Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

montreal píše::( Máš pravdu baffy,Brin Boucher prožívá divnou karieru.Pamatuji se ještÄ› za Clarka,jak z nÄ›ho byli unešenĂ­ a pĹ™edvĂ­dala se mu skvÄ›lá brankářská budoucnost.Pak šel malinko dolĹŻ vĂ˝konnostnÄ› a okamĹľitÄ› ho vymÄ›nili.Nikde se pak jedniÄŤkou na stálo nestal.Podle mÄ› s nĂ­m nemÄ›li nikde dostateÄŤnou trpÄ›livost.A pochybuju,Ĺľe mĹŻĹľe z farmy odstavit Birona ÄŤi Nittyho.To je sci-fi.OsobnÄ› bych ho vidÄ›l radši nÄ›kde,kde by mÄ›l reálnÄ› šanci chytat.NevĂ­m,ale domnĂ­vám se.Ĺľe farma mu nemĹŻĹľe prospÄ›t.Jinak Simon GagnÄ› je ideálnĂ­ kapitán,tady nenĂ­ nad vším váhat!!!
Pročpak si myslíš, že Gagne je ideální kapitán?

:) Domnívám se,že Simon Gagne je leader mužstva.Což prokázal i loni,kde ve všech možných ukazatelích,byl zdaleka statisticky nejlepší z celého mužstva Fleyrs.A to i ve chvílích,kdy se mužstvu zdaleka nedařilo.Na hráče samotné má na střídačce vliv a domnívám se,že i v kabině.Navíc je to oblíbený hráč u fanoušků.Není důvod si myslet,že ho hráči neberou.Určitě má na ně ohromný vliv,je to cítit i od vedení Fleyrs a také media kolem něj chodí po špičkách.Pro Philladelphii,ale i celou NHL je pan někdo.Podle mne ideální volba kapitána!!!!

Shrnul jsi to Montry naprosto přesně, není co dodat - jednoznačně souhlas 8) !!!!

A to je Boucher ako NO:3 este nedoceneny! :!:

Upshall - Briere - Gagne
Hartnell - Carter - Lupul
Knuble - Umberger - Kapanen
RuĹľiÄŤka - Pokorny - Eager

Picard, Timmonen
Smith, Coburn
Hatcher, Kukkonen

Biron

je takáto zostava možná?

mt-svk píše:Upshall - Briere - Gagne
Hartnell - Carter - Lupul
Knuble - Umberger - Kapanen
RuĹľiÄŤka - Pokorny - Eager

Picard, Timmonen
Smith, Coburn
Hatcher, Kukkonen

Biron

je takáto zostava možná?
Moc ne,spíš to vidím nějak takto(stejně jako Philly)
Biron (Nitty)

Timonen - Smith
Hatcher - Picard
Gauthier - Jones

Gagne - Briere - Knuble
Hartnell - Carter - Upshall
Lupul - Richards - Kapanen
Eager - Umberger - RĹŻĹľiÄŤka (Potulny)

Jsem Baffy rád, že se jako skalní fandové Philly shodneme...... :wink: 8) !!!! Jinak já se domnívám, že Kukkonen bude hrát a o místo 6. beka si to rozdá trojice Coburn, Picard a Jones.......... !!!! Já doufám, že hrát bude Picy................. :wink: !!!!

Mt - Ty jsi se rozhodla Potulnyho přejmenovat na Pokornyho, jak zde, tak i na nhlpro - asi je pro Tebe z minulosti hodně důležité......... :wink: :D !!!!

Suhlasim skor s Baffym, Knuble je sice sam o sebe bezvyznamy, ale vo formacii dokaze pozbierat dost vela bodov, mal by hrat v prvom utoku, vtedy je uzitocny a produktivny.

PHILLY FOREVER píše:Jinak já se domnĂ­vám, Ĺľe Kukkonen bude hrát a o mĂ­sto 6. beka si to rozdá trojice Coburn, Picard a Jones.......... !!!! Já doufám, Ĺľe hrát bude Picy................. :wink: !!!!
Podle mě by taky měl hrát Picard, jelikož ten z těch tří má podle mě největší kvality

PHILLY FOREVER píše:Jsem Baffy rád, Ĺľe se jako skalnĂ­ fandovĂ© Philly shodneme...... :wink: 8) !!!! Jinak já se domnĂ­vám, Ĺľe Kukkonen bude hrát a o mĂ­sto 6. beka si to rozdá trojice Coburn, Picard a Jones.......... !!!! Já doufám, Ĺľe hrát bude Picy................. :wink: !!!!

Mt - Ty jsi se rozhodla Potulnyho přejmenovat na Pokornyho, jak zde, tak i na nhlpro - asi je pro Tebe z minulosti hodně důležité......... :wink: :D !!!!
ChybiÄŤka sa vlĂşdila :) . Na Richardsa som zabudla. Ale Upshall a Hartnell sĂş podÄľa mĹ

Upshall vobec nie, ved dokopy nic nedokazal, okrem toho je mozne, ze tim opusti. Hartnell bude musiet hrat aspon 30 rokov, aby si zasluzil tie prachy, ktore dostal v tejto zmluve! Ani jeden sa na inak priemerneho Knubleho nechyta, Knuble hoci uz s Gagnem mozu byt postrachom a o oboch sa vie, ze sami od sebe nic mimoriadne nedokazu, za pilu musia tahat obaja, potom ocakavajte vysledky. priaznive vysledky.

Nevím Chorche kde jsi vzal, že by měl Upshall odejít, Hartnella laskavě hodnoť až po sezóně, protože se klidně může ukázat, že dostává ještě málo, potenciál na to má a hlavně jsi mne pobavil s tím, že Gagne je bez Knubla nic, to je docela dobrý "joke"............. :cool: !!!! Loni byl Simon nula bez Forsbyho a jelikož on prostě potřebuje na centra nejakou takovou hračičku, která dokáže přihrát, tak dostal Brierea a já se domnívám, že on svoji úlohu přihrávače jak v 5/5 tak v PP zvládne................ 8) 8) !!!!

Vsetci v Phille, mozno s vynimkou Briera, su zavisli na spoluhracoch. Gagne je sam o sebe obycajny supak, akych je v NHL plno, Knuble by bez partaka hral sotva v 4. utoku! Pozeral som Upshallove stats, nic extra. A Hartnellovi treskli tazku zmluvu po JEDINEJ trochu lepsej sezone, mi nevravte, ze Holmgern nie je blazon.

Philadelphii zoufale chybí levá křídla, koho má po Simonu Gagneovi? Ben Eagera? Letci by ještě měli posílit na levém křídle, pravých mají habaděj ale chybějí jim hráči na levé křídlo :!:

Ohledně Hartnella souhlasím s chorchem, takové obrovské peníze si nezaslouží, nic nedokázal, chci vidět jak se mu ve Flyers bude dařit.

Jezisi, ved Phila toho pozbierala uz dost a aj Eager potrebuje hrat, nechajte Flyers, nech si spadnu sami, podla mojej skromnej mienky ak vylepsovat, tak vyplatenim Devianta Hatchera!

fuuu - no neviem co som to dnes vsetko popil ale asi uz nebudem :D
chorcheho nazory sa mi dnes zdaju byt takmer az rozumne :D

hatcher s jeho 3,5 mil platom je pre flyers asi naozaj viac pritazou ako prinosom. timonen a smith prinasaju do obrany dostatok skusenosti a hatcher je na novu nhl prilis slaby a pomaly korculiar. namiesto neho by som v zostave flyers ovela radsej videl mladych coburna a picarda

Dle mĂ©ho názoru bude letos Hatch ĂşplnÄ› v poho, je to skvÄ›lĂ˝ hráč do oslabenĂ­, fanoušci ve Philly ho majĂ­ rádi a u nÄ›j je to hlavnÄ› o psychice............ !!!! Ĺ

PHILLY FOREVER: nesouhlasím s tebou, Hatcher není to samé jaké Chára, ten má mnohem lepší bruslení a obratnost. A s tou podporou fanoušků nevim, dival sem se na nekolik zápasů Flyers a dost často na něj bučeli

MartinFC píše:PHILLY FOREVER: nesouhlasĂ­m s tebou, Hatcher nenĂ­ to samĂ© jakĂ© Chára, ten má mnohem lepší bruslenĂ­ a obratnost. A s tou podporou fanouškĹŻ nevim, dival sem se na nekolik zápasĹŻ Flyers a dost ÄŤasto na nÄ›j buÄŤeli
PopravdÄ› Ĺ™eÄŤeno,ono by to moĹľná šlo takto srovnávat,ale to nÄ›kdy pĹ™ed vĂ˝lukou,to ještÄ› Hatch patĹ™il opravdu mezi platnĂ© beky.BohuĹľel s příchodem k LetcĹŻm jeho forma nÄ›jak uvadá a to tak Ĺľe citelnÄ›.Loni to byla totálnĂ­ blamáž a bylo utrpenĂ­m se na nÄ›j dĂ­vat.Ke konci sezĂłny,kdy uĹľ v podstatÄ› o nic nešlo se jeho hra mĂ­rnÄ› zlepšila,ale Ĺľe by se dokázal znovu vyšvihnout mezi elitu,o tom fakt dost pochybuji a nevěřím tomu :? :( Kámen Ăşrazu je jeho no trade klauzule a to,Ĺľe jej Stevens nemĹŻĹľe i dĂ­ky velmi pÄ›knĂ©mu platu pĹ™eĹ™adit do Phantoms.Snad se alespoĹ

No chlapci, letošní sezónu budete koukat - tak pojď Hatchi, ukaž jim a dalším škarohlídům, že jsi stále frajer........ :wink: 8) !!!!

PHILLY FOREVER píše:No chlapci, letošnĂ­ sezĂłnu budete koukat - tak pojÄŹ Hatchi, ukaĹľ jim a dalším škarohlĂ­dĹŻm, Ĺľe jsi stále frajer........ :wink: 8) !!!!
To si piš,že ho budu bedlivě sledovat. :wink: :lol: Kéž bys měl pravdu
Go FLYERS :fan: :frajer2:

..ehm, na Hatchera mam svoj nazor.. 3.500 je podla mna moc..ale neodsudzujem.."dam mu este (poslednu) sancu" v novej sezone..

Obrázek

OT: predpokladam Baffy, ze fotecka s dcerkou je nanajvys aktualna.. :smile03:

Mne sa viac lúbil v obrane Mike Rathje,tiež neni najmenší a dokázal mať aj po výluke 24 bodov napriek tomu že ho tiež ako Hatchera odsudzujú,zarába tiež 3,5 miliona a má zmluvu ešte o rok dlhšiu ako Hatcher,ale teraz bol dlhodobo zranený a neviem nič o tom či ešte bude hráť.

I Rathje dělal chyby.......... :wink: 8) !!!! Ale co, je to již minulost, já koukám do budoucnosti a ta mi říká: Hatch + Philly = SC 2008........ !!!!
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS