Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BUFFALO SABRES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Postupem Blues do finále konference se volba v 1. kole, kterou Sabres dostali v trejdu za RORa, sesunula až na úplný konec. Pro Buffalo je ten trejd čím dál bolestivější. :ninja:
Zatial celkom fajn posily
Začiatok celkom solídny, Conor vybavil pens. :hop:
Zatiaľ nám chalani robia radosť, až na jeden odsratý zápas s busom, keď som akurát podal tiket :-D Čo predvádza Dahlin neskutočné, fokin Olofsson? Že mu to bude takto sypať, by som nikdy nepovedal, prepáč Victor.. Johansson taktiež skvelá posila, Jokiharju namiesto Nylandera? :oslava:

Aj min rok sa krásne začalo, potom prišlo bolenia brucha, a akého charakteru.. Ale zatiaľ sa teším a veľmi! :klobuk:
Another season, same old shit.
Poldruha roka som do tohto topicu nič neprispieval, ale však načo. Ako tak kukám príspevky spred troch rokov, nič sa nezmenilo a cyklili by sme sa tu dookola :-D :-D :-D
Je to az nepochopitelne ako je mozne ze sabres sa z tych sraciek tak dlho nedokazu vyhrabat... zmenili za posledne roky GM, trenerov, priviedli posily a stale na dne tabulky... co podla vas robia zle?
Na papieri tie ich timy z poslednych rokov zas az tak tragicky nevyzerali a aj tak ziadny posun k lepsiemu.
Dokedy to tam takto bude eichela bavit? (ze nie je spokojny vsetci vedia, ale kedy si povie ze uz teda vazne stacilo ako nedavno PLD v buse?)
Tiež tomu nerozumiem, nečakal som síce, že v tejto killer divízií budeme pravidelne vyhrávať, ale aby sme hrali takúto mrdku? Nerozumiem.

Hall dal jeden gól. Eric Staal fajn, ale niekedy už ozaj vyzerá ako unavený starý muž, ktorého už hokej (alebo akákoľvek iná činnosť) veľmi nebaví. Eichel je len svojím tieňom (či je alebo nie je zranený nevie ani boh). Jediní hráči, ktorí hrajú aspoň štandard, sú Reinhart, Olofsson, Cozens a prekvapujúco skvelo hrá Ristolainen. Ok, ešte Dahlin sa rozbehol posledné zápasy.

Brankári. Ulrich fajn, aj keď vie dostať sem tam sofťák. Chudák Hutton, škoda reči. S ním je istota, že sa prehrá. Ale keď tím pred ním nehrá, tak by nám nepomohol ani Tretiak.

Na papiery sme ozaj nevyzerali ako tím na posledné miesto NHL. Ale toto. Ten náš prejav je strašný.

Teraz nás čakajú tri zápasy proti NYI. Dúfam, že po nich sa bude pakovať Freddy Krueger. Nemáme načo čakať, už teraz je po fúnuse.

Ako si spomínal, uvidí sa, čo Eichel. Ale jeho výkony sú momentálne ozaj na facku. Trejdu sa obávam. A hlavne po skúsenostiach s Radarom sa bojím, že by sme zas dostali nič.
45 - 18 na strely pre NYI, 2 góly Matta Martina, z toho jeden spoza brány.

Sa nedivím, že toto nikto nesleduje. Veď to je sebatrýznenie. Už len tie HL mi zobrali 10 minút života, ktoré mi už nikto nevráti.
Matik píše:
čtv 04. bře 2021 20:13
Na papiery sme ozaj nevyzerali ako tím na posledné miesto NHL
THIS. Na papíře je ten tým výborný až na brankoviště, vůbec to nechápu kde je problém, ta losing culture ten tým asi už úplně sežrala. Každopádně bude zajímavé sledovat jak do toho zase hodí vidle a kam půjde Eichel.
Ok, všetko podľa plánu. 3/3 proti Isles. Ak toto ešte Krueger rozdýcha, tak ja už neviem. To bude na doživotnú zmluvu
Já bych to rád nějak glosoval, ale nějak jsem ty naše prohry už přestal prožívat. Taková apatie už za ty roky :hmm: Ani neumím zhodnotit, jestli je Krueger hlavní příčina, ale min. už kvůli Skinnerovi by asi bylo lepší, kdyby tam nebyl.

Sleduju raději MLB. Většinou už jsme v NHL v únoru dávno done, tak se můžu pomalu plynule přesunout ke spring training :kajo:
Ja by som sa tiež rád dostal do toho stavu, že mi je to ukradnuté, ale nejak mi to nedá a toto čo sa deje ma serie viac a viac. Človek sa teší na hokej cca pol roka, tím vyzerá na papiery super a potom dostane toto. No snáď sa tiež dostanem do stavu apatie, lebo momentálne ma to regulérne rozčuľuje :-D :-D :-D
Obrázek
Fredyho anabáza sa skončila. Či to niečomu pomôže neviem, ale aspoň sa niečo deje. Alebo sa aspoň tvári, že sa deje.

Hráči o ňom vraveli že jeden z najlepších trénerov, pod ktorým hrali. Skvelý človek, motivátor.

Vyzerali hráči Sabres ako motivovaní? Alebo chápem slovo motivácia v inom význame?

Boh vie.
Matik píše:
stř 17. bře 2021 14:43
Hráči o ňom vraveli že jeden z najlepších trénerov, pod ktorým hrali. Skvelý človek, motivátor.
to mozu byt naucene frazy, ale ja som mal Kruegera rad, ked bol coachom Edmontonu. Vtedy boli Oilers v podobnych srac*ach a casto menili trenerov (to sa vlastne zas tak moc dodnes nezmenilo), ale s nim to bolo aspon o trochu lepsie. Drzal som mu palce v Buffale. Skoda, ze to nevyslo. Bud mu to nesadlo, alebo bude problem inde ako v trenerovi.
uf...vyhrali sme :D po pondelkovom otoči od Philly som myslel, že nás to už totálne položí a nevyhráme nikdy. Zázrak sa stal
Díky za Erica :jupi:
Parda píše:
úte 06. dub 2021 15:13
Díky za Erica
I u nás hrál svůj standard. Fajn posila :good:
Stalo sa presne to čo som čakal a to to, že zas sme sa nechali o*ebať. Hall, Lazar za 2nd a nepoužiteľného Bjorka. Bravo Kevyn.

Prosím, netrejdujeme toho Eichela, lebo my za neho dostaneme niečo podobné. Táto organizácia už prerazila svoje dno. Spojenie “na smiech” sme posunuli do inej dimenzie
Jednu vec nechapem. Bills vlastnia Pegullovci tiez a realne idu hrat o Superbowl. Sabres su uplne otrasne vedeny tim proti tomu. A neviem, aky ma na to vplyv losing culture, Bills cez dve desatrocia neboli v PO. Ale dosadili sa spravni ludia, vhodne sa doplnil tim, Allen je top5 QB v lige aj ked mu nikto moc neveril. Sabres stale preslapuju na mieste, respektive robia kroky naspat. Ja som realne tuto sezonu od Bills uz ku konci prezival ako Sabres v sezonach 05/06 a 06/07 a na tie prehry uz som si fakt tak zvykol, ze ani nic ine necakam uz.
ok, myslel som, že sme už prerazili najhlbšie dno počas sezóny. No potom prišla off-season.

Toto je zralé na rozpustenie. Aj keď sa mi ťažko hodnotí, kto je v tom prípade Eichel vs Sabres menej profesionálny. Tím NHL určite nemá medical staff zložený z nejakých nevyučených mäsiarov. Každopádne, Jack už náš dres neoblečie. Teraz nám, tým málo, čo zostali, zostáva sa len modliť a veriť, že ho vytrejdujeme za dobrú protihodnotu - čiže nejakých top prospektov, ktoré sa nachádzajú napr NYR...aj keď si pamätám, ako sme pustili O'Reillyho. pred troma rokmi som to tu kritizoval, trpkým zadosťučinením mi je, že som mal pravdu.

Kto v klube po tomto zostane, to naozaj neviem. Pravdepodobne odíde aj Reinhart, Ristolainen. Čakajú nás ďalšie roky potácania sa na dne tabuľky. Na druhej strane, s takýmito frustrovanými a znechutenými hráčmi by sme tam zostali tak či tak. Možno naozaj to treba prekopať a postaviť nový core, poprípade nechať hrať mladých, zbaviť sa všelijakých Eakinov.

Keď však Eichelov trejd opäť dodrbeme ako ten Radarov, to už ozaj nezostáva nič iné, ako predať klub, presťahovať značku a na mieste Keybank centre postaviť nové nákupné centrum.

Každé leto nám síce dáva nejakú New Hope, no vždy sme skončili pri Revenge of the Sith.
Tak to jsme zvědav, jak udržíte Eichela.. Tohle vypadá na novou přestavbu. Reinhart k nám za first round 2022 a něco málo k tomu.. Za mě pro nás dobrá výměna, která ještě více posilní náš talentovaný útok. Ale co Sabres? To nevím.. Když draftovali Eichela, říkal jsme si, že to je onen hráč, kolem kterého to postaví. Uběhlo pár let a Sabres jsou tam, kde byli před Eichelem. A ty poslední výměny/trady nenasvědčují tomu, že jej udrží. No jsme zvědav, jak ta sága kolem něj dopadne.. GL Sabres! Znám ten pocit "nekonečné přestavby" kdy člověk každou sezónu čeká, že to už bude lepší a ono není..
Eichela neudržíme, on už Sabre nechce byť a nemá to zmysel naťahovať. Teraz je dôležité sústrediť sa na to, aby ten trejd nebol Radar vol.2. Toho sa bojím úplne najviac. Prispievajú tomu aj americké médiá, ktoré živia ľudí informáciami typu, že Jack mal slabú sezónu a je strašne zranený.

Pritom aj zranený dal skoro bod na zápas. Predošlej sezóne skončil tuším piaty v hlasovaní Hart Trophy.

Napriek tomu čítam veci, že do bostonu za Debruska a nejaký pick. Ide ma rozdrapiť od jedu, keď to vidím.

Podľa reakcií Sabres to vyzerá, že presne takéto kktiny nám posielajú. Pokiaľ ozaj však nepríde adekvátna protihodnota, nech tých zostávajúcich 5 rokov kľudne presedí v press boxe vedľa Kim Pegulovej.
Tak a je to tu. Jack bol vymenený do Vegas. Každý to už síce videl, ale aj tak si to zrekapitulujme.

to Vegas - Eichel, 3rd 2023
to Buffalo - Krebs, Tuch, 1st 2022, 2nd 2023

Moje pocity sú rozpačité, no v konečnom dôsledku môžem vyjadriť určitú spokojnosť, aj keď ešte niečo tomu chýba. Po tomto celom extempóre som sa bál nejakého trejdu typu Howden, Kolesar, ale dopadlo to nakoniec celkom fajn. Zatiaľ z toho nemám pocit, čo pri trejde Ror, pri ktorom som sa rozčuloval hneď, ako vyšiel…teraz však tiež ideme celkom do risku.

Tuch zranený, dúfam, že sa vráti do konca januára. Hráči jeho typu (powerforwardi) v dnešnej Nhl dlho nevydržia, začnú mať skorší decline, no Alex je ešte relatívne mladý.

Krebs - v nhl zatiaľ dokopy nič neodohral, mal by to byť však elite passer. Pred nejakým časom Vegas nechceli o jeho trejde ani počuť. No som zvedavý. Buď prišli nato, že je to bust, alebo chytili paniku, keď sa im zranil ďalší hráč.

Každopádne, je pre nás vyslobodením, že táto fraška konečne skončila.
1286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS