Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

V tom s Tebou souhlasím cepi,jen by mě zajímalo,jestli už ho náhodou nevidíš v dresu s Medvědem? :wink: :D :?:

Tak Cepi, já bych nejraději viděl jako 1 Eschese, ale to se mi asi nesplní, takže si počkám, co Holmy a Stevy vymyslí a pokud by měl být Nitty 2 či 3, tak bude určitě nejlepší, když bude chytat jinde............. !!!! Třeba v Bostonu, řekněme výměnou za Savarda...... :D :D ??

..baffy, Nitty je u nas vitany s otvorenou narucou, resp. lapackou :wink: ci Nitty, ci Toskala, ci Fernandez, jedneho z nich chcem u nas v buducej sezone vidiet :!:

..philly, Tvoje spekulacie sa mi absolutne nepozdavaju! :evil: :D Savvy je nevymenitelny :P

cepi píše:..baffy, Nitty je u nas vitany s otvorenou narucou, resp. lapackou :wink: ci Nitty, ci Toskala, ci Fernandez, jedneho z nich chcem u nas v buducej sezone vidiet :!:

..philly, Tvoje spekulacie sa mi absolutne nepozdavaju! :evil: :D Savvy je nevymenitelny :P
No nic, zkusil jsem to.......... :cool: !!!!

1. Biron
2. Nitty
3. Esche
Osobne som radsej vyssim a sikovnejsim hracom, jednym z mojich idolov je Eric Daze, hral sice v rukavickach, ale bol obrovsky a sikovny. Takych hracov preferujem. Piadimuzici mi velmi nesedia a pre Philu uz vobec nie. To chce silu.

Tak v tomto si rozumíme, já mám rád hráče, kteří hrají tvrdě a agresivně, ideální, když mají 2 m a 105 kg............ 8) !!!! Nejlepší hráč NHL - Todd Bertuzzi.......... :cool: !!!! Můj hokej = TVRDOST, AGRESIVITA, NASAZENÍ, OBĚTAVOST A DEFENZÍVA......... !!!!

PHILLY FOREVER píše:Nejlepší hráč NHL - Todd Bertuzzi
No on bol najlepší ale len do toho ..... incidentu po ktorom prišiel aj jeho odchod :cry:

Pro mne je stále nejlepší, chybu udělá v životě každý a myslím, že Ti ještě ukáže příští rok....... 8) !!!! Jinak - pěkný podpis a myslím, že my se Ohlunde známe z nhlpro, ne................ :) ??

S tou zmluvou, ktoru si Esche vypyta...pochybujem ze si budu moct dovolit drzat dvoch brankarov na platovej urovni jednotky. Esche je dobry, o jeho kvalitach sa da sotva pochybovat, ale biznis je biznis ;)

PHILLY FOREVER píše:Ĺľe my se Ohlunde známe z nhlpro, ne................ :) ??
No ja som aj tam zaregistrovaný ale teba si nepamatám,aký máš nick? Regni sa aj na CDC 8)

Antero Nittymaki podpisal na dalsie dva roky :cool:

jj též sem to četl gratulation

Ano je to tak, Nitty je podepsaný a to znamená jediné......... !!!! Biron a Nitty jako brankářská dvojice a holt Esches bude muset zkusit štěstí někde jinde............ :cry: !!!! Na 1 stranu jsem rád, tato brankářská dvojice bude hodně silná, ale na 2. stranu jsem smutný z toho, že Robert odchází, je to můj oblíbenec, snad se mu bude dařit jinde.......... !!!!

V ziadnom pripade nemam rad agresivnych hracov, ktori sa mali dat radsej na box, alebo rovno ilegalny krvavy sport! Tvrdost v primeranom mnozstve, niet nad pekny cisty bodycek. To cakam od Philly, hoci Clarke uz nema moc.

chorche píše:V ziadnom pripade nemam rad agresivnych hracov, ktori sa mali dat radsej na box, alebo rovno ilegalny krvavy sport! Tvrdost v primeranom mnozstve, niet nad pekny cisty bodycek. To cakam od Philly, hoci Clarke uz nema moc.
Clarke byl právě znám tím, že hrál hodně zákeřně a nečistě........ !!!! Já miluji tvrdý a agresivní hokej, ale v rámci pravidel, to znamená "BIG - CHECK" - this is the best of.......... 8) !!!! A občas nějaká ta bitka také není na škodu.......... :cool: !!!!

hm, priznam sa, zostal som trosku zaskoceny, ze sa Nitty takto rozhodol, ale holt, nema sa kde ponahlat, ved vsetko ma pred sebou..bude to rozhodne zaujimave, ako budu medzi bojovat obaja brankari, konkurencia ako hrom..Nitty z pozicie 2jky nema co stratit..

Obrázek

fajn, brankari by boli vybaveni, tam nie je co riesit a co dal.. :idea:

konkurence bude veliká Nitty nemá co ztratit tak věřme že konkurence bude zdravá a z obou brankářů budou velcí bojovníci :!:

No,na jednu stranu jsem rád,že můj oblíbenec Antero zůstal,ale na stranu druhou,mám obavu,že ho Biron moc do brány nebude pouštět a on bude klepat kosu na střídačce.Snad to Stevens dokáže nějak rozumně rozdělit a dá Niittymu prostor dokázat,že je to vynikající gólman.

Neznasam agresivitu a bitky v hokeji. Okay, classics si pozriem (Probert a podobne), ale inak som rozhodne proti!

Také nejsem nějakým velikým vyznavačem bitek, ale k NHL to zkrátka patří a k Philly též........... (Fedoruk, Eager)......... 8) !!!!

Philly, Nephilly, bitky do NHL nepatria, na rozdiel od Flyers, tak si vyber. Vyberas si hokej, tak ako chorche? :?:

A to jsi vzal kde, že bitky do NHL nepatří......... :shock: 8) :shock: ?? Právě naopak - bitky patří právě do NHL......... !!!! Ty neznáš historii NHL.............. :wink: ??

Historia sa meni! Historia ale nie je pisana krvou, ale hokejom! Bitky a NHL sa nezlucuju, nepatria k sebe. Vobec!

Chorche - není důležité, co si myslíš, ale jak to zkrátka je.......... :wink: !!!! A prostě bitky jsou nedílnou součástí NHL v celé její historii........... 8) !!!!

Naozaj nie je dolezite, co si myslim ja, ale dolezite je, ze bitky do NHL nepatria!
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES