Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Takovej Enroth jako backup :jn:
Obrázek
Je to jasne.. Dochazej nam chechtaky a osekavame naklady na dopravu... :eek2:
Niekde sa ten buyout Bryza musel prejavit
...aby tých intradivíznych zápasov nebolo málo :thumbsdown:
co pamatuju, tak to tak NJD to tak vždycky měli. vse v dojezdove vzdalenosti autobusem a je to tak v poradku, proc se nekam tahat na pripravny zapasy, kde vždy hraje tak pulka realneho tymu.
Flyers among teams Phil Kessel would accept trade to
Esem píše:Flyers among teams Phil Kessel would accept trade to
Pokud to neni za Lecavaliera s Grossmannem a MacDonaldem tak doufam ze ne.
:wub:
Obrázek
:cosi: Hele jako fajn, ze mate radi Kimiho, kdo take ne, ale nezda se vam, ze ty uspechy druhych nejak moc prozivate? Kdyz vyhrali LA, tak to tu bylo samej prispevek dvou kalicu a Gagneho, ted tenhle chlapik, co se o pohar vic zaslozil kdyz nehral, nez kdyz hral . Ale jinak fajn, ze se dovedete radovat z uspechu jinych. :-D
Co jiného nám zbývá než radovat se z jiných, když se naše vedení zasloužilo, že my úspěšní dlouho nebudeme.
No a příspěvky o kaličích tady byly protichůdné. Skupina (JÁ) která je chválila a gratulovala a druhá zanedbatelná skupina (dědek) která z nich dělala nejhorší hokejisty na světě. :bee:

No a teď z vážnějšího soudkou. To jsou hráči, kteří u nás byli dlouholeté opory a něco dokázali. A to, že už třeba nemají výkonnost, není důvod, abych je zesměšňoval nebo jim donekonečna vyčítal jejich nepovedené závěry angažmá (což s oblibou dělá většina účastníků tohodle fora).
Takže když neuspěli u nás, tak nevidím důvod, proč bych jim to nepřál v jiném týmu, pokud by to nebylo proti nám.
tak prat jim to samozrejme muzete a je to prirozene. Kdyz nehraje muj oblibeny tym, pak taky fandim vice jednotlivcum nez celku a proto jsem to pral spis TBL. Ja jsem jen chtel upozornit, ze neni potreba do kazdeno druheho prispevku od fandy phily upozornovat na to ze vyhral Cup zrovna Timonen
Tak krome toho, ze mame o misto lepsi pick za Coburna a o misto horsi 2 picky za Timonena (a ze Kane uz ma vic :cup: nez cela Philly dohromady) je to nakonec to jediny, co nas na tom muze zajimat.
megatone řešíš blbosti :wink2:
megaton » 16 čer 2015, 22:43 píše:tak prat jim to samozrejme muzete a je to prirozene. Kdyz nehraje muj oblibeny tym, pak taky fandim vice jednotlivcum nez celku a proto jsem to pral spis TBL. Ja jsem jen chtel upozornit, ze neni potreba do kazdeno druheho prispevku od fandy phily upozornovat na to ze vyhral Cup zrovna Timonen

Tyjo a to počkej, až v roce 2139 vyhrajou pohár Flyers... to bude hukot teprve!
Esem píše:megatone řešíš blbosti :wink2:
však já vim. u psani diplomky je nuda, tak si trochu zastouram, ne? :jn:
AndyF píše:Tak krome toho, ze mame o misto lepsi pick za Coburna a o misto horsi 2 picky za Timonena (a ze Kane uz ma vic :cup: nez cela Philly dohromady) je to nakonec to jediny, co nas na tom muze zajimat.
No a právě v tom jsme rozdílní. Mě spíš zajímá životní úspěch Kimma než třeba nějaký 80. výběr v draftu.
dejf píše:
AndyF píše:Tak krome toho, ze mame o misto lepsi pick za Coburna a o misto horsi 2 picky za Timonena (a ze Kane uz ma vic :cup: nez cela Philly dohromady) je to nakonec to jediny, co nas na tom muze zajimat.
No a právě v tom jsme rozdílní. Mě spíš zajímá životní úspěch Kimma než třeba nějaký 80. výběr v draftu.
Tak si to, co jsem napsal, jeste jednou preslabikuj..
Je to ale tvoje chyba. Píšeš moc dlouhý a nesrozumitelný souvětí.
Murphy, Laperriere, Mullen to remain as assistant coaches
Voras :serus: naprosto zaslouženě. :yes:
Rono píše:Voras :serus: naprosto zaslouženě. :yes:[/quote
Rono píše:Voras :serus: naprosto zaslouženě. :yes:
Prolitnul jsem weby a o cem ze je rec ? :)

uz vim zlata hokejka :) ja prave koukal na vsechny weby o nhl a nic :)
Obrázek
Coyotes jsou hrube pod podlahou, tak se spekuluje, ze by mohli mit zajem o Prongera. (ne, ze by nam to efektivne pomohlo, ale alespon by to ulehcilo leto.)
Gross i Vinny by pro ně nemusel bejt špatnej .... :giggle:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG