Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Navrhujem Gudasa nominovat na Lady Byng Trophy, kedze 15 mesiacov nikoho zakerne nefauloval. Kto iny si to zasluzi viac nez on? :dudo:
Obrázek

Takže týmy, které bychom měli sledovat nejvíce, jsou CAR, MTL, PIT a CBJ. Potřebujeme pro play-off přeskočit alespoň dva z nich. Osobně nejvíce věřím v přeskočení CAR a MTL. PIT si imo PO uhrajou, CBJ nevím, ale furt si myslím, že talentem si to taky uhrajou ještě. But who knows...

No, a jinak.

TRAVIS KONECNY. :wub: Během celé kariéry v NHL měl zatím 5 bitek, všechny proti týmům z divize (2x NYR, 2x NYI, 1x WSH), k tomu asi nemusím zmiňovat jeho tvrdé hity, provokace proti všem týmům z divize. Snad v tomhle bude pokračovat, protože bych moc chtěl, aby zase byla nějaká větší rivalita i s Rags, Caps, Isles... a bylo by fajn kdyby ten náš young core (Patrick, TK, Provy, Myers, Hart...) měli na ty zápasy s nima vždycky větší motivaci, protože poslední léta proti týmům z divize dostáváme dobře na prdel a nebaví mě to...
Rono píše:
pon 04. bře 2019 12:09
měli na ty zápasy s nima vždycky větší motivaci, protože poslední léta proti týmům z divize dostáváme dobře na prdel a nebaví mě to.
No este by ste s tym mohli pockat aspon do vikendu.
Raffl and Laughton more ice time that 21 goal TK.

Gordon Trash. :jj:

Sticking with Gordon when you can have Q is as absurd an error as sticking with Hakstol when Trotz was available

The team obviously has more than enough skill, they just need someone who uses it properly.
Hakstol sure as **** wasn't the guy, Gordon isn't that guy, so hopefully the next one will be.

We can only hope. I don't get why these moron coaches make it so difficult. They sabotage our top players constantly. Knight more than TK? Hogg out with G's line? It's nonsensical and idiotic.

:jj:
na jesen hrate v Prahe s Hawks
Opravdu famózně jsme se dosuckovali až na top 10 lottery odd..


Obrázek
Na FB to okomentovali docela výstižně:
Hvězdy téhle sezony byli Hart a Taryn Hatcher. A jedinej Flyer, který se snažil celou sezonu, byl Gritty.

A ještě si od Floridy necháme vyfouknout Q :hroza:
tomasinho píše:
čtv 21. úno 2019 18:24
Ale chápu to, klubová příslušnost hraje roli. Já taky dodneška vyvracím plky Slovákům, že Getzlaf je prase :giggle:
https://twitter.com/i/status/1114512779787022336
ufff, to tu naozaj nebol ziaden prispevok cely mesiac? wow
(sorry za spam)
Začínám být řádně znechuceny:( Na co sakra jako čekají? Co je ve Philadelphii špatně? Proč nebojovali o Q, je sice jasné, že Florida má značnou výhodu . Taky bych raději na slunnou Floridu, kde hokej nikoho nezajímá a hráči i trenéři mají svatý klid a soukromí, než někde do Philadelphie nebo jiného velkoměsta. Ale i tak se měli snažit. Než se rozhybou tak jsme opět v kaši... Po X letech mám chuť se na nhl úplně vykašlat, protože ač jsou týmy se kterými sympatizuji, tak si nedokážu představit fandit někomu jinému, to prostě nejde..
No mam furt víc a víc pocit, že to neni tak, že si berou lidi, co neplní jejich představy. A pak je vyhodí.
Oni nabíraj lidi, co přesně plní jejich představy, akorát že to co dělaj, nevede ke správnýmu cíli.
Holmgren je největší problém. Dokud tam bude on, tak celá organizace bude imo směřovat špatným směrem.
neis píše:
úte 09. dub 2019 08:43
Proč nebojovali o Q
Sám sis odpověděl částečně, druhý důvod byla síla týmu Floridy, resp. jejich větší potenciál a Barkov.
Parda píše:
úte 09. dub 2019 12:45
Sám sis odpověděl částečně, druhý důvod byla síla týmu Floridy, resp. jejich větší potenciál a Barkov.
Pokud získají Panarina a Boba, tak souhlas. Ale momentálně je nemají a ten větší potenciál tam teda nevidím. Barkova? My máme Coutse. Kde oni mají Girouxa či Harta?

Je to imo hlavně o lokalitě a není tam takový tlak ze strany médií.
Rono píše:
úte 09. dub 2019 12:54
My máme Coutse. Kde oni mají Girouxa či Harta?
Řekl bych, že oni mají potenciál větší než vy už teď a to není jen o pravděpodobném příchodu Panarina a Boba. Mimo Barkova je tam Huberdeau, Trchochek, Hoffman, to vy nedorovnáte, Voras, Giroux, JVR už všichni mají věk.
Parda píše:
úte 09. dub 2019 15:07
Řekl bych, že oni mají potenciál větší než vy už teď a to není jen o pravděpodobném příchodu Panarina a Boba. Mimo Barkova je tam Huberdeau, Trchochek, Hoffman, to vy nedorovnáte, Voras, Giroux, JVR už všichni mají věk.
A takže Couturier, Konecny, Patrick, Lindblom, Frost, Farabee jsou vzduch? :joe:

Potenciál v obraně máme lepší než oni.

Voras má btw stále teprve 29 (byť v srpnu 30). Giroux je stále elitní hráč a ještě jim několik sezón bude.
O potenciálu týmu to jednoznačně není. Pláže a klídek je co to táhne spousty hráčů na Floridu, tohle s hokejem samotným nemá nic společného, to by si jistě vybral jinak... Florida je přesným opakem Edmontonu.

Parda např. u vás v MTL jsou hokejisti celebrity a musí pomalu "chodit kanálama" aby je někdo neotravoval, nebo veřejně neřešil, hokeji tam "rozumí" i 60 letá babka. Na Floridě hokej skoro nikoho nezajímá a nějací hokejisti jsou jim u zadele a mužou si užívat volného času jak chtějí a to je sakra lákavé, když se v baru s lehkýma holkama kluci rozšoupnou a nikdo se to nedozví :D
Jestli v té organizaci mají stejnej názor jako někteří tady diskutující o tom, že by snad Couturier měl být hráč na stejné úrovni jako Barkov, že my máme Harta, kdo je víc a že rozdíl mezi Flyers a Panthers je hlavně ve slunných plážích, tak možná to je problém téhle organizace.
honziss píše:
úte 09. dub 2019 17:08
Jestli v té organizaci mají stejnej názor jako někteří tady diskutující o tom, že by snad Couturier měl být hráč na stejné úrovni jako Barkov, že my máme Harta, kdo je víc a že rozdíl mezi Flyers a Panthers je hlavně ve slunných plážích, tak možná to je problém téhle organizace.
Obrázek

Obrázek

Ano, my máme Harta. Koho mají Panthers? Nějaké další (nepodložené) argumenty?

:wink2:
Na advanced stats je krásné to, že samy o sobě bez nějakého komentáře a hlubší analýzy v souvislostech jsou bezcenné, stejně jako je ta tabulka, kterou jsi sem dal. Barkov 96 bodů, Couturier 76 bodů... Co máš k tomuhle?

Navíc můj point byl spíš v tom vašem zoufale nekritickém pohledu na realitu. Některé komentáře tady mi přijdou jako ten vtip s jedoucím autem na dálnici v protisměru.
honziss píše:
úte 09. dub 2019 17:34
Na advanced stats je krásné to, že samy o sobě bez nějakého komentáře a hlubší analýzy v souvislostech jsou bezcenné, stejně jako je ta tabulka, kterou jsi sem dal. Barkov 96 bodů, Couturier 76 bodů... Co máš k tomuhle?
Co konkrétně bys k té tabulce chtěl doplnit, aby ti teda dávala souvislost? Stačí říct. Každopádně dává souvislost tak či tak. Poukazuje na Coutsovu defenzivní (nebo-li two-way) hru, která je lepší než Barkovova.

Barkovův upside je vyšší, o tom nikdo nepochybuje. Směrem dopředu je Barkov lepším hráčem, dozadu je horším. Overall je můžeme řadit do stejné podobně kvalitní kategorie. Oba vykazují čísla hodná 1. centru NHL. No doubt.

Přičemž při hře 5-on-5 je Couts celkově lepším hráčem. Ve speciálních formacích pak Barkov. Nebýt letos naší tragické PP, tak Couts měl 85+ bodů v prstem v nose, a to už není takový rozdíl vzhledem k tomu, že u nás není primární producent bodů jako Barkov ve svém týmu. Ale jestli se tu budeme handrkovat, který z těchto dvou hráčů je lepší, příčemž, jak jsem uvedl, oba jsou zaslouženě 1C NHL týmů a patří do stejné kvalitativní kategorie, tak bychom byli blázni. To je asi jako porovnávat Gaudreaua a Marnera, taktéž stejnou kvalitativní třídu.
Rono píše:
úte 09. dub 2019 15:31
Patrick, Lindblom jsou vzduch?
No upřímně před nástupem do týmu jsem u nich viděl větší potenciál než dnes po dvou letech v lize. A pro mě rozhodně Barkov > Couts.

Ale pokud bych byl hráč, který chce vyhrát :cup: , tak si na Floridě i v Pensylvánii vyberu jiné týmy. :-(
dejf píše:
úte 09. dub 2019 18:45
No upřímně před nástupem do týmu jsem u nich viděl větší potenciál než dnes po dvou letech v lize. A pro mě rozhodně Barkov > Couts.

Ale pokud bych byl hráč, který chce vyhrát :cup: , tak si na Floridě i v Pensylvánii vyberu jiné týmy. :-(
To ano, jsou za očekáváním, ale furt nemají ani 24 let, aby se už museli odepsat. :giggle: Naopak s lepším systémem a pořádným choaching staffem by jednoduše byli lepší i oni. Otázka je, jestli se takového coaching staffu vůbec dočkáme.

Jo, tak to já bohužel taky, no. :-/
neis píše:
úte 09. dub 2019 16:57
Parda např. u vás v MTL jsou hokejisti celebrity
Neříkej :-D Vyjádřil jsem se jasně, podle mě jsou teď Cats dál než vy, Q si určitě jen nepřišel opálit pupek na staré roky, zase z toho nedělejte, že si tam šel odpočinout před důchodem. Šel tam vyhrát cup, počasí a prostředí bez tlaku je pro něj fajn, ale vítězství je hlavní.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS