Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

After tonight:

#3: Boston: .579% (95 point pace)

#7: Islanders: .601% (99 point pace)
#8: Philly: .580% (95 point pace)

#9: Detroit: .572% (94 point pace)


To get to 94:

Florida: 0-6-1 (.071%)
Tampa: 0-5-1 (.083%)
Penguins: 1-6-0 (.143%)
Islanders: 2-5-1 (.313%)

Flyers: 3-3-1 (.500%)
Boston: 3-3-0 (.500%)
Detroit: 3-2-1 (.583%)
According to sportsclubstats Flyers playoff odds now at 70.9%.

And here is the chance of play-offs depending on how they finish:

2-4-1 (92pts) = 24.3%
3-4-0 (93pts) = 50.2%
3-3-1 (94pts) = 69.4%
4-3-0 (95pts) = 89.4%
4-2-1 (96pts) = 96.7%
I've been thinking for a few weeks that 95 should be the target.
It is pretty unlikely they would 'need' 95 now to get it though...

as that would require:

Detroit to go 4-2-0
Boston to go 3-2-1

bearing in mind they play each other once and Detroit play the Flyers too it will basically mean one of those two teams has to win every game that is not a head to head for both of those to happen!

and even still if the Flyers went 4-3-0 to get 95 that would probably be good enough even if the other two got to 95... as I imagine they would be tied in ROW with Boston in that scenario... but have the 2nd tiebreaker.


I mean, if the Flyers beat Detroit that would mean:

The Flyers have to go 2-3-1 in their other 6 remaining games for 94.
Detroit have to go 3-1-1 in their other 5 remaining games for 94.

Basically... just beat Detroit and they *should* be in barring catastrophe elsewhere.
Obrázek
7 zápasů do konce základní části:
vs. WASHINGTON
vs. OTTAWA
@ PITTSBURGH
@ DETROIT
vs. TORONTO
vs. PITTSBURGH
@ NY ISLANDERS

Obrázek
6 zápasů do konce základní části:
@ MONTREAL
vs. MINNESOTA
@ TORONTO
vs. PHILADELPHIA
@ BOSTON
@ NY RANGERS

Obrázek
6 zápasů do konce základní části:
@ NEW JERSEY
@ ST. LOUIS
@ CHICAGO
vs. CAROLINA
vs. DETROIT
vs OTTAWA

Nechci tady teď tipovat, kdo kolik bodů získá, kdo kde s kým má jakou šanci, jen že mi přijde ten los u všech tak nějak stejně vyrovnanej. No, každopádně si tuhle situaci užívejme, letos jsme PO snad nikdo nečekal a my stále máme reálnou šanci! :hfman: LET'S GO FLYERS! :fan:
Že prý ztrácíme formu, či co? :sok: Mrknu na to a vidím březen za 9-3-2 :!:
Je někdo, kdo spíše formu hledá (Voráček) nebo střelecky zaostává za únorem (Simmonds), ovšem před měsícem jsme rozhodně sledovali wild cards z uctivé vzdálenosti...
ja už na to len čumím s nemým úžasom. A závisťou. Trochu som videl aj Union College, ale že si to dovolí a úspešne bude realizovať aj v NHL, o tom som presvedčený nebol. Na MSJ hral dobre, ale toto je iný level. Neskutočné, s akou ľahkosťou si to dáva. :klobuk:
Blizi se zapas s Caps a Emery prichazi na try-out..
Jinak Emery je jen jako pojistka, dvojka je porad Stolie.
Jsme ho opravdu podepsali jo? Haha, asi abychom trochu vydesili holtbyho :-D
Kazdopadne nekdo musi chytat za LHV, takze asi proto.


Jinak jeste k tomu zapasu s Jets, docela dobrej effort, ale goly strasny individualni chyby, prvni voras ( ten je po zraneni zas jak na zacatku sezony, hrozne marnej, prijde mi jak kdyby mel zabrzdeny brusleni, neni vubec tak rychlej, snad se probere prave na PO) a druhej hrozny braneni cely petky, jak sakra muze jejich nejlepsi hrac uuplne v klidu a nikym nerusenej najet mezi kruhy, to mi hlava nebere ...
Kazdopadne v ot g+g famozni, porad jeste nechapu jak to ghost zahral ...
Bruini i kridla prohrali, takze hrrrr na caps
Bruini a křídla jsou pro vás už nepodstatní, tam probíhá soutěž, kdo si namaže na tvář víc hnoje a reálně mi přijde, že ani jeden ten tým do p-o nechce.
Vzhledem k výsledkům Bostonu a Detroitu tak teď už to chce jen moc neposrat a jsme tam.Vzhledem k tomu že máme dva zapasy k dobru a navíc je vidět že tým opravdu bojuje a do play off chce tak snad poprvé v sezoně začínám být optimista.
Výhra na nájezdy? Oh ... wait .... that really happened :sok:

Každopádně, díky NHLTV jsem viděl jen 2 třetiny, ale v nich to byl parádní hokej ... dobře hráli jak Caps, tak my, absolutně vyrovnanej souboj (i když po prvních 4 minutách jsem se trochu lekl)
Otázka je jak moc už se caps šetřili, nicméně i tak to byl wel deserved, moc příjemný 2 body z tohodle zápasu, i s bodem bych byl spokojenej. Teď už nás to PO opravdu nemůže minout. Let´s do some damage!
Nemyslím si, že se WSH výrazně šetřil. Ale určitě nešli do nejvyššího levelu v nasazení, protože to momentálně nemají zapotřebí. Ale zápas to byl fakt velmi slušný a dva body oceňuji zlatem!
Hodně se mi líbil Giroux, Mason má taky formu jako hrom a úplnou (a nečekanou) libůstkou byly naše nájezdy. :slintac:
Mase neskutečná forma. Jednička, o tom jsem nikdy nepochyboval.

Obrázek
Zeby si Samko Gagner predsalen zahral prvykrat v zivote PlayOff :hmm:
Jeden z těch zápasů, kde i bez gólů se nemůžete nudit. Šance na obou stranách, oba gólmani naprosto výborní, jen škoda, že takovej game prostě musí rozhodnout fu*king nájezdy, naštěstí ty v play-off už nenastanou.

A ještě jedna chyba teda - refs ten zápas dost nezvládli. Pískali velkou nerovinu, přičemž Caps se dostali větší pomoci (dle mého), bohužel ale, zdá se, to nebude ani jinak v play-off, protože to vypadá, že ta naše série s Washingtonem, pokud skutečně nastane, že se tam bude na ledě vytírat krev. A to bývají pro zebry prostě těžký zápasy...

Velmi by bodlo, kdyby se Chimera té série nezúčastnil, celej zápas šel po Ghostovi, aby to pak umocnil neskutečnou pi*ovinou. A ano, NO CALL. What a surprise.
Trošku mi bylo i líto Bäckströma, kterýho mám rád, ale v těch osobních soubojích neměl prostě nárok. Dvakrát ho k zemi poslal G, pak Schenn a nakonec i Simmonds.

Aneb PLAY-OFF HOCKEY.

Ode dneška už můžeme počítat do 94. bodu, který nám na 99% zajistí play-off (pokud-li teda jako já věříte, že Detroit neprohraje v regularu už jen jednou). A ano, věřím, že těch pět bodů a už uhrajeme a Samko Gagner se do play-off podívá. :pray:
Ja som si aj povedal ze uz tu prispievat nebudem pretoze to nema cenu ale toto je vazne vela hosi. Posledne dva zapasi bol pomer vylucenych 2:1 pre vas a vy napisete ze sa bojite zebier? Ze by uz aspon raz v zivote zapiskali jednu PO seriu pre Caps? A to s tym Ghostom tiez je riadne nefer, preco si Rono nenapisal ze to bola Chimerova odplata po tom ako ho Ghost prvy x sekol do vajec/podbrusia? http://www.russianmachineneverbreaks.co ... yers-game/" onclick="window.open(this.href);return false; Preco tu na fore vzdy napisete len A a nikdy nie B?

Zapas 07.Feb.2016 pomer vylucenych 2:5 v prospech Flyers
Zapas 27.Jan 2016 pomer vylucenych 3:6 v prospech Flyers
Zapas 12.Nov 2015 pomer vylucenych 4:5 v prospech Flyers

Vies co Rono? Sa ti cudujem za mas toto za potrebi :klobuk:

Inak nemyslim si, ze by sme sa setrili a je dost mozne ze cez nas aj prejdete, mate naozaj kvalitny tim a navyse cely svet (okrem vas tu na HF) vie, ze ak pruhovani budu tlacit nejaku karu, urcite to nebude ta z Washingtonu. Na to s kludom stavim aj svoju pychu.
XruC píše:Ja som si aj povedal ze uz tu prispievat nebudem pretoze to nema cenu ale toto je vazne vela hosi. Posledne dva zapasi bol pomer vylucenych 2:1 pre vas a vy napisete ze sa bojite zebier? Ze by uz aspon raz v zivote zapiskali jednu PO seriu pre Caps? A to s tym Ghostom tiez je riadne nefer, preco si Rono nenapisal ze to bola Chimerova odplata po tom ako ho Ghost prvy x sekol do vajec/podbrusia? http://www.russianmachineneverbreaks.co ... yers-game/ Preco tu na fore vzdy napisete len A a nikdy nie B?

Zapas 07.Feb.2016 pomer vylucenych 2:5 v prospech Flyers
Zapas 27.Jan 2016 pomer vylucenych 3:6 v prospech Flyers
Zapas 12.Nov 2015 pomer vylucenych 4:5 v prospech Flyers

Vies co Rono? Sa ti cudujem za mas toto za potrebi :klobuk:

Inak nemyslim si, ze by sme sa setrili a je dost mozne ze cez nas aj prejdete, mate naozaj kvalitny tim a navyse cely svet (okrem vas tu na HF) vie, ze ak pruhovani budu tlacit nejaku karu, urcite to nebude ta z Washingtonu. Na to s kludom stavim aj svoju pychu.
To vážně chceš porovnávat? Chimera už jen při té první situaci hitoval Ghosta ne zrovna bezpečně zezadu na mantinel a ho ještě chytl za helmu. Ale o hlavu menší, mladičkej, 80kilovej Ghost si dovolil strašně moc, že plácl po bříšku 100kilovýho obra, kde má i jistej chránič. :oops: Ten Ghost, to je ale hovado, že ho rovnou Chimera nesekl přes hlavu...

Ale tak jestli se ti to zdá jako, že to bylo fifty-fifty, tak nemám slov ani já.

Dřív jsem si třeba, co se týče refs, stěžoval furt a bylo to subjektivní, vím to. Letos jsem si stěžoval snad dva zápasy a dnes jsem řekl teprve tedy asi potřetí, že rozhodčí prostě v noci nepískal rovinu. Nezvládl to na obě strany a ano, mám pocit, že vám připískl o něco víc než nám.
Rono prosim ta, este raz si pozri ten link http://www.russianmachineneverbreaks.co ... yers-game/" onclick="window.open(this.href);return false; Ja tam teda hit na hlavu nevidim. A na tom istom linku mas hit Girouxa na Backstroma ktory mi teda pride ovela nebezpecnejsi. Ked vy spravite zakerny hit (vid niekolko x Gudas) ok. Chimera s Ghostom sa vzajomne osekavaju a robis z Chimeru bezmozga. A vazne si nemyslim ze by vas zebri dnes nejak nicili, sam si napisal ze v takom vyhrotenom zapase to maju tazsie, keby Vas chceli poskodit, aspon podla mna, by to vyzeralo inak..ved pomer vyluceni 6-6
Ani ho tam nemůžeš vidět, protože ten gif začíná až po něm.

A kde jsem řekl, že G nebezpečně nehitoval? Naopak jsem na to na mchatu upozorňvoal, že jsem se asi i já divil, že nebyl vyloučenej. Ale nevím, proč tu začínáš vytahovat ostatní události? :lol2:

Pokud vím, bavili jsme se o Chimera X Ghost. A Chimera se choval jako větší hovado. Což mě ani nepřekvapuje. That's all. A jestli to nepřiznáš, to už není můj problém.

Zbytek jsem nerozebíral ani nehodlám rozebírat, ztráta času. Jak jsem řekl, klidně zopakuju, refs pískali nerovinu na obě strany, takže po právu se můžeš cítit poškozen i ty.
XruC píše: Zapas 07.Feb.2016 pomer vylucenych 2:5 v prospech Flyers
Zapas 27.Jan 2016 pomer vylucenych 3:6 v prospech Flyers
Zapas 12.Nov 2015 pomer vylucenych 4:5 v prospech Flyers
proč sem proboha pleteš nějaký starý zápasy, který s tím absolutně nesouvisej? ... to od Ghosta bylo seknutí do kalhot, o kterým Chimera jasně věděl a moc dbře věděl že to byla odplata za to že ho předtím držel za hlavu ... Chimerov píchnutí (který samo o sobě je ku*va TH jak vyšitý) bylo absolutně nečekaný a p odpískání, to fakt nechceš srovnávat ne? o zbytku se vyjadřovat nebudu, řeším jen tohle, a tady vůbec nechápu jak můžeš Chimeru omlouvat ... Tohle udělat hráč mýho týmu tak se stydím jako sem se párkrát letos styděl za Gudase ...
ale ja sa necitim poskodeny. A ty si napisal ze ref piskali nerovinu pricom Caps sa dostalo vacsej pomoci.
A este raz, neschvalujem Chimerov faul na Ghosta, ale bola to odplata a Chimera nieje ziadne hovado, je to respektovany a uznavany hrac, nieco uz v NHL dokazal
XruC píše:ale ja sa necitim poskodeny. A ty si napisal ze ref piskali nerovinu pricom Caps sa dostalo vacsej pomoci.
A ano, za tím si furt stojím.
XruC píše:A este raz, neschvalujem Chimerov faul na Ghosta, ale bola to odplata a Chimera nieje ziadne hovado, je to respektovany a uznavany hrac, nieco uz v NHL dokazal.
Po odpískání, zezadu, Ghost to absolutně nemohl čekat, butt-end. Tak to byla odplata na úrovni debila s IQ 10. Víc k tomu nemám už co říct.
Logan píše: proč sem proboha pleteš nějaký starý zápasy
Prepac, ale ak ma Rono pravo vynasat sudy o niecom co sa este len stane, tak ja si myslim ze mam moralne pravo argumentovat tymi (podla mna nie az tak starymi) zapasmi ktore by mohli mat nejaku vypovedaciu hodnotu o tom, ci nam budu rozhodcovia pomahat.
XruC píše: A ty si napisal ze ref piskali nerovinu pricom Caps sa dostalo vacsej pomoci.
Tak ciste technicky po tomhle mela nasledovat 5 minut presilovka. Nemelo by pak dojit k tomu vyloucecni Manninga, coz bylo samo o sobe smesny, vzhledem k tomu, jak se do te doby (ne)piskalo. Tudiz si myslim, ze ta "pomoc" mela dost vyznamny vliv..
Tak ciste technicky sa mohlo stat, ze to rozhodcovia jednoducho ludsky prehliadli? Chalani prestante..sme tu vsetci realisticky rozmyslajuci ludia. Na sekundu sa zamyslite preco by nam rozhodcovia mali dnes pomahat? Ved uz aky zmysel ten bod (eventualne 2) pre nas ma?
Myslím, že bylo všechno podstatné řečeno, ovšem znovu napíši, co tu psal Logan a Andy... Chimerův zákrok přišel úmyslně po odpískání, nečekaně pro nic tušícího Ghosta a ovlivnil následnou hru, z které padl gól do sítě Flyers.

Sorry XruC, ale ostatní je jen nějaké ohánění se nějakou minulostí a chybami refs z tohoto zápasu a házení všech fanoušků Flyers do jednoho pytle. A na to jsem fakt alergický :!:
XruC píše:Tak ciste technicky sa mohlo stat, ze to rozhodcovia jednoducho ludsky prehliadli?
Tak samozrejme, ze toto prehledli.. To snad nikdo nemysli, ze by tohle videl a pustil..
Ale to se tak nejak vsechno vejde do te "pomoci", proto to pisu v uvozovkach..
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS