Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Joel Farabee a Morgan Frost slušně válej za US a Canadu.
Ten trade s Blues se nám začíná vyplácet.. :cool:
A to máme i Lehteru :jn:
Podpis Hagga za 1.150M na dva roky je uplně v pohodě. Má dva roky na to ukázat, že má na to být hráčem do třetího páru (na víc asi nemá) a za ty prachy nemůžeme nic zkazit. Uvidíme, jakej progres předvede. :)
AMac šest týdnů out ... prostor pro Phila Myerse :wub:
Tak první rookie game za námi. Výhra 6:3. Ovšem výkon jako týmovej nijak extra nenadchl. V D-zone jsme byli kolikrát zavřeni, beci až na Myerse a Kalynuka slabota, tragédie. Především ten se #70, nějakej dvoumetrovej invite týpek. O ničem.

Oskar naprostá dominance. 3+2. Ztráta času pro něj tohleto. Normálně bych ho už šetřil na main camp. Pimp (it's Vorobyov) dopředu taky velmi dobrý, ale dozadu trošku hořel, ale šanci na 3C má. Rubtsov překvapil. Hockey IQ tam sice moc není, dopředu slabší, ale dozadu naopak famózní. Na PK beast. No, a Frosty? Suverénně nejrychlejší, nejlepší bruslař na ledě a jeho hockey IQ? Jeho role na PP? Kdyby měl hokejku napravo, myslel bych si, že je to Giroux. Byl výbornej, vynikající pasy a především stickhandling, klobouček. Má imo legit šanci na NHL roster taky a já mu fandím. Byl vynikající. S Oskarem nejlepší Flyeři.

Ze strany Islanders upoutal Dobson, velmi dobrý zápas od něj. Naopak Ho-Sang potvrdil roli busta, ten na NHL nikdy mít nebude. Nějaká Evropa mu bude sedět lépe na ty jeho neustálé kličky do dvou.

Coaching staff? No, nic nového. Ve třetí třetině opět Hakshell period a na PK stále pasivní. :-/ Jo, a Hart průměr. Dva zákroky navíc, ale čtyřikrát mu ještě pomohla tyčka, příští zápas by to od něj chtělo lepší.
Hart! Hart! Hart!
Koukám, že jsem asi tady jedinej snad kdo sleduje pre-season (krom Andyho, samozřejmě :andy:). Tak pár poznatků z dosavadních zápasů.

Myers a PIMP (nebo-li Misha, it's Vorobyev) by měli mít lock roster už. Oba naprosto s přehledem. Pimp teda akorát musí ještě zapracovat na FO a méně se nechat vylučovat, jinak dobrý. Myers s naprostým přehledem. Hrál zatím všechny utkání snad, dávají mu těžkou porci, prověřují ho a on to zvládá.

Nejlepším gólmanem zatím suverénně Hart (94,6%), nejhorším Elliott. :lol2: Ale už se zranil Lyon, teď už jen čekat kdy se zrakví i Elliott či Neuvy a Hart už imo tu branku v NHL nepustí. Proti Rangers nám stealnul zápas.

Rubtsov zřejmě největším překvapením, všichni ho brali za busta, on ale na kempu velmi pozitivně překvapil. Především hrou dozadu. Naděje stále žije.

Koho bych si přál v áčku ještě, tak je Aube-Kubel, při ES opravdu vynikající right winger do 3rd line. Už teď lepší jak loňský Simmonds, we'll see.

Weise, Lehtera pořád stejní tragédi. Ti hrát prostě nemůžou. But we have Haktaaard!
Dík za info :)

Máš nějakej tip na konečnou sestavu ? Můžeš více rozebrat potenciální nováčky a nebo zásadní zlepšení. Bohužel kdybych sledoval přípravu , tak asi nevstanu :))

Díky.
Sleduji samo, Myers imo opravdu lock. Konečně můj vysněný RHD bek.

ještě Lindblom celkem slušná form :cinka:
Anger píše:
pát 21. zář 2018 16:22
Dík za info :)

Máš nějakej tip na konečnou sestavu ? Můžeš více rozebrat potenciální nováčky a nebo zásadní zlepšení. Bohužel kdybych sledoval přípravu , tak asi nevstanu :))

Díky.
Jsou dvě varianty.

Nejlepší je asi

Giroux Couts Konečný
JVR Patrick Voras
Lindblom Воробьёв Simmer
Rafl Laughton Weal

Provorov Ghost
Sanheim Gudas
Amac Myers

Hakstolova realita bude něco jako

Giroux Couts Simmer
JVR Patrick Voras
Lindblom Laughton Konecny
Rafl Lehtera Weise

Provorov Ghost
Sanheim Gudas/Amac
Hagg Myers/Gudas

Ty nováčky máš v jeho postu...

Myers si asi zahraje, dokud bude AMac zraněnnej
Jinak asi žádný velký zemětřesení v útoku, co se týká nováčků, nebude
After Alex Lyon's injury was announced yesterday, reports Michal Neuvirth was forced to leave practice today after re-injuring his groin...
Hart! Hart! Hart!

Vážně. Chci ho v áčku.
Ten Haktard je fakt neskutečnej idiot. A to jsme teprve v pre-season.

Vedení po druhé třetině, takže ve 3. třetině opět Hakshell period. Defense, defense and defense. Výsledek? Získaný Hakstol point a prohra v OT. WHAT A SURPRISE!

Při obou inkasovaných gólech v regularu opět kombo Lehtera-Weise. Ani jeden z nich prostě hrát nemůže, nesmí, nejsou to NHLeři, ku*va. But grit and leadership!

Hart opět bezchybný, klidný, náš momentálně nejlepší gólman.

Simmonds podle všeho začne ve 1st s G a Cootsem, díky nimž si udělá +50 bodů a ještě dostane beztak za to zaplaceno. :hroza: TK teda asi zase začne až ve 3rd, přitom je to jasný 1st liner. Věřím sice, že s Oskarem a Pimpem vytvoří jeden z nejlepších 3. útoků v lize, ale je to i tak mrhání jeho potenciálem.

Ve 4th by měli prostě hrát Raffl, Laughton a s nimi Aube-Kubel či Weal. Přesto nejede vlak. Weiseho a Lehteru celej rok nejlépe držet na tribuně.

A pak je to prostě suverénně nejhorší bek ligy. Mr. Robert Hägg. Totální absolutní joke ten kluk. Naše šestka by se jednoznačně měla skládat z Ghosta, Provyho, Sanheima, Myerse, AMaca a Gudase. I Friedman je jinak lepší jak Hägg.
Rono píše:
sob 22. zář 2018 12:17
Ten Haktard je fakt neskutečnej idiot. A to jsme teprve v pre-season.

Vedení po druhé třetině, takže ve 3. třetině opět Hakshell period. Defense, defense and defense. Výsledek? Získaný Hakstol point a prohra v OT. WHAT A SURPRISE!

Při obou inkasovaných gólech v regularu opět kombo Lehtera-Weise. Ani jeden z nich prostě hrát nemůže, nesmí, nejsou to NHLeři, ku*va. But grit and leadership!

Hart opět bezchybný, klidný, náš momentálně nejlepší gólman.

Simmonds podle všeho začne ve 1st s G a Cootsem, díky nimž si udělá +50 bodů a ještě dostane beztak za to zaplaceno. :hroza: TK teda asi zase začne až ve 3rd, přitom je to jasný 1st liner. Věřím sice, že s Oskarem a Pimpem vytvoří jeden z nejlepších 3. útoků v lize, ale je to i tak mrhání jeho potenciálem.

Ve 4th by měli prostě hrát Raffl, Laughton a s nimi Aube-Kubel či Weal. Přesto nejede vlak. Weiseho a Lehteru celej rok nejlépe držet na tribuně.

A pak je to prostě suverénně nejhorší bek ligy. Mr. Robert Hägg. Totální absolutní joke ten kluk. Naše šestka by se jednoznačně měla skládat z Ghosta, Provyho, Sanheima, Myerse, AMaca a Gudase. I Friedman je jinak lepší jak Hägg.
Zrovna Hagga jsem videl v nejakym komentari kde ho chvalili jaka je to skala :) v defenzive. Jinak snad to nebude tak zly az zacne na ostro sezona , ale jo TK ve 3 je ulet.
Jj taky jsem videl, oni hagga celkově dost chválí za hity, blokování strel a celkově ho maji docela v oblibě. V dnešním hokeji jsou důležité úplně jiné vlastnosti ve kterých je Hagg typický dřevák. V dnešním hokeji hráč bez hockey iq a kvalitního bruslení nema v NHL co dělat.. Za mě ohromná škoda, nedávno jsem se dival za zápasy philly z 96 a tento hokej mi opravdu chybí. Hráči byli opravdu ruznorodi v týmech byli technici, silovi hráči, drtici,bitkari, ofenzivní, defenzivní beci hokej měl opravdu vsechno,dneska uz prostě typologicky hráči typu hagg nezapadaji do moderního hokeje.. Trošku nostalgie mnoo a zpět do reality:D

Hodně mě ale překvapil Vorobyev, ten kluk by mohl klidně hrát nhl uz letos, zapas od zápasu hraje lépe a lépe.. Mírně zklamaný jsem ale z Patricka, zase je pro me takovy nevýrazný, ale to asi všechny opory, az na ghosta.. Hart je snad lock jinak můžeme jít se skleněnkou Neuvim a cednikem Elim tak na párek. To už zlatý Lyon.. Meyers snad taky lock, nevidím jediny důvod, proč by neměl udělat áčko.. Nemůžu se dočkat ostrého zápasu :)
Podle treninku už snad Hak dostal rozum a ty 3 lajny jsou jak maj bejt
Naděje žije!

Obrázek

Ale Myers ve 4th pairu až. Hägg-Folin jako 3rd pair. Neskutečný.
Ten borec je úplně v lese. :rofl: Samozřejmě že poté padl první gól Bruins.

Elliott jinak naprostá tragédie.
A kromě AMaca máme ještě jednoho novýho maskota...
Spekuluje se, že je to novej job Hartnella.
Kdo koho vlastně inspiroval? :lol2:
fuck
Vím, že je to jen preseason, ale už mě tahle organizace začíná unavovat.
To je pořád stejné chyby, stejné známky..
Proč mi příjde, že ta hra pořád nemá ani hlavu ani patu?
Ať hrajem proti komukoliv, zdá se, že jejich hra má smysl, nějaký systém, nějakou strategii. Že hráči vědí, co mají dělat a když to udělají správně, má to nějaký efekt.
Naši jako by tam zoufale něco zkoušeli, a nejlíp jim to jde, když to dělají úplně podle sebe. A nebo nejsou ochotní to dělat a kouč není ochotný brát na všechny stejnej metr. Ale třeba je to jen únava z těch posledních sezón, kdy už 5 let vyhrajem pohár za 2 roky.. Nebo se o to budem aspoň snažit..
Pak tam vidim AMaca, jak uspěchá návrat, jen aby hajzl nepřišel o flek, Simmonds loni dtto. Nikdo neřekne, že na to zrovna nemá. Gólmani taky pořád to samý a to neřešim jejich výkonnost.
Líbila se mi jedna poznámka z webu.
"Nevim, proč hrajeme pořád ty defense first beky, když stejně žádnou defense nehrajou a hráče si ani nepokrejou."
Máme pořád lepší a lepší hráče, ale k ničemu to zatim nevede.. Vždycky se najde nějakej dřevák, kterej to všem s úspěchem kazí.
Tak to je asi všechno..
Naprosto souhlasím s Andym. Ten Haktardův systém absolutně o ničem.

No, ale AMac aspon překonal i sám sebe. Opět.
:rofl:
To Gudasovo polehávání, který je uplně k ničemu už mě příšerně sere.. Nad nim už jsem zlámal hůl.
Když někoho nezbourá, tak už ani nevim, k čemu nám vlastně je. Bránu už pomalu nedokáže trefit a když se pokouší rozehrát, většinou je to průser. A přitom takovej nebejval..
‪The #Flyers say they’ve sent Carter Hart down to the Lehigh Valley Phantoms, along with Philippe Myers and Mark Friedman. ‬ :ciga:
Už jsem to vzdal i s Hextallem. Idioti. :hroza:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES