil a pri inych okolnostiach by isto bol vhodnym nahradnikom v drese Bruins.
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES