Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ghost minimalne jeden zapas sedi, ale vazny to neni..
AndyF píše:Ghost minimalne jeden zapas sedi, ale vazny to neni..
day-to-day... tak snad to bude OK... Koho postaví zítra proti Isles? Neuvy či Mase? Tipuji, že opět Mason.
Konecny vytrejdovaný do Sarnie k Zachovi, prvý zápas hneď hattrick, Pavel 3A :thumbsup:
Provy mimochodem, kdyz uz jsme u toho, 2G 3A po navratu z MSJ :klobuk:
AndyF » sob led 09, 2016 10:42 am píše:Provy mimochodem, kdyz uz jsme u toho, 2G 3A po navratu z MSJ :klobuk:
Pekny :) dobré vidět že se prosazuje :)
Ked tak nad tym rozmyslam, preco Philla nesla po Richardsovi? On je uplny Flyer produkt, v ziadnom inom tyme nebude mat asi taky zapal pre hokej (a nebude tak dobre doceneny), ako vo Phille. A s G to mohlo fungovat
Nam sa uvolnilo miesto az po trejde a kratko na to ste ho podpisali. Dalsia vec je, ze je primarne center a nemal by spravne miesto.
A homer je sice prec ale myslim ze to nebol zrovna stastny odchod od nas....
Finch182 píše:Nam sa uvolnilo miesto az po trejde a kratko na to ste ho podpisali. Dalsia vec je, ze je primarne center a nemal by spravne miesto.
A homer je sice prec ale myslim ze to nebol zrovna stastny odchod od nas....
A mozno aj Hextall za ten cas co bol v LA o nom nieco vie...
MinonkySK píše:
Finch182 píše:Nam sa uvolnilo miesto az po trejde a kratko na to ste ho podpisali. Dalsia vec je, ze je primarne center a nemal by spravne miesto.
A homer je sice prec ale myslim ze to nebol zrovna stastny odchod od nas....
A mozno aj Hextall za ten cas co bol v LA o nom nieco vie...
Ja se priznam ze Richardsovi moc neverim, to je neco jak Lecavalier , i kdyz Richardsovi na tu 4 lajnu verim ze zahraje.Pritom to byl takovej pohodej hrac.
Anger píše:
MinonkySK píše:
Finch182 píše:Nam sa uvolnilo miesto az po trejde a kratko na to ste ho podpisali. Dalsia vec je, ze je primarne center a nemal by spravne miesto.
A homer je sice prec ale myslim ze to nebol zrovna stastny odchod od nas....
A mozno aj Hextall za ten cas co bol v LA o nom nieco vie...
Ja se priznam ze Richardsovi moc neverim, to je neco jak Lecavalier , i kdyz Richardsovi na tu 4 lajnu verim ze zahraje.Pritom to byl takovej pohodej hrac.
Dokonce si myslím, že by to s ním u nás dopadlo jako s VL... tribuna!
Taktak, já o Richiem taky už neuvažoval. 4. lajna bude navždy 'Hakstol's love line'. A jestli bychom kvůli němu měli poslat dolů tedy Laughtona, tak to už může místo něj hrát radši o několik let mladší Weal. Richie by stejně nic neřešil. :neviem: U vás mi smysl dává, jedete letos na cup, low-risk, high-reward. My jsme v menším rebuildu ještě.

Jinak Richie za Simmera a Schenna byl dobrej trejd pro obě strany, v rámci long-term jsme vítězové my. Ale samozřejmě, na druhou stranu taky bych radši vyhrál dva cupy a pak klidně zas suckoval 40 let. :ninja:
Uprimne ani ja mu moc neverim, len je hrozna skoda, co sa mu stalo..on bol overachiver, vyhral vsetko co sa dalo, od Memorial cupu, MS20, Calder cup, OH, SCx2 a stihol to do 30. Za ten jeho styl hry to bol pre mna jeden z najviac nenavidenych hracov, na druhej strane to bolo fun to watch a obdivoval som ho. Ked teraz pozeram jeho interview, uz tu iskru v nom nevidim.
Anger píše:Ja se priznam ze Richardsovi moc neverim, to je neco jak Lecavalier , i kdyz Richardsovi na tu 4 lajnu verim ze zahraje.Pritom to byl takovej pohodej hrac.
Já bych teda zase ještě Lecavaliera uplně neodepisoval u Kings. Je to prostě typ hráče, kterej absolutně neseděl do našeho stylu hry, ale kterej by naopak mohl sedět do stylu LA a s jejich depthem na centru by tam toho třetího centra mohl hrát celkem solidně a ještě jim dost pomoct. Já myslím že by tu kariéru ukončil i u nás a klidně už před touhle sezonou, ale neudělal to prostě proto jak s ním Homer vyjebal, že ho k nám nalákal na spolupráci s Laviolettem a toho pak za 3 zápasy vyhodil. Nicméně ačkoliv hráč jeho formátu prosedě v podstatě sezonu na tribuně, tak se alespoň vždy choval jako profík a nikdy od něj nebylo slyšen žádný brečení a podobně.
Logan píše:
Anger píše:Ja se priznam ze Richardsovi moc neverim, to je neco jak Lecavalier , i kdyz Richardsovi na tu 4 lajnu verim ze zahraje.Pritom to byl takovej pohodej hrac.
Já bych teda zase ještě Lecavaliera uplně neodepisoval u Kings. Je to prostě typ hráče, kterej absolutně neseděl do našeho stylu hry, ale kterej by naopak mohl sedět do stylu LA a s jejich depthem na centru by tam toho třetího centra mohl hrát celkem solidně a ještě jim dost pomoct. Já myslím že by tu kariéru ukončil i u nás a klidně už před touhle sezonou, ale neudělal to prostě proto jak s ním Homer vyjebal, že ho k nám nalákal na spolupráci s Laviolettem a toho pak za 3 zápasy vyhodil. Nicméně ačkoliv hráč jeho formátu prosedě v podstatě sezonu na tribuně, tak se alespoň vždy choval jako profík a nikdy od něj nebylo slyšen žádný brečení a podobně.
Mozna jsem to prehnal , ja Lecavaliera mel fakt rad a mam ho rad furt ale uz mu proste herne neverim.Co jsem videl u nas , tak mel dobrou strelu a dlouhej dosah hole coz jsou vyhody, ale dozadu neudelal nic a hrozne casto naprosto zbytecne ztracel puky.Proste jako by mel parkinsona.Ale na druhou stranu je pravda ze uz je to dlouho co jsem ho videl naposledy hrat.
Logan píše:vždy choval jako profík a nikdy od něj nebylo slyšen žádný brečení a podobně.
No tak na Berubeho sa naplakal dost...
Mase v brance
Esem píše:Mase v brance
Dva zákroky za třetinu... Si mohl dát cigárko. :ciga:

Voras (zatím nejlepší na ledě) jde naproti bodům, věřím... :tada:
Tak NYI nevim jestli byli slaboucky jako cajicek a nebo my hrali tak dobre, myslim ze od obeho kousek.Medvedev to tam palil jednu za druhou ale bohuzel celkove ucinnost a produktivita je pro nas trochu sproste slovo, coz je velka skoda protoze tady to mohlo byt na 6-7 golu.

Celkem solidni Coutsovo lajna.Jinak obcas jsem mel pocit ze hrajem presilovku i kdyz jsme ji realne nehrali.

Kazdopadne body potesi :)
Anger píše:Tak NYI nevim jestli byli slaboucky jako cajicek
Hrali bez 2 beku, takze dost zasadni oslabeni.
AndyF píše:
Anger píše:Tak NYI nevim jestli byli slaboucky jako cajicek
Hrali bez 2 beku, takze dost zasadni oslabeni.
To jsem nekoumal.Dobra poznamka.
Anger píše:
AndyF píše:
Anger píše:Tak NYI nevim jestli byli slaboucky jako cajicek
Hrali bez 2 beku, takze dost zasadni oslabeni.
To jsem nekoumal.Dobra poznamka.
Boychuk a Hamonic...
Coots skvělá forma. Celkově ta lajna šlape.

Konecny je prostě jinde
Rozbor k Schennovi :arrow:
Tbf even if Schenn never gets over the hump we already know he is a ~20 goals, ~45-50 point winger... this will have been the 4th season in a row he has done that ~consistently now if he finishes at current pace.

that is above average 2nd line winger level in todays league and certainly having that calibre of player on a teams 2nd line is fine even as a contender.

3rd & 4th highest scoring wingers (pace) on Cup finalists in season:

2011-present:

Boston: Recchi (49pts) & Marchand (44pts)
Vancouver: Burrows (55pts) & Raymond (46pts)
Los Angeles: Carter (~55pts, as injured, going off next 2 yrs) & Gagne (40pts)
New Jersey: Clarkson (47pts) & Zubrus (44pts)
Chicago: Sharp (59pts) & Saad (48pts)
Boston: Lucic (48pts) & Horton (42pts)
Los Angeles: Williams (43pts) & Toffoli (38pts)
Rangers: Nash (49pts) & Kreider (46pts)
Chicago: Sharp (52pts) & Saad (52pts)
Tampa Bay: Callahan (58pts) & Killorn (44pts)

So:

Average 3rd winger: 51.5pts
Average 4th winger: 44.4pts

I mean, if you look at the names of the '3rd' wingers Schenn is not really in that league, and may never be... but his name fits in pretty perfectly with the '4th' wingers, not looking out of place really.

Schenn pace last 4 seasons:

2012-13: 14g, 31a, 45p
2013-14: 20g, 21a, 41p
2014-15: 18g, 29a, 47p
2015-16: 19g, 26a, 45p
Overall: 18g, 27a, 45p
To mě zaujalo asi nejvíc. I když je stále streaky boy, aj keď letos teda to zatím není tak hrozný jak loňský sezóny, tak celkem zírám, jak si drží pořád svůj standard. :hmm: Od doby, co je s Coutsem jsem s ním navíc ještě spokojenej.

Podepsal bych ho za 3,5M-4M p/y na min. 4 roky. :serus: Drží si standard čtvrtýho wingera, plus umí přitvrdit, když je třeba, což se v play-off, vzhledem k diviznímu systému, jistě bude hodit, ať už proti Pens či Rangers.

A hlavně, s Coutsem má výbornou chemistry. Časem je doplní pořádný LW, i když Raffl hraje poslední zápasy solid, furt je to spíš 3rd liner.

A kdo se stane našim třetím wingerem? Travis Konecny. :pray: :wub:

Oh, wait ... Simmer, Schenn i Konecny RWs ... Hmm, v tomhle směru si nevím moc rady, sem zvědavej, co Hexy časem vykouzlí. :nervozny:
Tak jsme cca v polovině sezóny a musím říct, že jsem z hlediska postupu do play-off optimistou! Očekávám krutý boj až do posledních zápasů a tipuji, že nám to vyjde!
Jako velký fanda Kuby Voráčka musím poukázat na mírné rozčarování z jeho statistik, nikoliv výkonů! Maká na ledě, neměl vyloženě slabý zápas, u mantinelu je hodně platný, krouží v pásmu jako sup nad mrtvolou, výborně nahrává, ale ta střelba... :hroza: 4 góly za 40 zápasů je slabý počin! Ovšem beru jej jako našeho nejlepšího hráče v prodloužení, tam je neskutečný a vzhledem k jeho stylu hry mu 3 na 3 náramně sedí.
Brankářské duo Mason - Neuvirth je perfektní! Pár slabších okamžiků mi nesebere dojem z nejlepší dvojky soutěže! :super:
Čím více se mi líbí Couts a jeho lajna (zejména k Rafflovi jsem byl v první 1/4 hodně skeptický), "G" se tak nějak pořád hledá (střídá lepší období s horšími), u něj ovšem čekám výrazný posun nahoru. No a kde bychom byli bez Gostisbehera, že? Řekl bych, že asi v :v_hajzli:
Jsem zvědavý, jestli i proti Bruins bude hrát první brázda ve složení Voras - Giroux - Simmer... Moc jim to neladí, resp. nebodují! A co je zamýšleno s J. Wealem...
Voras lítá nahoru dolů to se mi na něm vždy líbilo ale ta střelba je hodně špatná ale už se bodově chytá. Ghost už měl rok zpátky hrát v áčku to říkám furt, jenže zranění a capspace. Opravdu, to co nám v minulosti dělalo největší problém, tak ted je náš nejmenší a to je brankoviště.

Weal, co jsem četl by měl nastoupit proti Bruins, tak jsem na něj hodně zvědavý ale imo asi do čtverky půjde :/

Asi jste viděli už na fb nebo někde ale pobavilo :giggle:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS