Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL Playoff 2024

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

McDavid zaspal...
AndyF píše:
pát 17. kvě 2024 07:41
McDavid zaspal...
skor s nim korculoval Hyman, ktory medzi kruhmi pribrzdil a potom ho uz len sledoval :frajer:
1 gol za 2 zapasy aj to od obrancu je velka bieda. Prvy zapas sme hrali vyborne, tam neni moc co vycitat, mozno len klasicky Nurse, ktory bol zas pri inkasovanych goloch a potom Bouchard jak namazal superovi. Z druheho som videl len 3. tretinu a Florida nas teda pekne eliminovala, su strasne rychli a do nijakej poriadnej akcie nas nepustili, mali sme minimum priestoru i pocas PP. Nas utok musi zabrat a Knoblauch vymyslet nieco ine, pretoze ak to zostane ako v 2. zapase, tak to bude sweep a pohodlna vyhra pre Floridu. Teraz je to pre nas uz must-win game.
arek píše:
čtv 13. čer 2024 12:29
potom Bouchard jak namazal superovi.
Tomu bych teda neřekl vyloženě namazal..
To přece nebylo jako že přemejšlel co s tim a rozhod se pro nějakej risk.
Byl pod tlakem a s minimem možností.
no tak som rad, ze sme si uvedomili, ze 4 zapasy k Stanley Cupu su stale omnoho menej ako 100+ zapasov v dalsej sezone (a dalsej, a dalsej...).
Dnes sa na to uz pozeralo dobre, konecne sme mali uz i trochu stastia a dokonca vyhnali Bobra z branky.
Zostavaju dve moznosti. Bud vyhra SC tim, ktory dostal vo finale vyprask 8:1, alebo tim, ktory predvedie historicky obrat. V zakladnej casti sme predviedli 3 dlhsie serie vyhier a vsetkym predchadzala seria 3 prehier.
Snad sme tymto zapasov Panthers zlomili a este to zdramatizujeme. Ak nie, tak sme snad aspon zariadili CST pre Barkova.
Vase Game 7 predikcie?

Ja si myslim, ze Florida zmobilizuje sily a nejako to uhra pred vlastnymi fanusikmi.

2:1
pojde to do predlzenia :nervozny:
myslim si, ze v tomto momente uz rozhoduje hlava, resp mentalne nastavenie a uplne si neviem predstavit, ze si to hraci a treneri Floridy po tomto priebehu (z 3:0 na 3:3) dokazu nastavit spravne. Ja verim tomu, ze vyhrame, aj keby sa Florida dostala na zaciatku zapasu do vedenia.
Tak som sa mylil, Florida sa nastavila spravne a vypadalo to ako prve 3 zapasy.

Skoda, ze sme ten obrat nedotiahli, bolo by to epic. Na druhej strane by mi bolo luto Floridy, ze bola tak blizko a prehrala by 2. finale za sebou a celkovo 3.

Neviem, ci sa este niekedy v najblizsej dobe dostaneme do finale, trebars to bola jedina sanca na dlhu dobu a my sme ju nevyuzili. Ale myslim si, ze toto playoff aspon zvysilo sance na to, ze Draisaitl zostane v Edmontone.

Co sa tyka game 7, je mi luto, ze sme to Floride ulahcili, tie 2 goly boli nase chyby. Takisto tam boli nasi hviezdni hraci na moj vkus az moc dlho ( v podstate odohrali polovicu zapasu) vzhladom k tomu, ze taketo zapasy rozhoduju casto ini hraci a uz museli byt unaveni. Draisatl cele finale nic moc, McDavid posledne dva zapasy 0 bodov, Bouchard dost kazil. Od RNH som sa tiez nedockal ziadneho velkeho golu vo finale a Hyman tiez zostal za ocakavaniami. Florida si ich dobre precitala a postrazila. Fakt sme mohli dat viac priestoru ostatnym.

Gratulujem Guddymu a dalsim fanusikom Floridy.
Bouch je muj kůň, mam pro něj slabost, jeho hru chápu trochu jak bych to hrál já, ale co udělal při prvnim gólu, to mi hlava nebere.
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS