Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Finch182 píše:Ten mase bol este spred zapasu so sjs
Viz vyse...
Ghost :wub: Jdu po jeho dresu. Jen asi počkám do příští sezóny, jestli v létě ještě nezmění číslo. To 53 je hrozný. I když jsem si na něj u něho trošku už zvykl, ale... Takový 55, 44, 45, 74... To by hned vypadalo jinak. :giggle:

Jinak dva body zasloužený, ale i očekávaný. Na MTL doma prostě umíme. Viz. 9-0-1 against Montreal at Wells Fargo Center in last 10.

U toho risku Neuvyho ke konci jsem se ale málem pos*al.

Teď do Minnesoty, bude ultratěžkej zápas. :hfman:
Hahaha Vinny trejdovany do Kings (s Lukeom) :clap: :oslava: :yahoo:

edit: Lecavalier and Luke Schenn for Weal and 3rd

ja asi snivam...
kajo » stř led 06, 2016 10:48 pm píše:Hahaha Vinny trejdovany do Kings (s Lukeom) :clap: :oslava: :yahoo:

edit: Lecavalier and Luke Schenn for Weal and 3rd

ja asi snivam...
To je steal :))
Urcite nejake % cap hitu z oboch hracov si ponechame, ale aj tak...
50% zostava
Hooooly shit! Tak to jsou Vánoce! Peckaaaaa :wave:
:pivo2: hurá. Konečne spravil Hexy niečo užitočné !
mitch píše:50% zostava
:yes: ale tak ci tak je to steal ako svina! Hexy je genius...

Dokonca vraj ten Weal vyzera byt ako velmi slusny prospect :hmm:
Teď jsem to chtěl napsat, Weal vypadá slušně :thumbsup: :lol:
23 let a odehrál jen 10 zápasů v lize. Čistý AHL hráč jehož úspěchem bude hrát několik zápasů za sezonu.
V AHL je takmer PPG a to, ze nedostal sancu moze mat nieco spolocne aj s tym, ze je to prcek a taki v LA vela sanci nedostavaju. Ale to je uplne jedno! Hlavne je, ze Vinny je fuc a ak po sezone ozaj ukonci karieru, este lepsie!
Je podobný Cousinsovi, který u nás taky moc šancí nedostává.
To že Viny ukončí kariéru má pro nás nějakou finanční výhodu? Já už se v tom nevyznám.
je to boh :poklona: o to jednoduchsi bude teraz BO na hambaca a potom uz zostava len ten Amac. S tym sa bude dat zit
:wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

Unreal! Holy shit!

Luke po sezóně končí, Vinny hodlá po sezóně retireovat. Tedy do další sezóny už ani těch 50% mít v capu nebudem. :yahoo: Leslie a pánové, udělali jsme si dalších 8,1M prostor pro letošní off-season. :petrik: :wave:

HEXY, YOU ARE THE FUC*ING GENIUS! :poklona:

EDIT:
dejf píše:To že Viny ukončí kariéru má pro nás nějakou finanční výhodu? Já už se v tom nevyznám.
Ano, bude mít. Pokud-li hráč podepíše kontrakt před 35. narozeninami a během jeho ukončí kariéru, do stropu se plat daného hráče již nezapočítává.

Pokud-li by tenkrát podepsal a měl už 35 let, pak by se plat počítal i nadále. TAKTO NIKOLIV!
dejf píše:To že Viny ukončí kariéru má pro nás nějakou finanční výhodu?
Ja mam za to, ze pokial hrac ukonci karieru, cap hit sa ratat uz timu nebude ziadny :neviem: ale napr. taky Andy urcite bude vediet lepsie...
Finch182 píše:je to boh :poklona: o to jednoduchsi bude teraz BO na hambaca a potom uz zostava len ten Amac. S tym sa bude dat zit
Ani ten Amac nebude problem, ked budeme mat nanho miesto..on totizto stale je solidny 4-6 obranca. Preplateny? Samozrejme. Ale na NHL urovni hrat stale moze (na rozdiel od Vinnyho ci RJa)

Buduci rok:

MDZ-Gudas
AMac-Ghost
Provorov-Medvedev

:hmm:
kajo píše:
dejf píše:To že Viny ukončí kariéru má pro nás nějakou finanční výhodu?
Ja mam za to, ze pokial hrac ukonci karieru, cap hit sa ratat uz timu nebude ziadny :neviem: ale napr. taky Andy urcite bude vediet lepsie...
Viz. můj příspěvek výše. :)

Jinak AMaca bych už nevytahoval.

MDZ, Provorov, Ghost, Gudas, Schultz a můj tajný sen z trhu = Demers. Underrated bek, pravák, legit do druhýho páru, luxusní do třetího.

Ale myslím, že prodloužíme ještě na rok pro jistotu Medvedeva s tím, že mladí (Morin, Sanheim) se budou s ním nějak točit.
Ked sa vyplati RJ tak je to na dve sezony za 1,5m
Podla mna to bude podla toho, ci by hexymu v lete chybal nejaky cap space pri nejakom podpise.

Netreba este zabudnut na nove zmluvy co zacnu dalsiu sezonu Vorasovi a Coutsovi, to je nejak od oka +7m
Pokial sa da trejdovat Vinny, tak isto aj Read! Ja by som ho menil hoc aj za 7th v roku 2050...ten clovek mal neskutocne kratky prime. Bohuzial. Nahradit ho kludne dejfom spominanym Cousinsom, ktory ked hral v prvom time, pozdaval sa mi :neviem:
A read by sa este stale mohol dat slusne trejdnut a moze to v nom stale byt, len na to potrebuje aj muzstvo...
Read je dobrej do bottom-six, ale za 3,625 určitě ne. Takže ano, toho bych se Streitem na TDL zkusil taky někam hodit.
10 picks next draft:

1/2/2/3/3/4/5/6/6/7
V nejsilnějším draftu za posledních několik let. :ciga:
To by davalo celkem smysl trade Streita on je furt dobrej obrance a ma co nabidnout, za nejakej draft nebo prospect by byl dobrej a bylo by misto pro nase mlade obrance.

Jak bylo receno jeste nejak odpalit Hamburgera a s tim Amacem to nejak preziju i kdyz on nejde trejdnout tomu moc neverim.


Co se tyka Shenna tak ten pri dobrych podminkach muze pro LA jeste neco odehrat ale Lecavalier ten uz je naprosto hotovej.

Nastesti uz se platovej prostor cisti od cernych pasazeru coz je jedine dobre :)

A ten Weal o tom hracu vubec nic nevim jen vidim ze posledni sezony ma v AHL bod na zapas , ale po pravde mi to vubec nerekne jestli da nhl nebo ne.
Tak Weal dostane hned šanci v Áčku, protože do AHL by musel přes waiver a Hexy si myslí, že bychom ho ztratili. Takže prvně mu dají šanci s Philly.

S Lombardim o trejdu jednal tři týdny, Kings chtěli Luka za každou cenu. Hmm.

A oba že s tím neměli problém, věděli, jak na tom jsme, a jsou rádi, že jdou zrovna do LA. :thumbsup:

Dnes se bude krásně spát. :jupi:
Jordan Weal will wear #19 for the Flyers.
Momentálně to jinak vychází (s červnovým buy-outem Umbergera) tak, že 1. července bychom měli platit "jen" něco málo pod 57,5 mil dolarů. Tedy při očekávaném navýšení stropu bychom měli mít prostor cca 15-16 milionů. Očekvávám re-sign Whitea, Schenna, Gudase a možná Medvedeva s Rafflem.

Ale očekávám i trejd Streita nebo Reada, což jsou další milióny navíc.

Půjdeme v létě po větší rybě? Backes, Lucic, Ladd? Něco takovýho bychom potřebovali... Hovado, co umí i hrát. Ale ani na short-term deal bych se nebránil Stammerovi či Kopimu. :jn:

Volba číslo jedna pro nás s Finčem ale určitě Backes za okolo 6M. Už v létě jsme o něj měli zájem, myslím, že budeme mít zase. :yes: G-Backes-Couts... Orgasmus.
Kind of surprised to be hearing Drouin could be moved by Friday. Thought Stevie Y would wait on Stamkos resolution....
Hmm. Prý jsme mezi zájemci. Já bych za něj Morina obětoval. 1-swap-1. Případně přidal nějakej pick, pokud Yzy bude tvrdohlavej. :jn:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS