Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Draft

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

mame koniec januara, draft je opat o nieco blizsie. Slafkovsky a Nemec sa stale v predpovediach drzia v top10. do ich sanci urcite vyrazne prehovori aj to ako sa predvedu teraz na OH. V poslednych tyzdnoch Nemec chytil super formu, hra vyborne a pravidelne boduje.
Aj s Mesarom sa uz viac-menej naisto pocita do prveho kola, aktualne sa odhaduje okolo 20-teho miesta.

Na HP je rozhovor s manazermi Nitry a Popradu o navstevach skautov z NHL, Chrenko sa napriklad vyjadril ze najvacsi zaujem o Nemca eviduje z Arizony (osobne dufam ze skonci niekde inde)

Po draftovej loterii by sme mohli urobit nejaku tipovacku kto a z akeho miesta ich bude brat :D
Slafkovsky je u mna silne overrated, nesahal by som na neho v prvom kole. Nemec aj Mesar mi pridu ako lepsie prospekty. Nemec bude urcite kvalitny nhl hrac, ci bude hviezda tazko povedat ale urcite sa v nhl presadi ako stabilny hrac.
Draft day, patri sa oprasit tento topic

Moj tip na dnes je 2nd Slafkovsky a 3rd Nemec (aj ked tu dufam ze to bude nizsie, Arizonu mu fakt neprajem)
1st pre Slafka by bola pecka pre nas, ale chudak chlapec, tu situaciu by som mu teda nezavidel... habs fans na forach vo velkej vacsine pripadov chcu kanadana Wrighta ak by montreal zobral napriek tomu Slafka tak by to bol od prvej minuty nanho nenormalny tlak nesklamat a naplnit tie ocakavania...

IMO to bude od nas v prvom kole vsetko. Mesar mal kus smoly ze sa na konci sezony zranil a trochu zisiel z oci v najdolezitejsej faze sezony. Ocakavam ho az v druhom kole. Spolu so Sykorom, ktory tam naopak prave v poslednych tyzdnoch sezony vystrelil vykonmi v PO a potom na MS. Este v aprili som dufal ze by ho snad mohli draftnut Avs svojim pickom v 3rd round (vyssi nemame), ale teraz si myslim ze niekto ho urcite vezme podstatne skor.

Draftovany by snad mal byt aj Petrovsky (tipnem 4.-5. kolo), dalej je to uz nepredvidatelne (pre mna). Ale aj keby to zostalo len na tychto 5 menach tak to bude zrejme nas najlepsi draft ever (aspon momentalne tomu verim)
Co se týče Ducks. Já bych nejraději ten pick měnil, přeci jen si letos nejsem vůbec jistý nějakým hráčem, u každého vidím red flags. Navíc konsenzus je, že budeme brát D (hlavně Korchinski, dost jsme koukali na Seattle prý), což vůbec nechápu. Vlevo topka Zellweger, Thrun, LaCombe, furt Vaak a Mahura, Fowler ještě pár let bude dobrý. Kdyby to byl aspoň pravák, ale tam zas jsou Drysdale a Helleson.

Nemá smysl v top 10 brát D, když si nejsem vůbec jistý, že bude top pair. Tuhle jistotu bych měl u Nemce možná tak. Takže já jsem výhradně pro C/W. Za mě ideálně Nazar, který může být obojí, případně kdyby propadnul Savoie, pak střelci Kemell a Lekkerimaki nebo 2-way force Kasper. Rozhodně nechci D, proto bych to radši měnil společně s dalšimi pieces za hotové (DeBrincat, Chychrun, fantasmagorie by byl Tkachuk).

Ale uvidíme, letos je to vyrovnané. Z 22nd bych chtěl Ohgrena, připomíná mi lite verzi Landeskoga. Skvělé LW, fyzický, two-way, výborný ve všech ohledech. Nenadchne v ničem, ale prostě je to takový sure pick do middle 6. Ale uvidíme, nechám se překvapit. Novému managementu věřím, ale musím uznat, že nějaký ten trade jsem čekal. Na to, že máme tolik picků a čekalo se, že budeme chtít top hráče v mladém věku. Fiala je pryč, DeBrincat by byl ideální.
Pre Oilers je tohtorocny draft docela nuda, mame len 4 vybery. Druhe az stvrte kolo sme vymenili. Uvidime, ci este nahodou neziskame nejaky pick napr vymenou Puljujarviho.

1. kolo
29. Edmonton

5. kolo
158. Edmonton

6. kolo
190. Edmonton

7. kolo
222. Edmonton

Kompletny zoznam poradia tu https://www.espn.com/nhl/story/_/id/341 ... -225-picks
Wow, tak toto som teda necakal ani v najmokrejsich snoch :cool: nepochybujem o tom ze podobneho draftu sa tak lahko nedozijeme, toto je once in a lifetime haluz. Velka gratulacia
Teraz ale prichadza ta narocnejsia cast, chlapci to musia potvrdit vykonmi. Drzim palce

PS: som zvedavy este na Sykoru, to je pre mna velice silno sympaticky hracik
tak nakoniec sme urobili vymenu s Arizonou a v 1. kole sme tak vyberali az ako posledni.
Vybrali sme produktivne lave kridlo z WHL Reid Schaefer, narodil sa kusok od Edmontonu, fandi samozrejme Oilers a bolo jeho snom za nas hrat. Tak snad sa chlapec posnazi.

Ta vymena bola inak docela vtipna, my sme poslali do Arizony Kassiana, 29th overall 2022, 3. kolo 2024, 2. kolo 2025 a jedine, co nam za to Arizona dala, bol ten 32. pick 2022. Ale jo, ucelom bolo uvolnit cap space.
732 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS