Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

XruC píše:Tak ciste technicky sa mohlo stat, ze to rozhodcovia jednoducho ludsky prehliadli? Chalani prestante..sme tu vsetci realisticky rozmyslajuci ludia. Na sekundu sa zamyslite preco by nam rozhodcovia mali dnes pomahat? Ved uz aky zmysel ten bod (eventualne 2) pre nas ma?
Už ale...

Kdo tu řekl, že by vám připískávali úmyslně, schválně? Bavíme se tu o tom, že z jejich rozhodnutí jste těžili více vy než my. Nikdo neřekl, jestli to tak odpískali záměrně.
Sorry Rono, ale toto ti neberiem. Ved v prvom prispevku na ktory som reagoval si pisal
A ještě jedna chyba teda - refs ten zápas dost nezvládli. Pískali velkou nerovinu, přičemž Caps se dostali větší pomoci (dle mého), bohužel ale, zdá se, to nebude ani jinak v play-off
Podla mna si evidentne pisal o vedomej pomoci rozhodcov. Ale dalsia diskusia na tuto temu by bola uz len o tom co si kto myslel a to je zacarovany kruh, takze idem :prines_pivo:
XruC píše:Sorry Rono, ale toto ti neberiem. Ved v prvom prispevku na ktory som reagoval si pisal
A ještě jedna chyba teda - refs ten zápas dost nezvládli. Pískali velkou nerovinu, přičemž Caps se dostali větší pomoci (dle mého), bohužel ale, zdá se, to nebude ani jinak v play-off
Podla mna si evidentne pisal o vedomej pomoci rozhodcov. Ale dalsia diskusia na tuto temu by bola uz len o tom co si kto myslel a to je zacarovany kruh, takze idem :prines_pivo:
Jestli to chces probrat seriozne, tak sam musis vedet, jakym smerem se vase obranna hra posunula.. Hrajete klasickej clutch and grab, kterej se pokouseli po predminule vyluce vymitit, ale uz se to posunulo zase zpatky..
Sudi proste uz na to zapomneli, jak se to musi hlidat..
My to hrat neumime, vy ano..
Ale to je jen muj nazor..
:jn:
Hele budete se mi smat ale kam zmizel Hamburger ? :)
No sedí na tribuně, coby.
Rono píše:No sedí na tribuně, coby.
To se mi libi :) ja prave ze mi dlouho nepil krev :)
Tak toto mě fakt namíchlo: http://www.nhl.com/ice/cs/news.htm?id=876532" onclick="window.open(this.href);return false;
Kde jsou k*rva Flyers?!!! :dup:
Aprilove vydani..
Philly(p) píše:Tak toto mě fakt namíchlo: http://www.nhl.com/ice/cs/news.htm?id=876532" onclick="window.open(this.href);return false;
Kde jsou k*rva Flyers?!!! :dup:
tak predsa len mal ten vrabejka pravdu :D
Anty píše:
Philly(p) píše:Tak toto mě fakt namíchlo: http://www.nhl.com/ice/cs/news.htm?id=876532" onclick="window.open(this.href);return false;
Kde jsou k*rva Flyers?!!! :dup:
tak predsa len mal ten vrabejka pravdu :D
Jsem rád že si uznal mou pravdu...
:klobuk: .... :rofl: :sok:
vrabejka píše:Jsem rád že si uznal mou pravdu...
to vies ze hej :ninja:
Jsem zvedavej, jestli zitra nasadime Stolarze. Asi bysme meli, stejne rupnem.
AndyF píše:Jsem zvedavej, jestli zitra nasadime Stolarze. Asi bysme meli, stejne rupnem.
Myslím, že se počká na výsledek Detroitu... Pokud ztratí, pak si myslím, že Stolarz určitě.
If #Flyers go ___ down the stretch:

1-3-1: 62.2%
2-3-0: 88.2%
2-2-1: 98.0%
3-2-0: 99.9%
3-1-1: 100%
Jak jsem předpokládal již po výhře s Washingtonem. 95 bodů by mělo stačit. Musíme to dát. :pray:

LET'S GO FLYERS! :fan:
Tak co hosi jak to hodnotite ?

Samozrejme po dnesnim zapase s Pens budeme jeste trochu chytrejsi ale Play off uz tak je hodne blizko na dosah.

Po pravde at uz to dopadne jakkoliv tak tuhle sezonu beru jako velice uspesnou a i kdyz jsem fanouskovsky chtel play off tak jsem ho realne opravdu necekal.Spis jsem cekal souboj o pricku draftu.

Takze uz ted beru tuhle sezonu jako supr progres.
Přesně tak, úspěšná sezóna to určitě bude pokud to zvládneme. Taky jsem nečekal na začátku, že je to reálné ale snad tam budeme .... PO je už jinej kolotoč a tam už se může stát cokoliv. :oslava:

ps. mohli jsme Pens trošku taky přejet ...
Ze rupnem s Pens jsem tak trochu cekal :) I když to bylo docela krute , ale zase se muzem vymluvit na dva zapasy ve dvou dnech.Ted to nejak zahrat ve zbytku zapasu a myslim ze to bude okey.
Mekáč, kdyby to dal dozadu na Ghosta tak by se tomu úplně vyhnul ... :jn:
To budou b2b zápasy (PHI, DET) jako lusk a chce se mi věřit, že po nich už bude téměř rozhodnuto v náš prospěch... :pray:
V noci budou onhockey a HFchat praskat ve švech! :tv: :pivo2: :cookies:
Taktak. :petrik:

Fakt nechci, aby tohle byl posledni tyden nasi sezony. :pray:
Od Nového roku máme 24-12-6 (v tom jsou tři porážky s Pens), tak to sakra musíme ještě vylepšit :!: :pray:
Flyers duel totálně nezvládli a dostávají se pod tlak jak jsem říkal. Ale na PO jim budou stačit 2/3/4 body což musí zvládnout.
Zápas s Detroitem hroznej. Díky Mase, jedinej, kdo ukázal effort a zaslouží si kredit.

Dostáváme se do velkého problému, pokud Boston vyhraje dnes s DET i s OTT a DET vyhraje s NYR, budeme potřebovat ze zbylých tři zápasů 5 bodů, což prostě nemůžeme udělat, když tam máme Penguins.

Nic, dnes musíme sundat Toronto, což nebude taky nijak lehký, když si teď můžou dovolit vyhrát a modlit se ve výhru Detroitu v regularu v Bostonu.
Teda musím říct, že horší hokej sem od Flyers za poslední dobu neviděl (ne že bych jako viděl všechny zápasy, ale i když je třeba Pens rozsekali, tak nehráli apriori bídně).. kde je ten tým, co sme s ním hráli minule první třetinu?
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG