Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

a ehm
https://www.google.sk/maps/@39.9491209, ... 312!8i6656" onclick="window.open(this.href);return false;

dedek ja na mna za toto snad hrdy. S Karolom teraz aspon vieme kde mame kempit :D
Manning out, Schenn in..
Byl to tezky zapas.. No..
Jako Sabres hodne posilili, zejo..
Treba ten Kane..
Kdekdo by mel problemy.. :neviem:
Zasloužená prohra.

Ve čtvrtek dva body! :dup:
tu mala byt vyhra v regularu nie je o com, voras ma zacina s*at. Vcera sa mohol pre neho Giroux roztrhat a ten zahodi vsetko.

Inak aj ked som si to pred sezonou nemyslel, tak to muzstvo sa zrejme moze dobelhat do PO, ale k tomu by sme asi potrebovali vyriesit najslabsie clanky v obrane, lebo s nimi to pojde tazko. Schenn, Manning, Schultz :thumbsdown:

A zaroven sa mi zda, ze na nas v zapasoch chodi az prilis vela precisleni, skoro jak za Lavyho. Mason na jednu stranu vacsinu zazracne pochyta a potom pusti nejaku koninu a to u neho nebolo zvykom...
Nevím no, mně se teda náš výkon nelíbil hlavně v první třetině ... ale v druhé třetině to byla z naší strany docela dominance a říkal jsem si, že je to jen otázka času než dáme gól, vždyť se hrálo skoro pořád ve třetině Sabres. Třetí třetině začala podobně, i když tam měli Sabres (logicky) pár brejků. Nicméně pořád jsem věřil že ten gol dáme ... problém nastal, že když jsme ho konečně dali, tak jsme přestali hrát a místo abychom je dorazili, tak jsme za minutu naopak ikasovali ... I tak se povedlo srovnat, což je dobře, a bod není zase tak špatnej. Jako pozor, nepleťte si tým bez talentu (Toronto) a mladej nezkušenej, ale talentovanej! tým ... protože tím Sabres rozhodně jsou, a v týhle lize může každej porazit každýho :)
Koukám, že slovo DOMINANCE je u fans Flyers celkem oblíbený :-D :sarcasm:
Výstížný slovo :neviem: :-D
Gudas dnes nehraje.. Teda nevim, obcas napada trochu bezhlave, ale podle me je teda platnejsi..

Jo a Lecavalier..
AndyF » čtv říj 29, 2015 6:05 pm píše:Gudas dnes nehraje.. Teda nevim, obcas napada trochu bezhlave, ale podle me je teda platnejsi..

Jo a Lecavalier..
No me prave Gudas prisel fakt v pohode aspon ty kousky zapasu co jsem videl :)
Raffl pomalu vypadava z 1. lajny.
No, jestli si někdo stěžoval na zápas proti Buffalu, tak nevím co řekne k tomuhle. Na zápasy s NJD se už fakt asi dívat nebudu. Změnil se trenér, GM a my na ně stejně pořád neumíme. Když proti nám hraje někdo otevřenej hokej, tak hrajeme dobře, protože toho jsme taky schopni, ale jak proti nám někdo začne hrát mrdku jako Devils, tak se přizpůsobíme a hrajem ještě větší.
Proti Sabres jsme aspoň měli spoustu šancí, vybavím si aspoň 4-5 fakt dobrejch šancí, závary, 2 třetiny jsme nehráli špatně, ale včera to byl totální krach. Nebyli jsme schopní vyhrát žádnej souboj u mantinelu, neměli jsme žádnej odraz puky, žádnou dorážku, tlak do brány, skrumáže, prostě nic, všude jsme byli druzí. Fakt tragédie se na to dívat. O přesilovce ani nemluvím, vyjma jedný teče Schenna ..... NIC!
A vrchol večera, to jako sakra neumíme střídat že 2x jdeme ven za too many men?
Jako tenhle zápas v plný kráse ukázal co je špatně. Raffl není řešení a už si toho všimli i trenéři. Nejdřív zmizel z 1PP a vrátil se tam Schenner (snad jim to zase začne klapat), potom šel dolů i z první lajny (místo Reada), a světe div se, hned byl schopnej vytvořit šanci. Až se vrátí Coots tak je ideální šance zkusitna 1LW Gagnera, opravvdu si myslím že on by si tam tu šanci zasloužil, případně povolat Leiera, kterýmu to jde v LHV, Raffl to asi občas dokáže oživit, ale zřejmě s nima taky nemůže hrát pořád. Druhá věc je, že Voras je zatím uplně k hovnu no. Jenže abychom někoho povolali, musíme se nejdřív někoho zbavit :? No, takže si musíme počkat, na vše... Snad aspoň zítra proti Sabres zaberou, doufám že budou hrát svojí hru....
Zaujímavé. Mason is 0-7-0 lifetime against the Devils
Davvy píše:Zaujímavé. Mason is 0-7-0 lifetime against the Devils
mozna zajimavy ale vcera nemel sanci.
Musim rict, ze opravdu nemel sanci. Koukal jsem na to a jak se vyse pise, ze jsme hrali mrdku, tak musim nesouhlasit. Nas hokej byl pohledny, efektivni a to, ze jste nic nemeli, neni snad nase chyba. Prece nemuzete ocekavat, ze tam nechame hrat Dziho s Vorym rybnikovej hokej, i kdyz jak jsem videl Voryho tak ten by gol nedal ani do prazdny :)
Ok, tohle byl poslední zápas s Devils, co jsem koukal živě. V ZČ se s nima nepodívám už dlouho, to je fakt boring, boring hockey. :tired:

Dnes musí být dva body, jinak máme už problém.
No on Voras nekdy rekl, ze nejsou schopny hrat trpelive 60 minut. Na to mu muzu rict akorat, to at de do prdele.
Rono píše:Ok, tohle byl poslední zápas s Devils, co jsem koukal živě. V ZČ se s nima nepodívám už dlouho, to je fakt boring, boring hockey. :tired:

Dnes musí být dva body, jinak máme už problém.
Podobne, premarneny cas.

Ta hra zase strasna jak keby tomu sefoval Berube. Voras to uz neda ani do vrat od stodoly. Za posledne zapasy by si Medved zasluzil pressbox lenze to je pomaly loteria koho tam dat, mame 3 bekov co nieco hraju. Manning v nhl nema co hladat.
Samozrejme prohra s NJ je facka , NJ urcite nehraje o posty nejvyssi a proto beru docela jako hambu prohrat s nima 4:1.
Hadajte, kto ma piaty najvacsi pocet striel v lige (a menej zapasov ako prvi styria) a ziadny gol? Netreba ani hadat...

Mozno by nebolo od veci tych dvoch (G+V) skusit rozdelit :neviem:
How are the Flyers 4-3-2 with 1 GOAL COMBINED from Voracek, Simmonds, and Raffl, a struggling powerplay and penalty kill?

We are lucky as ****.
THIS. :jj: Taky to nechápu. :lol2:
kajo píše:Mozno by nebolo od veci tych dvoch (G+V) skusit rozdelit :neviem:
Stalo se!

Pro dnešní zápas:
Read - Giroux - Simmonds
Schenn - Laughton - Voráček
Umberger - Raffl - Gagner
4th line
Tak jsem tenhle týden viděl tři zápasy po sobě.
No a na další se podívám raději až někdy kolem Vánoc. Moc se mi nechce věřit, že Hakstol bude ještě v tý době na lavičce.
Ja se uplne smal, kdyz sme meli tu prisernou presilovku, kde nebyli schopny si nahrat, nebo prostrelit k brane. Pak piskli pro Buffalo, oni si prihrali doleva, doprava, hrac pred kasou, strela k tyci 40 centaku nad ledem gol :lol3:
dejf píše:Tak jsem tenhle týden viděl tři zápasy po sobě.
Takze vime, ci je to vina. :hmm:
Kdyby mi někdo nabídl 50% úspěšnost po první měsící ještě před sezónou, vzhledem k rozpisu bych neváhal. Ale s takovouhle ne, abysme získali jeden bod z trojzápasu, kde dvakrát máme Buffalo a jednou Devils, to fakt ne. :hroza:

Teď kanadskej trip, kde se nám obvykle daří, tak snad už se útočníci s gólama proberou...

Jinak sem se musel smát, když Streit dával góla z pozice jaký dával, jak kdyby chtěl útočníkům ukázat, jak se to dělá. :lol2:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG