Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak loterie nám nepřála, ale whatever, měli jsme štěstí dva roky zpět. Máme teda 11. volbu a málokdo věří, že ji Chuck nevytrejduje.

Predators prej po sezóně budou shoppovat Subbana. Ve hře by mohli být i Trouba či Spurgeon. Osobně bych neváhal a za každého z nich klidně 11. výběr poslal. Otázka ale je, jestli by to přijal někdo z nich. Preds by ale mohli vzhledem k tomu, že si chtějí ušetřit místo pod stropem.
Kdyby to někoho zajímalo.

Tak už jednáme/jednali jsme s A. Vigneaultem a pak se Scottem Sandelinem, který 19 let dělá head coache na Minnesota-Duluth University ( :hroza: ), asi jim pokus s Hakstolem nestačil, nevím, no... :neutral: Radši bych toho AV, ač jeho práce s mladými není nijak oslnivá, výsledky měl u Canucks i Rags. :neviem: Sice furt to není ideální volba, ale zase lepší než Bylsma, o kterém se dost spekuluje :grc:.
Někdo navrhoval Ruffa a musím říct, že by mi to uplně nevadilo..
A možná by nakonec byl nejlepší ten Tippet.
Jestli by někdo naučil ty debily bránit, tak on.
Nadšený sice nejsem, ale konečně můžeme po dlouhé době říct, že máme trenéra! :yahoo:
Za mě neutrální reakce. Aspoň že nemáme dalšího Hakstola či Gordona. Nenajali jsme toho Sandelina z univerzity, o kterém se spekulovalo. Na druhou stranu AV poslední roky takovej průměr, no, uvidíme.

Ale tohle se mi líbí. Snad to tak nějak i bude vypadat.
#Flyers will now be an offense first team. New HC Vigneault loves to get his defense to pinch & emphasizes quick transitions to move from defense to offense at high-speeds creating more odd-man rush opportunities, no-more slow defensive zone breakouts.
To by bylo něco pro Ghosta, Sanheima a Myerse. :slintac:
Za mě spokojenost, zkušený trenér konečně ...
Vysmívaný Therrien bude asistentem Vigneaulta, co vy na to? :giggle:
Parda píše:
pon 06. kvě 2019 14:21
Vysmívaný Therrien bude asistentem Vigneaulta, co vy na to?
Vysmívaný mi nepřijde, spíš nenáviděný. No jako asistent může bejt užitečnej. Uvidíme.
AndyF píše:
pon 06. kvě 2019 19:04
Vysmívaný mi nepřijde, spíš nenáviděný.
Nenáviděný z řad Habs fans, vysmívaný od ostatních, tak mi to vždy přišlo. Otázka je, zda se dokázal za ty 2+ roky, co hokej sledoval jako komentátor trochu z jiného pohledu, trochu změnit jako trenér a zejména změnit svůj pohled na současný hokej, kde mu hodně ujel vlak.
Celá naše organizace jde těžce do prdele. :hroza:
Obrázek
hmmm... :hmm:
co u vas robi nas future 2C ?
Za tohle má Chucky plus. :thumbsup: Velmi solidní target na 2C/3C. Otázka teď je, jestli podepíše a případně za kolik.

Každopádně jsem zrovna k němu v únoru psal analázu :arrow: http://nhlinfo.mzf.cz/zajimavosti/vypla ... na-hayese/
Já sem s prací Fletchera spokojený. Sázka na Vigneaulta se mi líbí... Na MS dával prostor Myersovi, ten už se stabilně usadí v Áčku. Trejd 5th round za Hayese :ciga: jestli teda podepíše

Žádné tankování nebo hloupá přestavba. Ten tým, potřebuje vhodně doplnit. Plus jeden RHD bek..... Trouba :pray: . Samozřejmě se zbavit garbage. Fletcher chce okamžité posílení a to se mi líbí, něco jako v Dallasu, popř. St.Louis.

1.round neočekávám, že u nás zůstane, jak psal Rono.
The Washington Capitals and Philadelphia Flyers swapped defensemen on Friday, with Matt Niskanen joining Philadelphia and Radko Gudas going to Washington.
Co má Berube u STL a neměl u nás? Když pominu brankáře, obranu a O'Reillyho :hmm:

A Rono je určitě rád za Schenna. Jaké máme štěstí, že už v našem týmu neoxiduje. :-D
Tedy trade Gudase jsem moc nepobral abych pravdu rekl. Na druhou stranu ma kontrakt jen na 2 sezony pokud by to byl pruser, s cimz pocitam.
dejf píše:
pát 14. čer 2019 16:53
Co má Berube u STL a neměl u nás? Když pominu brankáře, obranu a O'Reillyho :hmm:

A Rono je určitě rád za Schenna. Jaké máme štěstí, že už v našem týmu neoxiduje. :-D
Jj, měli jsme si ho nechat radši.

Obrázek

Jinak ano, Berube tam měl obranu. Když byl u nás, měl Grossmanna, Manninga, tuším i Medvedeva a podobný "hokejisty". :giggle:
Provorov prej chce 8M. To bude dlouhý leto..
Elliot? Já myslel, že zpět bude Talbot jako dvojka za Hartem.
Parda píše:
čtv 27. čer 2019 12:21
Elliot? Já myslel, že zpět bude Talbot jako dvojka za Hartem.
Talbot nechtěl bejt dvojka, prej bude někde bojovat o jedničku...
AndyF píše:
čtv 27. čer 2019 14:31
Talbot nechtěl bejt dvojka
Díky za vysvětlení.
Škoda, Talbota bych bral víc.

Já musím říct, že jsem spokojen, konečně ta obrana trochu vypadá.... jen se hodně bojím o Provyho nebo o Ghosta, at tam není nějakej stupidní trade. Po dlouhé době 3 RHD beci.

Jsem zvědavej jak AV poskládá..... Hlavně očekávám prostor pro Myerse!

Provorov Niskanen
Ghost Myers
Sanheim Braun
Morin

a kurna ještě Hagg :scare:
Ač furt Chuckyho nemám rád, tak s Provym a Konecnym odvedl velmi dobrou, respektive skvělou práci. :good:
Jak se Sanheim dozvěděl, že se dostal do Áčka...

Obrázek

The fucking goalie coach... :lol2: Bože, ještě že už ten Haktard (a snad i Hexy) je pryč...
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS