Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BUFFALO SABRES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ano byli dva kapitáni, v té době jsem fandil hodně Buffalu právě kvůli Dannymu :-)
http://nhl.nbcsports.com/2017/10/03/sab ... extension/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak Jacka máme podpísaného. Čo si o tom myslíte? Hlavne o tých desiatich mega? Ja som bol mierne v šoku, ale má to byť náš franchise player a potenciál nato má.
Matik píše:http://nhl.nbcsports.com/2017/10/03/sab ... extension/

Tak Jacka máme podpísaného. Čo si o tom myslíte? Hlavne o tých desiatich mega? Ja som bol mierne v šoku, ale má to byť náš franchise player a potenciál nato má.
Já jsem čekal Leonovejch 8,5... 10 mě celkem zarazilo :-D
Myslím, že GM Eichel a coach Eichel udělali dobře, když dali Eichelovi 10 :good:
Pozeral niekto zápas?

Moje dojmy sú celkom pozitívne. Presilovky sme hrali veľmi pekne, takto som nás ešte nevidel hrať. Eichel výborný výkon, možno mu vyčítať akurát stratu pri vyrovnávajúcom góle na 2:2, ale z toho by som vynil skôr Lehnera. Jack nepokazil prihrávku, nestrácal puky, predviedol skvelý stick-handling + prihrávka na Pomminvilleov gól bola ukážková. Pommer veľmi prekvapil, aj prvý gól tam zavesil rutinérsky, bodaj by pokračoval a spomenul si na svoje najlepšie sezóny v Sabres. Celkovo prvá lajna dobrý výkon. Kane vyslal 11 striel na bránu.

Miernym sklamaním bola pre mňa druhá lajna. Ryan školácky chyboval pri prvom góle, Pouliota som ani nevidel, že hrá. Okposo zahral štandard, od druhej lajny však očakávam inú prácu.

Zatiaľ ma nepresvedčila ani tretia, aj keď záblesky tam boli. Prekvapil Griffith, hlavne skvelou prácou pri prvom góle.

Štvrtá formácia nesklamala, Josefson 53,8% FO, Nolan sa mi páči korčuliarsky aj dôrazom.

Obranu som toľko nesledoval, Ristolainen ale klasicky, Beaulieu niekedy zbytočne stratil puk. Antipin taktiež nehral tak zle, za "plevel", ako tu bol pred nedávnom označený, by som ho netituloval.

Zápas sme však zbytočne stratili, ako som už spomínal - Lehner si nemôže nechať dať gól spoza bránky, aj keď Danault mal šťastie.

Nič, v sobotu Islanders.
Matik píše:...
Zhodnotil si to docela dobře. Toho Antipina jsem tak tituloval já a stojím si za tím i nadále. Sice ano, je to osvěžující krok nemít v bottom 6 (naše celá obrana :jn: ) Gorgese a Fransona a v zásadě rozumím i té logice Antipina (máme tam +- stejného umělce jako ti dva, ale za podstatně méně peněz Obrázek ), ale není to cesta, jak být contender. Místo těch nekonečných šachů s obránci stačilo podepsat Pysyka, dát mu minuty a nebylo co řešit.
Jasan, Pysyk bol prešľap. Za tie roky ich vedenie porobilo hojne.
Minule od Isles sest, teraz od Devils (!!!!!) za dve tretiny, 4 inkasovane goly za 3 zapasy v nasich presilovkach, no moze ja toto komplet j***t :fucker2:
Po prvom sete sa už len dohrávalo...Beaulieu zas nabil svojou zadovkou na gól, toho už nechcem vidieť. Chudák Risto s ním ešte musel hrať v páre a bol z toho celý dosratý. Pommer nič, Pouliot tam zase ani nebol...čo sa stalo s Ryanom tiež neviem...nebyť Evanderovho dôrazu, nedáme ani gól.

Nasratý môžem ísť spať.
Čo do budúceho zápasu zmeniť? Asi všetko. Totálne prekopať zloženie formácií, pretože to absolútne nefunguje. Prvá má záblesky, ale nerozumejú si. Reinhart chudák zakopaný v tretej s drevákmi, vrátil by som ho k Eichelovi. Jediná lajna, ktorá mala dobré úseky hry bola štvrtá a to v nej hral prosím pekne Matt Moulson...

Obranu kompletne prekopať, Bealieua už v prvom páre nechcem vidieť, vlastne ho nechcem vidieť nikde, posadiť ho na pár zápasov nech sa uvedomí. A po celý ten čas mu púšťať jeho HIGHLIGHTS. K Ristovi dať hocikoho, Je fakt, že tam veľmi nie je z čoho vyberať, ale s McCabeom to minulú sezónu šlo. Aj keď bol včera tiež zlý, horšie to už aj tak byť nemôže. Tennysona nekomentujem, AHLkár. Dožili sme sa časov, kedy čakáme na návrat Bogosiana.

A potom sa nám ostáva už len modliť, že na tripe po Kalifornií sa niečo zmení. Stále fandím, ale včera toho bolo veľa aj pre najskalnejšieho fanúšika. Keď dostávame s tímami ako New Jersey (no offense) doma 6, čo s nami porobí momentálne Toronto alebo Chicago?

Aký to paradox s posledným príspevkom čo som písal...
Reinhart jednoznačně musí do top 6. Je nehorázné, aby byl kdekoliv jinde. To prostě neexistuje.
Obranu můžeš překopávat, jak chceš, ale pořád tam budou ti samí. Nezlepšila se oproti loňsku (krom individuálního posunu Rista např.) vůbec, nicméně aspoň se zlevnila.
Bogosiana jsem nikdy nehejtil, jako RHD #2 podle mě úplně v klidu, akorát se člověk musí odprostit od toho cap hitu.
No a co se týče včerejška, ještě bych zmínil druhý gól, kde Hischier vezl puk a Scandella ho nestíhal. Pak Hischier zasekl puk jedním směrem, Scandella málem hodil záda, ale ještě ok, potom zasekl na druhou stranu a Scandella už jel na párek s hořčicí..
Nezávidím volbu našeho top LHD do dalších zápasů. Možná bych tahal sirky o to, kdo se na tom postu utopí.. Případně by si měl Housley pomalu shánět brusle.
https://www.nhl.com/sabres/news/sabres- ... -291817888" onclick="window.open(this.href);return false;

Here's what the new lineup looked like:

28 Zemgus Girgensons - 15 Jack Eichel - 29 Jason Pominville
9 Evander Kane - 90 Ryan O'Reilly - 21 Kyle Okposo
67 Benoit Pouliot - 22 Johan Larsson - 23 Sam Reinhart
25 Seth Griffith - 10 Jacob Josefson - 17 Jordan Nolan

6 Marco Scandella - 55 Rasmus Ristolainen
82 Nathan Beaulieu - 5 Matt Tennyson
4 Josh Gorges - 19 Jake McCabe
93 Victor Antipin - 26 Matt Moulson

Snáď Housley vie čo robí, ale Samo v tretej ma škrie strašne. Za svoje výkony by si tam zaslúžil byť skôr Okposo. Ako som písal v predošlom príspevku, vrátil by som ho k Eichelovi. Formácie Girgensons-Eichel-Reinhart by vyzerala dobre. Girgensons by mohol plniť rolu rozbíjača, ako to hrával kedysi Foligno.
Matik píše:https://www.nhl.com/sabres/news/sabres- ... -291817888

Here's what the new lineup looked like:

28 Zemgus Girgensons - 15 Jack Eichel - 29 Jason Pominville
9 Evander Kane - 90 Ryan O'Reilly - 21 Kyle Okposo
67 Benoit Pouliot - 22 Johan Larsson - 23 Sam Reinhart
25 Seth Griffith - 10 Jacob Josefson - 17 Jordan Nolan

6 Marco Scandella - 55 Rasmus Ristolainen
82 Nathan Beaulieu - 5 Matt Tennyson
4 Josh Gorges - 19 Jake McCabe
93 Victor Antipin - 26 Matt Moulson

Snáď Housley vie čo robí, ale Samo v tretej ma škrie strašne. Za svoje výkony by si tam zaslúžil byť skôr Okposo. Ako som písal v predošlom príspevku, vrátil by som ho k Eichelovi. Formácie Girgensons-Eichel-Reinhart by vyzerala dobre. Girgensons by mohol plniť rolu rozbíjača, ako to hrával kedysi Foligno.
Myslíš, že coach Eichel vie, čo robí?
Coach Eichel by nedal Sama do tretej, keďže s ním sa mi zdá dokonca aj býva. Pán Vtipálek.
Matik píše:Coach Eichel by nedal Sama do tretej, keďže s ním sa mi zdá dokonca aj býva. Pán Vtipálek.
mozno neumyva riady a osrava zachod
On už nebydlí s Moulsonem? Tak na co jej máme?
Neviem no, odtrhnut Kana s Eichelom mi nepride ako dobry napad, ale bldajme tomu. Gorges :D :D to zas dneska bude
Nedostali sme 6ku, prvá lajna dva góly, hurááá!
Akurát som dopozeral Highlights, nakoľko som nad ránom nebol schopný/ochotný vstať.

Čo som videl šance, nebolo to zlé. Ale tá obrana...McCabe si pri prvom góle nechal za chrbtom Hertla v štýle nech sa páči daj si gól. Scandella na párek vol.2, stačilo jedno vybrzdenie a zostal z toho taký hotový, že tiež kukal Tierneymu na chrbát. Aj keď Donskoiova prihrávka bola exkluzívna...

Góly sme dali pekné, hlavne prvý, krásna súhra. Mrzí nevyužitá presilovke 5on3. Tým pádom sme si asi nezaslúžili vyhrať. Takisto škoda gólu Meiera, zase zmätok pred bránkoviskom. Viac nemám čo dodať, ťažko po jednom zápase súdiť, či sme sa aspoň troška odrazili. Pokiaľ ukoristíme v LA aspoň bod, bolo by fajn.
Já teda vstal, tak hodím pár postřehů:
-kam přesně se chceš odrážet? :giggle: Jsme tam, kde bychom měli být..
-úplně tragický výkon to nebyl, ale výhra Sharks naprosto zasloužená, ani na sekundu jsem neměl ten pocit, že bychom tam měli uspět
-Sharks všechny tři góly pohledné, náš první taky solidní (Eichelova kulišárna)
-aktivní Reinhart i v třetí brázdě, Pominville doklepává slušně
-opět srandovní obrana. Nejkratší sirku si vytáhl lord Scandella a na pozici top lhd skvěle potápěl tým :good:
-komický závěr, kdy Thornton a Pavelski mířili z pár metrů na EN a oba trefili tyč.
Kam by som sa chcel odraziť? zlá otázka. Skôr odkiaľ. A samozrejme z toho úplného dna, z ktorého sa pár rokov nevieme vyhrabať a definovali to aj posledné dva zápasy. Aj keď aspoň o stupienok.

Tú prehru s Devils však už neberiem tak tragicky, nakoľko podľa slov známeho momentálne hrajú naozaj dobrý aktívny hokej a vyšli im niektorí noví hráči.

Vravím, zápas som nepozeral, viac zhodnotiť nemôžem, ale som rád že sa niekto našiel. :) Ja som sa zobudil o 6:00, ale šiel som si radšej zase ľahnúť, tento týždeň som akýsi vyflusnutý.

btw. ako zahral Gorges? Bez srandy :)
Obrázek

Myslím, že nebyl nasazován na ty top lajny, měl dost krátké shifty (vyjma jednoho), nestihl nic pokazit mi přišlo :neviem:
Sam Reinhart practiced alongside Jack Eichel and Evander Kane on Monday.
Obrázek
Bod z Pittsburghu dobrý. Sice jsme to jako už mohli udržet, ale těch 45 střel zas, co proti nám šlo, to je prostě strašně moc. No a jinak Eichelova brázda s Reinhartem a Kanem dala všechny góly, nebyla ani u jednoho (možná ot, ale to je úplně jinej hokej) a jako bonbónek přidávám takovou holčičí bitku (pořád víc než McDavid :jn:) PS: žádný nehet nebyl při tomto natáčení zlomen.



Dovolil jsem si vyhodnotit i tři top commenty :lol2:
#3 Eichel before the game: "Alright boys. We are terrible. I need motivation for this game." One of the many no-name players: "Um... I mean Dan Bylsma won a cup here?" Eichel: "BYLSMAAAAAAAAHHHHH!!!"
#2 Eichel is fighter, coach, gm, and player
#1 If McDavid saw this happen to his teammates he would of been like " to bad kid keep your head up"
Pravda. Bod z Pittsburghu je pre mňa priam neuveriteľný po tom, čoho sme boli svedkami cez víkend. Minimálne proti Montrealu som čakal, že to musíme dať, ale kde. Zas trápenica celý zápas a jeden ulepený gól. A potom prídeme do Pittsburghu a dáme tam štyri...Kiež by sme toľko strelili aj v Detroite, ale od Buffala nik nevie, čo čakať.

Btw. Kane sa stal trade artiklom no.1 . Som zvedavý ako s ním GM naloží. Ja som ho začal mať konečne rád, takže jeho odchod by mrzel. Je naším jediným schopným krídlom (momentálne).
1286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS