Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BUFFALO SABRES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Alexiss píše:Tak McDavid nebude a asi je to tak spravedlivé :yes: Už jsem to tu psal v pruběhu sezóny, že s takovými výkony si Buffalo ten pick ani nezaslouží a je to tak :cry: Na jednu stranu jsem McDavida strašně moc chtěl, ale jak už jsem řekl karma je karma a prostě tahle sezóna plná pochybných rozhodnutí a úmyslných proher, resp. žádná snaha v zápasech nás snad už dostatečně poučila a v příštích letech (kdyby na to teda příšlo, ale já věřím, že už budem stoupat jen vzhuru) se podobných šaškáren (rozuměj úmyslnému tankování) už vyvarujem. Eichel bude dobrej, už se na něj těším, ikdyž je otázka jestli ho uvidíme v NHL už v příští sezóně :neviem:

Jinak ten 1. pick jsem přál teda Arizoně, Edmonton už se za ta léta napakoval dost, ale uznávám, že si to letos zasložili víc jak my :klobuk:
Ta ty máš můj respekt :klobuk: :good:
tak BUF maji fak smulu.. loni i letos pick no.2..ale za to tankovani letos jste zaslouzili.Jinak Loterii jsem pral TOR nebo Arizone ,skoda ze to padl zase na zabijakov talentu z EDM :bee:
Tak Babcocka se nám zlanařit nepovedlo, takže kdo to bude... Bylsma, Carlyle Oates,nebo třeba DeBoer nebo někdo další? Murray zatím trochu mlži tak uvidíme :hmm:
Alexiss píše:Tak Babcocka se nám zlanařit nepovedlo, takže kdo to bude... Bylsma, Carlyle Oates,nebo třeba DeBoer nebo někdo další? Murray zatím trochu mlži tak uvidíme :hmm:
Bylsma :yes:
3rd round pick in 2016 from Buffalo to Pittsburgh.
Bylsma to dostal na 5 let :hmm: Kazdopadne dobrej draft pick pro nas zadarmo.. Jen ted nevim, proc jsme to nepozadovali i od Jersey za Shera.
Mám ten pocit, že ta dohoda, že se bude za podpisy trenérů pod smlouvou (a to se patrně týkalo i Bylsmy) dávat pick, se dohodla až teď na jaře.
Atlantik píše:Bylsma to dostal na 5 let :hmm: Kazdopadne dobrej draft pick pro nas zadarmo.. Jen ted nevim, proc jsme to nepozadovali i od Jersey za Shera.
protoze je to vesmes pi*ovina. my taky nechteli pick za PdB od SJ. Ale ted vazne, nekde jsem cetl, ze ho nechteli, protoze to bylo nepsany pravidlo, ale pote co snad Boston chtel pick za Chiu, tak si Ruthford rekl, ze je teda taky chce, ale uz si to nepamatuju a ani nevim jak to casove vychazi a jestli vubec.
megaton píše:
Atlantik píše:Bylsma to dostal na 5 let :hmm: Kazdopadne dobrej draft pick pro nas zadarmo.. Jen ted nevim, proc jsme to nepozadovali i od Jersey za Shera.
protoze je to vesmes pi*ovina. my taky nechteli pick za PdB od SJ. Ale ted vazne, nekde jsem cetl, ze ho nechteli, protoze to bylo nepsany pravidlo, ale pote co snad Boston chtel pick za Chiu, tak si Ruthford rekl, ze je teda taky chce, ale uz si to nepamatuju a ani nevim jak to casove vychazi a jestli vubec.
Jo, bylo to presne tak a sam Rutherford to uz rekl. Precedens je precedens, ted se da cekat ze to bude chtit kazdy. Dokonce kdyz se to pravidlo schvalovalo do nove CBA, tak vetsina ani netusila ze se to bude vztahovat i na delsi dobou neaktivni GM a trenery... To jen dokresluje jaka ptakovina to je, ale kdyz tam ta moznost je, tak proc ten pick nebrat ze..
Tak má mysl se pomaličku, ať chci nebo ne obrací ke draftu, který je už za dveřmi. Na Draft Combine Eichel poněkud předčil McDavida, což ale ve finále nemusí vůbec nic znamenat a nějaké spekulace o tom, že by si snad EDM vybrali Eichela jsou naprosto bezpředmětné, což koneckonců potvrdili také samotní Sabres, konkrétně Royce, že s McDavidem už žádné pohovory nebudou, takže myslím, že to, co bylo jasné už dlouho dopředu se teď jen potvrdilo.
Alexiss píše:spekulace o tom, že by si snad EDM vybrali Eichela jsou naprosto bezpředmětné
Ano
Alexiss píše:což koneckonců potvrdili také samotní Sabres, konkrétně Royce, že s McDavidem už žádné pohovory nebudou, takže myslím, že to, co bylo jasné už dlouho dopředu se teď jen potvrdilo.
Nema ovsem s prvne jmenovanym nic spolecneho.
nebo chces rict, ze kdyby Edmontonu nejak preplo, a vzalo 1. Eichela, tak Buffalo nevezme McDavida proto, ze uz nebyly zadny pohovory? :giggle:
The #Sabres have hired Adam Mair and Krys Barch as player development coaches. :hufi:

snáď nie som jediný, koho to pobavilo :ninja:
Obrázek

:respect: :rev:
tak ROR zevraj uz podpisal
spekuluje sa 7.5m / 7yrs
ak je to pravda tak mu srdecne blahozelam, lebo je to kralovska zmluva. snad sa mu ju podari potvrdit aj vykonmi...
petrik píše:tak ROR zevraj uz podpisal
spekuluje sa 7.5m / 7yrs
ak je to pravda tak mu srdecne blahozelam, lebo je to kralovska zmluva. snad sa mu ju podari potvrdit aj vykonmi...
Potvrdilo se, ale nejzajímavější je tohle.
ROR contract very interesting. Salary is $1M per year. Rest is signing bonus: 10, 8, 7.5, 5, 5, 5 and 5.
:lol:
Nechápu jak hráč typu ROR dostane na sedm let 7,5 mil. ročně... :neviem:
A ty bonusy už vůbec nechápu. Může někdo vysvětlit?
Velmi nenápadný podvod... ako vyd**** so stropom
Ohlund píše:Velmi nenápadný podvod... ako vyd**** so stropom
Jeho AAV snad nebude $1M ne? to by to pak takhle dělal každý ...
Do platového stropu se počítá cap hit který v této smlouvě činí oněch 7,5 milionu. Nejedná se tedy o žádný podvod.

Obrázek
Jen tak mimochodem, kdyby ho chtěli vyplatit třeba za rok, tak to bude fungovat jak?
to jsou zase čakry..směšný salary a bonus :jn:
Jde o to, že ten signing bonus dostane hned 1. července vždycky. A během sezóny si přijde "jen" na zbylý milión dolarů. Což je pro něj imo lepší, když to dostane na ruku hned na začátku léta a nemusí nějak čekat, jednoduše řečeno.
Gratulace Ryanovi. :kajo:

Obrázek

Enjoy !
Takovej hrac za tyhle prachy absolutne nestoji.Kolik pak ma chtit Crosby ? 20 mega ? No ale treba ukaze nejaky zazraky a bude prvni hvezda nhl.
primaprema píše:Nechápu jak hráč typu ROR dostane na sedm let 7,5 mil. ročně... :neviem:
A ty bonusy už vůbec nechápu. Může někdo vysvětlit?
ROR je bezpochyby potenciálny budúci elitný two-way forward. Jediný problém je, že si pýta peniaze predom, teda skôr, ako preukázal, že takýmto hráčom skutočne je. Ale platenie za potenciál sa stáva bežnou súčasťou novodobej NHL. Hossa je tak trochu prehliadaný, mediálne akosi nezaujímavý (nečítam slovenské ani české servery). Napriek tomu, keby dostal zmluvu s cap hitom povedzme 8-9 miliónov ročne nikto by nepovedal pol slova. O’Reilly sa chcel stať ústrednou postavou klubu. Teraz ňou bude. Osobne mu fandím. Vie, ako dobrý môže byť/bude a keď to "len" potvrdí, všetkým zoberie akékoľvek argumenty.

Tie bonusy sú šikovná vec, ktorá uľahčuje jeho prípadnú výmenu. Povedzme, že ho budú chcieť vymeniť v sezóne 2019. klub, ktorý bude mať o neho záujem ho vymení deň po vyplatení bonusu a ušetrí milióny. Cap hit bude mať 7,5 ale už mu budú platiť len 6 ročne. Podstatné je, že väčšinu peňazí dostane vyplatenú na drevo v prvý rokoch kontraktu.

EDIT: Nepoznáte nejakú stránku akou bol capgeek?
1286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS