Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

U nás sa špekulovalo aj o výmene Burrowsa, ktorý hrá výborne tento rok a v lete by bol UFA, ale Gillis to práve vyriešil a podpísal s ním zmluvu na dalšie 4 roky, v každom si zarobí po 2 mil. čo je velmi dobrá cena podla mna.
Burrows inks four-year extension

Edit: Alex odohral výborný zápas aj dnes proti Wild, strelil svoj 17. a 18. gol v tejto sezone a aj vdaka nemu sme zápas otočili zo stavu 0:2, so Sedinovcami sa už zohral a v posledných zápasoch im to ide, a neprekvapilo by ma aj keby Gillis na tomto tíme už nič dnes nemenil, máme Perfektného brankára, 8 kvalitných obrancov a 3 nebezpečné útoky, stačí ked si tím udrží súčasnú formu a môžme dojsť v PO daleko.
Zatial asi najnudnejsie prestupove obdobie :sleep: . Zostava 10,5 hodiny.
Sitaucia okolo Kaberleho sa zamotava. Tomas utrpel v poslednom zapase zranenie ruky. Tej istej ruky, ktoru mal pred nedavnom zlomenu. Povedal, ze v nej nema silu a podstupi rontgenove vysetrenie.
Skorpion píše:Sitaucia okolo Kaberleho sa zamotava. Tomas utrpel v poslednom zapase zranenie ruky. Tej istej ruky, ktoru mal pred nedavnom zlomenu. Povedal, ze v nej nema silu a podstupi rontgenove vysetrenie.
tak a chod teraz do takeho to rizika...
no kua dufam, ze sa to uz okolo tej 15 definitivne rozbehne :scare:
Skorpion píše:Zatial asi najnudnejsie prestupove obdobie :sleep: . Zostava 10,5 hodiny.
už len 5 :good:
kanter píše:
Skorpion píše:Zatial asi najnudnejsie prestupove obdobie :sleep: . Zostava 10,5 hodiny.
už len 5 :good:
Som sa sekol :oops: . Prestupove obdobie konci o 15:00 eastern time, cize 21:00 nasho casu. Takze este necelych 12 hodin.
___________
cca tak ako udava nasa odpocitavacka :)
15:00 ich času :?: :?: :?:, však na nhl.com časomiera ukazuje, že do konca prest.obdobia zostáva necelých 6 hodín !!! OOOPS ešte musím pripočítať 6-hodinový posun :roll:, ale aj tak sa nič nedeje :( (Ticho pred búrkou :?:)
To mylilo aj mna. Ale casomiera sa riadi podla tvojho casom na PC. V tom bude problem aj na tsn.ca. Deadline je: Mar. 4: NHL Trade Deadline at 3pm et/Noon pt. Na Slovensku +6.

Ako pise cepi, tak odpocitavacka je nakoniec dobre, aj napriek tomu, ze som par stran dozadu pisal ine. Pomylila ma nhl.com
cepi píše:
Skorpion píše:Sitaucia okolo Kaberleho sa zamotava. Tomas utrpel v poslednom zapase zranenie ruky. Tej istej ruky, ktoru mal pred nedavnom zlomenu. Povedal, ze v nej nema silu a podstupi rontgenove vysetrenie.
tak a chod teraz do takeho to rizika...
No myslim, ze Kaberle tym padom zostava v Toronte. Neviem ci by niekto chcel podstupit take riziko za cenu, ktoru Burke pyta.
tam nie je co riesit, "Kabelku" si môzeme z Bruins zoznamu definitivne skrtnut..my by sme mohli nieco vymysliet s Manmym :hmm:
Tak ja jsem nesmirne zvedavy kdo z nasich obrancu nakonec odejde :?: Ted si pujdu pekne schrupnout a vecer se dozvim co manazeri ukuchtili :) Jen skoda ze posledni pulhodinku TDL uz nestihnu, budu to muset nejak checknout v praci :hmm:
:!: Tampa by dnes mala vykonat zopar vymien. GM Brian Lawton: "Mame potencial byt velmi aktivny. Taka zakladna kostra moznych prestupov bola urobena v utorok. Stanovili sme si minimalne poziadavky za hracov a teraz sa budeme bavit o protihodnotach."
:!: Toronto zvazuje zopar ponuk za Antropova a Moora
:?: podla sportsnet povedal GM Ducks, ze Prongera nevymeni. Neboli vraj adekvatne ponuky
:?: par vymien ma byt uz dohodnutych, ale GMs sa chcu na to este vyspat a mali by ich oznamit predpoludnim (odhadom po 14-tej hodine u nas)
:?: Devils predavaju Clemmensena
tak spon zodva-zotri vecsie trejdiky si prosim aby sme mali o com klebetit.
Selly8 píše:Tak ja jsem nesmirne zvedavy kdo z nasich obrancu nakonec odejde :?: Ted si pujdu pekne schrupnout a vecer se dozvim co manazeri ukuchtili :) Jen skoda ze posledni pulhodinku TDL uz nestihnu, budu to muset nejak checknout v praci :hmm:
To sme na tom stejně :? v osm jedu na kámošovu oslavu, takže neuvidim závěrečnou hodinku :verysad:
Kedy začnú tie prestupy :?: Dúfam, že tie najlepšie už neboli :eek2:
Nevím jestli jsem správně rozumněl, ale rozhodnutího kolem Connollyho by snad mělo přijít v 11 hodin tzn 17:00
Nechci strašit, ale vypadá to, že se asi všichni dohodly že výměny začnou až po sezoně :verysad:
painkiller píše:Nechci strašit, ale vypadá to, že se asi všichni dohodly že výměny začnou až po sezoně :verysad:
Nehrozí, týmy mají smlouvu s TSN, že pro diváky něco přichystají :D koukej na TSN, tam se furt něco děje :good:
painkiller píše:Nechci strašit, ale vypadá to, že se asi všichni dohodly že výměny začnou až po sezoně :verysad:
Hraci UFA ako Neil a Kuba takmer isto zmenia kluby. Zrejme aj Bouwmeeter.
Kuba by se mhol vrátit do Tampy, a mohl by s sebou vzít třeba i Neila :D
Jak že se jmenuje ten chlapík, co si to tam doma užíval s kafíčkem v ruce, tričkem TRADECENTRE 09 a dělal na svém blogu? :D
Neviem, nezapamatal som si jeho meno
MartinFC píše:Nevím jestli jsem správně rozumněl, ale rozhodnutího kolem Connollyho by snad mělo přijít v 11 hodin tzn 17:00
Podpis je na dosah.
:!: Kuba podpisal s Ottawou na 3 roky
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS