Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BUFFALO SABRES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Reinhart super bridge :)
Letos jedeme #Lose4Hughes :respect:
OMG - is this even possible?

Obrázek
Sme presne tam, kde sme chceli byť. :roll: :pc:
Schválně jsem ještě chvíli s prvním soudem počkal, ale už v chatu jsem psal, že v preseason mi tenhle tým přišel jako nhl tým asi po :matika: hodně letech. A je to tak? Přijde mi, že jo :neviem: Jsme tým na playoff? Ne, nejsme, ale konečně má smysl na naše zápasy koukat. Dahlin je šílenství, takhle dobrého beka jsem v našem dresu nikdy neviděl a Skinner je přesně hráč podle mého gusta. Začínám snad i věřit tomu, že podepíše.
A New Hope :jupi:
Normálne žasnem, čo sa začalo diať. Tiež som sa najprv ukvapil s dekadentným príspevkom, ale to bolo po dvoch back to back prehrách 1:4 1:5, ktoré mi teda nevliali žiaden optimizmus do žíl. Ako vraví Rev, nie je to na playoff, ale konečne sa naše zápasy oplatí sledovať. Skinner môže dať pokojne 40 gólov, Casey sa tiež zlepšuje, ressurected Pommer, ale hlavne konečne nie je sme tak ľahko zlomiteľní, ako v posledných sezónach. Napr v zápase s Canucks som neveril, že toto niekedy od nás uvidím. :klobuk: žeby konečne svitalo na lepšie časy?
Na druhou stranu Risto je Myers 2.0. Jeho corsi vypadá každý rok úplně stejně (blbě) a sám od sebe se prostě nezlepší. Ledaže by udělal pair s Dahlinem, jenže toho bych si šetřil pro jiné maňase. Trejdnout, dokud je kolem něj hype. 5,4 v dnešní době není tak hrozný cap hit a zájemci se zatím najdou, kteří naletí :jn: On náš top bek nikdy nebude a i na druhý pár bude patřit do průměru, protože to prostě není žádný elitní puck mover.

Sice už tak naše hrozná obrana by byla ještě horší, ale chtělo by to využít jeho jména a kasírovat. Ideální čas na to připomenout, jak jsme zatočili s Pysykem.

Dahlin-kdokoliv
Scandella-Pysyk

a mohli jsme si hvízdat. No co už..

Risto for Nylander. #makeithappen :andy:
Takto, ja po tych rokoch, kedy to islo od desiti k peti rozmyslam, ci sme vazne tak dobri, alebo je to zhoda okolnosti. Velmi som zvedavy na Piluta (+ v zalohe Guhle, ktory je trosku v jeho tieni, ale podla mna uz je NHL ready), presadit by sa mohol aj Olofsson. Kazdopadne ten streak :klobuk: :sok: a hlavne ti obraty, to muzstvo neskutocne slape. Vymene Ristolainena by som sa asi nebranil, ma -9 alebo kolko, beznadejne najhorsi +- hrac tento rok, len je otazne koho zanho. Na farme nam hviezdi Pilut, Olofsson vyzera ako hrac, ktory bude vediet dat tak 20-30 golov, je tam Nylander. Mozno nejaky vysoky draft pick?
Konec vítězné série? Ale kdeže. V hlavní roli Jeff Skinner. Kompars ve formě čtyřech Francouzů v kase.

https://youtu.be/Ev4ACAeAsBw

Obrázek

8th in a row.
desať...desať...desať :wave: :petrik:
https://twitter.com/BuffaloSabres/statu ... 7427670016

keby nie je noc, tak by som hučal na celý byt. Nenormálne, Burns išiel kam ?
Taky jsem si říkal, že Risto asi četl tenhle topic :lol2:
Burns zapomněl, kterým tlačítkem se zrychluje.
Paťo Berglund už je preč. Že mi bude chýbať, to sa povedať nedá.
Ví někdo něco víc o tom, co se s ním stalo?

Hráčsky on sice nikdy nebyl nic moc víc, než middle-6 forward, ale v kabině byl prý vždy velmi oblíbený a profesionální. V rámci trejdu RORa jsem jeho odchod vnímal spíš jako cap dump, ale myslel jsem, že v bottom-6 Buffala ještě může dodat několik solidních sezón. Tak velký úpadek mě překvapil. :neviem:
Byl fakt špatnej (sice teda eye-test) a pak se nějak nedostavil na trénink či co. Hlavně hrál tak, jako kdyby tady nechtěl být. A takové hráče tady GM Jack nestrpí :nono:

No a uvolňuje se cap space pro Skinnerovu osmičku.
Ja som niekde čítal, že sa nedostavil na tréning po rekonvalescencií. Ale na100% to potvrdiť neviem. Tiež som myslel, že do tretej brázdy to bude schopný hráč, celú kariéru bol celkom gólový. V zápasoch však pôsobil vyslovene zle, nemotorný, neohrabaný a pokiaľ naozaj spravil to čo som čítal, nech sa pakuje kade ľahšie.
Měli bychom Skinnera podepsat ASAP. Jestli dá 50, tak jsme v kýblu. 8 ideál, 8 a něco přimhouřím oko (dle termu). Šílenství, ale holt takový je dnešní trh. A lepší Skinner za 8 než Lucic za 6 :jn:
A mimoto ta první lajna je teda :slintac: Skiller line :respect:
Dahlin je mašina na turnovery, ale to je naprosto normální v tom věku. Naopak je (samozřejmě) super, že Housley má cit a neříká takhle talentovanýmu frajerovi, aby to jen házel do rohu. Stejně pořád žasnu. Já se v jeho věku ještě bál černýho kafe a on si tu projede s pukem na holi celé hřiště.
No, tak už prišiel ten moment, kedy nám došla para. Ale žeby ma to nejako trápilo? Ale kdeže. Už teraz to je asi najlepšia sezóna po dlhých rokoch, kedy sa dá na našu hru pozerať. To že PO možno nespravíme podľa mňa vôbec nie je problémom. Niektorí hráči sa potrebujú proste vyhrať, ako napríklad Casey, na ktorého boli podľa mňa zbytočne naložené priveľké očakávania a zodpovednosť. Budúcu sezónu to bude plnohodnotný druhý center, ale v tej aktuálnej nato nemá. Čo s tým ? teraz už asi nič, takto narýchlo druhého centra nezoženieme takže nám zostáva pracovať s tým, čo máme. Aj keď je pár adeptov, ktorým by sme mali zamávať, viz Okposo. Je mi ho síce ľúto, pretože si myslím, že za jeho rapídny pokles výkonnosti môže concussion z prvej sezóny v Sabres, ale mať hráča za 6 mega v štvrtej lajne, to je celkom luxus. Zo Sobotku taktiež nie som veľmi nadšený, jeho svetlé momenty sú len takými výkrikmi do tmy, za pravdu mi dáva jeho 6 bodov a to hráva často práve v druhom útoku. Od Shearyho som nič veľké nečakal, takže ten mi vôbec nevadí, svoje si uhrá. V Rochesteri však vália naši Švédi, uvidíme, kedy dostanú šancu.

Ale každopádne nedovolím si filozofovať o trejdoch lebo naozaj neviem kto by bol realtívne available na ten náš kritický post. Radšej sa sústrediť na podpísanie Skinnera, ktorého odchod by naozaj mrzel.

Budem sa opakovať, ale naozaj som z tejto sezóny milo prekvapený a momentálnu zlú formu vôbec neberiem tragicky.
Já teda vůbec nevěřil Huttonovi a zatím nezklamal.
A co Dahlin? Asi se čekalo více bodů.
Parda píše:
pon 07. led 2019 08:58
se
Má v 18 jako bek půl bodu na zápas, to ti přijde málo? Nevím, co kdo čekal, ale mně to přijde docela adekvátní. Udělat nějakých 40 bodů jako rookie bek by byl pořád výborný počin.
Viz Matik, k tomu není co dodat :good: Na TDL bych byl pokud možno pasivní, ať už budeme kdekoliv. Casey potřebuje čas. Okposoa se asi nezbavíme.

Dahlin je ďábel. Opakuju se, ale za těch +-15 let, co nás sleduju, jsem v našem dresu neviděl lepšího beka. A to mu je 18.

With a relative Corsi of 3.56-percent (teď 3.92), Dahlin ranks second in that category among Buffalo defensemen. Contextually, that number is pretty impressive considering his offensive zone-start ratio of just over 50-percent, proving that he’s spending time in a multitude of different situations. Housley s ním míchá a zkouší. Hrál už z obrany se všema, ice time zpočátku nižší, teď jde nahoru. PK nejdřív nehrál, teď se tam občas dostane. Dostává těžké shifty, rozhodně se mu žádná cestička neumetá.

Historically, defensemen don’t typically put up gaudy numbers in their rookie seasons, especially at 18 years of age.

Let’s take a look back at the rookie campaigns of three players who are widely considered as some of the top blueliners in the NHL today. We’ll start with Tampa Bay Lightning defenseman, Victor Hedman. In his first full season in the league, he too was 18 years old, and he didn’t exactly set the world ablaze in terms of offensive production. In fact, it took him three full years before he even cracked 30 points in a season. He isn’t alone in this category. As perhaps the most effective offensive defenseman in the league, Erik Karlsson took a considerable amount of time before developing into the statistical powerhouse he is today. While it didn’t take him nearly as long as it took Hedman, as a 19-year-old rookie, Karlsson only produced 26 points in 60 games. His production catapulted in the seasons to follow, but still, he did not have an immediate effect on offense in his inaugural campaign.

A co se týče bodů :neviem:
Fajn, Risto asi dá o pár bodů víc. Když napruží tu svou dlouhou hokejku, je to neskutečná šleha. Pak taky jednou vykoupal Burnse. Jenže jeho transition je k smíchu. Pokaždé volí safe choice, případně to hodí do rohu. Nebo to předá někomu schopnějšímu. Svého stropu už asi dosáhl. Dahlin teprve začíná a už je jinde.
sedmička od Edmontonu byť nemusela...ale stále som spokojný
tomasinho píše:
pon 07. led 2019 10:34
Má v 18 jako bek půl bodu na zápas, to ti přijde málo?
Sám si to citoval, se čekalo, ne že já čekal. Já se zeptal na to jak hraje a na to mi bylo odpovězeno, já Sabres nesleduju. Co se týká bodů ho lidi srovnávají s Myersem, byť byl Myers ve své rookie season starší. Ale za mě určitě je jeho bodový příspěvek v pořádku.
tak túto sezónu to s postupom do PO opäť nemyslíme vážne. Inak si posledné prehry neviem vysvetliť. Súperov sme síce prestrieľali, no nemôžeme sa vyhovárať na šťastie.

Hm, nechcem maľovať čerta na stenu, ale ak Skinner nepodpíše...
tak asistentom trenera Eichela bude od buducej sezony Ralph Krueger :hmm:
myslim ze zaujimava volba ktora by mohla priniest ovocie :thumbsup:
1286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS