Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

fuuu, pekneee, krali budu opät v prdeli...este Khabi do branky a su jasni :D :doh:
hadam sa nemylim. ale v Habs by mal byt aj ex_blesk Marc Denis..?.. :eek2:

no a z Habs este jedna financna sprava Georges Laraque rieseny na 3 roky za 4.5 melonikov
:roll: nas macko Thornton poziadal o vymenu

:arrow: Roy Fitzpatrik 2 roky na slnecnu Floridu + golman Chris Beckford naposledy pôsobiaci u bluesmanov

:arrow: Matt Walker (D; 28) opusta bluesmanov a na 1 sezonu mieri k jastrabom

:!: Dan Boyle bude podla vsetkeho trejdovany

:!: kosatky sa usiluju o Jagra, ponukaju mu udajne 2 rocnu zmluvu okolo 15melka a zaujem prejavili aj o Demitru -) o Demitru sa vazne zaujimaju okrem spomenutych kosatiek, aj Sabres, Senators, Caps, Isles, Canuks, ci Rangers, ktori udajne prisli s konkretnou ponukou (12mil. 2 roky)

:arrow: :coucou: :sleep2:
Ohliadnutie spat:
Oilers udajne Hossovi ponukali 9-rocny kontrakt na 81 miliono dolarov.
Gaborik zorganizoval tele-konferenciu medzi GM Wild a Hossom. Wild ponukali viacrocny kontrakt za vyse 8 milionov.


Yan Stastny predlzil so St.Louis o dva roky
gaborik bude pomaly manazovat tim a vyberat si spoluhracov, nie? keby racej hral ako ma v playoff.
ThrashersFan píše:Ja verím, že zamieri do Atlanty :). Som naivný, že? :)

Inak Marc Denis ide do Montrealu. No trochu sa obávam, že vznikne dvojice frankofónnych Kanaďanov v bráne Habs - Price & Denis a Halák pôjde do Hamiltonu :eek2:. Síce je to dvojcestná zmluva, ale trochu sa toho obávam. Na druhú stranu Denis možno nahradil Danisa, ktorý šiel k Isles.
Bob Gainey prohlásil,že Denise kupuje jaku trojku.Tomu odpovídá i dvoucestná smlouva.Měl by nahradit Yanna Dannise v Hamiltonu.Podle mě se s Halákem určitě počítá na post dvojky vedle Price.Ale už by Jarda konečně mohl podepsat,abychom měli klid!!!!!!Hraje mi na nervy :(
Jarda Jagr to dělá fikaně...počka až se rozeberou všichni špičkoví hráči a pak se porozhlédne kde by to pro něk bylo nejlepší,kde mu dají "Vůdčí Právo vést družinu"...Určitě si vybere dobře a moc nevěřím že by šel do Ruska...podle mě chce ještě sbírat bodíky v kanadském bodování a posupovat v historických tabulkách výšě... :wink:
Doufám, že si Jarda nebude blbý a půjde do Montrealu... Pens si ho nezašlouží..
On si nezaslouží pens :twisted:
Cože ?? Jágr? Tak to je dobrý vtípek po ránu. Každý Jágra letos kritizoval ( i když byl nejproduktivnější hráč NYR), ale kdo viděl jejich zápasy, tak mu bylo jasné, že byl většinou nejlepší hráč na ledě!! Mezi hloupýma fanouškama a labilním trenérem a ladynkou Crosbym by ho byla velká škoda !!
Tak ted jsem si přečetl že Tampa Bay včera oficiálně požádala Dana Boyleho aby zrušil svou No Trade Clause...No nechtěl bych být v kůži Dana...On chce zůstat ale Tampa ho nechce...když zůstane nebude to asi mít jednoduché...Podle mě ju nakonec zruší..To nebude Druhý McCabe :wink:
Tak tenhle tah Tampy moc nechápu. Možná že chtěji Mesároše a Vermetta =)
taky ten krok nechápu. Mesároš je dobrý obránce, ale Dany to není. Já doufám že Dany zůstane. I když jej vedení nechce, já jej chci v týmu. Tampě jde nyní jen o peníze, jelikož nakupovala jako divá a nyní potřebuje ušetřit. Boyle je drahý a tak chtějí tradnout právě jeho :(
Takže Jágr skončil v NYR a namiesto neho majú Nasludna.Pekne. :?
Ako môžu vyhodiť kapitána???
Ozaj,Zedy kedy nastúpi?
Jágr podle seznamu.cz podepsal v Omsku...
Asi to bude pravda...jestli opravdu podepsal v Omsku tak mě osobně hodně zklamal!!! :thumbsdown: V jeho silách bylo dosahnout behem 3 let hranice 2000 kanadských bodů...asi na to dlabe...ale fakt jsem věřil že bude ještě hrát NHL...
No zatím tomu nevěřím, nikde jinde se zatím o Jágrovi nepíše...raději si počkat na věrohodný server =)

Ale pokud je to opravdu tak, tak se můžeme aspoň tešit, že Jágra uvidíme na Euro Hockey Tour a také MS =)
neis píše:No zatím tomu nevěřím, nikde jinde se zatím o Jágrovi nepíše...raději si počkat na věrohodný server =)

Ale pokud je to opravdu tak, tak se můžeme aspoň tešit, že Jágra uvidíme na Euro Hockey Tour a také MS =)
je to uz jasne 2 roky + 1 rocna opcia

:arrow: http://hawk.ru/news/4536.html :cool:
Asi už chce mít Jarda klid a jen si užívat slávy v Rusku...jinak si jeho rozhodnutí nedokážu představit. A přístup NYR už vůbec ne...raději koupí Naslunda nebo nabízejí Demitrovi 6 mil.... Sather se fakt zbláznil a je nepoučitelný, bez Jágra to možná nebude ani na PO...
Takže Járg ADIOSS! :wink:
nechapem ani ja, podla mna mohol a mal Jardo este NHL co ponuknut..odisiel tak o nicom, ako nikto :thumbsdown:
Teda Jágr ma svojim odchodom zaskočil, a aj Vašíček. :o

Ovela viac ma ale štve Blakeov podpis zo SJS. Po tom čo vymenili Višňovského, sa hovorilo o tom že odísť mal jeden z nich a vymenili Višňovského kvôli tomu aby Blake odovzdával skúsenosti mladým. Či oni mysleli mladým žralokom :lol2:
V každom prípade Kings majú teraz do obrany Preissinga, Johnsona, Greena a Harrolda.(nepočítam hráčov kt. ešte skoro v NHL nikdy nenastúpili.) Vizerá to na zaujímavú sezónu. :lol3:
do ruska :shock: :shock: to mu muselo fakt preskocit ved on je hviezda penazi ma dost tak preco odisiel ako daky druhotriedny hokejista ktory si prisiel len privonat NHL on je legenda keby isiel do kladna tak to este pochopim ale rusko ani pocasie tam neni pekne :o :o
je to ko*ot :thumbsdown:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS