Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Podla pravidiel KHL po roztrhnuti kontraktu moze podpisat novu zmluvu az za 4-5 mesiacov /presne neviem/, CSKA ho moze skor nepustit, Prochorkina nepustili.

Medvedev mal v tejto sezone dost neprijemne. dlhotrvajuce zranenie, dufam, ze ho to neovplyvni.
Ale když se domluví tak snad podepsat jinde může, nebo ne? Možná ten 1year deal taky znamená, že Zaitsev je pro letošek pasé a ten rok se na něj počká ...
Prave skor podpis Medvedeva a/alebo ZaJceva moze indikovat nepodpis MDZ :neviem: AK ma po tom jednom podarenom roku prehnane poziadavky, vobec sa nenahnevam ak ho Hexy za nieco vymeni.
Hexy says: „We'll have to look to move somebody.“

Hextall says he will have to move someone on defense to lesson the logjam. Bet it is 2 someones...
:wave: :petrik:
Hexy says Medvedev has the ability to be a top-4 D man on Flyers.

Flyers have been after him for a few years. Kings were interested in him when Hexy was there.
No, na kempu se rozhodne.
Hexy says he expects to sign MDZ.
Tak o tomhle snad ani nelze pochybovat. Kajo, nevěřím, že trejdnem zrovna Del Zotta, když mu přinejhorším plat určí arbitráž.
Hextall says Erik Gustafsson’s camp has gotten in touch with him, but: „We don’t have room for another defenseman.“
:neutral:
„I’m not convinced this changes anything.“ Hextall on Lecavalier as it relates to a new coach being hired.
Trade him! Or... Buyout him!
Young guys will still have chance to make team on D, but won't be in top 4 next year, Hexy says. That said, they r probably 2 yrs away.
No, tak si počkáme o sezónu déle. :-/ Ale zase by se aspoň farma mohla konečně po dlouhé době dostat do play-off s Morinem a Ghostem v základu.
Gusta mrzí :verysad:
To jsem fakt jedinej komu 3 mega pro 32-leteho KHL beka prijde trochu moc? Jako ja beru ruske forwardy, ale o jejich obrancech mam nevalne predstavy.. Dal bych kursy 1.83-1.83 na to ze Medvedev skonci na tribune. Zaitsev to jo, tam by byl aspon potencial.

Pro Rona.. predcasny optimismus je dobra vec a naladi te, ale o to horsi pak byva pad. Lepsi mit mensi ocekavani a nechat se prekvapit. Pro pripad Medvedeva to plati doslova. A opatrnej bych byl i s Hakstolem, ty uz to tu pomalu oslavujes jako nejake terno (to same se ale stalo mne s Johnstonem, takze to chapu). Jen upozornuju.
Na jeden rok? Ja to beriem tak, ze Gross sa (snad) vymeni, usetrime este 0.5M a ako to poleno Medvedev horsi byt nemoze.
kajo píše:Na jeden rok? Ja to beriem tak, ze Gross sa (snad) vymeni, usetrime este 0.5M a ako to poleno Medvedev horsi byt nemoze.
To je urcite pozitivum, to ano. Ale radsi bych si na to pockal. I Lecavalier se mel minuly leto trejdovat...
Reason Flyers paid so much to get Medvedev: competition. He told Russian media he had offers from 5 NHL clubs.
To Atlantik: Jak zmínil kajo, když jde o jeden rok, tak to beru jako low-risk. Bud se prosadí do TOP4 (čemuž dávám tak 25%), nebo si zahraje svoje ve třetím páru (jak očekávám) a nebo půjde na tribunu a po sezóně už se nebude prodlužovat.

Moje hlavní radost je z toho, že teď minimálně jeden bek musí odejít, s podpisem Del Zotta to budou rovnou dva. A to je to, oč tu běží. :yes:

A jinak vytrejdovat Lecavaliera a Grosse jsou úplně jiné levely obtížnosti. Grossovi zbývá rok do konce, a v obranný zóně a při PK může být v propracovanějším systému furt platnej. Zatímco o Lecim se snad nemusíme bavit...
Rono píše:Moje hlavní radost je z toho, že teď min. jeden bek musí odejít, s podpisem Del Zotta to budou rovnou dva. A to je to, oč tu běží. :yes:
OK, to beru. Medvedev fakticky preplacenej, ale na 1 rok jako vata muze splnit ucel, coz by treba FA beci nesplnili, protoze ti pujdou po longterm kontraktech. A na ty trejdy jsem teda zvedav, jestli se nekdo chytne..
Atlantik píše:OK, to beru. Medvedev fakticky preplacenej, ale na 1 rok jako prechod muze splnit ucel, coz by treba FA beci nesplnili, protoze ti pujdou po longterm kontraktech. A na ty trejdy jsem teda zvedav, jestli se nekdo chytne..
Beru to tak, že když Hexy dokázal vytřískat za McGinna, Kimma a Coburna to, co vytřískal, tak Grosse i Luka za nějaký 3. kolo před draftem taky někomu hodí. :jn: U Leciho to jinak bude horší, tam čekám jedině buyout nebo 50% retained salary cup při jakýmkoliv trejdu v němž bude.
3M 32-rocnemu rusovi??? WTF?
Mne to takisto pride moc, nastastie len na jednu sezonu. Tieto susky z ruska obycajne podpisuju za menej.....
Navyse sa tu basni ze ved trejdneme grossa, schenna a pod. a ze bude miesto....
A nebolo by sakra lepsie keby sme iba tych bekov trejdli a nepreplacali nejake dalsie jelito namiesto nich aj ked len na jeden rok? Ja som sa uz tesil, ze sa toto leto zbavime minimalne jedneho beka a mozno dvoch a namiesto nich bud nieco velice lacne alebo mladí z farmy a miesto v strope by sa mohlo nejak vhodne vyuzit. Takto sa to len odklada....
Medvedev patří (patřil) k nejlepším bekům v KHL, nezklamal ani na jednom šampionátů, kde s Ruskem byl. Horší jak Gross imo fakt nebude. Navíc Hexy stejně řekl, že mladí nejdřív na sezónu 16-17, takže se takhle nic neodkládá, jen i ta další sezóna bude tzv. přechodová, jak jsme všici očekávali už delší dobu.

Že 3 milióny? Ano, takhle z individuálního pohledu to vypadá jako moc, nelze nesouhlasit. Ale i tak stále máme prostor 5 mega, hodláme vytrejdovat min. dva beky, přičemž když to budou Gross s Lukem, tak pak bude prostor hned cca 11 miliónů. A nebo když Hexy vykoná zázrak a zbaví se buď Vinnyho nebo AMaca, tak to bude ještě víc.

Takže ten plat bych vůbec neřešil, resp. já v něm nevidím (z týmovýho pohledu) nějaký větší problém, i když je jasné, že čím větší cap space, tím lépe. Ale ten +- jeden milión, dá se na sezónu přežít v pohodě, myslím si. A hlavně, Medvedev není žádnej anti-bruslař nebo jelito jako Gross, myslím, že budeme rádi, že i tu jednu sezónu tam bude tenhle Rus než ten Švéd.
We were planning to get a 2 year contract, but eventually it made sense to sign for a year and get an extension later if it works out for all the sides.
Za toto má u mě Hexy další plus. Beztak Homer by mu určitě totiž ty dva roky dal...

MacDonald-Streit
Schultz-MDZ
Medvedev-Gudas


Můj roster tip na opening day.
Pochopte konečně že žádnej buyout Lecavaliera se prostě konat nebude ... je to pro nás absolutně nevýhodný.
Rono píše:Medvedev patří (patřil) k nejlepším bekům v KHL, nezklamal ani na jednom šampionátů, kde s Ruskem byl. Horší jak Gross imo fakt nebude. Navíc Hexy stejně řekl, že mladí nejdřív na sezónu 16-17, takže se takhle nic neodkládá, jen i ta další sezóna bude tzv. přechodová, jak jsme všici očekávali už delší dobu.
V obrane casto mu usli hraci, prechadzali cez neho pasy. Neratam tuto sezonu, ked hral od januara zraneny. Okrem toho ak v utoku maju Rusi potencial (a ja si myslim, ze on sa skor alebo neskor musi prejavit, mladi treneri nedovolia hracom flakat sa), v obrane je to o dost horsie. Preto je dost lahke byt jednym z najlespich. Vobec, Rusi robia chybu, ze na EHT nedaju viac sanci mladym technickym hracom, ale skor silovym.
Hoci zmena timu mu moze pomoct, emocie budu uplne ine. No a co je velmi dolezite, on vlastne velmi riskuje, v 32 rokoch ist prvykrat do zamoria po sezone, kde mal nie prijemne zranenia. To si zasluzi respekt. A este jedna vazna vec, ma velmi dobru povahu, velmi prijemny clovek. Ja mu velmi prajem aby sa presadil. :good:
Logan píše:Ale když se domluví tak snad podepsat jinde může, nebo ne? Možná ten 1year deal taky znamená, že Zaitsev je pro letošek pasé a ten rok se na něj počká ...
Tam je to v reglamente, nejaka oznamovacia lehota alebo co, hoci na priklade Jori Lehtera alebo Petri Kontioly, ktori sa vykupili a mohli hrat si myslim, ze sa da, ked kluby chcu. Lenze Nikita je v CSKA a tam pripad Prochorkina ukazuje, ze oni s velkou pravdepodobnostou zhovievavi nebudu. Ja si myslim, ze skor plati ta druha moznost, ktoru spominas. Teraz som na twitteri citala, ze skor zostane este jednu sezonu v Rusku.
Rono píše:Medvedev patří (patřil) k nejlepším bekům v KHL, nezklamal ani na jednom šampionátů, kde s Ruskem byl
:| :-O .. no chtěl bych jej vidět u vás. Hned by jsi dle mého změnil názor. Já co jsem viděl (jenom na MS, a to nejenom letošním), tak dopředu OK, ale směrem dozadu neskutečnej tragéd. Pozičně mimo, málo agresivní. Toho bych nechtěl ani náhodou. To už radši Grossmana. A to myslím smrtelně vážně.
Guddy.44 píše: :| :-O .. no chtěl bych jej vidět u vás. Hned by jsi dle mého změnil názor. Já co jsem viděl (jenom na MS, a to nejenom letošním), tak dopředu OK, ale směrem dozadu neskutečnej tragéd. Pozičně mimo, málo agresivní. Toho bych nechtěl ani náhodou. To už radši Grossmana. A to myslím smrtelně vážně.
:hmm: Věc názoru, já nejvíc dávám na mt-svk, u který vím, že KHL sleduje. Je pravda, že já ho viděl jen na těch MS, kde mi teda přišel vždycky jako nejstabilnější z těch beků. Jen snad Nikulin na mě zanechal větší dojem. A ne, horší jako Gross se mi fakt vůbec nezdál.
Rono píše:Jen snad Nikulin na mě zanechal větší dojem.
Pravda, věc názoru. Protože horšího beka z mého pohledu jak Nikulina snad Rusko na MS nemělo (ber to s nadsázkou). Asi oba od beků čekáme něco jiného. No problém. :thumbsup:
Asi nebude divu, že mám menší požadavky než ty, když u nás tam plácají do puku už nějakou tu sezónu Krajíček, Huskins, Lilja, Grossmann, etc... :D
Rono píše:Věc názoru, já nejvíc dávám na mt-svk, u který vím, že KHL sleduje.
No radsej by som NHL ale nemozem pozerat nocne zapasy a pozerat zapas, ked viem vysledok sa mi moc nechce. :-D :)

Co sa tyka Medvedeva, Gudy ma pravdu v tom, ze nie je agresivny, hoci tvrdej hry sa neboji a ked treba, vie pritvrdit. Pozicne hra dobre, len nie vzdy dohrava momenty, preto tie chyby. To je aj dovod, preco sa ho Kazan zbavila. Lenze ja si napriek vsetkemu myslim, ze v NHL by sa mal presadit, budu nove emocie a pre NHL nie je hviezda ale jednym z mnohych, nebude mat garantovane miesto v zostave. :)

Mimochdom, ako je to s kontraktami hracov po 30, tiez dostavaju dvojcestny, alebo nie?

P.S. A kedy na teba Nikulin spravil taky velky dojem? :frajer2: Inak, s nim tiez Kazan roztrhla kontrakt, bol pomaly a napriek svojej postave hral ako babovka, hoci dopredu super.
mt-svk píše:P.S. A kedy na teba Nikulin spravil taky velky dojem? Inak, s nim tiez Kazan roztrhla kontrakt, bol pomaly a napriek svojej postave hral ako babovka, hoci dopredu super.
TAK! Z mého pohledu chlapec, co uměl jen vystřelit (střelu měl velmi dobrou). Nedostával se náhodou i Nikulin do reprezentace Ruska na MS díky jeho známostem na vyšších postech v ruském hokeji? Jen taková otázka bokem.. Předem se omlouvám za off topic. :jn:
mt-svk píše:Mimochdom, ako je to s kontraktami hracov po 30, tiez dostavaju dvojcestny, alebo nie?
Můžou i nemusí. To je na domluvě mezi klubem a agentem (hráčem). Medvedev má mj. one-way.

V případě Nikity Zaitseva by to bylo tak, že by dostal ELC na dva roky, u něj to tak určují pravidla.
Ja bych to uzavrel tak ze smlouvou na jednu sezonu se nikdy neda nic pokazit.Maximalne si posedi na tribune a pujde zpatky do Ruska.
Guddy.44 píše: TAK! Z mého pohledu chlapec, co uměl jen vystřelit (střelu měl velmi dobrou). Nedostával se náhodou i Nikulin do reprezentace Ruska na MS díky jeho známostem na vyšších postech v ruském hokeji? Jen taková otázka bokem.. Předem se omlouvám za off topic. :jn:
Poviem ti, ako sa na MS dostal Viktor Tichonov a budes mat prehlad, ako sa v Rusku zostavuje reprezentacia. V zakladnej casti hral slabo, v PO bol v nie raz na tribune, vo finale hral myslim 3 zapasy zo 4, v semifinale s CSKA 3 zo 7. Dostal sa do reprezentacie lebo... "my si este pamatame ako hral v Minsku". Dufam, ze teraz ti je jasne preco Nikulin hral na OH a MS 2013.
Rono píše:Můžou i nemusí. To je na domluvě mezi klubem a agentem (hráčem). Medvedev má mj. one-way.

V případě Nikity Zaitseva by to bylo tak, že by dostal ELC na dva roky, u něj to tak určují pravidla.
Diky. Zajceva som vedela, ale u hraca ako Medvedev nie.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS